115+ tetovanie na mori, ktoré ukazuje vašu lásku k silám

Námorné tetovanie alebo tetovanie Marine Corps si nemôžete pomýliť s inými druhmi tetovania, pretože sú veľmi jedinečné. Symbol pýchy môže človek rozpoznať hneď, ako ho uvidí. Tieto tetovania USMC sú úžasné a odvážne. Toto je pocta a spôsob, ako prejaviť obdiv bojovníkom za slobodu v krajine.

Tieto návrhy atramentového umenia nemôžete brať na ľahkú váhu. Aby ste ich získali, musíte dodržať niekoľko konkrétnych kódov a zvykov. Všetci tí, ktorí v súčasnosti slúžia u námornej pechoty, musia dodržiavať a dodržiavať pravidlá tetovania v Kniha pravidiel USMC.

Môžete byť súčasťou odvážnej americkej armády alebo jedným z patriotických štátnych príslušníkov, ktorí chcú vzdať hold statočnosti vašich statočných vojakov. V každom prípade tu nájdete niekoľko rád a podrobných informácií o histórii, umiestnení a druhoch morského tetovania.

morské tetovanie

Historické pozadie tetovania námornej pechoty

V 17. storočí francúzski vojaci zapálili plameň tetovania v americkej armáde. Vojenskí predstavitelia boli tak fascinovaní francúzskymi vojakmi, keď ich videli tetovať v južnom Pacifiku, že predstavili toto umenie aj v americkej armáde.

Od tej doby sa mnoho vojakov zdobí konkrétnymi vojenskými tetovaniami, aby vzdali úctu a boli hrdí na svoju krajinu.

Francúzi však čoskoro zastavili tetovanie kvôli zdravotným problémom; hoci trend získavania atramentu v USA zostal a prosperoval. Stalo sa to tak trendovým a módnym, že dokonca aj civilisti začali dostávať atrament.

Navyše, ľudia, ktorí v súčasnosti slúžia v armáde, budú musieť prejsť určitým papierovaním a schválením, aby si mohli dať tetovať na telo..

Na porovnanie, občania nemajú žiadne tetovania alebo obmedzenia, ktoré by museli dodržiavať. Ale keď sa rozhodnú jeden získať, musia vedieť, čo obraz na ich tele predstavuje, aby ho mohli úplne prijať.

Najlepšie umiestnenia pre tetovanie námornej pechoty

Umiestnenie morského tetovania je rovnako dôležité ako zloženie snímok. Symbolizmus a význam vášho tetovania ovplyvňuje aj poloha obrazu na vašom tele.

Aj keď si obyvatelia môžu nechať tetovať kdekoľvek na tele, vojenskí vojaci musia na tetovanie dodržiavať niektoré zákony a kódexy správania..

Námorné tetovanie je vhodnejšie pre tie časti tela, ktoré je ľahké odhaliť. Na rozdiel od iných tetovacích vzorov sú morské tetovanie symbolom vlastenectva, solidarity s krajinou, hrdosti a cti. Preto to ľudia hrdo predvádzajú. Bicepsy, nadlaktie alebo nohy sú ideálnymi časťami tela na získanie morského obrazu.

Oficiálne motto spoločnosti Semper Fi-Marine je obvykle vytesané na chrbte alebo v blízkosti ramena. Ruky a nohy vyhovujú frázam, hodnotovým znakom a zaužívaným symbolom. Len málo ľudí si trúfa dostať na telo obrovský kus tušového umenia.

Je to preto, že musíte byť trpezliví a nebojácni vydržať bolesť z týchto ihiel. Námorné tetovanie je spojením s tými, ktorí majú väzby v armáde alebo sú hrdí na svoju krajinu. Ľudia s morským tetovaním sú hrdinskí, ušľachtilí a vytrvalí.

Rozmanitosť morských tetovaní a ich význam

Americká námorná pechota je jednou z najprestížnejších a najelitnejších vojenských síl na svete; a morské tetovania na koži pôsobia ako odznak cti a statočnosti. Vďaka morským tetovaniam je história viac ako sto rokov na telách vojakov neporušená vo forme symbolov, fráz a ilustrácií, čo je skvelé..

Tieto druhy tetovania robia z námornej pechoty tiež uznávanú a uznávanú súčasť amerických ozbrojených síl, čo je veľká pocta..

Dobrá vec na týchto tetovaniach je, že sú unisex. Môžu ich nosiť muži aj ženy, pretože majú symbolický význam vernosti krajine. Existujú rôzne prevedenia, z ktorých si môžete vyberať.

Tiež sa môžete rozhodnúť pre tvar a veľkosť podľa toho, čo potrebujete. Ďalej budeme diskutovať o niekoľkých najobľúbenejších symboloch a frázach, ktoré sú pýchou morských tetovaní.

