115 nápadov na skvelé tetovanie na pamiatku príležitostí na zapamätanie

Tetovanie bolo fascinujúce nielen v staroveku, ale aj v modernej dobe. Ich korene siahajú až do neolitu. Umenie tetovania si však prešlo niekoľkými transformáciami. Vďaka svojej rozmanitosti a ďalším funkciám si tetovanie získava na obľube v celej Amerike. Budete prekvapení, že to budete vedieť 48% americkej populácie má na tele jedno alebo viac tetovaní. Niet divu, že sa nachádzate v dobe renesancie tetovania.

Ľudia rôznych kultúr nosia tetovanie z rôznych dôvodov. Či už ide o demonštráciu vašej osobnosti alebo o pripomenutie si príležitostí vo vašom živote, tetovanie je jedným z najlepších spôsobov, ako sa vyjadriť.

Poznačte svoju pleť výrazom dátumových tetovaní

Súhlasíte s tým, že čísla tvoria veľkú časť nášho života. Bez čísiel by sme samozrejme nemali výročia, narodeniny, sviatky ani množstvo ďalších príležitostí, kde vstupujú do hry číselné údaje..

Nielen to, sú dni, kedy váš život naberie dôležité obrátky. Môže to byť napríklad stretnutie s niekým špeciálnym, dosiahnutie toho, na čo ste dlho čakali, alebo prvýkrát vziať svoje novonarodené dieťa do náručia..

Niet pochýb o tom, že existuje veľa spomienok, ktoré si chcete uchovať po celý život. Čo môže byť lepšie ako nosiť tetovanie, ktoré v tých dňoch oslavujete? Môže to byť dátum vašej svadby alebo dátum narodenia vášho prvého dieťaťa.

Môže to byť deň, kedy ste vstúpili do svojho profesionálneho života. Alebo možno dátum, kedy odišiel milovaný člen rodiny alebo priateľ. Čo sa týka tetovania na rande, napadne vám množstvo nápadov. Aby sme vám pomohli vybrať ten najlepší pre vás, zdieľame niekoľko úžasných nápadov na tetovanie dátumu.

Tetovanie rímskou číslicou

V krátkom čase sa myšlienka začlenenia rímskej číslice do tetovania stala veľmi populárnou. V médiách nájdete rôzne celebrity, ktoré objímajú tieto vzory tetovania. V prípade, že vás zaujíma, ako tetovanie s číslicami vzniklo, všimnite si, že jeho história je dosť prekvapujúca.

Vzhľadom na jeho prevalenciu ste mohli predpokladať, že tetovanie rímskou číslicou začalo ako prestížne znamenie, ako je tomu v súčasnej dobe. Tieto druhy tetovania sa však v Rímskej ríši používali ako forma trestu. Vtedy Rimania takýmto tetovaním označovali svojich otrokov. Okrem toho tiež zvykli označovať zločincov za ich previnenia.

Niet pochýb o tom, že dnes takéto tetovanie nielen hypnotizuje ľudí okolo vás, ale tiež vám pomôže spomenúť si na špeciálne príležitosti vo vašom živote. Či už ju skombinujete s ružovým kvetom alebo vtákom, tetovanie rímskou číslicou vyzerá mimoriadne cool!

Tetovanie s mačkou a dátumom

Toto tetovanie môžete zbožňovať z dvoch dôvodov; v pamäti vašej zosnulej mačky alebo na posilnenie významu vášho tetovania na rande. Tetovanie s dátumom mačky prekvapí svojou krásnou a zložitou estetikou všetkých okolo vás.

Mačka, nakreslená pod rímskymi číslicami, rozvíja špeciálny príbeh vášho života. Pre predstavu umiestnenia môžete mať tento druh tetovania na hrudi alebo chrbte. Váš umelec tak bude mať dostatok priestoru na ľahké začlenenie všetkých podrobností.

Svadobné tetovanie

Niet divu, že svadba je jednou z najdôležitejších a najveselších príležitostí vo vašom živote. Vyjadrite svoje vzácne emócie pre svojho partnera tým, že na koži označíte dátumom svojho spojenia. Nehovoriac o tom, že takéto tetovanie široko používali ľudia, ktorí sa chystajú tiež vziať.

Či už ide o zápästie alebo krk, tetovanie, ktoré obsahuje vašu svadbu, znamená večnú lásku, ktorú k sebe obaja máte. Skombinujte rande s milostnými vtáčikmi, srdcom alebo červenou ružou, voľba je len na vás. Pocit výrazov však zostane rovnaký; prejaví to vašu nekonečnú lásku k vášmu partnerovi.

Dátum prvého narodenia dieťaťa

Súhlasíte s tým, že prvý plač vášho dieťaťa a pocit, že ho vezmete do náručia, nie sú na svete! Po vašom manželskom sľube je narodenie prvého dieťaťa tým, čo chcete mať vždy pri srdci. Prečo nevyjadrite intenzitu svojej lásky tetovaním dátumu narodenia svojho dieťaťa?

