27 nádherných svadobných účesov pre dlhé vlasy na rok 2021

Čo sa týka svadieb, každá nevesta chce dlhé vlasy. Prečo? Pretože existuje veľa možností! S dlhými vlasmi môžete urobiť takmer čokoľvek. Takže skôr, ako sa rozhodnete, aký účes si oblečiete na svadobný deň, pozrite sa na tieto kreatívne a jedinečné svadobné účesy pre dlhé vlasy!

Ozdobená koruna

Ozdobená korunaInstagram @karlavarleyhairartist

Vyzerajte ešte očarujúcejšie s týmito ľadovými blond vlnami ozdobenými jednoduchými, ale očarujúcimi voľnými vrkočmi. Určite budete fit ako kráľovská hodnosť a miesto na tróne!

Objemný rybí chvost

objemný vrkočInstagram @ken.loxbeautybar

Účesy s týmto vrkočom z rybieho chvosta vyzerajú ešte úžasnejšie, keď k nim pridáte jemné kvety.

Vodopádové vrkoče so zákrutou

Vodopádové vrkoče so zákrutouInstagram @martinajagr

Q&Autorka štýlu, Martina Jägr

Kaderník na voľnej nohe & Vizážista v Prahe, Česká republika

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento svadobný účes pre dlhé vlasy sa nazýva vodopádový vrkoč je zaujímavou verziou obyčajného páperového štýlu. Je perfektné, ak milujete vrkoče, ale najlepšie sa cítite, keď máte rozpustené vlasy. Je vhodný na rôzne príležitosti, nielen na svadbu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto verzia s rovnými vlasmi je najlepšou voľbou pre dámy, ktoré sa necítia dobre v kučeravých alebo vlnitých vlasoch. Tento štýl odporúčam tým, ktorí milujú elegantný štýl, ale zároveň chcú byť trochu roztomilí a nie príliš vážni.

Ak nemáte prirodzene rovné vlasy, použite tepelnú ochranu a najskôr ich vyfénujte alebo vyžehlite. Ak máte suché, kučeravé vlasy, uistite sa, že ste pred použitím tepla použili vyhladzujúce mlieko alebo sérum aspoň na končeky. Tiež milujem používať sprej Sparkler od Osis na lesklejší povrch. Tento krok preskočte, ak máte jemné vlasy bez objemu.

Vintage svadobné updo

Vintage svadobné updoInstagram @damesanddolls

Q&Autorka štýlu, Jen Vanderzalm

Majiteľ / Prevádzkovateľ @ Dames and Dolls Makeup v Maple Ridge, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento účes je vintage-inšpirovaný faux bob up-do. Moja klientka to potrebovala pre svoju tanečnú rutinu, takže musela zostať na mieste! Jej vlasy boli strednej hrúbky a siahali do polovice chrbta.

Spodnú časť som najskôr splietla, aby sa zvyšok dal zvinúť a zaistiť na vrkoči. Rád robím špendlíky, ktoré dodávajú romantiku a vintage nádych. To je asi moja najobľúbenejšia časť.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Po stylingovej stránke som jej navlnila vlasy 1,5 ″ kulmou, nastriekala a nastavila, ako som išla. Všetky kučery rovnakým smerom. Vytvoril som miernu vlnu prsta na oboch stranách a začal som pripínať zdola nahor.

Tento vzhľad by bol úžasný pre nevestu, ktorá milovala éru bubna, alebo ak ste mierili na tematickú párty, kde ste potrebovali vyniknúť. Rada si myslím, že klasický vzhľad vlasov nikdy nevyjde z módy.

Romantický bočný chvost

Romantický bočný chvostInstagram @innaenns_hairandmakeup

Q&Autorka štýlu, Inna Enns

Mobilný svadobný stylista v Kolíne nad Rýnom, Nemecko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Veľké kučery pôsobia vzdušne (ľahko a nadýchane) a dobre sa hodia k romantickému hravému svadobnému vzhľadu, ktorý môže svedčiť o peknom zadnom výstrihu. Páči sa mi, že to nevyzerá príliš prilepené a nevesta môže nosiť vlasy ako šperk.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je vhodný pre nevestu s veľmi dlhými vlasmi, ktorú by chcela predviesť. Ak má klientka príliš jemné vlasy alebo sú príliš krátke, ale napriek tomu si tento variant zamilovala, dá sa veľmi dobre zakomponovať s predlžovacími sponami. Účes je ideálny k šatám bez ramienok (mimo ramien) alebo k šatám so špeciálne upraveným chrbtom, ktoré by nemali pokrývať vlasy.

