115 úžasných nápadov na tetovanie v manželstve, ktoré by vám mali pripomínať váš veľký deň a oslavovať vašu úniu

Niet pochýb o tom, že svadba je jedným z najdôležitejšie rozhodnutia života človeka a obvykle trvá veľa času, kým sa myseľ pripraví na tento skok. Gratulujem! Ak ste urobili tento skok a rozhodli ste sa zviazať uzol so svojim blízkym, ale ak hľadáte spôsob, ako urobiť váš významný deň ešte výnimočnejším a výnimočnejším, svadobné tetovanie je ideálnym spôsobom, ako sa môžete podpísať na tomto trvalom zväzku..

Okrem svadobného make -upu, vlasov a šiat môže byť svadobné tetovanie jedinečným spôsobom, ako osláviť lásku a navždy spojenie. Dať si vytetovať svadbu je vzrušujúci spôsob, ako si zapamätať váš vzťah, keď videozáznamy a fotoalbumy z vášho veľkého dňa nestačia.

Inými slovami, nie je nič ideálnejšie, ako si každý deň navzájom ukazovať, že tvoja láska zostane navždy. A so svadobným tetovaním je vyjadrenie tejto emócie veľmi jednoduché, ale pôsobivé. Ak teda chcete osláviť tieto nikdy nekončiace emócie „navždy“, svadobné tetovanie je tým správnym spôsobom..

Navyše, ak ste dobrodružný typ, zásnubné alebo svadobné tetovanie je úžasný spôsob, ako z vás urobiť vynikajúci pár. Zábavný nápad vám môže poskytnúť bonus v závislosti od toho, aký dizajn si vyberiete. Ak napríklad dávate prednosť tetovaniu snubných prsteňov, v prvom rade nie je potrebné míňať tisíce dolárov na svadobný prsteň (je to len možnosť).

Môžete si však vybrať z nespočetného množstva vzorov, veľkostí a tvarov tetovania, ktoré sa neobmedzujú iba na tradičné umiestnenie prsteňa. Vzhľadom na to sme sem zahrnuli niekoľko vzrušujúcich a lákavých nápadov na svadobné tetovanie, ktoré budú perfektne vyzerať nielen na vašom prstenníku, ale aj na ramenách, hrudníku a zápästiach.

Nechajte teda plynúť svoje sentimentálne a kreatívne šťavy a buďte dvojicou, ktorá sa nebojí navzájom si prejavovať večnú lásku. Bez ohľadu na to, ako sa obaja od seba odlišujete, táto kolekcia má pre každého niečo, od elegantných a minimalistických po odvážne a odvážne svadobné tetovania..

Predtým, ako budeme diskutovať o nápadoch na svadobné tetovanie, je dôležité porozumieť niektorým dôležitým veciam, ktoré musíte zvážiť, než si necháte svadobné tetovanie urobiť.

Veci, ktoré musíte vziať do úvahy pred svadobným tetovaním

Tetovací dizajn by mal mať zmysel pre vás oboch

Môže to znieť banálne, ale dôverujte nám; je to jeden z najdôležitejších aspektov, keď musíte pred svadobným tetovaním zvážiť. Svadobné tetovanie nie je len vtlačený obrázok; je to interpretácia vášho vzťahu. Preto je veľmi dôležité vybrať si niečo, čo má pre vás a vašu snúbenicu zmysel. Môžete si vybrať zdieľanú prezývku, zmysluplný symbol alebo záujem. Je to všetko o vašom osobnom vkuse – stačí si uvedomiť, že vaše svadobné tetovanie bude na tele navždy, musí to byť niečo, na čo sa obaja budete pozerať neodolateľne..

Podľa toho naplánujte dátum tetovania

Vždy je lepšie nechať si svadobné tetovanie urobiť najmenej dva týždne pred vašim veľkým dňom. Do tej doby sa opuch a citlivosť uzdravia. Ak ste nováčik v tetovaní, je dôležité vedieť, že tetovanie sú otvorené rany a potrebujú dostatočný čas na hojenie.

Vyberte si múdro svojho tetovača

Náhodný výber tetovania vás môže stáť nielen veľa, ale môže byť aj rizikový pre vaše zdravie. To znamená, že pred uviazaním uzla je dôležité preskúmať a nájsť najlepšieho tetovača v meste. Pozrite sa na spätnú väzbu a portfóliá, aby ste sa uistili, že váš vybraný tetovač má dostatočné skúsenosti v príslušnej oblasti.

Jedinečné nápady na svadobné tetovanie

Kráľovská a kráľovná tetovacia kapela

Váš budúci partner nie je menší ako váš kráľ alebo kráľovná. Aký je teda lepší spôsob, ako si pripomenúť svoje celoživotné odhodlanie výberom svadobného tetovania, ktoré predstavuje vznešenosť a koruny kráľov a kráľovnej? Tento populárny dizajn nie je len pre ľudí, ktorí zväzujú uzol, ale aj pre páry vo vzťahoch. Táto myšlienka symbolizuje, že vy dvaja budete spoločne vládnuť a spájať dve oddelené kráľovstvá.

Ak sa vám nepáči predstava získať pásik v tvare koruny, môžete na prstenníkoch použiť iba počiatočné písmená „K“ a „Q“. Počiatočné písmená stačia na to, aby symbolizovali váš vzájomný záväzok bez toho, aby ste museli nosiť tradičné svadobné tetovacie pásky.

