110 nápadov na zapamätateľné meno tetovania

Dať si vytetovať meno na telo je niečo celkom zmysluplné, najmä ak meno tejto konkrétnej osoby urobilo vo vašom živote zásadný rozdiel alebo meno, ktoré vás vychovalo. Trend tetovania na meno nesmierne narástol, najmä medzi tínedžermi.

Vaše tetovanie mena môže obsahovať meno kohokoľvek; môžu to byť rodičia, priatelia alebo niekto, koho ste možno stratili. Môžete si tiež nechať dať vytetovať meno a predviesť tak, ako ste na seba hrdí. Tetovanie s menom ukazuje, ako veľa pre vás konkrétna osoba znamená a ako chcete, aby svet vedel o ich láske a láskavosti..

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete predviesť svoje meno tetovanie, a aby vám pomohli, nižšie uvedené sú niektoré vzrušujúce nápady na tetovanie mien, ktoré si zamilujete. Tiež sme zdieľali správne nápady na umiestnenie pre každý nápad. Takže šťastný názov tetovanie!

Názov tetovanie

Význam tetovania s názvom

Za tetovaním mien neexistuje žiadny konkrétny význam, pretože je to všetko o príbehu za týmto konkrétnym menom. Ak si nechávate vytetovať meno člena rodiny, ako sú vaši rodičia, starí rodičia alebo manželka, znamená to vašu nekonečnú lásku a obdiv k nim, ako aj silné rodinné puto.

Niektorí ľudia si nechávajú na telo vytetovať meno svojho najlepšieho priateľa, aby reprezentovali krásne puto a česť rokov priateľstva. Tetovanie s vašim menom nemusí nevyhnutne pozostávať z mena priateľa alebo člena rodiny. Môže to byť aj meno niekoho, kto vás inšpiroval, napr. Meno vášho učiteľa, trénera alebo slávneho speváka alebo celebrity. Toto je ukážka toho, ako je ich práca a oddanosť konkrétnej oblasti inšpiratívne a ako vám to pomohlo stať sa lepším a silnejším človekom, ktorý môže tvrdšie pracovať na dosiahnutí svojich snov..

Môžete si tiež nechať vytetovať svoje meno, pretože to ukazuje, ako ste hrdí na svoje meno a krásny význam, ktorý vaše meno nesie. Mnoho ľudí si dáva tetovanie na meno, aby prejavilo hold konkrétnej osobe, ktorá mohla zomrieť. Spolu s názvom môžete uviesť aj významný dátum, aby bol zmysluplnejší.

Názov tetovanie

Ideálne umiestnenie pre tetovanie mien

Svoje meno si môžete dať tetovať napaľovaním kdekoľvek na tele a hlavne tam, kde by ste sa cítili príjemne. Jedno z najbežnejších a zmysluplných miest na tetovanie mena je na hrudi; znamená to, že osoba je vždy vo vašom srdci. Je to tiež najlepšie miesto na tetovanie na počesť mena, pretože ukazuje, ako môže byť táto osoba s vami v duchu, aj keď nie je fyzicky prítomná..

Mnoho ľudí dáva prednosť tetovaniu mena na paži, pretože je to viditeľnejšie a môžete to vidieť, kedykoľvek vám daná osoba chýba. Ďalšími dokonalými miestami, na ktoré sa môžete dostať, sú chrbát, krk, ramená, za uchom, hrudný kôš, stehno a žalúdok. Žalúdok je najlepším miestom na získanie mena vášho dieťaťa, najmä pre matky, pretože to predstavuje čas, keď bolo ich dieťa v brušku.

Bez ohľadu na to, kde si necháte napustiť meno, bude to vyzerať zmysluplne a krásne ako vždy. Pamätajte si, že nič nemôže poraziť jedinečnosť mena tetovania. Pri výbere miesta nezabudnite na veľkosť tetovania.

125 Názov Tattoo Ideas

Kvetinové meno tetovanie

kvetinové meno tetovanie

Ak chcete svojmu ženskému tetovaniu dodať ženský nádych, mali by ste vyskúšať toto tetovanie s kvetinovým menom. Toto tetovanie obsahuje červeno napustený kvet s malým bannerom napusteným čiernou farbou, v ktorom je uvedené meno osoby. Do tohto tetovania môžete zahrnúť meno svojej priateľky, matky alebo babičky, pretože má ženský nádych.

Kvety znamenajú krásu a jemnosť. Ak je to niekoľko vecí, ktoré vidíte v mene tejto konkrétnej osoby, mali by ste do toho ísť. Toto tetovanie by ste mohli predviesť na ruke alebo na predlaktí a prinútiť tak osobu, aby sa cítila výnimočne.

