120+ nápadov na tetovanie Strelca, ktoré odrážajú vašu ohnivú stránku

Strelec je deviate znamenie zverokruhu. Jedinci narodení v tomto znamení oslavujú svoje narodeniny kdekoľvek medzi 21. novembrom a 21. decembrom. Keďže je to znamenie ohňa, ľudia narodení v ňom dýchajú dôverou, optimizmom a skvelými nápadmi.

Jupiter je vládnucou planétou, a symbolom tohto znamenia zverokruhu je lukostrelec alebo luk a šíp. Jedinci Strelci majú silnú vôľu a veselé duše s veľkým zmyslom pre humor.

Muži i ženy Strelca bez najmenšieho zaváhania hovoria, čo si myslia.

Na symbole je napoly človek a napoly kôň nesúci šíp a luk. V hornej časti symbolu je ľudské telo, ktoré nesie luk a šíp v streleckej polohe.

strelec-tetovanie zdroj obrazu

Význam tetovania pre Strelca

Symbol môže mať niekoľko zobrazení, podľa prirodzenej osobnosti Strelca. Muži aj ženy sa môžu rozhodnúť pre farbenie celých rúk, nôh alebo chrbta. Rozhodli sa pre komplikované tetovanie, ktoré zobrazuje ich individualitu a slobodu.

Všetci ľudia narodení v tomto znamení majú hrdosť, vášeň a pevnú vôľu urobiť z tohto sveta lepšie miesto. Preto sa aj dizajn tetovania Strelca v priebehu času mení, aby zahŕňal nové návrhy a prvky. Lukostrelec môže byť žena alebo muž v závislosti od vášho výberu.

“Jeden z najsilnejších významov tetovania Strelca je víťazstvo.” Strelci sa radšej rozhodujú pre tetovanie, ktoré ukazuje ich schopnosť prekonávať výzvy a prekážky. Vďaka svojej sile vôle vystupujú víťazne z každej situácie. Ich tetovanie preto zobrazuje túto stránku ich osobnosti.

Tieto tetovania často symbolizujú, že bez ohľadu na to, koľko prekážok v živote človeka Strelca postihne, vďaka silnej vôli sa vynorí z každej situácie..

Existuje mnoho spôsobov, ako získať toto tetovanie zverokruhu. Môžete sa hrať s lukostrelcom alebo experimentovať s rôznymi farbami a vykresliť tak významnú udalosť vo svojom živote. Subtílnym tetovaním môžete predviesť svoju dobrodružnú stránku alebo bezkonkurenčnú eleganciu.

Na oslavu lásky k vášmu znameniu to môže byť buď zložité tetovanie, alebo len malá reprezentácia. Ľudia, ktorí majú radi komplikované tetovanie, uvádzajú aj ďalšie podrobné snímky alebo citát, ktorý rezonuje so symbolom Strelca.

Váš tetovací umelec rád pridá všetky podrobnosti, ktorými sa chcete pochváliť, napríklad jednu z vašich najsilnejších vlastností alebo dátum narodenia. Ak si dávate tetovanie na počesť priateľa alebo blízkeho Strelca; ich iniciály alebo výročie úmrtia si môžete nechať vpáliť na kožu spolu so symbolom.

Vlastnosti, na ktoré sa treba zamerať

Všetci Strelci sú známi svojou schopnosťou pohotovo sa prispôsobiť všetkým situáciám, divokým zmyslom pre humor a nehynúcou láskou ku všetkému kreatívnemu. Medzi ich ďalšie vlastnosti patrí vytrvalosť, optimizmus a vynikajúce schopnosti riešiť problémy vďaka svojmu logickému uvažovaniu.

Strelci však môžu byť aj ohniví a idealistickí, čo znamená, že môžu pôsobiť tvrdohlavo alebo pôsobiť nešťastne, ak niečo nespĺňa ich očakávania..

Napriek tomu, ak sa Strelci naučia zameriavať sa na svoje pozitívne vlastnosti, sú to najlepší ľudia, ktorí v krátkom čase oživia nudnú atmosféru..

Ak hľadáte obľúbené tetovanie na tému Strelca, potom ste na správnom mieste, kde nájdete skvelé nápady. Váš výber dizajnu a umiestnenia závisí od vášho životného štýlu a osobnosti. Chcete malé tetovanie na zápästí alebo členku alebo hľadáte mnohostranný dizajn na hrudi alebo chrbte?

Niektorí ľudia majú tiež radi, keď majú symbol napustený na pleciach, bicepse alebo dokonca na nohách. Umiestnenie zvyčajne závisí od veľkosti alebo zložitosti vami zvoleného dizajnu.

Populárne nápady

Najbežnejším a najpopulárnejším dizajnom tetovania Strelca je kentaur držiaci luk a šíp. Medzi ďalšie obrázky patria luky, šípy a tiež písmeno „S“ spolu so symbolom. Môžete si dokonca dať vytetovať aj šípku, ktorá ukazuje na severovýchod.

