Krátke účesy pre nevesty

V roku 2013 nevesty tiež nosia krátke a atraktívne účesy s úžasnými štýlmi. Tieto krátke a jednoduché zrážky sa ľahko ovládajú a dodávajú neveste prirodzený a štýlový vzhľad. Teraz chcú nevesty nosiť aj niečo nové a trendy, a tak skúšajú krátke účesy s rôznymi účesmi, aby vyzerali krásne. Príklady krásnych krátkych účesov s úžasnými štýlmi pre nevesty sú uvedené nižšie:

Bridals môžu niesť kvetina ako doplnok do vlasov s jednoduchým krátkym účesom. Táto nevesta tiež nosí krásny kvet s gumičkou, ktorá vyzerá príliš úžasne a rozkošne.

Kvety na svadobné krátke účesy

Zdroj

The nevesta na tomto obrázku nesie pixie účes so svetlom blond farba čo je pre nevesty iná a ľahká vec.

Krátke svadobné účesy s pixie

Zdroj

Táto ázijská svadba vyzerá rozkošne podľa jednoduchého krátkeho účesu. Nosí tento jednoduchý krátky zostrih s čiernymi tónmi vlasov a so svetlým vlnitým účesom.

Ázijské krátke svadobné vlasy

Zdroj

Nevesty môžu nosiť vlasové doplnky, ako sú kvety, brošne, sieťoviny atď., Vďaka jednoduchým a jednoduchým krátkym účesom. V tomto nevesta nesie sieť, čo je úžasné.

Svadobné doplnky pre krátke vlasy

Zdroj

Čierne ženy nosiť tiež rôzne druhy vlasových doplnkov, ktoré vyzerajú štýlovo a úžasne. Na tomto obrázku má nevesta príliš krátky účes, ktorý vyzerá inak.

Krátke svadobné účesy pre čierne ženy

Zdroj

Nevesta na tomto obrázku má krátky, vlnitý a strapatý účes s rozkošným vzhľadom. Ako vlasový doplnok nosí aj krásnu čelenku do vlasov.

Krátke účesy pre nevesty-1

Zdroj

Táto nevesta má krátky účes a na hlave nosí korálky ako vlasové doplnky, ktoré sú odlišné a jedinečné.

Krátke účesy pre nevesty-2

Zdroj

Na tomto obrázku nevesta nesie príliš krátky, vlnitý účes, ktorý vyzerá úžasne a štýlovo. Farba jej vlasov je jet black.

Krátke účesy pre nevesty-3

Zdroj

Bridals tiež krásne vyzerajú s prírodnou a chudou farbou vlasov. Táto nevesta má tiež krátky a vlnitý účes s chudou farbou vlasov, ktorá vyzerá krásne a úžasne.

Krátke účesy pre nevesty-4

Zdroj

Kučeravé krátke účesy sú v trende aj pre nevesty. Táto nevesta tiež nosí krátke, kučeravé a vlnité vlasy so svojou prirodzenou blond farbou, ktorá vyzerá úžasne a ako vlasový doplnok nosí aj sieťku na vlasy.

Krátke účesy pre nevesty-5

Zdroj

Krátke účesy pre nevesty-6

Zdroj

Krátke účesy pre nevesty-7

Zdroj

Krátke účesy pre nevesty-8

Zdroj

Krátke účesy pre nevesty-9

Zdroj

Krátke účesy pre nevesty-10

Zdroj

Krátke účesy pre nevesty-11

Zdroj

About the author