115 úchvatných nápadov na tetovanie magnólie, ktoré by ste nemali nechať ujsť!

Kvetinové tetovanie priťahuje každého jednotlivca bez ohľadu na to, o aký druh kvetu sa jedná. Z tohto dôvodu sú kvetinové tetovania jedným z najbežnejších tetovaní, ktoré si ľudia na celom svete radi dávajú. Tieto tetovania pozostávajú z rôznych druhov kvetov, od sedmokrásky cez ruže až po slnečnice a lekná až po chryzantémy. Existujú stovky tisíc kvetov, ale ak plánujete jedinečné kvetinové tetovanie, musíte ísť na tetovanie magnólie.

Magnólie sú kvetinové tetovania, ktoré vyzerajú neskutočne krásne a vyskakujú z nich rôzne farby. Kvety magnólie majú rôzne farby, ale jedna z najbežnejších je ružová. Tieto kvety sú veľmi populárne v južnej Amerike a Číne. Kvety magnólie sú nielen najatraktívnejšie kvety, ale majú aj hlboký význam. Mnoho ľudí hľadá zmysel vo svojom tetovaní, a ak ste jedným z nich, tetovanie magnólie má mnoho krásnych významov, s ktorými sa môžete stretnúť.

Krásne farby, jemné detaily a symbolika za Magnóliou tetovanie je ťažké ignorovať. S toľkými nápadmi na tetovanie magnólie to môže byť trochu zdrvujúce pri výbere jedného dizajnu pre vaše tetovanie. Aby sme vám pomohli, nižšie uvedené sú niektoré z najobľúbenejších tetovaní magnólie, ktoré sa môžu perfektne hodiť do vašej zbierky tetovaní.

Význam tetovania Magnolia

Tetovania Magnolia sú známe svojimi oku lahodiacimi farbami a rôznymi význammi, vďaka ktorým si mnoho ľudí tieto tetovania obľúbi. Význam tetovania magnólie sa líši v závislosti od farieb a regiónu. Tieto kvety sú obľúbené v Číne a južnej Amerike; preto sa významy líšia.

Magnólie sú jedným z najstarších kvetov, ktoré na tejto Zemi od počiatku vekov existovali. Vďaka svojej dlhej existencii magnólie symbolizujú večnosť, vytrvalosť a dlhovekosť. Ak teda chcete, aby niečo vo vašom živote zostalo dlho, tetovanie je najlepší spôsob, ako to vyjadriť.

Môžete si dať vytvoriť akékoľvek farebné tetovanie magnólie, ktoré chcete, ale každá farba má iný význam. Fialové tetovanie magnólie je jednou z najbežnejších farieb a predstavuje šťastie a zdravie. Biele tetovanie magnólie symbolizuje čistotu a dokonalosť, zatiaľ čo zelené tetovanie magnólie je znakom šťastia a šťastia. Tiež sa stretnete s mnohými tetovaniami ružovej magnólie; vydávajú upokojujúci pocit a sú očarujúce na pohľad. Ružové tetovanie magnólie symbolizuje mladosť a nevinnosť. Všetky tieto významy majú pozitívne vibrácie a atribúty, čo vám dáva ďalší dôvod získať to práve teraz!

Tetovanie magnólie je dosť veľké a má odvážny vzhľad; preto tiež predstavujú veľkoleposť a krásu, pretože tieto kvety sú nebeské na pohľad.

Číňania považujú tetovanie magnólie za znak vznešenosti, priekopníka a čistoty. Tieto kvety pestujú viac ako tisíc rokov. Pre Američanov je tetovanie magnólie dosť významné, pretože tieto kvety sú oficiálnym štátnym kvetom Louisiany a Mississippi.

Tieto tetovania majú rôzne významy, a preto by ste ich získanie nemali preskočiť. Všetko, čo potrebujete, je správny tetovací dizajn a ste pripravení na tetovanie magnólie. Vaše tetovanie na magnólii však nemusí nevyhnutne mať význam. Môžete to získať len kvôli krásnemu dizajnu, ale významy v tetovaní vždy prevyšujú, aj keď o významoch, ktoré tetovanie prináša, príliš neuvažujete.

Ideálne umiestnenie pre tetovanie Magnolia

Tetovanie magnólie je celkom flexibilné; preto je jednoduchšie nechať si ich vytetovať kdekoľvek na tele. Umiestnenie do značnej miery závisí od veľkosti a dizajnu tetovania, ale závisí aj od vášho pohodlia. Ak sa chystáte na veľké tetovanie magnólie s mnohými detailmi, môžete zvážiť jeho potetovanie na chrbte, ramenách, rebrovej klietke, rukách, nohách a stehne.

Malé tetovanie z magnólie vyzerá perfektne na zápästiach, krku, rukách, chodidlách a kľúčnej kosti. Najlepším spôsobom, ako si vybrať umiestnenie tetovania Magnolia, je najskôr si vybrať návrh nižšie. To vám uľahčí výberový proces a zabráni tomu, aby ste svoje rozhodnutie neskôr oľutovali.

Nápady na tetovanie Magnolia

Akvarelové tetovanie magnólie

Akvarelové tetovanie magnólie

Technika tetovania akvarelom sa úžasne hodí k tetovaniu magnólie a robí tetovanie viac vyskočeným. Ak plánujete získať niečo jedinečné, musíte ísť na toto tetovanie akvarelovou magnóliou. Toto tetovanie obsahuje malú magnóliu napustenú ružovou a zelenou; detaily v tomto tetovaní sú celkom jemné a perfektné pre vás, ak máte radi diskrétne a malé tetovanie. Toto konkrétne tetovanie symbolizuje vašu mladosť a nevinnosť. Ľudia si týmto tetovaním pripomínajú svoje zábavné dni mladosti, pretože im dáva pocit, že sú stále tak mladí ako kedykoľvek predtým.

