115 konečných tetovaní Atlasa na rok 2021

Atlas tetovanie je skvelé pre svoju rozmanitosť a štýl. Tieto tetovania dodávajú pocit sily a vernosti, keď sa s nimi túlate. Atlas bol postava gréckej mytológie s nadprirodzenými schopnosťami. Najslávnejšie z tohto folklóru je, že Atlas musel na svojich silných ramenách držať nebo a zem. Toto bol trest, ktorý udelil Atlasovi jeden z gréckych bohov Zeus, ktorý považoval Atlasa za zodpovedného za uvedenie Titanov do vojny s olympskými bohmi za prevzatie kontroly nad nebesami.

Titáni mali bohatú históriu nielen preto, že boli silnou a vplyvnou rasou, ale predtým vládli svetu grécki bohovia olympionici. Boli známi silou, múdrosťou a znalosťou mágie a starých náboženských rituálov.

Atlas tetovanie

Historické súvislosti

Atlas bol synom Titana Iapeta a Clymene. Mal troch súrodencov, Menoetia, Epimetea a Promethea. Podľa histórie mytológie bol Atlas otcom morskej nymfy Calypso a Maia. Maia bola bohyňou polí a matkou boha Herma.

Ako sa folklór odvíja, Atlas a jeho brat Menoetius podporovali Titanov proti olympionikom. Titáni vojnu nakoniec prehrali a Menoetiusa dali do klietky v Tartaruse. Atlasov trest bol však iný. Boh Zeus postavil Atlasa, aby stál na západnom okraji zeme a držal nebesá.

V niektorých knihách mal Atlas vedomú a zodpovednú úlohu pri držaní stĺpov, ktoré oddeľovali nebesia a zem, nad hlavou. Atlas má navyše v historických knihách započítané pohorie Atlas v severozápadnej Afrike. Legenda hovorí, že grécky boh Perseus premenil Atlasa z pastiera na skalnú horu.

Nesmrteľný

Príbeh má jedinečný vzhľad, v ktorom bol Atlas otcom Hesperides a nymf. Chránil aj zlatú jabloň.

Bohyňa Gaea ukryla zlatú jabloň na tajnom mieste. O zlatej jabloni však existovalo proroctvo, že ju jeden z Zeusových synov ukradne. Aby sa zabránilo takýmto krádežiam, Atlas nenechal nikoho navštíviť jeho miesto. Preto, keď Perseus požiadal Atlasa, aby ho nechal na svojom mieste, Atlas ho odmietol. Perseus teda použil hlavu Medúzy a zmenil Atlas na pohorie v dnešnej severozápadnej Afrike.Atlas tetovanie

Oslobodenie

Toto je pravdepodobne najzaujímavejšia časť mýtu o Atlasovi a jeho úlohe v dvanástich Herkulových prácach. Kráľ Eurystheus dal Herkulesa, aby ukradol zlatú jabloň. Táto záhrada bola v opatere viachlavého draka Ladona.

Herkules podľa pokynov povedal Atlasovi, aby mu priniesol zlatú jabloň. Medzitým Hercules s pomocou bohyne Athény držal nebesá pre Atlasa. Keď sa Atlas vrátil so zlatými jablkami, váhal, či chce znova zdvihnúť nebesá. Napriek tomu ho Herkules nalákal späť do práce pod zámienkou, že mu poskytne nejaké vankúše na váženie. Hneď ako bolo usporiadanie dokončené, Herkules vzal jablko a bežal späť do Mykén.

V niektorých príbehových knihách však Herkules v skutočnosti postavil stĺpy, ktoré držali oblohu od Zeme. Tento jeho čin mal za následok oslobodenie Atlasa od bremena.

Atlas tetovanie a variácie

Termín Atlas sa používa na označenie zbierky máp. Atlasové tetovanie môže mať viac správ. Toto je veľké uznanie za pôvodný a skutočný grécky mýtus.

