Plesový účes č. 1 pre krátke vlasy v roku 2021 je tu (+17 ďalších)

Prom účesy pre krátke vlasy sú možné s trochou kreativity, produktu a nástrojov. Môžete vytvárať roztomilé štýly, ako sú updos, half updos, copánky a ďalšie. Krátkym vlasom možno vyčítať, že nie sú dostatočne univerzálne, najmä pokiaľ ide o zábavné formálne štýly. Rozhodnite sa, čo sa očakáva, a vezmite svoj krátky účes na úplne novú úroveň pomocou jedného z týchto úžasne nádherných krátkych účesov na ples. Jednoduchým pridaním niekoľkých kudrliniek, preklopení, doplnkov alebo farebných kvapiek môžete svoj krátky strih preniesť do úplne novej štýlovej dimenzie. Váš plesový deň je skvelým časom, ako ho zintenzívniť a urobiť vyhlásenie. Inšpirujte sa niektorým z týchto nádherných krátkych plesových účesov nižšie!

Kvetinová čelenka pre krátke vlasy

Kvetinová čelenkaInstagram @bridesbykristinbrett

Táto uvoľnená polovica updo inšpirovaná Boho je umelecké dielo! S dvoma jednoduchými zákrutami zviazanými vzadu a ozdobenými krásnymi kvetmi môžete predviesť krásne textúrovaný a chaotický, ale elegantný vzhľad. Keď zvažujete tieto plesové vlasy, krátke vlasy sú najlepší spôsob, ako ich rozhýbať!

Krátke plesové vlasy so sladkou kvetinovou čelenkou

Obrázok sladkej kvetinovej čelenkyInstagram @gloory_coiffure

Čelenky a doplnky sú skvelým spôsobom, ako dosiahnuť boho chic atmosféru pre krátke účesy. Pridajte niekoľko zvratov a krátkych vrkočov, aby ste získali zaujímavejší večerný ples. Keď máte krátke vlasy, účesy na ples môžu byť o niečo náročnejšie na úpravu účesu alebo copu. Preto sa mi páči, ako môžete stále urobiť krátky účes formálnym a super roztomilým, keď je dole.

Karamelová blond updo s twistom

Obrázok karamelovej blond updo s twistomInstagram @shivonn

Kto hovorí, že aktualizáciu plesov pre krátke vlasy nie je možné vykonať? Tento jedinečný a roztomilý účes je múdry spôsob, ako si udržať vlasy z ramien. Môžete tiež nechať niekoľko bočných rán pre koketnú tajomnú auru. Vytvorenie klasického účesu môže byť o niečo ťažšie, ale veľa krátkych účesov je možné vykonať ozdobným spôsobom..

Roztomilá pixie s čelenkou

Roztomilá pixie s čelenkouInstagram @hairbyjammie904

Q&Autor so štýlom, Jammie Thompson

Hairstylist @ Hair od Jammie v Jacksonville, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Váš krátky strih je tým hlavným doplnkom. Podrezanie pixie je ako pohľad na červené spodky vašich topánok. Podrezanie sa môžete pochváliť tým, že ho ťažko rozdelíte na jednu stranu alebo dokonca pridáte bočný oplet. Príslušenstvo pre krátke vlasy ako šatka alebo čelenka môže znamenať veľký rozdiel pri otáčaní niektorých hláv. Milujem, že ľuďom rastie sebadôvera a pri hojdaní krátkeho účesu stoja o niečo vyššie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri zvažovaní krátkych účesov na ples je dôležité udržiavať účes. Podrezanie bude zvyčajne potrebné rezať približne raz za mesiac. Ak nosíte vlasy v copu väčšinu týždňa, je načase pouvažovať nad účesom, ktorý prinúti tento chvost zmiznúť! Pri úprave vlasov je dôležité pripraviť si vlasy správnymi prípravkami, aby ste si udržali štýl aspoň niekoľko dní.

Moje dva stylingové výrobky pre všetky typy vlasov sú Surface Bassu Oil a Surface Trinity Repair Tonic. Tieto výrobky sú skvelé pre všetky typy vlasov na fénovanie a dokonca aj na suché vlasy, ktoré dodávajú lesk, posilňujú a chránia vlasy pred teplom. Ak hľadáte extra textúru na uhladenie vlasov alebo dokonca po natočení, fénová pasta Char vám pomôže udržať objem a dodať textúru..

