125 brilantných nápadov na tetovanie na chrbte, pre ktoré by ste chceli zomrieť

Chrbtové tetovanie je jedným z jedinečných a úchvatných tetovaní, aké ste kedy mohli dostať. Toto tetovanie nie je také populárne; Rôzne vzory tetovania chrbtice však spôsobia, že si ho budete chcieť ihneď zaobstarať. Dať si vytetovať chrbticu je odvážna úloha, pretože táto oblasť je chrbticou vášho tela.

Je to tiež dosť bolestivé, pretože obsahuje veľmi tenkú vrstvu kože; to sa však líši od človeka k človeku, v závislosti od ich tolerancie bolesti. Ak plánujete tetovanie chrbtice, mali by ste si prečítať tieto úžasné nápady na tetovanie chrbtice uvedené nižšie a pri výbere dizajnu tetovania dosiahnuť skvelú inšpiráciu..

Význam tetovania na chrbte

Tetovanie na chrbte

Význam tetovania na chrbte závisí od dizajnu, ktorý si vyberiete. Každý dizajn má iný význam a väčšina z nich závisí od nositeľa a od toho, čo ho inšpiruje, aby si tento konkrétny dizajn vytetovali na chrbticu..

Chrbtové tetovanie symbolizuje silu človeka, pretože chrbtica je jednou z najťažších a najbolestivejších oblastí na tetovanie. To ukazuje, že človek je ochotný prejsť všetkým, čo z neho urobí silnejšieho jednotlivca, fyzicky aj duševne.

Tetovanie na chrbte má v mnohých kultúrach veľký význam, napríklad Hatha joga. Veria, že chrbtica má duchovné spojenie s ríšami Zeme a Neba. Mnoho nadšencov jogy verí, že krížová kosť, ktorá sa objavuje v spodnej časti chrbtice, je ťažiskom a rámuje vzťah, ktorý máme so svojim telom. Mnoho nadšencov jogy si preto dáva tetovanie na chrbticu.

Niektorí ľudia si nechávajú tetovať chrbticu, aby nevykazovali žiaden význam, ale kvôli svojmu jedinečnému vzhľadu a dizajnu. Ale či už to chápete s alebo bez významu, stále to ukazuje, že ste silný človek, ktorý si drží svoj cieľ alebo to, čo chce, bez ohľadu na to, akú veľkú bolesť alebo boj musia prežiť. Bez ohľadu na to, aké tetovanie chrbtice dostanete, bude vyzerať zmysluplne ako kedykoľvek predtým a dodá vášmu telu úžasný umelecký nádych.

Návrhy tetovania na chrbte

Tetovanie chrbtice slnečnej sústavy

Tetovanie chrbtice slnečnej sústavy

Inšpirovali ste sa niekedy slnečnou sústavou a premýšľali ste nad jej jedinečným vzhľadom? Ak máte, môžete si nechať tetovať celú slnečnú sústavu vertikálne na chrbticu vyskúšaním tohto tetovania chrbtice slnečnej sústavy. Toto tetovanie obsahuje farebné atramentové tetovanie slnečnej sústavy tetované zvisle, ktoré sa objavuje priamo v strede chrbtice.

Dizajn tetovania perfektne sadne na chrbticu a pomôže vám dosiahnuť jeden z najlepších tetovacích lookov. Toto tetovanie predstavuje vaše miesto v tomto vesmíre a vašu individualitu. Tiež predstavuje, aký veľký je svet a zostáva toho ešte veľa na preskúmanie.

Anatomické tetovanie na chrbte

Anatomické tetovanie na chrbte

Ak ste posadnutí anatómiou tela a chcete byť s tetovaním chrbtice trochu jedineční a kreatívni, musíte si dať urobiť toto anatomické tetovanie chrbtice. Toto tetovanie obsahuje presnú vnútornú štruktúru chrbtice vytetovanú čiernym a sivým atramentom. Najlepšie na tomto dizajne je, že má 3D nádych a vyzerá ako vždy. Ak plánujete získať toto tetovanie, uistite sa, že ho dostanete od niekoho, kto má skúsenosti s realistickým tetovaním a 3D umením.

Kvetinové tetovanie na chrbte

Kvetinové tetovanie na chrbte

Môžete skúsiť toto tetovanie s kvetinovou chrbticou, aby ste získali ženskejší nádych. Toto tetovanie obsahuje stopu exotických kvetov napustených rôznymi farbami, ako je ružová a fialová. Môžete pridať akékoľvek druhy kvetov, ako sú ľalie, slnečnice, ruže alebo dokonca čerešňové kvety, aby bola trasa zaujímavejšia a jedinečnejšia. Kvetinové vzory vyzerajú úžasne uprostred chrbtice, ale môžete do nich zahrnúť aj dlhý chodník, ktorý ide až dolu. Tento dizajn tetovania vám pomôže dosiahnuť svieži vzhľad a môžete ho predviesť na pláži vo svojich najroztomilejších a sexy bikinách.