Footprint Name Tattoo

Footprint Name Tattoo

Môžete si tiež vyskúšať toto zmysluplné tetovanie s názvom stopy a nechať si vytetovať meno svojho dieťaťa. Toto tetovanie obsahuje čiernu atramentovú stopu s názvom v jeho blízkosti, napísanú krivým písmom. Môžete si nechať vytlačiť presný odtlačok prvých krokov vášho dieťaťa. Toto tetovanie predstavuje radosť, požehnanie a pozitívne zmeny, ktoré vaše dieťa prinieslo do vášho života.

Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašej hrudi, pretože to predstavuje lásku, ktorú máte k svojmu dieťaťu. Tiež si môžete nechať odtlačiť stopu a meno, aby ste označili svoje prvé kroky a reprezentovali svoju neuveriteľnú cestu na tejto Zemi s mnohými ďalšími zážitkami, ktoré prídu.

Tribute Angel Wings Názov Tattoo

Tribute Angel Wings Názov Tattoo

Ak si chcete na pamiatku nechať vytetovať niekoho meno, mali by ste vyskúšať toto tetovanie s názvom pocta anjelským krídlam. Toto tetovanie obsahuje dve čiernobiele napustené anjelské krídla s menami osôb vytetovanými v strede čiernym atramentom.

Môžete tiež pridať špeciálny dátum, napríklad deň, kedy ste osobu stratili, alebo dátum jej narodenia. Toto tetovanie je významné, pretože predstavuje vašu myšlienku a lásku k niekomu, koho ste stratili, a tiež symbolizuje, že vás sleduje zhora. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na chrbte alebo ruke.

Tetovanie v tvare srdca

Tetovanie v tvare srdca

Vyskúšajte toto jedinečné a trendové tetovanie mena v tvare srdca a dosiahnite jeden z najlepších tetovacích lookov. Toto tetovanie pozostáva z mena požadovanej osoby v tetovaní napusteného tučným čiernym atramentom s 3D písmom. Názov je zobrazený spôsobom, ktorý vytvára minimálny tvar srdca.

Toto tetovanie je perfektné pre meno niekoho, ako je váš manželský partner alebo partner, ktorého navždy milujete a milujete. Predstavuje lásku a silné puto, ktoré s nimi máte. Nemusíte nevyhnutne uvádzať meno partnera; ak chceš, môžeš uviesť aj meno svojej matky alebo dokonca svoje meno. Toto tetovanie by vyzeralo perfektne na tvojom predlaktí. Ak sa chystáte pre väčšiu veľkosť, bude perfektne vyzerať na vašej hrudi.

Minimálne tetovanie menom prsta

Minimálne tetovanie menom prsta

Ak sa rozhodnete pre jednoduché, ale zmysluplné tetovanie, mali by ste ísť na toto minimálne tetovanie s názvom prsta. Toto tetovanie obsahuje meno napustené obyčajným čiernym atramentom. Ak chcete vylepšiť vzhľad, môžete požiadať svojho tetovacieho umelca, aby vyskúšal jedinečné písmo a zatraktívnil vaše tetovanie.

Toto tetovanie je perfektné na zahrnutie mena vašej polovičky, pretože predstavuje manželstvo kvôli oblasti prsteňov. Toto tetovanie môžete ešte viac ozvláštniť tým, že ho zladíte s druhou polovicou. Môžete pridať malý symbol ako načrtnuté srdce alebo vták pre štýlový dotyk a urobiť svoje tetovanie jedinečnejším a kreatívnejším.

Akvarel Názov Tattoo

Akvarel Názov Tattoo

Pozdvihnite svoju tetovaciu hru na meno na inú úroveň vyskúšaním tohto tetovania s akvarelovým menom. Toto tetovanie obsahuje meno vpísané zozadu v jedinečnom zakrivenom písme s farebnými škvrnami na pozadí, ktoré pozostávajú z ružovej, žltej a modrej.

Môžete sa rozhodnúť pre rôzne farby podľa vlastného výberu, aby ste vytvorili zábavný efekt akvarelu. Akvarelová technika vyzerá úžasne v názvoch tetovaní, pretože tetovanie objavuje viac a priťahuje naň väčšiu pozornosť.

Toto tetovanie je perfektné pre akékoľvek meno, ktoré prináša farbu a radosť do vášho života. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašom predlaktí. Ak chcete byť trochu jedinečný, môžete ho dostať aj na stranu chodidla.

Infinity Name Tattoo

Infinity Name Tattoo

Toto tetovanie s nekonečným menom je jedným z najneobvyklejších a najroztomilejších tetovaní, s ktorými sa stretnete. Toto tetovanie obsahuje znak nekonečna hnedého lana s menom osoby potiahnutým v líniách znaku. Ak chcete, aby toto tetovanie malo ďalší zmysel, môžete pridať srdce, kvetinu alebo dokonca kotvu.