Pre tých, ktorí radi cvičia alebo si neradi umývajú vlasy každý deň, je suchý šampón Trinity nutnosťou. Je to najlepší suchý šampón na vaše vlasy, pretože nestrieka na bielo, absorbuje oleje a nečistoty a zanecháva vlasy úžasnú vôňu. Horúci tip je naniesť Trinity suchý šampón na čerstvo fénované vlasy (povedzte čo ?!). Verte či neverte, môžete si kúpiť jeden deň navyše bez šampónu. Posledný horúci tip je zaobstarať si dobrú šampónovú čiapku! Je to skvelé na použitie pri umývaní tváre, pretože chvosty sú v koši! Bavte sa so svojim krátkym účesom!

Chaotický stred vlny

Jednoduchá stredová časťInstagram @natasha_k_hair_and_makeup

Q&Autorka štýlu, Natasha Kaichuk

Kaderník & Vizážista v Izraeli, Tel-Aviv

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je účes na plážovej vlne pre krátke vlasy. Milujem tento vzhľad kvôli voľnému tvaru a ľahkému pocitu. Vždy dávam prednosť prirodzenému kúzlu strapatých vlasov a jemných vĺn. Tieto plesové vlasy pre krátke vlasy vyžarujú eleganciou nedbalosti.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Bude to vyhovovať dievčatám s moderným, voľným, jemným a nezávislým obrazom. Môže fungovať s akýmkoľvek typom vlasov a akéhokoľvek typu tváre.

Veci, ktoré potrebujete na účes na plážovej vlne: kulma v správnej veľkosti (na rovné hrubé vlasy 9-18 mm, na vlnité vlasy to môže byť 19-22 mm.), Pena na vlasy (pevnosť svetla) a fixačné vlasy sprej (stredná sila).

Nestrihajte konce vlasov, nechajte ich rovné a dodá im to prirodzenejší vzhľad. Keď ste skončili s curlingom, neotvárajte kučery, dajte mu 5 minút. vychladnúť a dodá kučerám dlhý čas pekný tvar firmy. Otvorte kučery so sklopenou hlavou, aby ste získali väčšiu hlasitosť.

Účes na pláži je perfektný pre každý váš denný look – ležérny, formálny, zábavný, ráno i večer, v lete aj v zime. Uži si to!

Nádherný strieborný hladký bob

Obrázok nádherného strieborného balayage bobuInstagram @paholamedina

Q&Autorka štýlu, Paola Medina

Spoluvlastník & Master Hairstylist @ Eter Beauty Lab v Chihuahua, Mexiko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Čerstvé a elegantné. Tento vzhľad sa mi veľmi páči z veľmi jednoduchého, ale silného dôvodu – je dynamický a ovláda sa ľahko. Zo svojej farby nevyžaduje veľa údržby ani návštevy kaderníckeho salónu a to chceme všetky!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelá voľba pre dievčatá, ktoré chcú byť dievčenské, pre ženy, ktoré milujú svoju jemnosť a koketnosť, ale zároveň hľadajú praktické riešenia pre svoje vlasy..

Pri vytváraní tohto vzhľadu vždy dávam jasne najavo, že je potrebné ho navrhnúť, a preto im navrhujem, aby si zaobstarali tepelne aktívny chránič, konkrétne One United od Redken pre všetky výhody, ktoré má..

Pokiaľ ide o farbu, mali by ste mať zdravé vlasy, aby sa farba držala, preto odporúčam mať doma kvalitný šampón alebo masku, aby ste si ich udržali..

Krátky vlnitý plesový štýl

Obrázok najúžasnejšieho červeného vlnitého bobu dopperaInstagram @hollyjames_styles

Q&Autorka štýlu, Holly Kolodziej

Master Stylist @ Salon Spruce v La Jolla, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o textúrovaný bob s vlnami cez kadere. Dĺžka, pre ktorú sme sa rozhodli spoločne, vyhovovala jej tvaru tváre a osobnosti. Pokiaľ ide o krátke účesy, boby sú najuniverzálnejšie v štýle pre formálne akcie a gala.

Na tomto strihu mám najradšej vnútorné vrstvy, ktoré sme jej dali. Vnútorné vrstvy jej dodali nielen textúru a zníženú prístupovú hmotnosť, ale môžu tento strih nosiť aj elegantne alebo rovno bez toho, aby videli linky z nožníc na textúrovanie (ktoré stále používa toľko stylistov)..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Uistite sa, že toto je strih pre vás. Je to super zábava, ale kým kučeravým vlasom dorastú, trvá to dvakrát dlhšie.