Geometrické tetovanie na chrbte

Geometrické tetovanie na chrbte

Pre niekoho, kto hľadá vo svojom tetovaní jedinečnosť, je toto geometrické tetovanie chrbtice ideálnou voľbou. Má rôzne geometrické tvary vrátane trojuholníkov a kruhov spojených čiernou farbou. Môžete pridať techniku ​​akvarelov, aby bolo toto tetovanie zaujímavejšie, zvolením kontrastu modrej a fialovej alebo iných farieb, aby tvary vo vašom tetovaní vyskočili.

Akvarely vydávajú veľmi mystický nádych a vďaka nim sa budete cítiť ako vždy. Toto tetovanie nezaberá celú chrbticu, ako sa zdá v strede; môžete však pridať viac tvarov, aby bolo tetovanie dlhšie.

Znenie Tetovanie na chrbte

Znenie Tetovanie na chrbte

Zvážte tetovanie na chrbte, aby ste získali oveľa zmysluplnejšie tetovanie chrbtice. Toto tetovanie obsahuje vaše obľúbené príslovie alebo vetu, ktoré sú vertikálne vytetované na chrbtici. Väčšina tetovacích formulácií obsahuje čierny atrament a môžete si vybrať požadovaný typ písma. Najlepším typom písma na tetovanie chrbtice by bolo písmo na písacom stroji alebo krivé písmo.

Môžete si nechať preložiť znenia do iného jazyka a nechať si ich vytetovať na chrbticu, aby mali jedinečný nádych. Vďaka tomu by tvoje tetovanie vyzeralo tajomnejšie a ľudia by sa čudovali, čo sa pokúšaš povedať. Uistite sa, že vyberiete niečo zmysluplné, čo bude zodpovedať konceptu a významu tetovania na chrbtici.

Tetovanie na chrbte labky

Tetovanie na chrbte labky

Ak ste milovníkom domácich zvierat a vlastníte malého chlpáča, toto tetovanie labky na chrbte je pre vás dobrou voľbou. Toto tetovanie obsahuje odtlačky malých labiek vášho psa, mačky alebo akéhokoľvek chlpatého domáceho maznáčika, ktoré sú potrhané na vašej chrbtici. Vrchná časť dizajnu začína malým červeným srdcom a potom sú tu malé odtlačky labiek.

Toto tetovanie ukazuje lásku, ktorú máte k svojmu domácemu miláčikovi a že bude vždy s vami, nech ste kdekoľvek. Mnoho ľudí si necháva týmto tetovaním uctiť svojich miláčikov, ktorí prípadne zomreli alebo utiekli. Tento dizajn tetovania je ťažké nechať si ujsť, pretože s ním je spojený ten najroztomilejší dizajn.

Tetovanie na chrbte Lotus Mandala

Tetovanie na chrbte Lotus Mandala

Tetovanie lotosovej mandaly je jedným z najbežnejších tetovaní na chrbte s jedinečným vzhľadom a štruktúrou. Toto tetovanie obsahuje rôzne lotosové vzory prezentované v mandale, napustenej čiernym atramentom. Toto tetovanie sa nachádza v strede vašej chrbtice a vyzerá ako bezchybné. Toto tetovanie predstavuje krásu a čistotu ľudskej duše.

Pomáha vám tiež zbaviť sa zlých myšlienok a prináša pozitivitu tým, že očisťuje svoje myšlienky. Ak teda bojujete s negativitou a depresiou, toto tetovanie je najlepší spôsob, ako vám pomôcť ho prekonať a predviesť ostatným o vašej krásnej, očistenej duši..

Čierne bodkované tetovanie na chrbte

Čierne bodkované tetovanie na chrbte

Toto čierne bodkované tetovanie na chrbte je ďalším geometrickým tetovacím dizajnom, ktorý vám pomôže dosiahnuť jeden z najlepších vzhľadov tetovania na chrbte. Toto tetovanie obsahuje rôzne veľkosti čiernych bodiek, ktoré tvoria abstraktný vzor napustený tučným čiernym atramentom.

Existujú rôzne spôsoby, ako predvádzať bodky na chrbtici a vytvárať rôzne tvary a tvary. Toto tetovanie vám pomôže dosiahnuť správne umenie na tele a je perfektné pre vás, ak chcete ísť na niečo jednoduché, ale štýlové.

Kmeňové tetovanie na chrbte

Kmeňové tetovanie na chrbte

Do tetovania chrbtice môžete začleniť kmeňový vzor a vytvoriť tak zmysluplné a jedinečne vyzerajúce tetovanie chrbtice. Kmeňové tetovanie je jedným z najbežnejších tetovaní v dnešnej dobe a má veľa významov.

Toto tetovanie obsahuje abstraktný kmeňový vzor z polynézskeho kmeňa a obsahuje rôzne a zložité tvary, ktoré tvoria celé tetovanie. Je vyrobený z čierneho atramentu a vyzerá rovnako ako anatomické tetovanie chrbtice.

Môžete si vybrať ľubovoľný kmeňový dizajn pre tetovanie chrbtice, najmä taký, s ktorým môžete mať spojenie. Toto tetovanie vám pomôže identifikovať váš kmeň a niesť jeho meno a pôvod prostredníctvom tohto úžasného telesného umenia.