Twist s opletením

vrkoč zabalený zákrutInstagram @glam_by_cam

Q&Autor so štýlom, Cameron Kyzer

Externý umelec v Bentonville, AR

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jednoduchý, ale stále elegantný, elegantný a krásny. Pletenie je jednou z mojich najväčších vášní a milujem, že umožňuje štýlom byť jedinečné a umelecké. Napríklad drdol v tomto štýle nie je len váš obyčajný drdol. Je to spletené a skrútené a to sa mi páči!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporučila by som tento pohľad niekomu, kto má možno šaty na jedno rameno alebo si len chce dať preč vlasy. Bude to skvelý vzhľad pre niekoho, kto je viac na minimálnej strane, ale stále to bude krásny a jedinečný vzhľad.

Vintage svadobná glamour

Vintage svadobná glamourInstagram @carlbrownhair

Q&Autor so štýlom, Carl Brown

Kaderník / majiteľ @ Russell & Browns v Liverpoole, Veľká Británia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Popísal by som tento vzhľad tak, ako vyzeral vintage vlnený vzor Old Hollywood Glamour inšpirovaný štyridsiatymi rokmi minulého storočia. Moja najobľúbenejšia vec na ňom je jeho elegancia a lesk. Je to spôsob, ako vytvoriť klasickú siluetu s mäkším povrchom ako tradičnejšia sada vĺn, ktorú niekedy vytvorím.

Je to extrémne nositeľný štýl, ktorý lichotí väčšine tvarov tváre a skutočne dodáva vášmu vzhľadu pocit sofistikovanej elegancie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja rada pre niekoho, kto zvažuje svadobné účesy pre dlhé vlasy, ako je toto, by mala pri zvažovaní svojej ďalšej strihacej služby zamieriť k jednorazovému strihu. Vrstvy majú tendenciu sa vystrkovať a pohrávať si s rovnomernosťou vĺn. Alebo ešte lepšou možnosťou strihu by bolo zvoliť tradičný obvod tvaru podkovy. Tento typ tvaru umožňuje lepšie vystrihnutie štetca a dodáva konzistentnú vintage úpravu akejkoľvek súpravy zvlnení tak, že orámuje tvar okolo tváre, kde sú vlasy najkratšie, a umožní klasický zakrivený tvar slzičky Pageboy okolo chrbta..

Pred kulmovaním zvážte fénovanie kvalitného zosilňujúceho penového produktu do vlasov a pomocou pomády vyhlaďte akékoľvek krepovatenie počas vyčesávania..

Jednoduché Twist

Jednoduché zatočenieInstagram @beautyby_michellesenour

Q&Autorka štýlu, Michelle Senour

Nezávislý kaderník v Milwaukee, WI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako klasický, jednoduchý, romantický a nadčasový. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je taký univerzálny, že sa bude perfektne hodiť k akejkoľvek svadobnej téme!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri výbere nosenia vlasov na svadbu do polovice zvážte textúru svojich vlasov, to, ako dobre držia kučery a aké bude v ten deň počasie.!

Tiež považujem za nevyhnutné vybrať si štýl, v ktorom sa budete cítiť úplne pohodlne! Ak si ich obvykle obliekate alebo sa cítite nepríjemne s vlasmi hore, bude to pre vás perfektný vzhľad!

Twisted Back Waves

Twisted Back WavesInstagram @bombshellhairbyalison

Q&Autorka štýlu, Alison Espinoza

Stylista / majiteľ @ Bombshell Hair Design v Ottawe, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Opísal by som to ako romantický svadobný vzhľad. Páči sa mi, ako zahŕňa súčasný trend vrkočov, ale stále si zachováva klasickú polovičnú siluetu, ktorá mu umožní zostať nadčasový..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelý vzhľad pre niekoho, kto chce mať na obrade a na fotografiách závoj, ale chce ho ľahko odstrániť na večeru a tanec, a vyzerať skutočne naposledy..