Každý, kto zvažuje tento strih, by mal myslieť na ročné obdobia. Ak uvažujete o skrátení, navrhujem, aby ste počkali, kým sa vlhkosť vo vzduchu nezníži. Čím väčšiu váhu máte, tým viac môžete ovládať krepovatenie výrobku.

Použili sme krém na kučery a sprej s morskou soľou, aby sme jej dodali jemnosť a textúru. Skôr než škrabanie vlasov. Vzal som 2-palcové časti, každú časť som skrútil okolo prstov a nechal ju spadnúť. Potom som zneškodnil celú hlavu „horúcou ponožkou“ a po úplnom zaschnutí upravil kučery kulmou..

Shadow Root Double pletené updo

Obrázok dvojitého pleteného updoho koreňa SharowInstagram @gypsy_hairlover

Q&Autorka štýlu, Jessica Blake

Majiteľ / Stylista @ Hair Revival in Surprise, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je trochu bohémsky pletené updo a trochu elegantné. Mám pocit, že veľmi dobre ukazuje farbu.

Moja obľúbená vec na tomto štýle je, že hosť vyzerá, že má viac vlasov, ako v skutočnosti má.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja rada pri stylingu plesových účesov pre krátke vlasy nie je prehnaná s výrobkom. Tento vzhľad nepotreboval veľa, aby fungoval. Dobrý prášok na textúru, ako je Expanda Dust od Unite, dodáva jej jemným vlasom dokonalé množstvo textúry a zrnitosti. Je to perfektné pre dievča, ktoré chce tancovať celú noc a nenechať si vlasy prilepiť na krk alebo tvár.

Úžasný plesový účes Glamhawk

Obrázok úžasného glamhawkaInstagram @jacki.liftedsalon

Q&Autorka štýlu, Jacki Spellman

Kolorista / stylista / vizážista @ Zdvihnutý salón v Roseville, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento krátky plesový účes je verziou toho, čo považujem za „GlamHawk“. Je to môj obľúbený štýl, pretože som v jadre starý punk rocker.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Toto je určite hojdací účes, ktorý na vás upúta zrak! Milujte to, vlastníte to, bavte sa s tým!

Prom účesy pre krátke vlasy môžu byť trochu náročné na úpravu, obzvlášť ak sú to jemné vlasy. Vrstvenie produktov účelovo pomohlo pridať textúru, ktorú som potreboval na držanie a životnosť.

Upravil som jej objem pomocou spreja na spevnenie koreňa Eufora a skrášľovacieho stylingového gélu pre tepelnú ochranu a držanie. Sušené a dokončené žehličkou.

Potom som pridal sprej na suchú textúru Eufora s plným efektom pre väčší objem a dozadu vyčesanú časť mohawk pre extra priľnavosť na pripnutie. Pevne som ho pripol po stranách a s väčším objemom smerom ku korune. Pridal som Eufora’s Powder Lift pre ešte väčší objem (pretože prečo nie !?), potom som to dokončil Illuminate Shine Mist a Elevate Hair Spray.

Krátke plesové vrkoče

Obrázok krátkych vrkočov na plesInstagram @bethanyjiles

Q&Autorka štýlu, Bethany Jiles

Hairstylist @ The Upper Cut Salon vo Villa Rica, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to krátky plesový štýl, ale bol by tiež vhodný na zábavné výlety, ako napríklad ísť na pláž alebo na hudobný festival. Cítim, že je to vhodný štýl pre akýkoľvek vek. Je to tak zábavné a veľmi boho-chic. Milujem, že dvojitý holandský si dáva štýlu veľa textúry. Na ples nemusíte zvažovať bočné vrkoče, ale ak sú vaše vlasy dostatočne dlhé, môžu pôsobiť veľmi roztomilo a elegantne.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Prámiky majú tendenciu zapadnúť na miesto oveľa lepšie, ak je vo vlasoch nejaká textúra, takže pred zapletaním vrkočov rozhodne odporúčam použiť sprej na textúru a/alebo vlasy natočiť. Akonáhle budete mať cop zapnutý pevne na mieste, určite použite dobrý držiaci lak na vlasy (som veľkým fanúšikom laku na vlasy Big Sexy Spray a Stay All Nighter) a tiež lesklý sprej. Je to tiež veľmi pekné, aby ste si vlasy nedávali z tváre. Mnohokrát, keď celú noc tancujete na plesu, môžete mať tendenciu sa trochu spotiť, takže je tento štýl skvelý na to, aby sa vám lietajúce deti nelepili na čelo..

