10+ úžasných nápadov na tetovanie Cheryl Cole (s význammi)

Tetovanie je jedinečná forma trvalého umenia na tele, ktorú väčšina mladých ľudí miluje. Jednotlivci premýšľali nad svojimi návrhmi a miestami umiestnenia, čo je správne, pretože to bude váš celoživotný priateľ. Tetovanie je spôsob, ako sa vyjadriť a predvádzať svoje hodnoty pred svetom, pretože návrhy tetovania majú spravidla hlboký význam.

Anglická speváčka Cheryl Cole má na tele niekoľko nádherných a zmysluplných tetovaní, ktorými sa chváli ako kráľovná. Pozrime sa na každý dizajn spolu s jeho významom, jeden po druhom. Návrhy tetovania inšpirované Cheryl sú také pekné, že by ste ich nechceli ignorovať a určite si aspoň jeden z nich pridáte do zoznamu, ktorý musíte mať. Sú perfektné pre vás, ak ste fanúšikom Coleho a tiež milovníkom tetovania. Neveríte nám? Prečítajte si a zistíte to sami.

Umiestnenie

Na rôznych častiach tela má tetovanie. Zadná časť jej krku, stehno, ruka a spodná časť chrbta majú nádherne napustené tetovanie. Mali by ste si však vybrať miesto, ktoré vám vyhovuje. Ak sa chcete predviesť, vyberte si dobre viditeľné miesto, aby sa naň diváci mohli pozerať a obdivovať ho.

Ak sa na to nechcete veľa pozerať alebo sa ním veľa oháňať, vyberte si miesto, ktoré sa dá ľahko skryť, napríklad rameno alebo stred chrbta, pretože tetovanie nie je ľahké skryť pomocou make-upu. Len aby si vedel. Rozhodnite sa múdro pre umiestnenie, váš tetovač vás tiež prevedie vhodnými miestami, ale bude pokračovať v tom, čo uznáte za najvhodnejšie.

Nestrácajme viac času a pozrime sa na nápady na tetovanie Cheryl Cole, ktoré sú jednoducho nádherné!

Minimalistické a roztomilé srdce na strednom prste

Toto drobné srdiečko je na prostredníku ľavej ruky ružovým atramentom, teda malé a dievčenské. Všetky dievčatá, ktoré hľadáte jednoduchý, ale elegantný dizajn, tento je pre vás ideálny.

Význam: Toto roztomilé srdiečko naznačuje lásku a vášeň.

Pani C Tattoo za krkom

Pani C vpísala Cheryl na krk elegantným písmom. Priťahuje veľkú pozornosť, pretože je k nemu pripojený príbeh.

Význam: Cole to dostala na atrament, keď sa v roku 2006 vydala za futbalistu Ashley Cole. Priezvisko získava od bývalého manžela. Tetovanie jej vôbec neprekáža, aj keď sa rozviedli. V skutočnosti je na to hrdá.

Cíti, že jej to pripomína kapitolu jej života, ktorá jej dala veľa skvelých spomienok. Nechcela by sa vrátiť do tej fázy, ale dokonca ju ani nechce úplne odstrániť z pamäte. Skutočne, inšpiratívne, nie??

Vírivé tetovanie v strede hrudníka

Cheryl Cole tetovanie na hrudi

Cole dostal túto peknú špirálu napustenú v roku 2016 tetovačka Nikki Hurtado. Vyvolalo to veľkú pozornosť fanúšikov, celebrít a paparazzov. Tattooistka zverejnila na svojom Instagrame sladký popis, že milá Cole je a ako jej vždy dôveruje, pokiaľ ide o tetovanie..

Význam: Tento vírivý dizajn je budhistickým neslávnym symbolom, ktorý predstavuje osvietenie a cieľ. Detaily vírenia predstavujú cestu. Toto tetovanie má hlboký význam. Znamená to, že život je cesta a budeš na nej čeliť prekážkam, ale nakoniec prídeš do cieľa. Ukazuje to, že robíte pokroky, aj keď máte pocit, že idete späť a chcete to vzdať. V skutočnosti sa postupne približujete k svojim cieľom..

Kmeňový dizajn na ruke

Cole má na pravej ruke tradičné kmeňové tetovanie napustené tučným čiernym atramentom. V rozhovore spomenula, že táto abstraktná kráska je jej obľúbené tetovanie. Púta na seba veľkú pozornosť, najmä keď máva alebo si vlasy púšťa na verejnosti. Paparazzi si nikdy nenechá ujsť príležitosť urobiť jej fotografie, na ktorých sú zaostrené jej tetovania. S týmto svojim tetovaním robí drzý štýl!

Krásne tetovanie z červenej ruže na stehne

tetovanie stehna cheryl cole

Toto je náš názor, že je jedným z jej najobľúbenejších tetovaní. Je to ohromujúce a vyzerá to úžasne, keď Cole príde na pódium na vystúpenia. Ostnatý drôt jemne natretý na jej stehne karmínovou červenou ružou a huslovým kľúčom na boku. Vyzerá to realisticky, vyzerá to, že má na sebe čipkované pančuchy. Je to najlepšia voľba pre niekoho, kto chce realistický a nádherný dizajn.

