Krátke svadobné účesy pre rok 2013

The svadba deň je veľmi veľký deň v živote muža a ženy. Je to deň, kedy sú nevesta a ženích centrom všetkých atrakcií. Všetci ľudia prítomní na svadobnom obrade iba posudzujú, ako vyzerajú nevesta a ženích. Je preto veľmi dôležité, aby ste vo svoj svadobný deň vyzerali skvele. Výber účesu na svadobný deň je dôležitou úlohou. Tu je teda niekoľko nápadov na krátke svadobné účesy na rok 2013, ktoré si môžete zvoliť a môžu vyzerať skvele.

Extrémne moderné ženy, ktoré chcú vyzerať moderne a jedinečne, môžu vyskúšať tento ostrý svadobný účes. V tomto účese budú vyzerať moderne a trendovo.

Špičaté svadobné účesy

Zdroj

Ak chcete mať klasický vzhľad, musíte vyskúšať krátke svadobné updo. Bude to na vás vyzerať skvele a budete aj roztomilý.

Krátke svadobné updo 2013

Zdroj

Vlasy čiernych žien sú kučeravé, takže je pre nich veľmi ťažké vybrať si účes. Vo svoj svadobný deň si teda môžu vyskúšať štýl extra krátkych vlasov. To nielenže zachová ich kučeravé vlasy, ale tiež bude vyzerať krásne.

Krátke svadobné účesy pre čierne ženy

Zdroj

Vo svadobný deň si môžete vyskúšať závoj. Poskytne vám klasický svadobný vzhľad a budete aj vyzerať krásne.

Svadobné krátke účesy so závojom

Zdroj

Vo svoj veľký deň môžete vyskúšať krásne vyzerajúcu gumičku do vlasov. Uistite sa však, že gumička do vlasov musí ladiť s vašimi svadobnými šatami, inak budete pôsobiť hrozivo.

Krátke svadobné účesy na roky 2013-1

Zdroj

Ázijské nevesty a vyskúšajte roztomilý vyzerajúci krátky bob účes spolu s bočnou ofinou. V tomto účese budú vo svoj svadobný deň vyzerať roztomilo.

Krátke svadobné účesy na roky 2013-2

Zdroj

Túto tvárenku z vtáčej klietky si môžete dokonca vyskúšať aj vo svoj svadobný deň.

Krátke svadobné účesy na roky 2013-3

Zdroj

Ak vám závoje alebo otvorené vlasy nie sú príjemné, vo svoj veľký deň môžete vyskúšať krásne vyzerajúcu pokrývku hlavy. Ale pokrývka hlavy sa musí hodiť k vašim svadobným šatám.

Krátke svadobné účesy na roky 2013-4

Zdroj

Aktualizácie môžete vyskúšať vo svoj svadobný deň. Je to trendový svadobný účes, vďaka ktorému budete pôsobiť trendy a očarujúco.

Krátke svadobné účesy na roky 2013-5

Zdroj

Krátke svadobné účesy na roky 2013-6

Zdroj

Krátke svadobné účesy na roky 2013-7

Zdroj

Krátke svadobné účesy na roky 2013-8

Zdroj

Krátke svadobné účesy na roky 2013-9

Zdroj

About the author