Toto tetovanie symbolizuje, ako osoba, ktorej meno si vytetuješ, bude s tebou navždy a vždy si budete navzájom chrbtom. Toto tetovanie je ideálne pre meno priateľa alebo rodiča; Môžete sa však rozhodnúť pridať meno kohokoľvek, čo si myslíte, že sa hodí k tomuto dizajnu tetovania. Toto tetovanie môžete dokonale zabiť na predlaktí.

Rose Family Tree Názov Tattoo

Rose Family Tree Názov Tattoo

Ak si chcete dať vytetovať viac ako jedno meno, potom je toto tetovanie s názvom rodokmeňa ružovej rodiny pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje asi štyri palce napustené ružami červenej farby a v blízkosti každej ruže je banner s názvom.

Môžete si nechať potetovať akékoľvek štyri mená; môžu to byť štyria členovia rodiny alebo štyria vaši najbližší priatelia, ktorých si najviac ceníte. Niektorí ľudia si nechávajú vytetovať aj mená svojich detí.

Ak chcete zahrnúť viac mien, počet bannerov môžete kedykoľvek zvýšiť. Štruktúra tohto tetovania predstavuje upravený rodokmeň, ktorý po dokončení vyzerá neuveriteľne nádherne. Toto tetovanie môžete zabiť na chrbte alebo ruke.

Jednoduché skriptové meno Tattoo

Jednoduché skriptové meno Tattoo

Ak hľadáte niečo jednoduché, potom ste našli správnu možnosť, pretože toto jednoduché tetovanie s názvom skriptu vám pomôže dosiahnuť jeden z najjemnejších vzhľadov tetovania. Toto tetovanie obsahuje čierne napustené meno v písme skriptu. Tento štýl vyhovuje ľubovoľnému menu, ktoré chcete pridať. Bude tiež perfektne vyzerať pre vaše meno.

Ak chcete urobiť tetovanie kreatívnejším, môžete pridať niekoľko symbolov pre ďalší dotyk. Toto tetovanie by vyzeralo perfektne na vašom zápästí alebo v blízkosti kľúčnej kosti. Mnoho ľudí si toto tetovanie dáva aj na okraj chodidla, pretože štýl písania túto oblasť veľmi dobre dopĺňa.

Počiatočné meno Tattoo

Počiatočné meno Tattoo

Ak nechcete do tetovania zahrnúť celé meno osoby, môžete jednoducho získať prvé písmeno mena vyskúšaním tohto tetovania s počiatočným menom. Toto tetovanie obsahuje prvé písmeno mena napustené čiernou farbou.

Môžete sa tiež rozhodnúť, že necháte vytesať prvý iniciál krstného mena a priezviska. Pre plnší vzhľad môžete do blízkosti písmena pridať rôzne symboly ako srdcia alebo holubice. Toto tetovanie by vyzeralo ešte zvláštnejšie, keby ste si nechali vytetovať pôvodné meno.

Toto tetovanie si môžete nechať napustiť kdekoľvek. Ak chcete, aby bol viditeľný, môžete ho dostať na zápästie, ruku alebo prst.

pomenovanie tetovania pomenovanie tetovania

meno-tetovanie

pomenovať tetovacie vzory

Časté otázky

Budem spaľovať kalórie, ak sa nechám tetovať?

Áno, počas tetovania stratíte niekoľko kalórií, pretože počas toho sa váš metabolizmus zvyšuje v reakcii na nervozitu a napätie, ktoré vám prechádzajú mysľou. Pred tetovaním sa musíte uistiť, že máte dostatok sily a energie, pretože ho budete potrebovať na znášanie bolesti.

Koľko bude stáť tetovanie na meno?

Náklady na tetovanie s vašim menom závisia od niekoľkých faktorov, ako je dizajn, umiestnenie veľkosti a miesto, odkiaľ si tetovanie nechávate urobiť. Ak sa chystáte na tetovanie s minimálnym menom, malo by vás to stáť približne 50 dolárov. Ak však pôjdete po väčšej veľkosti s ďalšími podrobnosťami, maximum, ktoré budete musieť zaplatiť, je okolo 200-500 dolárov. Niektoré tetovacie salóny účtujú hodinovú sadzbu; preto to prinesie miernu zmenu v cenách.

Zobrať

Teraz, keď poznáte populárne vzory tetovania s názvom, môžete si ľahko vybrať perfektný dizajn pre svoje tetovanie na meno. Pomôže vám dosiahnuť jeden z najpamätnejších tetovacích lookov, aké kedy boli. Meno tetovanie je špeciálne pre mnoho ľudí; Preto sa chcete dôkladne pozrieť na dizajn, ktorý si vyberiete, ako aj na umiestnenie. Tento článok vám k tomu určite pomôže. Nenechajte si preto ujsť túto skvelú šancu na tetovanie nezabudnuteľného mena, ktoré si budete navždy vážiť.

About the author