Klasický mýtus – Atlas Tattoo

Atlas bol v gréckej mytológii známy tým, že sa postavil proti zlej strane proti bohom. Aké sú dôsledky? Držíte Zem navždy? Toto tetovanie ukazuje Atlasa ako silného a svalnatého muža. Štýl dokonale zobrazuje rozprávanie. Toto tetovanie môžete mať na bicepsoch alebo stehnách, aby dotvorilo jeho vzhľad.

Je to veľký dizajn, ktorý potrebuje slušný čas a trpezlivosť na vpichovanie. Ak máte oboje, vyskúšajte toto tetovanie.

Tetovanie gréckej sochy

Toto tetovanie vás dostane najbližšie k Atlasu ako osobe. Atlas bol predovšetkým o odhodlaní, rovnako ako toto tetovanie. Bude to vyzerať ako úžasné tetovanie, ako keby Atlas stále pracoval a držal zemeguľu.

Aby bolo možné získať dokonalé tetovanie, musí byť umelec vysoko vyškolený a kvalifikovaný človek, aby dokončil svoj vzhľad čo najlepším spôsobom. Toto tetovanie prináša malú ukážku o mystickom Atlase.

Dievča nesúce Atlas Globe

Táto teória ženského tetovania Atlas je novým zvratom tohto gréckeho mýtu a postavy. V modernom svete majú ženy na svojich pleciach veľkú zodpovednosť vrátane planéty. Jedná sa o jedinečné a jedinečné tetovanie Atlas na oslavu nekonečného boja za slobodu.

Tento obrázok by nemal znamenať, že globálnemu priemyslu pomáhajú iba predvádzačky, ale že to robia všetky ženy. To je skvelé tetovanie pre mužov i ženy..

Silná žena má rada tetovanie Atlas

Toto je ďalšie tetovanie, kde silná dáma nosí svetový glóbus, niečo ako jej vlastné. O tom je toto tetovanie. Mali by ste vidieť, že toto tetovanie ukazuje silnú ženu so starostlivým prístupom pre všetkých. Toto môže byť dobré tetovanie na nosenie na rukách.

Tetovanie mocnej ženy držiacej Zem je vhodné pre mužov i ženy. Ak súhlasíte s tým, že ženy môžu byť tvrdšie, potom sa môžete na toto tetovanie pýšiť hrdo.

Dynamické atramentové umývanie Atlas Tattoo

Hľadáte tetovanie Atlas, aby ste predviedli svoju ťažkú ​​stránku? potom si obleč toto vzrušujúce tetovanie Atlas. Na zobrazenie tohto tetovania môže byť vhodná vaša ruka alebo nohy. Vďaka premývaniu šedým atramentom je vzrušujúce tetovanie na nosenie. Zvýrazní svaly v sivom odtieni.

Toto je Atlas v skutočných modrých farbách. Toto tetovanie skrýva svätú zemeguľu a nie Zem, ako by ste mohli očakávať. Aby to bolo chytľavejšie, môžete pridať odtieň modrej alebo fialovej.

Abstraktné čierne čiary tetovanie

Chcete imaginárne tetovanie Atlas, ktoré symbolizuje životnú pohodu a nasadenie? Potom máte všetko v poriadku. Nemyslite si viac na ďalšie tetovanie. To bude vyzerať neuveriteľne tetovanie. Vyzerá to priamo zo skicára umelca.

Majestátny dojem z Atlasu je správne vyjadrený týmito povrchnými líniami. Toto je ideálne tetovanie na hrudník alebo na rameno.

Cloud Atlas Tattoo

Atlas je v akejkoľvek gréckej mytológii zobrazovaný tak, že na svojich pleciach nesie váhu celej oblohy. A tento štýl tetovania v čiernej a sivej je poctou fantastickému vysvetleniu legendy!

Nebeský glóbus zobrazuje oblohu ako limit, zemeguľu všetkých známych skupín.

