115 nápadov na tetovanie na palme, ktoré dodajú elegantný nádych

Tetovanie na palme je pre vás obľúbenou voľbou, ak chcete tetovanie na strome. Umelecké tetovanie je rozsiahla oblasť a najnáročnejšie zo všetkých sú tetovania na strome.

Nie je prekvapujúce, že tetovanie palmových stromov vyzerá úžasne kvôli ich výraznej ukážke a kráse. Palmy pochádzajú z botanickej rodiny viacročných rastlín.

Rastú v rôznych formách, ako horolezci, stromy, kríky a bezšvové rastliny. Stromy predstavujú palmy úplne. Palmy držia historický význam v mnohých náboženstvách a kultúr. Z tohto dôvodu je tetovanie palmy jedným z najbežnejších tetovaní medzi všetkými.Tetovanie na palme

Význam tetovania palmy

Každé tetovanie má iný význam, ktorý sa môže líšiť od kultúry ku kultúre. Tetovanie, ktoré dostanete, môže mať za sebou osobný význam. Okrem toho môže mať kultúrny pohľad alebo historický význam.

Tetovanie na palme má jednoduchý dizajn, ale môžete doň začleniť aj zložitejšie kresby, ktoré budú mať určitý význam. Napríklad dizajn tetovania palmy môže symbolizovať odlišné perspektívy, ako je mier. Ďalej zobrazuje význam

 • Regenerácia
 • Pevnosť
 • Dlhovekosť
 • Plodnosť
 • Nemravnosť
 • Aspirácia
 • Rozšírenie
 • Dosiahnutie
 • Pravda
 • Teplo
 • Hodnota

Patria k tropickým ostrovom, takže vyjadrujú tropické a subtropické črty. Vďaka dlhému a štíhlemu kufru s bohatým horným olistením vyzerá jedinečne. Okrem toho to predstavuje rôzne ďalšie významy, ako je izolácia, nezávislosť a vzkriesenie. Ako bolo uvedené vyššie, tetovanie palmy symbolizuje nemravnosť, ale aj večnosť. Tetovanie na palme

Umiestnenie tetovania palmy

Umiestnenie by dokonale zodpovedalo veľkosti tetovania stromu. Tetovanie na palme je dlhšie, ale s rôznymi veľkosťami si ho môžete dať vytetovať na zápästie, členok, biceps, za ucho, krk, kľúčnu kosť atď. Ak by ste chceli ísť na väčšiu, tak na lýtko , ruka, predlaktie, chrbát alebo hrudník sú ideálnymi miestami.

Palmové tetovanie je flexibilné a môžete si ho vziať kdekoľvek na tele. Jedna palma má svoju prírodnú krásu a jedinečnosť; môžete pridať ďalšie prírodné prvky. Predĺžený dizajn tetovania palmy je priaznivejší pre nohu, rameno a rozsiahlejšie a viditeľnejšie časti tela.

Nápady na tetovanie z palmy

Tetovanie na palme má rôzne prvky a štýly pre ženy aj pre mužov. Najbežnejšou demonštráciou používanou pri návrhoch tetovania paliem sú vlny, slnko, mraky, prírodné scény, zvieratá, vtáky, surfové dosky a pod., Ktoré mu dodávajú prirodzený nádych..

Čo môže byť viac žiaduce ako tetovanie na palme, aby ste vyjadrili svoju lásku k slnku, piesku a vode? Najprv sa pozrime na komplexný a jedinečný zoznam myšlienok tetovania paliem s čiernobielymi a farebnými témami.

Tradičné tetovanie na dlani

Tradičná palma je pre vás ideálnou voľbou, ak chcete v tetovaní konvenčný štýl s jasným a farebným nádychom. Tetovanie na palme vyzerá jedinečne a necháva vás vyniknúť.

Ohromujúca kombinácia farieb, dobrý umelecký prístup a zobrazenie kokosu, tráva pod ním a atraktívny dizajn v okolí, to všetko vyzerá príťažlivo.. Poskytuje neuveriteľný vzhľad a dodáva vašej osobnosti význam nádeje, slobody a hodnoty pre život.

Malé tetovanie na palme

Malé tetovanie na palme je dokonalou reprezentáciou jednoduchosti a kráľovskej ceny. Umelec použil na listy a drevo tohto malého tetovania palmy farebný atrament. Je to symbolika moci a autority.

