125 detí pomenuje tetovanie, ktoré pomôže posilniť zväzok s vašim dieťaťom

Puto medzi rodičom a dieťaťom je jednou z najkrajších vecí na tejto zemi. Nie každé dieťa môže mať šťastie na dobrý vzťah so svojim rodičom, ale tí, ktorí ho majú, sú skutočne požehnaní. V momente, keď sa manželia dozvedia, že čakajú svoje prvé dieťa, si vytvoria citové puto s nenarodenými, najmä matkami. Život rodičov sa zvyčajne točí okolo ich detí.

Mnohí rodičia radi označujú lásku a zväzok, ktorý zdieľajú so svojimi deťmi, tým, že si nechávajú vytetovať ich mená na telo. Mnohým deťom to môže pripadať kýčovité, ale je to jedna z najkrajších vecí, ktoré môže ktorýkoľvek rodič pre svoje dieťa urobiť. S rastúcim trendom tetovania detských mien teraz existujú rôzne pokročilé vzory a štýly, v ktorých môžete nechať potetovať meno svojho dieťaťa. Všetky tieto štýly sú krásnym prejavom lásky.

Nižšie sú uvedené niektoré z najzaujímavejších a najfantastickejších myšlienok tetovania pre deti, ktoré vás ohromia. Keď uvidíte vzory, bude pre vás ťažké ignorovať tetovanie mena dieťaťa. Pred posúvaním nižšie sa teda presvedčte, že si ho naozaj chcete zaobstarať.

druhy tetovanie

Čo znamená tetovanie detského mena??

Existuje mnoho dôvodov, prečo by si niekto nechal vytetovať mená svojich detí na telo, ale jedným z hlavných dôvodov je predviesť lásku a zbožnenie, ktoré k nim majú. Nechať si vytetovať meno dieťaťa znamená, že rodičia vždy myslia na svoje deti a na to, ako sú najdôležitejšími ľuďmi vo svojom svete.

Rodičom, ktorí zápasia o to, aby boli ich deti a rodina šťastní a ktorí by sa mohli na pokraji vzdať tejto uponáhľanej práce, toto tetovanie pripomína, aby pokračovali v práci pre svoje dieťa a ako sa všetka drina vyplatí. Niektorí ľudia si dajú tetovanie na meno dieťaťa ako poctu svojmu dieťaťu, o ktoré prišli. Tetovanie mena dieťaťa je viac zmysluplným než módnym trendom. Jedná sa o jedno z najvzácnejších a zmysluplnejších tetovaní, aké kedy mohol ktokoľvek dostať.

Ideálne umiestnenie pre detské meno tetovanie

Miesto, kde si ľudia zvyčajne nechávajú vytetovať meno svojho dieťaťa, je na ruke, hrudníku alebo zápästí. Hrudník je jedným z ideálnych miest pre tieto druhy tetovania, pretože názov sa nachádza blízko vášho srdca a zobrazuje, ako blízko k vám je osoba, aj keď sa tam možno fyzicky nenachádza..

Mnoho tetovaní na meno dieťaťa sa zobrazuje ako pás na ruke, vďaka čomu vyzerajú jedinečne a prezentovateľne. Niektorí ľudia si to nechajú vytetovať na kľúčnu kosť alebo ruku. Kĺbová kosť je jedinečné miesto a keď je tetovanie pripravené, vyzerá celkom dobre. Meno dieťaťa je pre rodiča veľmi zvláštne, takže bez ohľadu na to, kde sa ho rozhodnete vytetovať, bude stále vyzerať vzácne a krásne..

Typy tetovania na detské meno

Existuje mnoho kategórií tetovania pre deti. Nasledujúci zoznam vám pomôže pri výbere typu tetovania, ktoré chcete.

  • Zakrivené detské meno tetovanie
  • Kreslené detské meno tetovanie
  • Portrét Tetovanie pre deti
  • Farebné detské tetovanie na meno
  • Footprint detské meno tetovanie
  • Tetovanie mena srdca pre deti
  • Rukáv deti tetovanie na meno

Toto je len niekoľko z hlavných typov tetovania pre deti. Ak budete pokračovať v rolovaní nižšie, stretnete sa s mnohými prevedeniami.