Holandský Halo Braid Up Do

Holandský účes Halo BraidInstagram @haymaker52

Q&Autorka štýlu, Diane Cheeseworthová

Stylista @ WO Salon Torquay v Torquay, Veľká Británia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento krátky účes by som opísala ako všestranný updo, ktorý sa dá nosiť či už na svadbu alebo na ples. Tento boho účes sa skladá z holandského haló vrkoča, ktorý sa omotáva od ucha k uchu cez hornú časť hlavy. Zadná časť vlasov je stočená do štruktúrovaného drdola s niekoľkými mäkkými kúskami okolo tváre.

Na týchto haló vrkočoch milujem to, že sa dajú robiť na kratších alebo dlhších vlasoch. Dá sa obliecť aj pridaním ozdôb do vlasov v zákrute vzadu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pred stylingom navrhujem použiť stredne hrubú žehličku, aby sa vo vlasoch vytvoril určitý pohyb, a pridať jemnú textúru posilňujúcim púdrom. Obzvlášť sa mi páči prášok Puff.Me od Design.Me. Akonáhle je styling dokončený, pridal by som ľahký lak na vlasy, aby vlasy držali, ale stále si udržali hebký vzhľad. Použila som lak na vlasy Davines Invisible Gas.

Tento štýl sa najlepšie hodí k vlasom, ktoré neboli čerstvo umyté, pretože majú väčšiu textúru. Dizajn vlasov je vhodný pre akýkoľvek typ alebo dĺžku vlasov, pretože pozostáva z holandského copu a zákruty. Akonáhle je oblečený, zostane celý deň, takže sa klient nemusí starať o to, či štýl stratí svoj tvar alebo ho bude musieť opraviť. Tento typ vzhľadu by sa hodil na každú príležitosť.

Rýchle skrútené updo

Všestranný & amp; Rýchly účesInstagram @aleecatlooks

Q&Autor štýlu: Alex Sayler

Budúci profesionálny kozmetológ @ Paul Mitchell Škola Esani v Roswelli, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento krátky účes na ples by som opísala ako všestranný a rýchlo skrútený updo. Celý tento štýl pozostáva z niekoľkých prútikových kudrliniek a dvoch vrkočov. Tento štýl môžete skutočne vziať v 100 rôznych smeroch iba s týmito základnými prvkami! Mnoho dievčat hľadá plesové účesy pre krátke vlasy, ktoré sa ľahko upravujú, ale napriek tomu budú krásne vyzerať celú noc.

Na tomto štýle mám najradšej to, ako elegantne vyzerá s minimálnym úsilím a časom. Univerzálnosť, ktorú tento štýl poskytuje, mi umožňuje vyladiť niekoľko vecí a vytvoriť úplne nový vzhľad a dojem bez toho, aby som musel začínať odznova. Ak sa môj klient rozhodne, že nie sú s konečným výsledkom úplne spokojní, môžem to ľahko zmeniť.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vezmite do úvahy hustotu a štruktúru vlasov. Môj klient má jemné vlasy, ale veľa hustoty. Takže keď má polovicu vlasov hore, nevyzerá to, že by vyzerala redšie, pretože má vysokú hustotu jemných vlasov. Ak vaše vlasy nemajú takú hustotu a vaša textúra nepomáha pridať vizuálnej hustote na vzhľade, odporúčam ísť na úplné updo alebo pridať nejaké predĺženie. Zaistíte tak dostatok objemu, aby štýl nevyzeral nedokončený.

Jednoduchá hlboká bočná časť s vlnami

Jednoduchý, ale elegantný účesInstagram @karaaloveshair

Q&Autorka štýlu, Kara Ann Becker

Vlasy & Make-up Stylist @ Split Endz Salon v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som najlepšie opísala ako jednoduchý, ale elegantný účes. Mnohé z dnešných plesových šiat majú vyšší výstrih a veľa korálikov alebo vzorov, a mám pocit, že sa s nimi tento štýl nezhoduje..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Kľúčom je používať správne výrobky a správnu techniku ​​curlingu. Vždy sa zvlňte od tváre!

Vintage inšpirované

Nádherné lesklé vlasy v retro štýle, ako je tento, robia váš celkový vintage vzhľad dokonalým. Priliehavé kučery na koncoch v kombinácii s jednoduchou vlnou prstov na vrchu so šialene lesklými vlasmi sú inšpirované pôvodnými hollywoodskymi hviezdičkami. S týmto sa nedá pokaziť!