Skull Magnolia Tattoo

Skull Magnolia Tattoo

Chcete do svojho tetovania magnólie pridať niekoľko vzrušujúcich prvkov? Mali by ste ísť na toto tetovanie lebky s magnóliou a dosiahnuť sexy a lichotivý vzhľad tetovania. Obsahuje sivú napustenú lebku, ktorá vyzerá celkom realisticky a v blízkosti lebky sa objavujú kvety magnólie na oboch stranách napustené ružovou farbou. Kvety majú detaily morského modrého atramentu, ktoré im dodávajú na kráse.

Kombinácia lebky a magnólie predstavuje dualitu života s dobrými aj zlými dňami. Pripomína nám to, že je v poriadku, ak sa život neberie podľa vašich predstáv a nejde iba o dobré dni. Musíte zažiť kombináciu oboch a čeliť výzvam, ktoré na vás život kladie.

Tetovanie stromu magnólie

Ak sa rozhodnete pre väčšie a prominentnejšie tetovanie, musíte siahnuť po tomto tetovaní stromu magnólie. Toto tetovanie zaberá veľký priestor na vašom tele; preto musíte zvážiť, že si ho necháte potrieť na chrbte alebo na prednom tele. Toto tetovanie zobrazuje celý strom magnólie načrtnutý čiernou farbou s minimálnymi detailmi ružového atramentu. Čiary v tomto tetovaní sú pôsobivé a zvýrazňujú vlastnosti každého kvetu magnólie. Tetovač zaplnil niekoľko priestorov čiernym atramentom, aby vytvoril určitú hĺbku.

Biele tetovanie magnólie

Biele tetovanie magnólie

Toto biele tetovanie z magnólie je pre vás ideálnou voľbou, ak hľadáte niečo anjelské a diskrétne. Toto tetovanie je jediné svojho druhu a pomôže vám dosiahnuť sexy telo. V tomto tetovaní kvitnú dve biele napustené magnólie so zelenými a hnedými napustenými listami a koreňmi pre kreatívny dotyk. Táto kvetina vyzerá ako skutočná ako kedykoľvek predtým, a to vďaka fantastickým schopnostiam tetovania. Toto tetovanie symbolizuje vznešenosť a čistotu, dve dobré pripomienky pre ľudí, aby žili dobrý život.

Magnolia Tattoo ft. Dagger

Magnolia Tattoo ft. Dagger

Môžete tiež vyskúšať niečo neobvyklé a vyskúšať si toto tetovanie s dýkou magnólie. Toto tetovanie obsahuje čierno -sivú napustenú magnóliu a v strede prechádza čiernou a sivou napustenou dýkou. Toto tetovanie ukazuje, ako dýky bodajú cez kvet, čo je zaujímavá snímka. Toto tetovanie má celkom otvárací význam, pretože predstavuje dualitu života.

Magnólia predstavuje jemnosť života, zatiaľ čo dýka symbolizuje smrť. Toto tetovanie zobrazuje, ako má náš život dve strany a že je nevyhnutné vyvážiť dobré a zlé. Toto tetovanie by pristalo mužom aj ženám a môžete sa ním pochváliť kdekoľvek na tele.

Časté otázky

Aký je rozdiel medzi tetovaním magnólie a kúskom magnólie?

Medzi stromom magnólie a kríkom nie je žiadny zásadný rozdiel, pretože je to ten istý kvet. Jediným výrazným znakom je počet stoniek, pretože stromy magnólie produkujú jeden kmeň (kmeň), zatiaľ čo kríky magnólie obsahujú rozvetvené korene. Vo svojom tetovaní nie je potrebné predvádzať korene; Môžete však, ak chcete dať najavo, že máte vytetovaný strom alebo krík magnólie. Korene navyše symbolizujú rast a silu, niečo, čo by ste nechceli nechať svojmu tetovaniu ujsť.

Koľko bude stáť tetovanie magnólie?

Tetovanie magnólie stojí toľko, koľko by stálo akékoľvek tetovanie kvetov. Cena sa líši, pretože závisí predovšetkým od veľkosti a dizajnu tetovania. Malé tetovanie magnólie môže stáť okolo 200-300 dolárov. Na porovnanie, veľké tetovanie magnólie, ktoré zaberá viac miesta na tele, by stálo 450 až 600 dolárov. Náklady závisia aj od tetovacieho salónu, pretože niektoré salóny účtujú hodinu, najmä tie dobré. Hodinové hodnotenie závisí od času potrebného na tetovanie. Čím dlhšie to trvá, tým viac budete musieť zaplatiť.

magnólie-tetovanie

Záverečné slová

Magnólie tetovanie je jedným z najkrajších tetovaní na tejto planéte, a ak máte možnosť nechať si ho vytetovať ako ďalšiu visačku na tele, nemali by ste si túto príležitosť nechať ujsť. Dúfajme, že vyššie uvedené nápady a význam mohli váš výberový proces výrazne uľahčiť. Pred dokončením každého návrhu si ho určite prečítajte. Môže to byť trochu ťažké usadiť sa na jednom dizajne, pretože všetky tieto nápady na tetovanie magnólie sú úžasné. V takom prípade zvážte svoje preferencie umiestnenia a rozpočet. Poponáhľajte sa a rezervujte si stretnutie s tetovaním a dosiahnite fantastický vzhľad kvetinového tetovania.

About the author