125 celkom pekných páv, ktoré môžete vyskúšať

Vidieť niekoho, kto má na svojom tele rôzne esteticky príjemné prevedenie, je zdrvujúce a ešte intenzívnejšie to znie, keď počujete o symbolickej hodnote tohto umenia. Pávové tetovacie kompozície sú zmysluplným dizajnom tetovania, ktorý upúta vašu pozornosť takmer okamžite.

Aj keď nie je veľmi populárny, určite vám však poskytne jedinečný vzhľad. Farebné zobrazenie pavích pierok a zobrazenie jedného z najkrajších tvorov v tomto vesmíre na častiach vášho tela nie je nič iné ako dokonalé rozhodnutie. Pávy sú pýchou rôznych kultúr a regiónov. Poďme sa porozprávať o tom, čo symbolizujú pávie tetovanie.

páv-tetovanie

Podstata atramentového výrazu Peacock

Majestátny vták s korunou na temene hlavy pochádza z kultúrne bohatej krajiny, ako je India. Farebné perie a dôstojné držanie tela sú hlavnými dôvodmi jeho krásy. Tieto mimoriadne jemné, ale elegantné tvory sú pávy.

Majú veľmi prestížne postavenie v mnohých kultúrach a náboženstvách na celom svete. Indiáni jej udelili status byť ich národným vtákom pretože indické historické udalosti zahŕňajú symbolickú aj fyzickú existenciu pávov. Napríklad jeden z indických vládcov, cisár Shah Jahan z Mughalskej ríše, uprednostňoval sedenie pávieho trónu a kvôli tomu; dnes sú pávové tetovania vyrábané pre kráľovskú hodnosť a šľachtu.

V Indii majú pávy špeciálne postavenie vozidla bohyne Lakšmí, ktorá je uctievaná za bohatstvo a prosperitu. Ľudia s pávím tetovaním si teda želajú aj bohatstvo a úspechy. Slávny hinduistický boh Krišna tiež nosil na čele pávie pierko.

Ďalšími náboženstvami, v ktorých má vrchol vysoký status, sú kresťanstvo a budhizmus. Budhisti považujú páva za symbol poctivosti a integrity. Kresťania nachádzajú symbolický odraz Ježiša Krista a Cirkvi v bielom páva.

Symbolickým odrazom krásy a márnosti páva je jeho spojenie s gréckou bohyňou Herou, ktorá žiarli na ľudí, ktorí sú od nej príťažlivejší. Niekoľko kultúr pripája názvy Múdry a znalý páva. V Číne prinášajú pávy podľa mystických presvedčení tehotnej žene šťastie. Ľudia s vierou vo vzkriesenie a obnovu duše a tela synonymne spájajú páva s touto myšlienkou.

Pávy sú vďaka svojej vnútornej liečivej sile imúnne voči toxínom a jedom; teda; súvisí to aj s uzdravovaním. Okrem toho sú pávy tiež symbolicky spojené s veľkoleposťou, večnosťou, vášňou a čistotou.

Peacock je synonymom pre každé vyššie uvedené prídavné meno. Dokonca aj perie páva má k sebe pripojené rôzne symbolické dôkazy. Keď páv predvádza svoj pestrý tanec, nie je to len zábava pre ľudí.

Namiesto toho dáva signál samičiemu páva na účely párenia. Preto prejavujte lásku a vášeň. Interpretácia oka v perí je Božie oko v kresťanstve a zlé oko v orientálnej kultúre. K nemu sú pripojené rôzne symbolické prídavné mená. Záleží však na nositeľovi pávieho tetovania, ako to človek uvidí a aká je hodnota a zmysluplnosť kompozície.

Estetické kompozície pre totem krásy

Pávové atramentové umenie na rôznych častiach tela je stelesnením oslnivých motívov a vyjadrením zmysluplných emócií. Ako sa hovorí, ste to, čo nosíte, a kombinovanie vzorov tetovania páva s inými motívmi alebo nosenie jednoduchého tetovania páva je vašou voľbou..

Buďte kreatívni s návrhmi a urobte si dobrý prieskum, než dokončíte kompozíciu. Aby sme vám pomohli a uľahčili vám cestu, uvádzame niekoľko príjemných skladieb, ktoré by boli pre vás skvelé. Nezabudnite, počúvajte všetkých, ale robte to, čo považujete za správne.

páv-tetovanie

Etnické pávové tetovanie na koži

Keď na seba dostanete páva v kmeňovom motíve, prináša to hodnosť a pôvab. Môžete získať rôzne prevedenia tetovania kmeňa páva. Čierne obrysy a výplne dodajú vášmu tetovaniu šarm. Ak chcete, aby sa toto tetovanie robilo menej bolestivo, potom by bol skvelý motív v oblasti, kde je viac tuku. Ako brucho, stehno, biceps atď.

Ak to však máte na kľúčnej kosti, predlaktí, v blízkosti rebier alebo na boku, pripravte sa, bolesť, môj priateľ. Aj keď by to bolo bolestivé, ale konečný výsledok by vám umožnil zabudnúť na všetku bolesť v priebehu jednej sekundy.