Pretože kaskádová dĺžka je tu skutočnou prekážkou, zvážte pridanie rozšírení pre maximálny objem a efekt.

Voľné svadobné updo

Voľné svadobné updoInstagram @crystalcartermuah

Q&Autor so štýlom, Crystal Carter

Špecialista na svadby & Owner @ Muah Studio v Tomball, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o voľné svadobné updo. Táto nevesta chcela mať možnosť nosiť vlasy po oboch stranách alebo za chrbtom.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Aby ste dosiahli tento štýl, budete potrebovať dlhé vlasy. Ak nemá dlhé vlasy, mohla by použiť clip-in predĺženie.

Tento štýl funguje najlepšie s niekým, kto má stredne hrubé až hrubé vlasy. Môže ho nosiť ktokoľvek s akýmkoľvek štýlom oblečenia.

Extravagantný svadobný účes

Extravagantný svadobný účesInstagram @katlevu

Q&Autorka štýlu, Katlevu Baires

Svadobné vlasy & Vizážista @ Belle Creations od Katlevu v Houstone, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o extravagantný svadobný účes.

Je to najžiadanejšie updo od mojich neviest a moja obľúbená vec na tomto konkrétnom účese je, že predstavuje mňa a moju spoločnosť Belle Creations od Katlevu. Je to veľmi extravagantný pohľad a som rád, že to môžem dosiahnuť. Nejaký kaderník mi povedal, že ku mne vzhliadajú, pretože tento štýl je veľmi ťažké vytvoriť.

Make -up: Elite Beauty Company

Foto: Fotografia Blanca Duran

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Aby ste dosiahli tento look, odporúčam mať dlhé, husté vlasy s predlžovaním, veľa bobby pinov, drdol na objem a kulmu. Ako kaderníčka odporúčam nechať si načasovať odhalenie každého detailu pred pripnutím každej lokne a zľahka použiť môj obľúbený lak na vlasy od Lóreal. Vďaka tomu účes vynikne a má veľa detailov.

Odporúčam to pre nevesty, ktoré milujú ten extravagantný vzhľad.

Mäkké & Pekné

Soft & amp; PeknéInstagram @hairbylauraa

Q&Autorka štýlu, Laura Hughes

Kaderník @ Hairbylauraa v Sacci v Coventry vo Veľkej Británii

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako jemný, pekný a moderný. Moja obľúbená vec na tomto svadobnom účese je, že je veľmi univerzálny a dá sa použiť na všetky príležitosti, vekové kategórie a typy vlasov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja rada klientovi, ktorý uvažuje o výbere tohto štýlu, by bola nechať sa vopred vysušiť a nastaviť, aby kučery vydržali celý deň..

Najlepším produktom pre tento štýl je textúrny sprej na objem. Môj obľúbený je Wella EIMI Dry Me. Odporúčam tiež vyhladzujúce sérum na uhladenie vrkoča a kučier. Najlepší, ktorý som našiel, je Osmo Blinding Shine Definer.

Kombinovaný bočný oplet

Kombinovaný bočný opletInstagram @hairbychristiedevoe

Q&Autorka štýlu, Christie DeVoe

Elite Stylist @ Madison Avenue Salon & Denné kúpele v Chandleri, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pletený štýl je jedným z mojich obľúbených! Navrch som zapracovala holandský cop a do zvyšných koncov vlasov voľný rybí cop. Kratšie kusy na korune boli vynechané, aby vytvorili objem a dodali štýlu extra textúru.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento typ štýlu je ideálny pre svadby a iné formálne udalosti.

V súvislosti s týmto vzhľadom by som klienta informoval, že textúra hrá dôležitú úlohu. Dá sa vytvoriť tak, že si vlasy pripravíte pomocou volumizéra (Redken Guts 10 mám najradšej) a fénujete ich do vlasov. Na vytvorenie pohybu použite kulmu s prípravkom chrániacim pred teplom (použil som Redken Iron Shape 11).

Pri pletení rada používam flexibilný lak na vlasy (mojím odporúčaním je posilňovacia kontrola Pureology), ktorá pomôže roztrhnúť cop a udržať ho tak, aby vyzeral a bol hebký..