Prstové vlasy na ples

Ako štýl:

 1. Keď sú vlasy vlhké, prečešte ich pevným gélom.
 2. Pomocou hrebeňa pomôžte vytvoriť silnú vlnu prstov na každej strane vašej časti. Zapnite na miesto dlhou štíhlou sponou (pomôže vám ju nastaviť a zabráni vám ju vytiahnuť a zároveň natočiť zvyšok vlasov).
 3. Kým sú vlhké, nechajte do zvyšku vlasov vložiť malé plastové valčeky, alebo nechajte uschnúť, alebo prstom uschnite (zastrčte stále dovnútra) a potom pomocou malej sudovej kulmy vytvorte kučery..
 4. Prečesajte suché kučery pomocou prstov, aby ste ich oddelili.
 5. Odstráňte sponu z vlny prstov a nastriekajte sprejom na vlasy.

Odporúčané vlasové produkty:

Na to, aby ste získali skvelý držiaci gél, nemusíte veľa míňať. Vyskúšajte stylingový gél Salon Care Super Firm. Neodlupuje sa a skutočne udrží vlasy na svojom mieste.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Oválne, srdcové, niektoré okrúhle alebo hranaté tváre. Ideálna je jemná až hustá hustota s trochou prírodnej textúry.

Tip:

Po nastavení vrchnej časti prstovou vlnou na konce použite malé plastové valčeky, všetko pokiaľ sú vlasy vlhké. Áno, štýl môžete napodobniť suchými vlasmi, ale nebudete mať úplne rovnaký pocit.

Ultra-Mod

Skúste tento jedinečný štýl a umocnite svoj vlastný osobný vkus. To, čo ho odlišuje, je definícia kudrliniek na vrchu a bokoch, ako aj hladká, ale textúrovaná úplnosť vzadu..

Ultra Mod krátke vlasy na ples

Ako štýl:

 1. Pripravte si vlasy penou alebo iným stylingovým prípravkom a potom ich vyfénujte pomocou okrúhlej kefy.
 2. Ak potrebujete, pomocou kulmy vyhlaďte a ďalej rozvíjajte kučery na vrchu/vpredu.
 3. Pridajte spätný hrebeň pod korunu a vrch, potom uhlaďte a konce kučier upravte prstom.
 4. Pomocou hrebeňa pomôžte sformovať a definovať štruktúru v hornej a prednej časti.
 5. Pretiahnite pomádu alebo vosk (alebo iný obľúbený texturizačný výrobok) cez konce veľmi definovaných kučier a potom nastriekajte celý štýl lakom na vlasy..

Odporúčané vlasové produkty:

Skúste sochársku penu Paula Mitchella, ktorá vám pomôže vyformovať vrch a definovať kučery. Pomôže to aj pri silnejšom zvinutí chrbta.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Oválne, srdcové, jemné hranaté alebo okrúhle tváre. Jemná až hustá hustota s akoukoľvek textúrou.

Tip:

Použite viacero produktov na dosiahnutie odlišného vzhľadu v rámci rovnakého štýlu. Pridajte objemový produkt do oblastí koruny a chrbta, aby ste získali extrémny objem, a súčasne vpredu použite vytvarovaciu penu alebo gél, aby ste vpredu získali hladkú definíciu pomocou pomády alebo vosku pre definované kučery. Buďte kreatívne a premýšľajte o tom, čo chcete, aby každá časť vlasov robila alebo mala byť.

Jednoduché a krásne

Nie všetky plesové účesy pre krátke vlasy sú vytvárané rovnako a tento má rozhodne prednosť. Je to dostatočne ľahký štýl na obnovu, ale dostatočne formálny na to, aby ste ho skombinovali s akýmkoľvek komplikovaným alebo ozdobným oblečením. Vpredu hladké, vzadu stočené – rozhodne nie je nudné! Zachovajte si kvalitu tým, že budete udržiavať zdravé vlasy a používať čisté a kvalitné výrobky.

Jednoduché krátke vlasy

Ako štýl:

 1. Po fénovaní vlasov pomocou kulmy vytvorte kučery okolo chrbta a bokov vlasov.
 2. Vyžehlite hornú prednú časť ťahaním od koreňov po konce cez čelo.
 3. Hmla so stredne držiacim lakom na vlasy. S postrekom to nepreháňajte!