Cloud Atlas tetovanie splní svoj účel, ak máte predstavu o príbehu Atlas.

Jeho prítomnosť môžete ďalej zvýrazniť pridaním gréckeho citátu podľa vlastného výberu. Toto je zvláštny spôsob, ako by si Gréci zapamätali Atlas.

Váha sveta tetovanie čiernym atramentom

Aj týmto spôsobom je možné predstaviť známy grécky mýtus.

Atlas je vidieť s horiacim glóbusom na chrbte. Nie je to však skvelý spôsob, ako predvádzať, že ľudia neboli k Zemi veľmi láskaví. Zdá sa však, že je dôležité vedieť, ako sa správame k svetu v modernej dobe. Ako vidíte, v tomto tetovaní je spálený aj veľký Atlas.

Dokončite umiestnenie svojho tetovania. Na nosenie žalúdka to môže vyzerať skvele.

Zlatý rez a Atlas

Tento štýl tetovania je situáciou, v ktorej sa rád plní starovekého Grécka a matematiky. Keď má tetovanie zlatý pomer, stáva sa prirodzenejším pre dokonalosť a krásu. Také je aj toto tetovanie.

Štýl kresby tohto nápadu tetovania Atlasa naznačuje renesančnú éru. Zdá sa, že návrh tetovania urobil sám Da Vinci. Toto tetovanie môžete mať na tele s alebo bez túžby stať sa matematikom. Bude vyzerať dobre na akejkoľvek časti pokožky.

Otec nesie svoj svet ako Atlas Tattoo

Ak ste otec, pochopíte skutočné významy, ktoré s vami môže tetovanie hovoriť. Aj keď nie ste otec, jedného dňa to uvidíte sami!

Z vašej rodiny sa stane celý váš svet, ktorý s radosťou nosíte na pleciach. Pri plnení ich povinností cítite veľkú hrdosť.

Toto tetovanie napustené atramentom na tele môžete použiť na počesť úzkeho spojenia, ktoré môže odrážať. Aby ste získali osobnejší dojem, môžete prepnúť mapu zemegule na svoje rodné mesto alebo mesto. Mali by ste skúsiť použiť inú farbu, ktorá sa objaví na vašom prirodzenom tóne pleti. Kombinácia karmínovej a kráľovskej modrej vám dodá úžasný vzhľad.

Atlas mytologický kus

Aj keď grécky mýtus o Atlase existuje už tisíce rokov,

Existuje mnoho umeleckých interpretácií gréckeho mýtu, ktoré sa ešte len uvidia. Pozrime sa, ako bude vyzerať tento epický záber na Atlasa, ktorý drží na svojom chrbte všetky súhvezdia.

Tento štýl tetovania by sa páčil odborníkom na zverokruh. Aby niesli všetky vlastnosti 12 znamení zverokruhu, potrebujú pevné a definované svaly ako Atlas. Mali by ste oceniť tieňovaciu schému, ktorá pochádza z malých bodiek a ktorá spolu dáva trpezlivosť a štýl.

Skeleton Atlas pre svet

Atlas_Tattoos

Toto je úplne iný spôsob, ako ukázať Atlasa ako kostru. Napriek tomu Atlas nesie bremeno Zeme. To je jeho záväzok niesť bremeno. Toto tetovanie odzrkadľuje, že Atlas je pripravený veslovať na lodi, dokonca aj vo forme skeletu. Málokto by tvrdil, že Atlas má veľkú vytrvalosť a odvahu na to, aby to rok čo rok robil.

Atlasové tetovanie vo všeobecnosti symbolizuje prinajlepšom trpezlivosť a vytrvalosť. Toto skvelé tetovanie Atlas je vhodné použiť ako koncepčné tetovanie. Jeho vzhľad bude v odtieňoch šedej a čiernej ďaleko pôsobivý.