Pretože sa bežne používa ako pripomienka času, môžete si dať toto úžasné tetovanie na zápästie. Môžete ho tiež vylúhovať niektorými farbami alebo pridať ďalšie predmety, napríklad srdce, kvetinu alebo anjela, čím získate detailnejšiu estetiku..

Okrem toho môžete svojmu partnerovi dať prekvapenie tým, že si takéto tetovanie oblečiete buď na prvé narodeniny dieťaťa alebo na druhé výročie svadby.

Rande s hodinami

Pokiaľ ide o datovania tetovania, možno ste narazili na nespočetné množstvo myšlienok, ktoré obsahujú rímske číslice. Okrem toho nájdete aj niektoré z najobľúbenejších dátumových tetovaní, ktoré obsahujú hodiny. Ak si chcete časom pripomenúť akúkoľvek zvláštnu príležitosť svojho života, je to pravdepodobne najlepší nápad!

Pretože väčšina hodín je zvyčajne označená rímskymi číslicami, bude pôsobiť starožitne, ale elegantne. Tetovanie dátumu a hodín môže vyzerať jednoducho, ale bude veľmi elegantné, najmä keď váš umelec do stredu pridá ružu.

Srdcový tep s dátumom

Pre každého nadšenca tetovania, ktorý hľadá nápad na tetovanie po vybalení z krabice, pripravte sa! Stačí srdcovka s dátumom! Či už je to vaše prvé alebo piate tetovanie, srdcový tep s dátumom vás určite odlíši. Nielenže to znamená hĺbku a intenzitu vášho vzťahu s niekým, ale tiež to určuje váš kreatívny, ale lákavý štýl.

Vďaka svojej univerzálnosti môžete vytvoriť identické dvojčatá; jeden na zápästí a druhý na zápästí vášho partnera. Nehovoriac, tetovanie srdca je jedným z najhorúcejších trendov, pokiaľ ide o body art. Okrem dizajnu môžete pridať aj dátum návrhu, aby bol tento návrh ešte zvláštnejší.

Randte s lapačom snov

Aj keď s vašim tetovaním na rande existuje toľko nápadov, môžete sa rozhodnúť pre taký, ktorý dokonale vyhovuje vašej osobnosti. Pretože k dátumom možno pridať nespočetné množstvo emblémov, môžete dátum začleniť do zložitej ilustrácie lapača snov.

To vám pripomenie deň, kedy ste si splnili najväčší sen svojho života. Ak uvažujete o umiestnení, váš biceps alebo ruka by boli najlepším miestom na umiestnenie tak nádherného tetovania.

Rastlina s dátumom

Ak vaša obľúbená rastlina uhynie a nedokážete sa zbaviť bolesti, môžete sa vyliečiť pridaním tohto tetovania na kožu. Okrem toho môžete nosiť rastlinu s dátumovým tetovaním, aby ste zostali povzbudení a motivovaní; rastlina je jedným z najkrajších aspektov prírody a odráža „život“. Inými slovami, takéto tetovanie vám priblíži život.

Dátum s textom mena

Či už v spomienke na svojho milovaného člena rodiny alebo drahého priateľa, svoju pokožku môžete označiť ich menom spolu s dátumom. Dátum tu môže znamenať čas, kedy sa s nimi prvýkrát stretnete alebo akúkoľvek inú nezabudnuteľnú príležitosť, ktorú si chcete navždy ponechať pri srdci.

Skvelé na takýchto tetovaniach je, že sú celkom všestranné. Môžete sa pohrať s písmom a textom, pridať farby podľa vlastného výberu a začleniť ľubovoľný predmet, ktorý sa vám páči.

Rande s frázami

Pre niektorých ľudí existujú frázy, citáty alebo slová, ktoré ich v určitých fázach života motivovali. Ak ste teda jedným z nich, neexistuje lepší nápad, ako nosiť túto frázu ako tetovanie. Nehovoriac o tom, že vám to vždy pomôže zapamätať si tieto zlaté slová a povzbudí vás, aby ste sa nevzdávali. Pokiaľ ide o umiestnenie, označte ho na mieste, kde je ľahko čitateľné.

V pamäti zosnulého

Život nás niekedy privádza do bodu, keď sa musíme vzdialiť od svojich blízkych. V takom prípade neobmedzujte svoju lásku vo svojich spomienkach; radšej to vyjadrite tetovaním. Pridajte k svojmu tetovaniu dátum, keď od vás odídu.

Ak chcete priniesť ďalšie podrobnosti, môžete pridať ľubovoľný predmet, ktorý je súčasťou tetovania. Navyše, ak chcete, môžete pridať farby.

Date_Tattoos

Spodný riadok

Teraz, keď ste narazili na množstvo úžasných, ale štýlových nápadov na tetovanie, označte si ten, ktorý je najvhodnejší pre vašu osobnosť. Ďalej nezabudnite, že každé tetovanie má význam a malo by sa preto nosiť.

About the author