115 Myšlienok a významov tetovania divokého tigra

Tigerské tetovanie sa stalo veľmi populárnym vďaka rôznym úžasným tigrím tetovaniam, z ktorých každé obsahuje nebojácne tigre, akými sú napríklad bengálsky tiger alebo biely tiger. Tigrie tetovanie vám pomôže dosiahnuť ten divoký a dramatický vzhľad. Nielenže sú neuveriteľné vzory, ale aj tigrie tetovanie má silný význam, ktorý vás môže prinútiť získať viac ako jedno tigrie tetovanie..

S toľkými rôznymi druhmi nápadov na tetovanie tigra nie je ľahké vybrať ten správny. Aby sme vám pomohli, nižšie uvedené sú niektoré z najbláznivejších návrhov nápadov na tetovanie tigra, ktoré vám výrazne uľahčia výberový proces. Tieto nápady vás prevedú výberom dizajnu, ktorý vám a vašej osobnosti najviac vyhovuje.

Tetovanie tigra

Význam tetovania tigra

Ak ste narazili na rôzne tetovania zvierat, ako sú medvede, levy, ryby atď., Možno ste si všimli, že všetky tieto tetovania na zvieratách majú silný a silný význam. Tetovanie tigra je ďalším druhom tetovania na zvieratách, ktoré obsahuje jeden z najzaujímavejších významov, s ktorými sa môže veľa ľudí stretnúť.

Tigre patria medzi najkrajšie a najdivokejšie zvieratá na planéte Zem. Tieto tvory hrajú dôležitú úlohu v mnohých ázijských komunitách, ako sú bengálske, japonské a čínske. Bengálsky tiger pochádza z indického subkontinentu a je jedným z najobľúbenejších druhov s oranžovými a čiernymi pruhmi. Mnoho Bengálčanov si nechá tohto tigra vytetovať na telo, aby reprezentoval svoj národ.

Tigre sa bohužiaľ stali ohrozeným druhom; to je jeden z hlavných dôvodov, prečo si mnoho ľudí dáva tetovať tigre. Ľudia zdobia svoje telo tigrovanými tetovaniami, ktorými označujú svoju existenciu a silu. Niektorí ľudia si dajú tetovanie tigra, aby reprezentovali svoju nezávislosť a slobodomyseľnú osobnosť, pretože tigre sa zvyčajne vždy túlajú po Džungli samy. Tetovanie tigra tiež symbolizuje moc a silu. Mnoho ľudí si dáva týmto tetovaním pripomenúť silné vlastnosti svojej osobnosti.

Tigrie tetovanie má tiež svoj hlboký význam, pretože môže symbolizovať nebezpečenstvo a trest. Toto je ukážka temnej osobnosti, ktorú môžete mať, a že nie je najlepšie, keď sa s vami niekto pohráva. S tetovaním tigra je spojených mnoho ďalších významov, ako je odvaha, dravosť, hrdosť, krása a pomsta. Bez ohľadu na to, aký typ tigrieho tetovania si vyberiete, bude vyzerať zmysluplne ako kedykoľvek predtým a pomôže ukázať tento silný a divoký obraz vašej osobnosti ostatným..

Tetovanie tigra

Ideálne umiestnenie pre tetovanie tigra

Vzhľadom na to, že tetovanie tigrov je veľmi rozmanité, môžete sa rozhodnúť umiestniť svoje spúšťacie tetovanie kdekoľvek chcete. Vaše tetovanie vyzerá oveľa lepšie, keď si ho necháte vytetovať na správnom mieste, najmä ak tvar zodpovedá konkrétnej oblasti tela. Ak sa chystáte na tetovanie malého alebo stredného tigra, ktoré zahŕňa iba tvár tigra alebo malé telo, môžete sa rozhodnúť, že si ho necháte vytetovať na pažu, lakeť, ruku a chrbát. Niektorí ľudia si nechávajú na prstoch vytetovať aj malé tigrie tváre.

Ak sa rozhodnete pre väčšie tigrie tetovanie, ktoré obsahuje veľa detailov a 3D objekty, ideálnym miestom pre to bude stehno, hrudník a chrbát. Medzi ďalšie oblasti, kde si môžete nechať tetovať tigre, patria noha, chodidlá, krk, horná časť hrudníka a rebrá. Toto je niekoľko bežných miest pre tetovanie tigra. Ak máte pocit, že by ste sa chceli nechať tetovať na inom mieste, mali by ste do toho ísť, pokiaľ sa budete cítiť príjemne.

Bez ohľadu na to, kam sa necháte tetovať tigrom, bude vyzerať kráľovsky a krásne ako vždy. Keď si nižšie vyberiete správne nápady na tetovanie tigra, môžete si ľahko vybrať správne umiestnenie a pritom pamätať na dizajn.