Niektorí nadšenci tetovania tiež radi pridávajú do tetovania mýtické prvky, aby vytvorili jedinečný dizajn tetovania.

Ľudia tiež uprednostňujú tetovanie, ktoré sa zameriava na určitú silu znamenia zverokruhu. Strelci sú známi svojou úprimnosťou, pozitivitou a dôverou. Obvykle sú to extroverti, ktorí nemajú radi, ak sú dlhodobo uzavretí v uzavretom priestore. Pretože znamenia zverokruhu majú hlboký vplyv na kreativitu ľudí; je pravdepodobné, že kentaura môže byť dosť veľa. Napoly človek a napoly netvor, vystrelí šíp nahor a predstavuje nezávislosť a pozitivitu znamenia.

Prirodzene, tetovanie často predstavuje pozitivitu a dobrodružnú stránku jednotlivca Strelca. Tetovanie môže byť len v jednej alebo vo viacerých farbách.

Pokiaľ ide o zobrazenie symbolu Strelca na vašej koži, možnosti dizajnu sú nekonečné. Môžete mať buď čierny a sivý obraz napustený na ramene, alebo štylizovaný luk a šíp na zápästí, aby ste dosiahli minimalistický dizajn. Ak hľadáš prepracované tetovanie, môžeš získať súhvezdie v bodkovanej práci alebo ženskú lukostrelkyňu v krásne žiarivých farbách. Niektorí ľudia obsahujú aj ďalšie zmysluplné prvky, ktoré zahŕňajú:

  • Hviezdy
  • polmesiac
  • Nápisy
  • Planéty
  • Dátumy narodenia
  • Mená
  • Geometrické glyfy
  • Kvetinové motívy
  • Ženské postavy

Umiestnenie

Medzi najobľúbenejšie miesta na aplikáciu tetovania patrí predlaktie, výstrih, hrudník a hrudný kôš, členok, zápästie, rameno a chrbát.

Populárne nápady na tetovanie Strelca

Zostavili sme inkluzívny zoznam obľúbených a pútavých vzorov tetovania Strelca, ktoré si môžete nechať nafarbiť na akúkoľvek časť tela. Váš výber veľkosti a farieb závisí od vašich preferencií a štýlu.

Kentaurské tetovanie

Najpopulárnejším dizajnom tetovania pre každého Strelca je kentaur. Mýtické stvorenie, s týmto symbolom je spojené veľa šarmu a mágie. Predstavuje mágiu a silu. Niektorí nadšenci tetovania tomu radi dodajú realistický nádych a dodajú mu svaly. Môžete si ho nechať napustiť v hornej a dolnej časti chrbta alebo v oblasti ramien.

Arrow tetovanie

Je tiež bežné, že ľudia narodení v tomto znamení si nechajú vyryť jednoduchú šípku na zápästie alebo členok. Pretože šípka je rozhodujúcou súčasťou symbolu znamenia; pre mnoho ľudí je prirodzené, že sa rozhodnú pre tento prvok. Môžete tiež dostať šípku na ruku alebo prst, aby ste zostali motivovaní nasledovať svoje ciele a ambície. Mnoho ľudí to má rád aj za uchom.

Slnečné tetovanie

Slnko predstavuje oheň, a preto voľba tohto symbolu môže znamenať vašu ohnivú osobnosť. Môžete vykresliť slnko so znamením zverokruhu a znázorniť tak kolosálny zväzok prudkej energie, ktorú majú Strelci. Reprezentuje to aj dôveru, ktorú z týchto jednotlivcov vyžaruje.

Tetovanie s lukom a šípom

Kreativita so symbolom vám opäť ponúka jedinečné príležitosti na vymyslenie fascinujúceho zobrazenia symbolu. Napriek tomu, že luk a šíp sú konvenčným symbolom znamenia zverokruhu, môžete ho posunúť na vyššiu úroveň tým, že mu dodáte 3D efekt alebo efekt štetca, čím získate súčasný vzhľad..

Tetovanie s viacerými šípkami

Niektorí ľudia radi pridávajú početné šípky, aby zdôraznili pozitívne vlastnosti znamenia zverokruhu. Každá šípka môže mať inú farbu, aby predstavovala niečo jedinečné, napríklad cieľ alebo míľnik.

Symbol s názvom tetovanie

Ďalším skvelým spôsobom, ako urobiť šíp Strelca ohromujúcim, je pridať jeho názov spolu so symbolom. Môžete to mať nádherným písmom a tiež pridať ďalšie podstatné detaily, ako napríklad dátum výročia alebo meno vášho partnera, ktorý je Strelcom. Môžete ho mať aj na zátylku alebo členku.

Ohnivé tetovanie

Rovnako ako tetovanie na slnku, aj na pozadí môžete predvádzať oheň, aby ste vykreslili planúcu kreativitu Strelca. To predstavuje túžbu dosiahnuť ciele a vašu horúcu túžbu dosiahnuť všetky najlepšie veci v živote.

