115 kreslených tetovaní na oživenie detstva

Kto hovorí, že keď vyrastiete, nemôžete sa pozerať na karikatúry? Kreslené filmy sú neoddeliteľnou súčasťou detstva človeka a môžu hrať úlohu v rozvoji ich osobnosti. Ranné zapnutie televízie a sledovanie obľúbenej karikatúry je spomienkou mnohých z nás na detstvo. Mnoho ľudí si uvoľňuje spomienky na detstvo sledovaním svojich obľúbených karikatúr, kedykoľvek má čas. Niektorí dokonca hodia narodeniny s karikatúrou.

Ak máte pocit, že sa stále nedokážete zbaviť svojej závislosti na karikatúrach, nebojte sa, pretože teraz si môžete nechať svoju obľúbenú karikatúru navždy v srdci tým, že si necháte urobiť kreslené tetovanie..

Kreslené tetovania sú v tetovacom priemysle celkom bežné a trend stále rastie s nekonečným zoznamom karikatúr. Získanie kresleného tetovania prináša množstvo emócií, ktoré vás vrátia do počiatkov. Niektoré zo známych kreslených tetovaní sú postavami z kreslené kanály ako Disney, Nickelodeon a Cartoon Network.

Mnoho ľudí si myslí, že kreslené tetovanie je pre starších ľudí príliš detské. Kto si myslí, že to môže byť príliš konzervatívne alebo v tejto chvíli nežiť. Bez ohľadu na to, koľko máte rokov, vždy si môžete dať urobiť kreslené tetovanie, najmä ak má táto konkrétna karikatúra významný vplyv na váš život alebo vaše rodiny..

Keďže existuje toľko kreslených postavičiek, ktoré si môžete dať ako ďalšie tetovanie, môže byť výber toho správneho zdrvujúci. Aby sme vám pomohli, nižšie uvedené sú niektoré z najlepších kreslených tetovaní, ktoré by sa vám mohli páčiť, a poskytnú vám inšpiráciu, aký typ kresleného tetovania získať.

Kreslené tetovania

Význam kreslených tetovaní

Pre kreslené tetovanie neexistuje žiadny konkrétny význam, pretože každá karikatúra má iné vlastnosti a pre každú osobu má iný význam. Mnoho ľudí si nechá kreslené tetovanie, aby predstavovalo silný vzťah so svojou rodinou. V mnohých domácnostiach sedela celá rodina spolu a pozerala karikatúry ako Tom & Jerry alebo Scooby-Doo. Zafarbenie konkrétnej kreslenej postavičky vám môže oživiť krásne spomienky na detstvo.

Niektorí ľudia sa z rôznych karikatúr učia rôzne vlastnosti; preto sa rozhodnú nechať si túto konkrétnu karikatúru vytetovať, aby získali inšpiráciu. Vaše kreslené tetovanie nemusí mať význam; Môžete to jednoducho získať, pretože je to zábavný trend alebo jeho roztomilý vzhľad. Hlavná vec, ktorú každé kreslené tetovanie symbolizuje, je vaše detstvo. Tieto tetovania vám pomôžu spojiť sa s inými ľuďmi, pretože sa im môže páčiť rovnaká karikatúra, akú máte vytetovanú na tele.

Umiestnenia pre kreslené tetovania

Neexistuje žiadne konkrétne umiestnenie pre kreslené tetovania. Svoje obľúbené kreslené tetovanie si môžete nechať napustiť kdekoľvek na tele. Umiestnenie sa líši v závislosti od veľkosti a dizajnu tetovania. Ideálne miesta, kde si môžete vytiahnuť svoje kreslené tetovanie, sú vaša ruka, chrbát, stehno alebo lýtko, najmä ak sa chystáte na väčšie..

Ak sa rozhodnete pre menšie kreslené tetovanie, môžete si ho nechať vytetovať na zápästie, krk, členok, prst alebo ruky. Okrem toho je na vás, či chcete, aby vaše tetovanie bolo viditeľné alebo nie. Kdekoľvek si necháte vytetovať kreslené tetovanie, bude to vyzerať roztomilé a nezabudnuteľné ako kedykoľvek predtým. Keď si vyberiete dizajn, výber správneho miesta nebude veľký problém.

Kreslené nápady na tetovanie

Nápad na kreslený komiks

Myšlienka kresleného komiksu

Ak ste fanúšikom komiksov a čítate ich dodnes, môže byť pre vás toto tetovanie komiksov zaujímavou možnosťou. Toto tetovanie farebným atramentom zobrazuje konkrétnu scénu z komiksu. Existuje mnoho spôsobov, ako môžete predviesť svoje komiksové tetovanie. Namiesto scény môžete dostať konkrétnu postavu potetovanú ako Archie alebo Betty z Archieho komiksov, alebo si môžete nechať vytetovať všetky svoje komické scény na celé rameno. Komiksové tetovanie vyzerá perfektne na ruke a funguje ako najlepšie tetovanie na rukáve.