Kombinácia kvetov a pavieho tetovania

Pávy sú najkrajšie stvorenie a vyzerajú malebnejšie, keď sa pohybujú alebo tancujú v kvetoch. Vďaka tomu vyzerá veľkolepejšie a duchovnejšie. Keď spojíte oba silné motívy, vznikne smrteľná kombinácia.

Získanie veľkého motívu vrátane páva a kvetov na stehne alebo ruke by vyzeralo veľmi atraktívne, ale menšie motívy na predlaktí alebo za krkom nie sú menšie. Dizajn tohto umeleckého diela by mal byť váš, či už farebný, abstraktný alebo akýkoľvek, ale pamätajte, že musí vyjadrovať niečo, čo si chcete zapamätať na večnosť..

Pierko, ktoré upúta vašu polovičku

Páv tancuje tak, že otvorí všetkých svojich dvesto farebných perí, aby upútal páviu samicu. Ukončenie pávieho peria je signálom, že ste pre svoju polovičku nadšení a máte k nej veľmi hlboké a duchovné puto.

Existujú rôzne veľkosti a je na vás, či doň chcete pridať farby alebo ho chcete ponechať čiernym atramentom. Môj úprimný návrh by bol vyplniť farby v ňom. Maličké pierko môžete mať na prste, kľúčnej kosti alebo za krkom. Ak však chcete mať väčší motív, dlhé perie začínajúce od kľúčnej kosti a končiace na boku brucha by vyzeralo skvele. Môžete ho mať kdekoľvek; vpredu alebo vzadu. Tento dlhý motív bude vyzerať aj na stehne a lýtkach.

Len náčrt šťastia

Podľa čínskej tradície a páv prináša šťastie a šťastie. Vo svete plnom konkurencie a nenávisti potrebuje každý talisman šťastia. Získanie obrysu páva na tele čiernym atramentom by bolo vašim kúzlom šťastia do konca života.

Ľudia v minulosti tiež verili, že páv vás zavedie do raja, takže všetci tí hriešnici získajú obrys páva za bezplatný vstup do raja. Keďže ide iba o obrys, navrhoval by som, aby bol malý. Ozdobte načrtnutý atramentový páva na zápästí alebo členku. Tiež vaše predlaktie alebo bok v blízkosti brucha alebo pupok by bolo skvelé na tetovanie, ako je toto.

páv-tetovanie

Pozri tiež:

  • 128+ úžasných tetovaní na krídle, ktoré ozdobia vašu pokožku
  • 125+ nápadov na tetovanie Carpe Diem, ktoré vám pomôžu využiť deň

Mix čiernej a farieb

Existuje divoký dizajn, ale kombinácia čiernej a farieb pre pávové tetovanie je úžasná. Čierna silueta tela s farebnými tanečnými perami by dala veľmi hlboký a duchovný význam.

Bola by to symbolizácia temnoty v osobe alebo smútku v sebe, ale to, čo robíte, je naplniť farby v živote ostatných a urobiť ich šťastnými. Aj keď to má temnejšiu stránku, je to aj horká pravda, že musíme robiť druhých šťastnými, aj keď nie sme v takom stave. Toto tetovanie môže byť vyjadrené na rôznych častiach tela vrátane oblasti okolo srdca, stehna, hrudníka, kľúčnej kosti atď..

páv-tetovanie

Henna navrhnutý pávom zajatý pre večnosť

Henna je vždy spojená so ženou. Aj v minulých storočiach všetky dámy používali hennu na vyrezávanie dočasných návrhov na veľké príležitosti. Táto tradícia stále prebieha v mnohých krajinách, ako je India a Pakistan atď.

Kráľovské vzory indických kráľovien a princezien boli kombináciou kvetov s páva. Pávové tetovanie inšpirované dizajnom henny teda odhaľuje ladnosť, hodnosť, dôstojnosť, česť a krásu nositeľa. Tieto pávové tetovanie s dizajnom henny sa môžu hojdať na zápästiach, chrbte, lýtkach, na bokoch blízko brucha a opäť za krkom hneď za líniou vlasov.

Záver

V tomto článku som diskutoval o jedinečnosti a významoch rôznych pávích tetovaní. Dúfam, že teraz máte ešte jeden nápad na tetovanie. Mám pocit, že existuje veľa bežných vzorov, ktoré na sebe ľudia majú ako kotva, loď, kompas atď., Ale veľmi málo ľudí má niečo jedinečné, ako je toto tetovanie..

Aj keď v dnešnej dobe pávov na tele nie je tak veľa, ich individualita ich odlišuje od ostatných obľúbených tetovaní. Dúfam, že ste sa po prečítaní tohto článku inšpirovali. Ak si dávate tetovanie a chcete niečo, čo tiež nie je príliš bežné, potom sú pávy tou najlepšou voľbou. Pávy sú esteticky krásne a majú tiež veľký význam pri premene na tetovanie. Bolo mi potešením písať na túto tému pre vás všetkých, užívajte si tetovanie.

About the author