Drobné tetovanie perfektne sedí na členku a akosi vyzerá adekvátne. Prostredníctvom tohto dizajnu tetovania môžete ukázať svoju osobnosť.

Palma s citátom ponuky

Pokiaľ ide o pridávanie prvkov do tetovania z palmy, máte niekoľko možností. Schopnosť tatéra im umožnila natrieť vaše tetovanie vašim obľúbeným citátom. Tetovanie môže byť o cestovaní, priateľstve, blízkych, vašom pohľade na život a ďalších.

Palma s tetovaním citátov vyzerá fantasticky so svojou jemnosťou. Nie je to zložité, ale priamočiare-ľudia, ktorí milujú cestovanie a leptané citáty spolu s palmami, znamenajú ich uvoľnený štýl..

Tetovanie na palme s lebkou

Ak chcete dosiahnuť tetovanie z palmy, ktoré vyžaruje divokosť, musíte ísť na tetovanie s palmou s lebkou. Toto tetovanie obsahuje čierny a sivý atrament s dvoma tvárami hlavy v strede stromu a niekoľkými kameňmi a trávou pod stromom s citátom.

Odtieň čierneho atramentu ohromuje a prináša skutočné umenie. Môže vyjadrovať tmavší aspekt pripevnený k palme. Tetovanie môžete zabiť na svoje telo a vykresliť tak vzrušujúcu stránku svojej osobnosti.

Čierne kmeňové tetovanie na palme

Môžete sa rozhodnúť pre toto čierne kmeňové tetovanie palmy, ak ste ochotní vyjadriť akýkoľvek konkrétny kultúrny prejav. Znamená to niektoré kultúrne znaky spojené s palmou. Vyzerá to však trochu vážne a adekvátne tetovanie.

Môžete si ho vyleptať na hrudník alebo možno na pažu. Okrem toho môžete pripojiť aj svoju kultúrnu symboliku, ktorá najlepšie predstavuje vaše osobnostné vlastnosti.

Areca Palm Tattoo

Takže chcete ísť na menej bežný dizajn, ktorý veľa ľudí nepozná. V tomto prípade tetovanie palmy Areca nie je nič iné ako vynikajúca voľba. Zahŕňa iba predĺženú vetvu palmy a krásne dizajnové listy, ktoré zaberajú menej miesta.

Navyše si ho môžete nechať vytetovať, vrátane ďalších prvkov; malá dlaň Areca vyzerá pútavo. Jedinečne vyzerajúce tetovanie prinesie vašej osobnosti elegantný nádych.

Malé tetovanie na palme

Ako očarujúca táto malá palma vyzerá kvôli svojmu malému nákladnému automobilu a nádhernému lístiu! Ak chcete dosiahnuť jedinečnosť, vyskúšajte toto malé tetovanie palmy.

Obsahuje čierny obrys a skvelé čierne tieňovanie s vynikajúcim jemným umeleckým dielom. Tetovanie symbolizuje vášeň a jednoduchosť. Znamená to, že život by mal mať priamu a jasnú politiku, aby prežil, porazil nepriateľov a bojoval o prekážky. Tetovanie datľovníka

Tetovanie datľovníka

Tu je ďalšie tetovanie palmy datľové s bielym pozadím a izoláciou. Vďaka použitému vysokokvalitnému atramentu dodáva kompletný kráľovský vzhľad.

Môžete ho urobiť jedinečnejším pridaním farieb a ďalších ilustrácií. Symbolizuje strom života, takže vášmu životu prinesie väčšiu hodnotu. Navyše, ak chcete, aby sa pridali ďalšie prvky podľa vašich atribútov osobnosti, môžete.Palmové tetovanie s levom

Palmové tetovanie s levom

Symbolizuje síce statočnosť, silu, moc, ale napriek tomu dodáva príťažlivý nádych elegancie. Nechajte si teda urobiť toto tetovanie paliem a leptom leva, ak vlastníte tieto vlastnosti.

Palma s levom symbolizuje vzkriesenie a nesmrteľnosť. Ak je to to, čo chcete zobraziť, dajte si na svoje telo tetovať tento vzor tetovania.

Palma s kokosovým tetovaním

Tu je jedno z najneuveriteľnejších tetovaní paliem s kokosom. Tetovanie je dodávané s krásne navrhnutou palmou a kokosom, ktoré visia pod ním s kameňmi a trávou na podlahe pod stromom.