Tetovanie s logom Cartoon Channel

Tetovanie s logom Cartoon Channel

Ak chcete dosiahnuť jemné a jedinečné kreslené tetovanie, môžete ísť na toto tetovanie s logom kresleného kanála. Toto tetovanie obsahuje logo konkrétneho kanála. Ak sa chystáte na kanál Disney, môžete si nechať logo napustiť na čierno s malými Mickey uškami vytetovanými v blízkosti loga. Môžete si tiež vybrať logo Cartoon Network alebo Nickelodeon. Toto tetovanie predstavuje vašu lásku k tomuto konkrétnemu kanálu a ukazuje, ako naplnilo vaše detstvo šťastím. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na ruke, predlaktí alebo chrbte.

Mario hry tetovanie

Vaše kreslené tetovanie nemusí nutne byť z kresleného seriálu alebo filmu; môže to byť aj z vašej obľúbenej videohry, pri ktorej ste vyrastali. Ak ste radi hrali známu hru Mario Bros, musíte vyskúšať toto tetovanie hier Mario. Toto tetovanie obsahuje farebného atramentu Maria so všetkými ostatnými postavami v hre. Tetovanie s Mariom si môžete dať urobiť iba vtedy, ak nechcete, aby boli v dizajne iné postavy. Toto tetovanie môžete zabiť kdekoľvek; Ak sa však rozhodnete pre väčšiu veľkosť všetkých postáv, mali by ste si to dať vytetovať na rukáv.

Simpsonovci Kreslené tetovanie

Simpsonovci tetovanie

Simpsonovci musia byť aj dnes jednou z najobľúbenejších a najzábavnejších televíznych relácií. Ak ste skalným milovníkom Simpsona a vyrastali ste pri sledovaní seriálu, môžete vyjadriť svoju záľubu v tejto rodine a získať tetovanie Simpsonovcov. Toto tetovanie obsahuje čierny obrysový obrázok Lisy zo Simpsonovcov. Ak chcete byť s kreatívnym tetovaním Simpson trochu kreatívnejší, môžete pridať farebný atrament alebo nechať vytetovať celý klan Simpsonovcov.

Ak máte pocit, že sa môžete týkať konkrétnej postavy tejto show, môžete si nechať vytetovať na telo ich meno a obrys. Vzhľadom na veľkosť vášho tetovania Simpson by ste si ho mali nechať vytetovať na ruku alebo chrbát.

BANANA!!

Minion tetovanie

Ak vás zaujíma animácia, v momente, keď počujete slovo Banán, napadne vás roztomilá žltá postavička Minions. Ak ste skutočným fanúšikom minionov, nemôžete ignorovať toto roztomilé tetovanie Minions ako budúcu značku tela. Toto tetovanie obsahuje žltý atramentový obrázok jedného z usmievavých prisluhovačov. Nemusíte sa uspokojiť s jedným, keď si môžete celý klan prisluhovačov vytetovať na chrbát alebo ruku. Aby ste mali jedinečný nádych, mohli by ste si tváre každého Miniona nechať potetovať na prstoch. To by vyzeralo rozkošne a kreatívne.

Tetovanie Anime

Tetovanie Anime

Šialenstvo v tetovaní anime je skutočné a zdá sa, že v blízkej dobe nezmizne. Ak ste skutočným skalným fanúšikom skvelých japonských karikatúr, potom si musíte dať tetovanie anime. Toto tetovanie obsahuje jednu z vašich obľúbených anime postáv napustených farebným atramentom. Dalo by sa ísť na postavu Kakashi Hatake zo série Naruto. Toto tetovanie by bolo dosť popisné s mnohými detailmi a všetka pozornosť by sa venovala Kakashiho maske. Zúrivosť a múdra taktika boja tejto postavy by vás mohla inšpirovať k tomu, aby ste boli silnejšou osobou. Preto by toto tetovanie bolo celkom symbolické a najlepšie to bude vyzerať na lýtku, ruke alebo chrbte.

Klasické kreslené tetovanie

tetovanie tom a jerry

Ak ste posadnutí karikatúrou, ktorá je klasikou všetkých čias, potom si musíte dať vytetovať Toma a Jerryho. Sotva nájdete človeka, ktorý by nemal rád toto ikonické kreslené duo Tom a Jerry. Niektorí milujú Jerryho pre jeho roztomilosť a triky, ktoré na Toma hrá; iní zbožňujú Toma a sú smutní, keď ho Jerry šikanuje. Ak máte pocit, že sa môžete vzťahovať k priateľstvu a šibalskému správaniu, ktoré karikatúra zobrazuje, zvážte získanie tohto tetovania. Obsahuje farebný atramentový obraz Toma a Jerryho v ich klasickej póze, t.j. Tom prenasleduje Jerryho. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na ruke alebo na lýtku.