Boho polovica hore polovica dole

Boho polovica hore polovica doleInstagram @jackiemakeup11

Q&Autorom štýlu je Jackie Romero

Profesionálny vizážista & Hairstylist @ Makeup and Hair od Jackie Romero v Sherman Oaks, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako romantický, ale bohémsky štýl, v ktorom je napoly hore napoly. Je to perfektný vzhľad pre každú nevestu, ktorá chce nechať rozpustené vlasy a pritom zachovať špeciálne detaily na chrbte..

Moja najobľúbenejšia vec na tomto vzhľade by mala byť zákruta a veľký cop vzadu. Keďže som cop natiahla, vytvára vo vlasoch veľa pohybu a textúry, ktoré vyniknú v reálnom živote aj na fotografiách.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak sa vydávate vonku, tento vzhľad by bol perfektný! Tento štýl rozhodne odporúčam každému, kto má rád voľnejší a uvoľnenejší vzhľad oproti niečomu tesne stiahnutému a štruktúrovanému. Funguje skvele na dlhších, melírovaných vlasoch, takže v detailoch vrkoča a zákrutách skutočne vidíte rozmer.

Medzi nevyhnutné produkty pre tento vzhľad patrí skvelý sprej na textúru a veľká sudová kulma. Použil som sprej Drybar Triple Sec na predbežnú prípravu s 1/4-palcovou kulmou Babyliss Pro 1.

Mäkké & Český

Soft & amp; ČeskýInstagram @cassadishirk

Q&Autorka štýlu, Cassadi Shirk

Stylista @ The Bride Bar v Columbuse, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som označil za jemný a bohémsky. Snažil som sa udržať štruktúru na minime, aby vyzerala viac bez námahy.

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako môže byť všestranný. Mohlo by to byť oblečené pre družičku alebo oblečené pre festivalový vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl bude fungovať pre akýkoľvek typ vlasov, ale odporučila by som ho niekomu, kto chce, aby vlasy vyzerali upravené, ale nie prehnane. Používanie výrobku je veľmi minimálne a vyžaduje veľmi malú údržbu, aby vydržalo celý deň. Čím viac je to kusové a nevkusné, tým lepšie!

Dlhé retro vlny

Dlhé retro vlnyInstagram @hairbynicolescaffedi

Q&Autorka štýlu, Nicole Scaffedi

Svadobný kaderník na voľnej nohe v Suffolku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Ide o retro vlny pre dlhé vlasy. Moja obľúbená vec na tomto je objem a odraz, ktorý okamžite dáva vlasom! Dodáva tomu skutočný hollywoodsky glam look.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčam použiť silný fixačný sprej na vlasy, suchý voskový sprej a lesk na vlasy je nutnosťou! Používam všetky výrobky Eufora.

Tento vzhľad odporúčam každému klientovi so strednými až hustými vlasmi. Tento štýl je taký univerzálny a dá sa nosiť na všetky rôzne udalosti.

Elegantný faux Hawk

Elegantný faux HawkInstagram @megkelleyhair_

Q&Autorka štýlu, Megan Kelley

Licencovaný kaderník / kolorista @ Caryn a firemný salón a kúpele v Moorestown, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako uhladený faux jastrab. Moja najobľúbenejšia vec na ňom je výška a svetelný lesk.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Na tento vzhľad som na vyfúknutie použil krém Oribe Super Shine. Po narovnaní som pridal výšku navrátením vrchného dielu pred zaistením bobby kolíkmi. Na dokončenie som použil Oribe Shine Spray.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento vzhľad pre niekoho, kto chce mať vlasy mimo tváre, ale napriek tomu má vyleštený sofistikovaný vzhľad. Je to skvelý štýl pre jemné vlasy a oválne tváre.

Kaskádové kučery

Brunetové kaskádové kučery

fotka od Fotografia Lindsey Shaun

Na rozdiel od normálneho bočného tiahnutého updo, väčšina týchto kudrliniek je zopnutá a niektoré kaskádovito spadajú dole na rameno, aby ste mohli stále predvádzať svoju dĺžku..

Odporúčané produkty:

Pokiaľ ide o takýto kučeravý svadobný účes, posledná vec, ktorú by ste chceli, je krepovatenie. Môj obľúbený produkt na vyhladenie kučeravosti je Enjoy Creamy Pomade.