Druhy tetovania tigra

Nižšie sú uvedené hlavné typy tetovania tigra, ktoré vám pomôžu poskytnúť predstavu o tom, čo presne môžete očakávať pri hľadaní tetovania tigra:

  • Akvarel tetovanie
  • Čiernobiele tetovanie tigra
  • Tetovanie Tiger Face
  • Ázijské tigrie tetovanie
  • Geometrické tetovanie tigra
  • 3D tetovanie tigra
  • Tetovanie tigrej labky

Nápady na tetovanie tigra

Akvarel tetovanie

Akvarel tetovanie

Toto akvarelové tetovanie tigra je ideálnou voľbou pre vás, ak chcete svojmu tetovaniu dodať jasný a farebný nádych. Technika akvarelu pomáha vylepšiť vzhľad tetovania a robí ho príťažlivejším.

Toto tetovanie obsahuje tvár tigra načrtnutú čiernym atramentom a vyplnenú rôznymi akvarelami, ako je žltá a morská zelená. Farby môžete zmeniť alebo zatraktívniť pridaním ďalších akvarelov alebo inou kombináciou.

Pozadie obsahuje kvapky čierneho atramentu, ktoré dodávajú tetovaniu dramatický nádych. Spolu s slobodomyseľným a nezávislým významom spojeným s týmto tetovaním bude vyzerať neuveriteľne krásne, ak ho dostanete na lakeť, ruku alebo ruku..

Tetovanie korunovaného tigra

Tetovanie korunovaného tigra

Toto tetovanie korunovaného tigra je ďalšou perfektnou voľbou, ak chcete ísť na niečo kráľovskejšie a silnejšie. Toto tetovanie obsahuje farebnú tvár napusteného tigra s kráľovskou korunou ozdobenou klenotmi napustenú červenou a inými farbami. Toto tetovanie hovorí o kráľovskej hodnosti a symbolizuje moc a autoritu.

Tetovanie tiež ukazuje, ako tigre svojou divokosťou ovládajú zvieraciu ríšu, a pripomína vám, aby ste zostali silní vo svete plnom toľkej nenávisti a strachu. Ideálnym miestom na tetovanie je hrudník alebo chrbát, pretože veľkosť tetovania tam perfektne sedí.

Čiernobiele tetovanie tigra

Čiernobiele tetovanie tigra

Ak sa rozhodnete pre veľké tigrie tetovanie, ktoré vyžaruje divokosť, mali by ste bezpochyby siahnuť po tomto čiernobielom tetovaní tigra. Toto tetovanie zahŕňa čierneho, bieleho a sivého napusteného tigra, ktorý sedí a revá pri pohľade do strany.

Tieňovanie v tomto tetovaní je úžasné a pomáha v ňom odhaliť realizmus. Toto tetovanie symbolizuje temnejší význam spojený s tetovaním tigra, ktorým je pomsta a divokosť. Toto tetovanie by ste mohli zabiť tak, že by ste si potetovali celého tigra na chrbát, brucho alebo stehno.

Tetovanie Tiger s kvetmi

Tetovanie Tiger s kvetmi

Môžete si vyskúšať tento jedinečný tiger s tetovaním s kvetmi a dosiahnuť tak krásnu reprezentáciu tigra vo svojom tetovaní. Tetovanie obsahuje telo tigra čiernej, šedej a hnedej farby s rôznymi kvetmi po celom tigrovi. V tomto tetovaní tiger vyzerá, akoby sa za niečím hnal zúrivým a divokým pohľadom. Tienenie v tomto tetovaní odhaľuje realistickú funkciu.

Tiger predstavuje silu, vášeň a dravosť, zatiaľ čo kvety v tomto tetovaní symbolizujú lásku a prírodnú krásu. Ukazuje, ako sa máte a mali by ste sa snažiť dosiahnuť svoje ciele so všetkou svojou divokosťou. Oba tieto významy spolu pripomínajú a ukazujú vám, že je dôležité byť divoký vo svete s toľkou konkurenciou a zlými vibráciami. Toto úžasné tetovanie môžete predviesť na stehne, chrbte, hrudnom koši alebo ruke.

Tetovanie tigrej labky

Tetovanie tigrej labky

Toto tetovanie tigrej labky by ste mali vyskúšať, ak sa snažíte vo svojom tigrom tetovaní dosiahnuť niečo jedinečné a zábavné. Obsahuje čiernu obrysovú tigriu labku a v labke je tvár tigra napustená rôznymi farbami, ako je oranžová, čierna a biela..

Toto tetovanie symbolizuje vášeň a silu. Je to tiež znak posunu v živote s priamym a divokým prístupom. Toto tetovanie je značkou pre mnoho ľudí, ktorá symbolizuje porážku vašich nepriateľov a prekážok. Ideálne miesto pre toto tetovanie bude na ruke, lakte alebo nohe.

Tetovanie prstom na tigrej tvári

Tetovanie prstom na tigrej tvári

Toto tetovanie prstom na tigrej tvári je ideálnou voľbou pre vás, ak hľadáte minimálne tetovanie tigra. Toto tetovanie môže vyzerať veľmi jednoducho a jemne, ale je jedinečné svojim umiestnením. Toto tetovanie obsahuje malú čierno -sivú tvár napusteného tigra potrhanú na prostredníku. V tomto tetovaní sú tiež malé náznaky oranžového atramentu, ktoré dodajú trochu realistického nádychu.