Tajomné kreslené tetovanie

tetovanie tom a jerry

Ak ste boli v detstve posadnutí napínavým tajomným kresleným seriálom, musíte vyskúšať toto kreslené tetovanie Scooby-Doo. Toto tetovanie obsahuje farebné tetovanie Scoobyho sediaceho so všetkým svojim tímom. Môžete si tiež dať vytetovať akúkoľvek inú postavu z karikatúry, s ktorou by ste sa mohli viac zaoberať. Ak ste ich všetkých milovali, mohli ste nechať celú posádku potrápiť slávnou dodávkou v pozadí. Toto tetovanie symbolizuje vaše detstvo a lásku k tejto slávnej a príjemnej karikatúre.

Zmes tetovania kreslených postavičiek

Kreslené postavičky Tetovací prst

Ak ste milovníkom karikatúr a nemôžete sa rozhodnúť, že jednu konkrétnu kreslenú postavičku vytetujete, nebojte sa, pretože teraz to môžete vyskúšať zmes tetovania kreslených postavičiek. Pomôže to spojiť všetky vaše spomienky z detstva na jeden obrázok. Toto tetovanie zahŕňa tváre rôznych kreslených postavičiek napustené čiernobielo. Každá tvár sa objaví na každom prste. Scooby, Mickey, Doraemon, Tom a mnoho ďalších postáv by ste tak mohli nechať potetovať. Ak nechcete len tváre, môžete si nechať potrieť celé telo. Bude to vyzerať skôr ako tetovanie na opätovné stretnutie a je to perfektné kreslené tetovanie, s ktorým sa kedy niekto stretne.

Pokémon milovníci tetovania

Pokémon milovníci tetovania

Ak ste boli jedným z tých detí, ktoré zbierali karty Pokémonov a sledovali karikatúry takmer každý deň, potom musíte vyskúšať tetovanie Pokémona. Toto tetovanie obsahuje obrázok Pikachua žltým atramentom, ktorý vyzerá nadnesene; ak si však neželáte len dostať Pikachu, môžete nechať potetovať aj ostatných Pokémonov.

Mnoho ľudí rád chodí s tetovaním Pokémon, pretože toto tetovanie je vďaka svojim jedinečným schopnostiam dosť silné. Pomáha vám to vrhnúť chladné a silné vibrácie. Ideálne miesto na tetovanie Pokémona by bolo na ruke alebo na predlaktí, najmä ak si dávate tetovať Pokémonovu loptičku.

Klasické tetovanie Mickey Mouse

Mickey

Ak ste boli fanúšikom Disney Worldu a sledovali ste všetky epizódy slávnej karikatúry Mickey Mouse a priateľov, mohlo by sa vám páčiť toto tetovanie Mickey Mouse. Toto tetovanie obsahuje tetovanie Mickeyho a Minnie, ako sa na seba pozerajú, urobené farebným atramentom. Mnoho ľudí si dáva toto tetovanie ako zodpovedajúce tetovanie párov kvôli nádhernej láske, ktorú zdieľajú Mickey a Minnie.

Môžete sa rozhodnúť nechať si vytetovať akúkoľvek inú postavu, ako napríklad káčera Donalda alebo Pluta. Za jemné kreslené tetovanie by ste mohli dostať siluetu Mickeyho alebo všetkých tvárí postáv spoločne. Toto tetovanie nebudete ľutovať, pretože oživí všetky staré a zlaté spomienky. Toto tetovanie bude vyzerať perfektne kdekoľvek na vašom tele, pričom budete mať na pamäti veľkosť tetovania.

karikatúra-tetovanie

Časté otázky

Majú nejaké celebrity kreslené tetovanie?

Áno, samozrejme! Existuje niekoľko celebrít, ktoré si na telo vytiahli niektoré z najbláznivejších a najroztomilejších kreslených tetovaní. Amy Winehouse má na spodnej časti chrbta úchvatné tetovanie Betty Boop a Tess Holiday stále zabíja slečnu Piggy na predlaktie. Každá osoba, ktorá má hlboké spojenie s kreslenou postavičkou, by si mala dať aspoň jedno kreslené tetovanie.

Ako si udržím svoje kreslené tetovanie?

Akonáhle budete mať svoje kreslené tetovanie, musíte ho starostlivo udržiavať, aby sa rýchlo uzdravil a vytvrdil. Pred 24 hodinami musíte z tetovania odstrániť obväz. Neprestávajte ho umývať antibakteriálnym mydlom, ale dbajte tiež na to, aby bol vždy suchý. Vždy používajte hydratačný krém na upokojenie oblasti a udržanie jej čistoty.

Záver

Teraz si môžete splniť svoje sny o kreslených tetovaniach pomocou týchto nezabudnuteľných a roztomilých nápadov na tetovanie. Dať si nakresliť karikatúru je pre mnohých ľudí veľmi výhodná vec, pretože prináša veľa premýšľania a emócií. Majte na pamäti, že na kreslenie tetovania nie ste nikdy príliš starí. Je to viac symbolické, pretože predstavuje celé vaše detstvo.

About the author