Typ vlasov:

Tento štýl funguje najlepšie na nevestách so strednými až hustými vlasmi, ktoré pomáhajú s plnosťou zhora nadol.

Tvar tváre:

Tento štýl bude fungovať s akýmkoľvek tvarom tváre. Ak máte dlhú alebo hranatú tvár, nechajte si okolo tváre nejaké ofiny alebo kučery.

Tip:

Pri tomto štýle platí, že čím dlhšie a hrubšie vlasy, tým lepšie. Ak ste sa nenarodili so správnym typom vlasov, zaobstarajte si na svadobný deň zopár clip in predĺžení.

Elegantný Updo

Elegantný Updo

fotka od Fotografovanie červenej farby

Tento vzhľad je o triede. Vlasy sú jemne strhnuté z tváre a pripnuté do stredu zadnej časti hlavy v elegantnom tvare.

Odporúčané produkty:

Keď sa chystáte na elegantnú svadbu Účesy pre dlhé vlasy, uistite sa, že dodáte svojim vlasom určitý lesk, aby vyzerali leštené. Môj obľúbený lesklý sprej je Unite Eurotherapy Shina-Mist.

Typ vlasov:

Zdravé a lesklé vlasy sú to, čo tento svadobný štýl potrebuje.

Tvar tváre:

Pretože je tento štýl úplne odtiahnutý od tváre, funguje najlepšie na oválnej tvári. Ak je vaša tvár dlhšia, pridajte po stranách telo navyše. Ak je okrúhly, na vrch pridajte ďalšie telo.

Tip:

Aj keď sa to všetko deje v zadnej časti hlavy, neignorujte prednú časť. Uistite sa, že vpredu vytvoríte lichotivý tvar a po stranách pridáte vlnu, aby bola zaujímavá.

Polovica hore Polovica nadol

Polovica hore Polovica nadolInstagram @blushandmane

Zložitý polovičný chvost je skvelou variáciou na váš spoločný účes. Môžete predviesť svoje kučeravé vlasy a zachovať si tak čerstvú starostlivosť o vlasy.

Polovica hore

Polovica hore

fotka od Fotografia Lindsey Shaun

Popis:

Vlasy sú jemne natočené a do polovice zopnuté do sudových kučier na chrbte, pričom odhrnú boky od tváre..

Odporúčané produkty:

Objem po stranách pomôže tomuto účesu vyzerať lepšie spredu. Pred fénovaním naneste penu Big Sexy Hair Root Pump Plus Mousse.

Typ vlasov:

Na tento účes sú najvhodnejšie vlasy stredne dlhé až jemné. Ak sú vaše vlasy príliš ťažké, bude pre vás ťažké udržať sudové kadere na mieste.

Tvar tváre:

Zametanie strán nadol a dozadu v prednej časti bude komplimentom štvorcových, oválnych alebo srdcových tvárí.

Tip:

Aby ste polovičke pomohli udržať sa na mieste, najskôr ju oprášte hrebeňom na základni, aby sa bobby piny mali čoho chytiť..

Twisted Chignon

Svadba Twisted Brunette Chignon

fotka od Fotografia Julie Parker

Tento chignon začína spleteným vrkočom vpredu, ktorý sa krúti cez zadnú časť hlavy a končí nízkym bočným chignonom na opačnej strane.

Odporúčané produkty:

Urobiť si zapletaný vrkoč na zapletených vlasoch je takmer nemožné! Pred fénovaním si uľahčite prácu nanesením kondicionéra Unite 7 Seconds Leave-in Conditioner.

Typ vlasov:

Tento štýl funguje najlepšie na vlasoch s malou až žiadnou vrstvou. Príliš veľa vrstiev naruší tok vrkoča.

Tvar tváre:

Tento štýl funguje najlepšie na okrúhlych alebo oválnych tvaroch tváre. Ak je vaša tvár okrúhla, dajte jej navrch dostatok objemu, aby predĺžila tvar vašej tváre.

Tip:

Doprajte svojim vlasom určitý objem tým, že ich najskôr učešete a pri zapletaní budete vlasy jemne držať v rukách.

Pletené svadobné updo

Pletené svadobné updo

fotka od Fotografia Ciara Richardson

Klasické updo dostane aktualizovaný vzhľad s vrkočom prechádzajúcim cez vrch vzadu.