Význam: Červená ruža je Coleov obľúbený kvet. Husľový kľúč predstavuje jej lásku a vášeň pre spev a hudobnú kariéru.

Obrovské kvetinové tetovanie pokrývajúce jej dolnú časť chrbta a zadok

Tento je obrovský a majestátny. Pokrýva jej celú spodnú časť chrbta, zadok a vyzerá jednoducho nádherne. Nikki Hurtado toto tetovanie jemne nafarbila v roku 2013. Keďže ide o podrobný dizajn, dokončenie jej trvalo 15 hodín. Toto tetovanie bolo obľúbené, pretože kvôli svojej veľkej veľkosti čelila veľkej kritike.

Všetky tieto komentáre však zavrela a médiám povedala, že je na jej slobodnej vôli, aby si dala urobiť toľko tetovaní, koľko sa jej páči. Inšpirovala sa týmto veľkým dizajnom potom, čo sa zotavila z malárie a vrátila sa z Tanzánie. Ak ste odvážny a vašou najvyššou prioritou je mať sa rád, potom je to pre vás, môj priateľ.

Ruža v zadnej časti stehna

Toto je ďalšie z jej tetovaní, ktoré jej fanúšikovia milovali a čerpali z nich inšpiráciu. Dostala ho späť v roku 2007, ale neskôr ho pokrylo obrovské kvetinové tetovanie, ktoré dostala v roku 2013. Ak chcete ísť s niečím krásnym a nie príliš veľkým, môže to byť pre vás najlepšia voľba.

Tetovanie vtáčika Tweety

Toto roztomilé a trendové tetovanie je jej srdcu blízke, pretože si ho napustila atramentom, keď jej sestra porodila krásne dieťa. Rýmuje sa to s ich rodinným menom Tweedy. Je to jej prvé tetovanie a dala si ho urobiť, keď mala 16 rokov.

Tento dizajn môžete tiež rozhýbať, je minimalistický a bezproblémový. Tak na čo čakáš? Pridajte si ho do zoznamu must have a urobte toto leto úžasné vyhlásenie o štýle.

Kmeňový motýľ na spodnej časti chrbta

Cheryl-Cole-tetovanie

Toto je osobné tetovanie, ktoré Coleovi pripomína jej vôbec prvý vzťah. V jej srdci má špeciálne miesto. Má víry a vyzerá ohromujúco.

Význam: Znamená to nový začiatok a nezávislosť.

Texty piesní Cheryl Cole

Môžete si dokonca nechať napustiť text jej piesne na tele. Vyberte si pieseň, ktorá má zmysluplný text, aby sa vám pri každom pohľade na ňu pripomenuli pozitíva a dôležitosť sebalásky. Ľudská myseľ funguje úžasnými spôsobmi. Budete sa cítiť svieži a v pokoji, ak budete kŕmiť svoju myseľ pozitívne. Vyberte si teda niečo pôsobivé a buďte pripravení na svoju dennú dávku pozitivity.

Podpisové tetovanie Cheryl Cole

Ak ste skalným fanúšikom Cola, môžete s touto možnosťou ísť. Jej znak vyzerá pekne a môžete tetovania požiadať, aby vám ho skopírovalo na zápästie alebo členok. Skoro to vyzerá, že máte na sebe šperk.

Časté otázky

Hej, odpovedzme si teda na niektoré bežné otázky súvisiace s tetovaním a naučme sa účinné tipy na starostlivosť o tetovanie už teraz!

Kto urobil tetovanie spodnej časti chrbta Cheryl Cole?

Genius za úžasným umeleckým dielom Cheryl na spodnej časti chrbta je Nikko Hurtado, o tieto informácie sa podelila v rozhovore v The Radio one breakfast show. Dodala, že je veľmi zručný a je to správny umelec, ktorý robí aj olejomaľby.

Čo znamenajú anglické ruže v tetovaní na zadku?

Anglické ruže sú Coleovými obľúbenými kvetmi a väčšinou predstavujú jej boj s maláriou. Zážitok z jej blízkosti smrti jej zmenil život a chcela si dať vytetovať, aby sa skončila zlá epizóda. Udáva sa, že jej bývalý Liam Payne si dal tetovanie ruže na počesť Coleho.

Je dostať symbol Unalome do dekoltu ako Cole dobrý nápad?

Cole má nekonečnú lásku k tetovaniu, toto je minimalistické, ale má veľmi hlboký význam. Ak teda aj vy chcete získať zmysluplný, pokračujte. Predstavuje cestu k nároku a dekolt je ideálnym miestom pre takýto návrh tetovania.

Spodná čiara

Samozrejme, je na vás, aby ste si vybrali, čo so svojim telom robíte. Veľké alebo malé tetovanie si môžete dať urobiť kdekoľvek chcete. Ak ste fanúšikom Cheryl Cole, teraz viete, že jeden zo spôsobov, ako jej ukázať svoju lásku, je tetovanie jej mena alebo tetovanie, ktoré má na tele..

About the author