Abstraktný povrchný atlas

Ak hľadáte jedinečné tetovanie Atlas atramentovým čiernym atramentom, nehľadajte nič iné, než túto myšlienku. Je to exkluzívna a klasická ilustrácia. Tento obrázok je jedinečný svojimi jasnými geometrickými čiarami a útržkovitou tvárou bez tváre. Môžete ho dostať na rameno, ruku alebo boky.

Obraz je ako Atlas transportujúci páliace slnko. Toto tetovanie by ste nemali nechať ujsť, ak máte záujem o viac malých tetovaní.

Atlas nesúci súhvezdie Panny

Hľadáte exkluzívny dizajn tetovania Atlas? Mali by ste si uvedomiť, že Atlas bol Panna, ktorá niesla váhu Zeme. A za druhé, bol to pre neho trest daný bohom Zeusom.

Toto tetovanie si teda môžete zamilovať, ak ste boli narodenou Pannou. Potom nechajte Atlas niesť časť oblohy vytetovanú na vašom tele. Pridajte svoj obľúbený kvet alebo rodný kvet Panny, maslovník, aby ste šablónu doplnili ako osobnejšie oblečenie.

Atlas Carrying World and Melting

Mali by ste vidieť, že moderná interpretácia gréckeho mýtu o Atlasovi je úžasne vynaliezavá a štýlová.

Pozrite sa na toto majstrovské umelecké dielo, ktoré môžete nosiť ako tetovanie. Ponechajte odtiene modrej v určitom ťahu života, aby to bolo tetovanie na celý život. V tomto tetovaní je inovácia – ak ste športový človek, môžete si zemeguľu prepnúť na guľu a prispôsobiť si ju. Nezabudnite však, že na veľké vzory tetovania je ideálne pozrieť sa na bicepsy a stehná.

Časté otázky

Bol Atlas nútený držať Zem alebo nebo?

Potrestali Atlasa, aby niesol Zem na svojich pleciach. Zatiaľ čo Titáni bojovali s olympionikmi, aby získali kontrolu nad nebesami, v ktorých neuspeli.

Smiem vedieť, kto zabil Atlas?

Po zabití Medúzy Perseus požiadal Atlasa o pomoc. Atlas bol unavený z nosenia zeme, a preto požiadal Perseusa, aby mu ukázal Medusinu hlavu. Perseus vytiahol Medussovu hlavu a Atlas sa zmenil na horu, teraz známu ako pohorie Atlas.

Kto je silnejší, Herkules alebo Atlas?

Podľa folklóru a príbehu Herkules skutočne slúžil ako náhrada za Atlasa za držanie zeme. To ukazuje, že Herkules bol dosť silný. Atlas je silnejší ako Herkules, pretože držal Zem a počas Titanskej vojny pôsobil ako vodca.

Záver

Grécke tetovanie boha Atlasa ho obklopovalo veľa mýtov a jedným z hlavných dôvodov bolo to, že odrážali veľkú silu, jednotu, múdrosť a silu. Atlas tetovanie je v tetovacom svete veľmi dobre známe.

Podľa gréckej mytológie je Atlas bohom astronómie a vytrvalosti, ktorý je zobrazený so zemeguľou na ramene. Niektorí ľudia by chceli zobraziť mapy krajín, miest na zápästí, členkov atď. A iní môžu uprednostniť ilustráciu Atlasa, ktorý drží na chrbte zemeguľu.

Rovnako tak chlapci radi vystavujú tetovanie Atlas na chrbte, hrudi, ramenách, bicepsoch a ďalších oblastiach, ktoré sa im páčia. Akékoľvek tetovanie na bicepse však bude vyzerať skvele, najmä ak sú tam úplné detaily tetovania.

Tetovanie môže navyše predstavovať vzor myslenia. Bolo by teda najlepšie, keby ste si predtým, ako si vyberiete tetovanie podľa vlastného výberu, prešli premysleným procesom.

About the author