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte Kenra Volume Mousse 12 pre stredné držanie a flexibilný štýl.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento rozkošný účes môže rozhýbať akýkoľvek tvar tváre! Jemná až hustá hustota vlasov s akoukoľvek textúrou je najlepším typom vlasov pre tento vzhľad.

Tip:

Ak máte vo vlasoch viac odtieňov farby, pomôže vám to trochu rozbiť štýl a zároveň dodať rozmeru a záujmu.

Odvážne punkové vlasy

Si nervózna dievčina, ktorá chce vyniknúť a nebyť príliš pekná ani nežná. Roztočte svoje zámky jednoduchým hladkým, ale plným, trochu ostnatým účesom vzadu. Bohatá tmavohnedá farba vyzerá dramaticky a nápadne oproti výrazným farbám. Tieto typy krátkych plesových účesov sú šité na mieru dievčatám, ktoré hľadajú väčšiu eleganciu vo svojom vzhľade.

Odvážny zábavný štýl krátkych vlasov

Ako štýl:

 1. Pripravte si vlasy stylingovým krémom a vysušte ich plochým štetcom.
 2. Na vyhladenie akýchkoľvek nepoddajných chĺpkov použite žehličku na najnižšom možnom nastavení.
 3. Na zadnú stranu použite trochu pasty alebo vosku bez lesku, potom navrch naneste trocha hrebeňa a vyhlaďte.
 4. Rýchly výbuch stredne tvrdého dokončovacieho spreja dokončí štýl.

Odporúčané vlasové produkty:

Ak chcete získať úžasné telo a lesk, vyskúšajte Sebastian Trilliant Thermal Protection a Shimmer Complex. Dodá vám všetky druhy bláznivého objemu a zároveň dodá vašim vlasom fantastický lesk.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Oválne, hranaté tváre v tvare srdca, niektoré okrúhle alebo dlhé v závislosti od dĺžky okolo uší. Stredná až hustá hustota s ľahko vyhladenou textúrou.

Tip:

Neprekračujte drámu vo vašej tvári. Vďaka dramatickému štýlu a obliekaniu bez tváre to vyzerá, že ste na niečo zabudli. Skúste aspoň zažiariť očami, aby bol štýl konzistentnejší. Pridajte pery pre ešte odvážnejší vzhľad.

Bočný drdol Curly Prom

Účes pre kučeravé bočné drdoly na ples

Nemysleli by ste si, že je to možné, ale je to tak – krátke vlasy môžete predĺžiť a pôsobiť dojmom strapatého účesu bez toho, aby ste k nim museli mať dĺžku, ktorá sa s nimi bežne spája. Tento krásny asymetrický účes by bol perfektný na to, aby váš účes vyzeral inak. Pokiaľ ide o účesy na ples pre krátke vlasy, bobby pins a lak na vlasy sú vašimi tajnými zbraňami.

Ako štýl:

 1. Po použití sochárskej peny vlasy vyfúkajte pomocou okrúhlej kefy.
 2. Natočte konce vlasov a rozlomte ich prstami.
 3. Vytiahnite chĺpky na jednu stranu a prišpendlite ich, aby bola posledná časť zvlnenia voľná, dokonca aj na vlasoch, ktoré sú už na rovnakej strane ako štýl. Na vlasy, ktoré chcete, aby boli vpredu voľne upravené, používajte sponky do vlasov (sú ako bobby pins, ale vlasy neštvorkujú ani ich neukotvujú, držia ich iba na vrchu)..
 4. Hotový štýl nastriekajte lakom na vlasy s pevným držaním.

Odporúčané vlasové produkty:

Mousse Forte Strong Hold Mousse od Sebastiana vám poskytne maximálnu kontrolu nad týmito kučerami. Penu použite na mokré vlasy a vmasírujte ju do prameňov, aby ste výrobok skutočne rozptýlili.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento roztomilý účes a akúkoľvek textúru vlasov môže nosiť aj akýkoľvek tvar tváre. Všimnite si toho, že jemné vlasy budú vyzerať krehkejšie a menej plné.

Tip:

V prípade vlasov, ktoré sú príliš krátke na dosiahnutie, skúste imitovať aj cop! Vlasy môžete vrstviť pozdĺž jednej strany tak, aby vyzerali ako v copu, a to tak, že na konci každej časti copu použijete bobby pin. Pretože ďalšia vrstva pôjde tesne cez vrchol, špendlíky budú skryté a všetky tie krátke vlasy dostanete na stranu bez toho, aby ste sa museli pozerať na špendlíky alebo mať pocit, že nosíte prilbu na vlasy..

About the author