Krátke nápady na svadobné vlasy

Svadba je najdôležitejšou udalosťou v živote ženy. Deň, v ktorom musí vyzerať najlepšie a najpôvabnejšie. Aby oči všetkých ľudí, ktorí prišli na jej svadbu, ocenili jej krásu. A nielen hostia, ale aj jej manžel / manželka by ju tiež mali oceniť, mali by byť na krásnu manželku hrdí. Ale aby ste okrem šiat vyzerali očarujúco a krásne, musíte si vlasy udržať. Dnešné ženy majú väčšinou krátke vlasy a zvládnuť krátke vlasy je náročná práca. Tu je niekoľko nápadov na roky 2012-2013 pre krátke svadobné vlasy ktoré môžete vyskúšať na svojej svadbe:

Svadobné pokrývky hlavy: Ak máte a krátky bob strih s bočnými ofinami. Musíte skúsiť svadobnú čelenku, aby ste zachytili všetky vlasy. Čelenkou môžu byť buď kvety alebo nejaká gumička do vlasov alebo sponka, ako je znázornené na obrázku.

svadobná čelenka pre krátke vlasy

Ak máte strach z kučeravých krátkych vlasov, môžete vyskúšať updos. Takto si môžete ľahko obliecť závoj cez vlasy a budete vyzerať celkom decentne.

Krátke blond kučeravé svadobné vlasy

Zdroj

Najlepšia technika na zachytenie a úpravu vlasov na svadbe je použitie kvetov. Kvety vám nielen chytia vlasy, ale dodajú aj roztomilý vzhľad. Uistite sa však, že kvety, ktoré použijete na vlasy, musia pripomínať kvety používané na vašej svadbe.

Svadobné kvety do vlasov pre krátke účesy

Zdroj

Ak máte čierne kučeravé vlasy, môžete vyskúšať závoj z vtáčieho hniezda. Spolu so závojom môžete vyskúšať aj niekoľko kusov hlavy, aby vyzeral elegantne a decentne.

Zdroj

Družička je jedným z dievčat, ktoré musia vo svadobný deň dopĺňať nevestu. Družička teda musí tiež vyzerať očarujúco. Môže skúsiť nejaké vylepšenia s bočnou ofinou a niektoré čelenky, aby vyzerala krásne.

Účesy družičky

Zdroj

Tento účes si môžu ázijské nevesty vyskúšať na svojej svadbe. Tento účes im dodá roztomilý a pekný vzhľad.

Ázijské svadobné vlasy

Zdroj

Ak máte blond vlasy. Musíte skúsiť krátky strih bobu. Poskytne vám klasický, roztomilý a pekný vzhľad. Ľudia vašu krásu ocenia a určite v ten deň budete vyzerať ako najkrajšie dievča.

krátke blond vlasy na svadbu

Zdroj

Aktualizácie sú jedným z najpoužívanejších účesov neviest na ich svadbe. Ak neprichádzate s iným štýlom, môžete vyskúšať updo. Spolu s updo môžete na neho pridať aj niekoľko čerstvých kvetov, ako je to znázornené na obrázku, aby to vyzeralo žiaduce.

krátke vlasy bob updo

Zdroj

Ženy, ktoré chcú vyzerať funky a trendovo, môžu na svojej svadbe vyskúšať strih pixie. Spolu s účesom môžu použiť aj niektoré vlasové doplnky, aby vyzerali krásne.

Svadobné účesy pre pixie vlasy

Zdroj

Ak máte kučeravé vlasy, môžete si na vlasy použiť ozdobný pásik do vlasov. Môžete tiež vyskúšať prsteň na vlasy s niektorými slušnými a krásne doplnky na to. ale uistite sa, že doplnky, ktoré používate, musia skôr dopĺňať vaše svadobné šaty, než zničiť milosť šiat.

Svadobné účesy pre krátke kučeravé vlasy

Zdroj

About the author