Farebná téma dizajnu tetovania je jasná a ohromujúca. Predstavuje však hodnotu vášho života a dosiahnutých výsledkov (plodné výsledky, ktoré získate po boji). Nejako to vyjadruje, že prístup k problémom v živote je optimistický.

Farebné tetovanie na palme

Ak sa cítite šťastní, že vidíte farby, toto farebné tetovanie na palme vám pristane. Tetovanie má svetlé farby, ktoré pôsobia upokojujúco. Slnko v zákulisí predstavuje jeho prirodzenú krásu a realizmus.

Môžete si ho dať vytetovať na najviditeľnejšiu časť tela, pretože symbolizuje slobodu, šťastie a dlhotrvajúcu radosť. Tetovanie môže vykresliť vašu osobnosť ako hľadača radosti, ktorý sa snaží dosiahnuť šťastie.

Dva prepletené palmy v kruhu

Dve prepletené palmy v kruhu predvádzajú rozkvitnutý pohľad von. Strieška farieb, ako je čierna, šedá, žltá, oranžová, zelená, nebesky modrá a svetlo hnedá, predstavuje úžasnú scenériu.

Predstavuje ostrovnú scénu s prirodzeným pozadím. Môžete to vyleptať, ak ste milovníkom prírody a vediete svoj život radostnými chvíľami.

Tetovanie na palme s vtákmi a slnkom

Ak sa chcete rozhodnúť pre niečo výnimočné, vyskúšajte toto tetovanie palmy s vtákmi a Slnkom. Tetovanie zobrazuje slnko za palmou a vtáky lietajúce okolo stromu. Dáva pokojné, relaxačné vibrácie.

Tetovanie symbolizuje silu, silu, slobodu a citlivosť. Dokonale sa hodí k ženským aj mužským črtám.

Tetovanie na palme s výhľadom na pláž

Ste aj vy tí, ktorí milujú prechádzky po pláži? Svoju lásku k pláži môžete prejaviť vyskúšaním tohto tetovania z palmy s pohľadom na pláž. Farebná scéna s vylepšenými farbami ponúka realistický vzhľad prírody, krištáľovo čistú vodu a hypnotický západ slnka.

Obsahuje prvky tropického regiónu a dokonalú scenériu s vodou, oblohou, trávou, palmou, vtákmi, pieskom a dokonca aj dáždnikom. Plážový vzhľad je výrazne zmysluplný a detailne charakterizuje vaše osobnostné vlastnosti.

Palma s lietadlom

Tu je ďalší ohromujúci dizajn s tetovaním palmy v lietadle. Je to najlepšia voľba, ak ste vášnivý cestovateľ. Malé tetovanie palmy lietadlom je najlepšou reprezentáciou jedinečného umenia.

Pomôže to, ak si vyberiete profesionálneho výtvarníka, ktorý vám nakreslí realistické a dokonalé tetovanie. Dobre vzorované tetovanie je vhodné pre rôzne časti tela. Navyše, ak radi cestujete do tropických destinácií, je to špeciálne pre vás.

Palmy v tetovaní v tvare srdca

Ak chcete byť kreatívnejší, vyberte si tetovanie palmy v tvare srdca. Tetovanie obsahuje povrchné základné umenie s čiernym a sivým atramentom. Dve palmy vyformovali srdce a dokonca ho môžete aj spestriť.

Symbolizuje a dáva hlboký zmysel dobrého prepojenia vzťahov a hodnoty ľudského správania. Preto je vhodný pre obe pohlavia.

Palma s horským tetovaním

Palma s horským tetovaním zahŕňa vysokú úroveň umeleckej hodnoty. Tetovanie vyzerá očarujúco s čierno -sivým atramentovým umením, horami, slnkom, vodnými vlnami, vtákmi a pieskom.

Ak máte radi plachtenie, môžete si ich nechať vyleptať na telo. Aj keď je dizajn komplikovaný, môžete ho nosiť na veľkej a viditeľnej časti tela.

Palmy vo fľaši a tetovanie

Budete fascinovaní, ako to vyzerá! Vyskúšajte najnovšie a jedinečné tetovanie palmy vo fľaši. Tetovanie obsahuje vynikajúce umelecké schopnosti na krátkom mieste upraviť dve palmy a ich okolitú scénu.