Tetovanie chrbtice na mesačný cyklus

Tetovanie chrbtice na mesačný cyklus

Ak chcete byť kreatívny so svojim návrhom tetovania, musíte vyskúšať toto jedinečné tetovanie chrbtice v mesačnom cykle. Toto tetovanie ukazuje rôzne cykly/fázy, ktorými mesiac prechádza, natreté na chrbte drobnými detailmi v každom mesačnom cykle. Toto tetovanie sa objavuje v strede chrbtice a je trochu malých rozmerov. Môžete to však zväčšiť tak, že požiadate svojho výtvarníka, aby začínal od hornej časti chrbtice a prešiel až nadol.

Toto tetovanie je dosť symbolické, pretože predstavuje životný cyklus človeka a ukazuje, ako si každý musí prejsť životom a smrťou. Predstavuje tiež nové začiatky a nový začiatok a tetovanie zobrazuje, ako mesiac v každom cykle prechádza rôznymi fázami a začína nový život..

Čínske tetovanie na chrbte

Čínske tetovanie na chrbte

Toto fascinujúce čínske tetovanie na chrbte si môžete vyskúšať, ak vás inšpirujú čínske spisy a písma. Čínske tetovanie je jedným z najbežnejších typov tetovania chrbtice, pretože čínske spisy sú zobrazené zvisle a to vyhovuje umiestneniu chrbtice..

Toto tetovanie obsahuje čínske znaky napustené čiernou farbou, ktorá predstavuje príslovie. Môžete si nechať preložiť všetky svoje obľúbené citáty alebo verše do čínštiny a nechať si ich potiahnuť na chrbát. Toto tetovanie sa nachádza priamo v strede vášho chrbta, a pretože čínske symboly sú extrémne tenké, dokonale sa zobrazujú na vašej chrbtici.

Arrow Spine Tattoo

Arrow Spine Tattoo

Môžete si tiež vyskúšať toto jednoduché, ale elegantné tetovanie šípovou chrbticou a dosiahnuť chladný vzhľad tetovania na chrbte. Toto tetovanie obsahuje unikátnu čiernu napustenú šípku, ktorá obsahuje rôzne detaily a objavuje sa priamo v strede chrbtice smerom nadol.

Toto tetovanie predstavuje ochranu a pocit úspechu. Tiež vás to tlačí, aby ste sa stále pohybovali jedným smerom a honili sa za svojimi snami a cieľmi. Šípkové tetovanie tiež predstavuje silu, priateľstvo, lásku a silu.

chrbtové tetovanie

chrbtové tetovanie

chrbtové tetovanie

chrbtové tetovanie

Časté otázky

Koľko stojí tetovanie chrbtice?

Minimálna čiastka na tetovanie chrbtice je 100 dolárov, ale náklady závisia od rôznych faktorov, ako je dizajn, veľkosť a umiestnenie. Ak si robíte tetovanie chrbtice, ktoré sa zobrazuje v strede s menším počtom detailov, bude vás to stáť približne 100-300 dolárov. Väčšie tetovanie na chrbte, ktoré začína zhora s jedinečnými detailmi a kontúrami a pokračuje až do konca, bude stáť o niečo viac, približne 300-500 dolárov. Niektorí tetovací umelci účtujú hodinové poplatky, čo je 150 dolárov za hodinu; preto to tiež ovplyvňuje náklady.

Ako bolestivé sú tetovanie chrbtice?

Chrbtica je jedným z najbolestivejších miest na tetovanie, kvôli ktorému sa tu veľa ľudí vyhýba, najmä ak majú nízku toleranciu bolesti. Táto oblasť má tendenciu bolieť viac, pretože obsahuje viac kostí a žíl a iba tenkú vrstvu pokožky. Počas procesu tetovania má ihla tendenciu bodať cez vaše kosti, čo spôsobuje väčšiu bolesť, ale bolesť stojí za to, pretože výsledky sú skutočne úžasné.

Ako dlho trvá tetovanie chrbtice?

Dokončenie tetovania chrbtice často trvá veľa času, pretože je dosť bolestivé; v strede tetovania si preto môžete urobiť veľa prestávok. Ak sa chystáte na tetovanie stredne veľkej chrbtice s minimálnymi detailmi, jeho dokončenie bude trvať približne 3 hodiny. Ak pôjdete na väčšie tetovanie chrbtice s nadmernými detailmi, bude to trvať oveľa dlhšie a kvôli bolesti budete musieť pravdepodobne absolvovať viac ako jedno sedenie. To však závisí aj od prahu bolesti človeka a od toho, ako vynikajúci tatér vo svojej práci je.

Záverečné slová

S toľkými úžasnými vzormi tetovania na chrbte bude ťažké ich prehliadnuť. Je prirodzené odolať tomu kvôli bolesti, ale to, čo robí tetovanie zvláštnejším a úžasnejším vzhľadom, sú detaily, a preto musíte bolesť zniesť. Tiež vás to posilňuje a dokazuje, že dokážete prejsť všetkým. Nenechajte si preto ujsť príležitosť dosiahnuť nejaké exotické telesné umenie s tetovaním na chrbtici.

About the author