10 super krátkych svadobných účesov

Krátke účesy sú obľúbené a trendové v roku 2013. Tieto krátke účesy sú nielen trendy ako ležérne, ale aj nevesty môžu nosiť úžasné krátke účesy s jedinečnými a trendovými štýlmi.. Nevesty vyzerajte úžasne a atraktívne vďaka krátkym účesom s jedinečnými jednoduchými a štýlovými účesmi. Tu je niekoľko príkladov 20 najlepších super krátkych svadobných účesov, ktoré sú tento rok trendy.

V roku 2013 môžu nevesty vykonávať úžasné krátke účesy s atraktívnymi účesmi. Tieto krátke účesy sa ďalej nesú v úžasnom a trendovom strihu farba vlasov tóny. Aby vyzerali jedinečne, môžu nevesty nosiť účesy a krátke účesy.

Svadobné účesy pre krátke vlasy 2013

Zdroj

Na obrázku nižšie je uvedený ďalší jedinečný nápad pre trendový svadobný účes.

Svadobné nápady pre krátke vlasy

Zdroj

Všetci dobre poznáme trendový strih pixie. Pixie účesy nesú aj štýlové a trendové nevesty. Môžu nosiť tieto krátke zrážky s úžasnými vlasovými doplnkami.

Krátke svadobné účesy s pixie

Zdroj

Jednoduché, jednoduché a krátke účesy vyzerajú trendovo a štýlovo, ak tieto práce nesú trendové nevesty. Vlasové doplnky ako brošne, kvety, sieťka, stuhy, korunky atď. Dodajú krátkym účesom neviest väčšiu krásu..

Jednoduché svadobné účesy pre krátke vlasy

Zdroj

Krátke svadobné zrážky vyzerajú atraktívne s tónmi blond vlasov. Svetlejší tón blondínky dodáva trendový, roztomilý a pekný vzhľad osobnosti nevesty.

Svadobné účesy pre krátke blond vlasy

Zdroj

Krátky svadobný účes s kučeravým účesom.

20 super krátkych svadobných účesov-1

Zdroj

Ďalší príliš krátky strih s úžasným vlasovým doplnkom vyzerá atraktívne a štýlovo.

20 super krátkych svadobných účesov-2

Zdroj

Táto svadba na obrázku nižšie vyzerá pekne, roztomilo a krásne v krátkom úžasnom zostrihu a so svetlejším tónom blond vlasov..

20 super krátkych svadobných účesov-3

Zdroj

Ďalší jedinečný svadobný účes nesený a Čierna žena.

20 super krátkych svadobných účesov-4

Zdroj

Úžasné super krátke účesy s atraktívnym príslušenstvom tento rok nesú nevesty. Tieto zrážky vyzerajú atraktívne, štýlovo a jedinečne.

20 super krátkych svadobných účesov-5

Zdroj

About the author

Adblock
detector