Tetovanie je napustené elegantnou čiernou a sivou farbou, ale môžete ho získať vo farebnej téme. Navyše ho môžete tiež vyleptať z krabice. Podobne môžete svojho výtvarníka požiadať, aby vám navrhol palmové tetovanie s vašim obľúbeným predmetom.

3D tetovanie na palme

3D tetovanie z palmového stromu je najrealistickejší vzhľad spomedzi všetkých nápadov na tetovanie. Tetovanie obsahuje veľa žiarivých farieb, ktoré zahrnujú predĺženú palmu, krásnu scénu v pozadí a muža, ktorý stojí sám.

Ak sa rozhodnete získať pragmatický a príťažlivý prístup, vyskúšajte toto 3D tetovanie z palmy. Môže to symbolizovať ľudskú silu, moc a vašu lásku k prírode.

Klasické tetovanie na palme

Ak dávate prednosť čiernemu, odvážnemu vzorovanému tetovaniu palmy, vyberte si tento klasický dizajn tetovania palmy. Tetovanie je jednoduché a má veľmi pôsobivé funkcie s čiernym atramentom.

Tetovanie na palme ukazuje svoju samostatnú kvalitu. Preto, ak nosíte toto tetovanie, symbolizuje to jednoduchosť života a izoláciu. Klasická forma umenia zostáva vždy jedinečná v každej dobe, pretože jej dôležitosť nikdy nezmizne s novými inováciami.

Akvarelové tetovanie palmy

Ak vás farby viac lákajú, môžete sa rozhodnúť pre tetovanie akvarelovou palmou. Tetovanie má výrazný nádych elegantných farieb. Okrem tejto témy si môžete vybrať farby podľa svojho výberu, ako je červená, žltá, modrá a ďalšie.

Samice preferujú akvarelové tetovanie, pretože obsahuje ženské vlastnosti. Farebné tetovanie symbolizuje šťastie, jemnosť, záujem o život a krásne myšlienky.

Geometrické tetovanie na palme

Geometrické tetovanie palmy je jedinečné a zahŕňa v sebe geometrické zobrazenie. Obsahuje geometrické vzorce matematiky a súvisiace pojmy ako uhly, čiary, krivky a tvary.

Zobrazuje tiež tvorivú časť vašej osobnosti a symbolizuje, že sa v živote stretávate so zložitými situáciami. Toto tetovanie si môžete nechať nafarbiť na viditeľnú časť tela, aby verejne vyjadrovalo vaše nápady.

Palm_Tree_Tattoos

Časté otázky

Koľko stojí tetovanie palmy?

Priemerné náklady na jednoduché tetovanie z palmy by boli okolo 100-200 dolárov. A za väčší budete musieť zaplatiť 300 – 400 dolárov.

Čo je to tetovanie??

Tetovanie znamená, že ak tetovateľ nanesie na kožu atrament, pričom má odolný úchop. Atrament sa absorbuje v horných vrstvách pokožky. Keď sa dostane pod kožu, šíri sa na povrchu pokožky.

Potrebujem udržiavať svoje tetovanie na palme?

Áno, je potrebné udržiavať tetovanie palmy neustálou starostlivosťou a údržbou. Pomohlo by, keby ste strávili čas tým, aby vyzeral lesklý a nový.

Prečo sa moje tetovanie na palme rozmazáva?

Ak váš tetovač príliš silno stlačí pri použití nástrojov alebo uhol v zlom smere, tetovací atrament prejde do hlbšej vrstvy pokožky. Preto sa príliš rozotiera a vyzerá rozmazane.

Čo mám robiť, ak sa mi tetovanie na palme rozmazáva?

Existuje jeden spôsob, ako opraviť rozmazané tetovanie. Ak sa vám tetovanie na palme rozmazáva, opravte alebo zakrývajte. Ak je príliš rozmazané, musíte staré tetovanie zakryť a začať odznova.

Záverečné slová

S pomocou týchto ohromujúcich tetovaní z palmových stromov môžete získať veľkolepé tetovanie tým, že si ho starostlivo vyberiete. Ale čo je dôležitejšie, pomôže vám to vybrať tetovanie palmy tým, že zladíte význam s vašou osobnosťou. Uistite sa, že si vyberiete renomované tetovacie štúdio, aby ste získali vysoko profesionálny vzhľad.

About the author