Odporúčané produkty:

Big Sexy Hair Powder Play je úžasný produkt, ktorý musíte vyskúšať. Tento výrobok zvýši priľnavosť k vašim koreňom a zaistí, aby bobby kolíky lepšie držali na svojom mieste.

Typ vlasov:

Čím dlhšie a hrubšie vlasy, tým lepšie! Prámiky sa tiež neprejavujú s tenkými vlasmi.

Tvar tváre:

Aktualizácie vzadu sú klasickou voľbou pre nevesty, pretože lichotia takmer každému tvaru tváre.

Tip:

Pri tomto štýle vytvorte vrkoč úplne posledný. Ak to urobíte ako prvé, môže sa stratiť v procese, pričom ako posledné to zaistí, že vrkoč vynikne.

Bočný chvost

Bočný chvost

fotka od Fotografia Lindsey Shaun

Vlasy sú natočené, potom natočené a zopnuté do nízkeho chvosta, na ktorom spočívajú špendlíky.

Odporúčané produkty:

Udržujte kučery vo svojom chvoste ošetrené sérom. Milujem marocký olej.

Typ vlasov:

Extra dlhé vlasy sú pre tento štýl najlepšie. Natáčanie vlasov ich zmenšuje, takže vďaka extra dĺžke budú vlasy vyzerať dlho aj po natočení a vložení do chvosta..

Tvar tváre

Mäkké kučery v tomto zmäkčia hranatú čeľusť. Vyhnite sa tomuto štýlu, ak máte okrúhlu tvár. Len dodá bokom viac tela.

Tip:

Hrebienok pod vlasmi, ktorý pôjde do chvosta, dodá telu viac.

Mäkké kučeravé updo

Mäkké kučeravé updoInstagram @theupdogirl

Vyzerá to veľmi elegantne, ale akonáhle to vyskúšate, budete prekvapení, aké ľahké to je! Vlasy si len jemne natočte a dajte do voľného copu a máte hotovo.

Vodopád Twist

Vodopád Twist

fotka od Fotografia Ciara Richardson

Vodopádový zvrat dodáva štýlu all down niečo viac. Každá strana je vzadu skrútená do stredu a zopnutá vlasmi.

Odporúčané produkty:

Doprajte svojim kučerám viac pohybu a textúry pomocou sprejového vosku. Mám rád sprejový vosk Short Sexy Hair Play Dirty.

Typ vlasov:

To bude najlepšie fungovať na tých s dlhými vrstvami a hustými vlasmi. Ak sú vaše vlasy tenké, krútenie nebude tak nápadné.

Tvar tváre:

To môže fungovať na akomkoľvek tvare tváre. Je dostatočne mäkký, aby lichotil všetkému, od štvorca po srdce až po kolo.

Tip:

Zviažte svoj vodopádový zvrat spolu s čírou gumou, potom elastickú látku skryte prameňom vlasov.

Vintage updo

Vintage updo

Fotografia Amber Weimer Photography

Nízky a elegantný drdol vzadu je oblečený s vintage špirálami, ktoré stekajú po oboch stranách.

Odporúčané produkty:

Takýto štýl sa nemôže vzoprieť! Používajte skutočne tvrdý lak na vlasy, ako je lak na vlasy TIGI Hard Head Hard Hold.

Typ vlasov:

Pre tento štýl najlepšie fungujú stredne jemné vlasy s najmenej stredne dlhými vrstvami.

Tvar tváre:

Tento štýl funguje najlepšie na oválnych tvaroch tváre. Takto stiahnuté vlasy môžu byť na tvár štvorcového tvaru alebo tvár s drsnejšími vlastnosťami príliš drsné.

Tip:

Ak chcete špirálovitú kučeru skutočne nalepiť na miesto, vytvarujte ju prstami, nastrieľajte zblízka lakom na vlasy a potom vysušte fénom. Potom sa zvinutie nikam nepohne!

To je len začiatok, pokiaľ ide o možnosti svadobného účesu pre dlhé vlasy. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete predviesť svoju dĺžku alebo ju použijete v peknom úplnom prevedení, dúfajme, že tieto kreatívne svadobné účesy pre nápady na dlhé vlasy vás inšpirujú a ukážu správnym smerom.

About the author