Názov Tattoo

Jednoduchý, ale najefektívnejší spôsob, ako povedať svojmu partnerovi, že vám na ňom všetko záleží, vrátane jeho mena. Vytetovanie mena svojho snúbenca na telo je jedným z romantických nápadov, ktoré si môžete zvoliť na oslavu svojej svadby.

Napriek tomu, že mená je možné tetovať kdekoľvek na tele, mená vytetované na prstenníku sú obľúbenou voľbou ľudí, ktorí tiež prejavujú hlbokú lásku. Symbolizuje tiež, že ste ženatý a oddaný svojmu partnerovi.

Milujem ťa viac tetovanie

Je to najroztomilejšie tetovanie v našom zozname svadobných tetovaní. Jednoduchý výraz so silným tvrdením, že „milujete svojho partnera viac“ stačí na to, aby ste vzdali poctu svojmu krásnemu vzťahu. Tetovanie obsahuje šípku, ktorá je dokonalou kombináciou s týmto jednoradovým prejavom lásky. Či už máte toto tetovanie na zápästí, krku alebo bicepsu, vyzerá to úchvatne.

Tetovanie srdca

„Srdce“ – univerzálny symbol lásky a cítenia sa už dlho používa v rôznych veciach, pokiaľ ide o reprezentáciu skutočnej lásky. Ďalším dôvodom, prečo sú srdcové tetovania obľúbenou a pohodlnou možnosťou, sú jednoduché a priamočiare vzory. Avšak srdce, ktoré je bežným symbolom lásky, má s ním spojené množstvo významov. Ak teda hľadáte svadobné tetovanie s dizajnom srdca, musíte vynaložiť viac úsilia a nájsť to správne.

Vyhľadajte kreatívnejšie návrhy, ktoré obsahujú rôzne štýly srdca. Vyberte si ten, ktorý najlepšie zodpovedá vašim vzťahovým cieľom. Pri tetovaní srdca je veľký priestor pre inovácie. Do tetovania svadobného srdca môžete vložiť svoj dátum svadby alebo dokonca svoje mená, aby ste mu dodali svoj osobný dojem. Navyše, prediskutovať nové nápady so svojim tetovačom je vynikajúci nápad, ako urobiť tetovanie srdca univerzálnym.

Jednoduché kapely

Tieto malé svadobné tetovania sú skvelé pre ľudí, ktorí nie sú fanúšikmi atraktívnych návrhov tetovania. Obsahuje zmysluplné, ale priame línie, ktoré vyhovujú štýlom ženícha aj nevesty. Môžete však byť kreatívnejší tým, že pridáte zložité vzory a detaily, ktoré doplnia vaše svadobné rozhodnutie.

Jeho a jej

Toto je najlepšie tetovanie, ktoré v tomto zozname máme. Keď ste sa potetovali symbolmi Jeho a Jej, už literárne nemusíte nikomu vysvetľovať, že „ste vzatý muž alebo žena.“ Tetovanie je nepopierateľne jedinečný spôsob, ako označiť tento špeciálny okamih, keď poviete „Ja áno“. Použitie bieleho atramentu na toto tetovanie spôsobí, že dizajn bude tlmenejší.

Nekonečno

Malý symbol nekonečna môže vyjadrovať toľko, že možno nebudete potrebovať ďalšie vyznania lásky. Symbol nekonečna je váš navždy prísľub, ktorý vyzerá neuveriteľne krásne, ak ich nakreslíte na zodpovedajúce miesta.

X a O.

Milostný vzťah je neúplný bozkami a objatiami, najmä keď ich páry zdieľajú. Svadobné tetovanie X a O je jednoduchý, zmysluplný a lacný dizajn, ktorý zobrazuje vzájomnú večnú lásku.

Svadobné tetovanie

Pripomenúť si svoj veľký deň vytetovaným dátumom svadby na tele je jednoduchý spôsob, ako partnerovi povedať, že je pre vás rozhodujúci. Zladenie koordinujúcich oblastí, písma, škvŕn alebo číslic v konečnom dôsledku závisí od vás a vášho partnera.

Srdce bije

Táto téma tetovania je pôsobivá iba pre páry, ktoré sú do seba šialene zamilované. Zmenšuje rozdiel medzi láskou a životom a metaforicky symbolizuje, že vaša láska je večná. Nápad na tetovanie vyzerá príťažlivo na kľúčnej kosti, výstrihu a predlaktí.

Zámok A Kľúč

Váš milovaný má určite kľúč k vášmu srdcu. Ak s tým súhlasíte, je to najlepší spôsob, ako to predviesť týmto romantickým nápadom na svadobné tetovanie predtým, ako uviažete uzol. Môžete tiež navrhnúť rôzne štýlové kľúče a zámky, podľa toho, kde ich chcete nakresliť.

Pán a pani.

Tento mladistvý a romantický štýl svadobného tetovania nie je menší ako oficiálne oznámenie, že už nie ste single. Jednoduché a elegantné, pán. & Pani tetovanie sa v dnešnej dobe stalo trendovým.

Marriage_Tattoos

Záverečné myšlienky

Celkovo uvedené návrhy svadobných tetovaní majú oslavovať vašu večnú lásku. Tieto skvelé nápady vám pomôžu pripomenúť si váš veľký deň spôsobom, ktorý si budete navždy pamätať ako svoju romantiku!

About the author