Kotva, glóbus a orol

Vyvažujúci orol na zemeguli pred kotvou je jedným z ikonických symbolov americkej armády. Orol sa stal súčasťou uniformy námorníka v roku 1868 a potom sa stal oficiálnym znakom zboru v roku 1955..

Všimnite si toho, že symbolický význam orla sediaceho na zemeguli znamená, že USA sú neustále na stráži zemegule a kotva predstavuje námorné styky s americkým námorníctvom. Narukovaní sú obdarení celozlatým symbolom, zatiaľ čo dôstojníci majú používať strieborné a zlaté znamenie.

Spojenie týchto troch tučných symbolov ukazuje prísľub námornej pechoty chrániť krajinu bez ohľadu na to, kde je problém. Nech je to vo vzduchu, v mori alebo na súši.

morské tetovanie

Buldog alebo diabol

História buldogov v symbole námornej pechoty USA siaha do prvej svetovej vojny. To bolo vtedy, keď sa Nemci začali americkej armáde vysmievať menom Devil Dogs. Táto prezývka mala urážať americkú vojenskú silu; namiesto toho sa stala silou amerických síl.

V skutočnosti to dalo nápad podnikavému náborárovi získať viac regrútov. Títo obrovskí, nebojácni, odvážni, odvážni a hrdinskí regrúti- buldogi alebo diablovi psi vystrašili Nemcov.

Kvôli svojmu životu museli utiecť. Myšlienka náboru nových členov sa ukázala ako jedno z odvážnych rozhodnutí a odvtedy každý Marine Corp predvádza svojho buldoga hrdo a víťazne. Aj dnes je to jedna z víťazných insígnií, ktoré predstavujú, že Američanov nikto nemôže poraziť.

Semper Fi oficiálne heslo

Semper Fi je skratka z latinského slova Semper Fidelis. Je to oficiálny slogan americkej námornej pechoty od vekov. Doslovný význam tohto výrazu je „vždy verný“. Tento termín symbolicky znamená a poukazuje na integritu, bratstvo, vlastenectvo a jednotu medzi námornými zbormi.

Symbolizuje tiež vernosť krajine a slúži jej s vernosťou. Semper FI je zvyčajne písaný starovekým anglickým textom, ale štýl písma môžete zmeniť podľa svojich preferencií a vkusu.

Meč kráľov

Jednou z najstarších, ale najostrejších zbraní, ktoré námorná pechota stále používa, je meč. Je súčasťou námorníckej uniformy a vojaci ju používajú ako šabľu. Tieto meče nenechali námorníkov zabudnúť na svoju minulosť a vždy ich oslavovali, čo pre nich robili ich predkovia.

Vďaka svojmu symbolickému spojeniu s predkami je obľúbený na slávnostné účely. Príslušníci majú povolenie nosiť jeden z najváženejších mečov, Mameluke. Toto bol dar od princa Hameta z Osmanskej ríše Poručík Presley O’Bannon v roku 1805.

Smrť pred Dishonor

Ozbrojené sily vždy držali povinnosť a česť na prvom mieste. Integrita a lojalita voči krajine a jej obyvateľom sú prvými a najdôležitejšími motívmi námornej pechoty. „Death Before Dishonor“ je ďalšou populárnou znelkou námornej pechoty, ktorá navonok poukazuje na povinnosť bezpečnosti a ochrany krajiny. Rodina a priatelia sú vždy na prvom mieste, aj keď to znamená váš pád.morské tetovanie

Kríž bojiska

Keď je puška hore nohami a sú tam topánky, robí to bojisko krížom. Táto značka označuje hrob padlých vojakov. Táto prax sa začala počas občianskej vojny v Amerike. Úcta a česť vojakov je najdôležitejšia.

Tento znak symbolicky znamená smútok za padlým vojakom a podobne oslavu života a služieb padlého.

Záver

Ak sa chystáte na morské tetovanie, smelo do toho. Je to jeden zo spôsobov, ako môžete skutočne ukázať svoje vlastenectvo a lojalitu voči svojim bojovníkom za slobodu a voči svojej krajine. Dúfame, že čítaním tohto článku ste získali inšpiráciu pre svoje ďalšie tetovanie.

Tetovanie je forma umenia, ktorá by mala mať aj svoj osobný význam. Môžete teda zamiešať morské tetovanie s frázou, symbolom alebo akoukoľvek inou kompozíciou, ktorá spája vaše pocity a myšlienky o krajine s morským dizajnom. Bude to tiež niečo osobné a poskytne vám to pripomienku. Kedykoľvek máte zlú skúsenosť a začnete sa sťažovať na svoju krajinu, toto tetovanie vám pripomenie, čo pre vás táto krajina a tí odvážni vojaci urobili..

Námorné tetovanie však nie je obyčajné tetovanie; takže si najskôr prečítajte pravidlá a regulácie, než si ich pripravíte. Rešpektujte dôležitosť morských symbolov a porozumejte im najskôr pred návštevou svojho tetovača.

About the author