Žena držiaca kmeňové tetovanie so šípkou

Ďalším spôsobom, ako dodať symbolu ženský nádych, je pridať k symbolu drobnú alebo kmeňovú ženskú postavu. Môžete ukázať ženu, ktorá drží šípku, aby zobrazila silu, ktorú máte ako žena. Niektorí muži si však radi dajú urobiť aj toto tetovanie, aby vzdali hold ženskému vzoru vo svojom živote.

Šípka Slovom Tetovanie

Šípka je väčšinou tiež vo forme slova. V niekoľkých návrhoch tetovania je nad šípkou alebo pod šípkou slovo, ktoré pripomína niečo dôležité vo vašom živote. Môže to byť meno vášho manžela alebo iné silné slová ako „viera“ alebo „nádej“.

Filmové tetovanie

Ak ste horlivým fanúšikom The Chronicles of Narnia a ste náhodou Strelec, má zmysel mať iba tetovanie, ktoré sa točí okolo oboch tém. Môžete si tiež vybrať akýkoľvek iný film a experimentovať s jeho mýtickými postavami so symbolom Strelca.

Tetovanie na chrbte

Nie je nič báječnejšie ako dizajn tetovania s plným chrbtom Strelca, ktorý upúta pozornosť každého, kedykoľvek si vyzlečiete tričko. Väčšina tetovaní ide priamo z panvovej kosti na zátylok, aby ilustrovala skutočnú krásu symbolu.

Gymnastický lukostrelec

Doprajte svojmu tetovaniu flexibilitu a nechajte lukostrelca predvádzať neuveriteľné gymnastické vlohy pre krásne vyzerajúci dizajn tetovania. To dáva vášmu znameniu zverokruhu realistický a jedinečný efekt. Lukostrelec môže byť muž aj žena a na vystrelenie šípu používa nohy.

Sternum Tattoo

Ženy si častejšie vyberajú tetovanie hrudnej kosti ako muži. Je prirodzené, že odvážna tínedžerská tínedžerka alebo nezávislá žena sa rozhodnú vložiť symbol na hrudnú kosť.

Tetovanie na členku

Väčšina mužov a žien si rada drží nízky profil, aj keď príde na ich tetovanie. Preto je jedným z najlepších spôsobov, ako získať tetovanie Strelca, luk a šíp alebo lukostrelec na členku alebo nohe..

zhoda strelca

Zodpovedajúce tetovanie so symbolmi zverokruhu

Ak máte to šťastie, že nájdete partnera, ktorého znamenie je kompatibilné s vašim, prečo o tom nedať vedieť celému svetu. Väčšina párov si necháva navrhnúť tetovanie, ktoré k sebe ide kombináciou symbolov oboch znamení zverokruhu, aby získali jedinečný dizajn.

Tetovanie teľa Strelca

Tetovanie na lýtku je úžasný spôsob, ako získať prepracované návrhy tetovania, ktoré vyžadujú viac miesta. Môžete ho mať vo viacerých farbách.

Tetovanie strelca s polovičným rukávom

Tento kentaur a tetovanie lukostrelca, ohromujúce a skutočne inšpiratívne, zobrazujú pozoruhodné kúzlo. Ukazuje to úprimný a úprimný prístup nositeľa.

Kmeňové tetovanie Strelec

Neexistuje žiadny dôvod, prečo by ste si nemali dať urobiť kmeňové tetovanie na oslavu znamenia zverokruhu. Získajte jedinečné tetovanie so slnečným znamením, ktoré zobrazuje vaše atribúty.

Glow In The Dark Strelec tetovanie

Ďalším populárnym spôsobom, ako získať tetovanie Strelca, je žiara v tmavom prevedení. Tieto tetovania sú zvyčajne malé a môžete si ich dať na zátylok alebo na zápästie.

Akvarel tetovanie na pozadí

Nič nevyzerá lepšie ako symbol Strelca obklopený spŕškou studených alebo teplých akvarelov. Toto tetovanie môžete mať na hornej alebo dolnej časti nohy, ako aj na chrbte.

Keltské uzlovanie tetovanie

Napriek tomu, že toto tetovanie nevyžaduje príliš veľa práce, je to elegantný spôsob, ako vykresliť svoju individualitu. Profesionálni umelci môžu s týmto dizajnom robiť zázraky, pretože dodávajú tetovaniu jedinečný nádych.

strelec-tetovanie

Záver

Milovníci tetovania radi experimentujú s rôznymi nápadmi a témami. Ale nie je nič krajšie ako tetovanie na zverokruhu, ktoré potvrdzuje vašu autoritu ako jednotlivca. Symbol môžete vyjadriť rôznymi farbami a tiež začleniť niekoľko ďalších prvkov na vylepšenie obrazu.

Strelci sú prirodzene kreatívni a majú radi prírodu. Nevyhýbajú sa objavovaniu rôznych oblastí života. To je dôvod, prečo sa Strelci zvyčajne rozhodujú pre jedinečné tetovanie. Nie každý sa môže naučiť ovládať umenie zobrazovania symbolov zverokruhu. Preto si nechajte vždy urobiť tetovanie od profesionálneho tatéra, aby mal úžasný efekt.

About the author