Tetovanie pripomína skôr tetovanie na prsteňoch a zanechá vo vás jedinečné body art, ktoré vám bude každý deň pripomínať jeho silný význam. Môžete si ho dať vytetovať na ľubovoľný prst, ktorý sa vám páči; prostredník je však oveľa lepšia voľba.

Počúvaj ma, rev

Tetovanie rev

Vyskúšajte toto tetovanie Roar tiger a získajte divoký a strašidelný nádych. Toto tetovanie obsahuje realistické tigrie ústa napustené hnedým, čiernym, sivým a bielym atramentom, pričom otvorené ústa ukazujú ostré čeľuste.

Neobyčajné tieňovanie a kontúrovanie v tomto tetovaní zvýrazňuje realizmus. V tomto tetovaní sa musí prejaviť realizmus, pretože dodáva krásnemu a silnému významu tetovanie tigra. Preto, ak máte v pláne získať toto tetovanie, uistite sa, že to urobíte od skúseného tatéra.

Nechajte si týmto tetovaním pripomenúť, ako sa postaviť a prebojovať sa, keď zostanete v tme a chaose. Ideálne umiestnenie pre toto tetovanie by bolo na lakte, ruke alebo žalúdku.

Tetovanie čínskeho tigra

Tetovanie čínskeho tigra

Čínske tetovanie tigra je veľmi populárne a má tento karikatúrny nádych, vďaka ktorému ho chce získať každý; farby použité v tomto tetovaní tiež priťahujú ľudí. Toto tetovanie obsahuje oranžového a zadného napusteného tigra s divokým vzhľadom, ktorý vyzerá, že sa tiger pokúša na niekoho zaútočiť. Tetovanie sa tiež skladá z pozadia s trochou tieňovania a okolo poletujú červené listy, ktoré mu dodávajú dramatický nádych.

Toto tetovanie má hlboké spojenie s čínskou mytológiou, pretože sa spája s taoistickým náboženstvom, ktoré tohto tigra považuje za boha bohatstva. Mnoho Číňanov si necháva týmto tetovaním symbolizovať svoju najvyššiu vojenskú pozíciu. Niektorí ľudia spájajú toto tetovanie aj s nezávislosťou, statočnosťou a dôverou. Toto tetovanie by ste mohli perfektne zabiť na stehne alebo chrbte.

tigrie tetovanie

tigrie tetovanie

Časté otázky

Koľko bude stáť moje tigrie tetovanie?

Tigerové tetovanie vás bude stáť v priemere 100-150 dolárov, ak sa chystáte na malé tigrie tetovanie s jednoduchším dizajnom, ako je čiernobiele tigrie tetovanie alebo prstové tigrie tetovanie. Väčšie tetovanie tigra, ktoré obsahuje farby, vás bude stáť približne 200-500 dolárov, napríklad tetovanie s 3D vzorom alebo akvarelové tetovanie s tigrom.

Ako si udržím tetovanie tigra?

Je dôležité, aby ste si tetovanie udržiavali aj potom, čo ste ho dostali, najmä ak obsahuje farby. Ponechajte obväz pôsobiť aspoň 4 hodiny a potom, čo ho odstránite, nezabudnite tetovanie jemne umyť antibakteriálnym mydlom. Pri tom tetovanie nikdy nedrhnite ani neškriabte, pretože by to zničilo celý dizajn a ešte vám to zhoršilo. Dbajte na to, aby bolo vaše tetovanie vždy suché a nevystavujte ho slnku, kým sa úplne nezahojí.

Ako bolestivé je tetovanie prstom?

Tetovanie prstom je dosť bolestivé, pretože táto oblasť obsahuje viac kostí ako tuku. Počas procesu tetovania ihla bodne vo vašich kostiach; preto pociťujete oveľa väčšiu bolesť, ako by ste cítili v iných oblastiach. Ak nemôžete zniesť bolesť, vyberte si oblasť, ktorá má lepšie odpruženie, ako sú vaše stehná alebo paže, a vyhnite sa kostnatým oblastiam. Nepohodlie, ktoré zažijete, stojí za to, akonáhle budete mať na prste veľkolepé tetovanie tigra. Bolesť počas procesu je to, čo robí tetovanie hodnotnejším a má lepší vzhľad.

Záver

S pomocou týchto úžasných tigrovaných tetovaní môžete teraz dosiahnuť veľkolepé tetovanie pre seba starostlivým výberom dizajnu, ktorý vám vyhovuje. Plusovým bodom pri tetovaní tigra je to, že sa môžete určite vžiť do významu, ktorý má, a dodá vám to oveľa väčšiu dôveru, keď si to dáte na telo. Nestrácajte preto viac času debatami, či by ste to mali dostať alebo nie, a rezervujte si svoj termín čo najskôr!

About the author