Detské meno Tattoo Ideas

Footprint with Kids Name Tattoo

Footprint with Kids Name Tattoo

Ak ste vo svojom živote práve privítali novorodenca, táto stopa s tetovaním na meno dieťaťa je pre vás tým najroztomilejším. Elegantný štýl písania obsahuje malú čiernu napustenú stopu dieťaťa s menom a dátumom narodenia napustenú čiernou farbou pod nožičkou. Toto tetovanie zobrazuje vašu bezpodmienečnú lásku k dieťaťu a označuje, ako sa jeho život zmenil s ich prítomnosťou. Mnoho rodičov, najmä matiek, si necháva tetovanie napaľovať blízko žalúdka alebo srdca.

Birthstone Kids meno Tattoo

Birthstone Kids meno Tattoo

Toto tetovanie mena dieťaťa z kameňa je najvzácnejšie tetovanie, s akým sa kedy stretnete. Toto tetovanie obsahuje meno a dátum narodenia napísané zakriveným písmom a v jeho blízkosti je farebným atramentom vytetovaný kameň. Môžete si vybrať kameň narodenia spojený s ich mesiacom narodenia, takže napríklad ak sa vám dieťa narodí v júli, kameňom na mesiac júl je rubín. Môžete pridať trochu viac podrobností o písaní, aby ste získali ďalší efekt. Ideálne miesto pre tento typ tetovania by bolo na hrudi blízko srdca, takže je ideálnym miestom pre meno vášho dieťaťa.

Päsť Bump Deti Meno Tetovanie

Päsť Bump Deti Meno Tetovanie

Toto tetovanie pästicou je jedným z najroztomilejších tetovaní detských mien s emocionálnym nádychom. Toto tetovanie obsahuje čiernobiely puknutý náraz päsťou podobný náčrtu, ktorý ukazuje veľkú päsť, ktorá môže predstavovať rodičov, a malú päsť, ktorá predstavuje dieťa. Hore je meno a dátum narodenia potetovaného dieťaťa. Tieňovanie vykonané v tomto tetovaní je pozoruhodné a dodáva mu realistický nádych. Ideálnym miestom pre toto tetovanie je tvoja hruď.

Tetovanie pre deti v tvare srdca

Tetovanie pre deti v tvare srdca

Ak hľadáte niečo jedinečné, toto tetovanie detského mena v tvare srdca vám pomôže vyniknúť. Obsahuje čierne a sivé napustené srdce vyrobené priložením dvoch rúk v tvare srdca. Vnútri srdca je meno dieťaťa v kreatívnom štýle písania čiernym atramentom.

Vďaka tieňovaniu a kontúrovaniu je toto tetovanie jedinečné a krásne; Preto pre toto tetovanie musíte nájsť tetovania s dobrými skúsenosťami. Ruky predstavujú ruku nositeľa a to, ako by chránil svoje dieťa za každú cenu. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na ruke alebo na hrudi.

Bloky Detské meno tetovanie

Bloky Detské meno tetovanie

Zábavný spôsob, ako si dať vytetovať meno dieťaťa, je vyskúšať toto blokovanie tetovania mena dieťaťa. Toto tetovanie obsahuje meno vášho dieťaťa na stavebniciach. Každý blok obsahuje jedno písmeno umiestnené na sebe čiernym a sivým atramentom. Toto tetovanie je perfektný spôsob, ako sa pochváliť menom vášho dieťaťa potetovaným na vašom tele. Na ďalší dotyk môžete pridať dátum a niektoré ďalšie funkcie. Ak máte v pláne získať toto tetovanie, ideálne miesto na jeho zabitie by bolo na vašej ruke, pretože skladané bloky do tejto oblasti správne zapadajú.

Heartbeat Kids Tattoo

Heartbeat Kids Tattoo

Toto špeciálne tetovanie detského mena s tlkotom srdca je perfektnou voľbou pre vás, ak chcete ísť na niečo jemné, ale silné. Toto tetovanie obsahuje kardiogram napustený dvoma farbami a v strede môžete dostať názov napustený atramentom. Ak nechcete farby, môžete sa pozrieť na čistý čierny atrament. Toto tetovanie bude na vašej hrudi pôsobiť úchvatne a zmysluplne, keď sa spojí s vašim srdcom, a bude tak prejavovať lásku, ktorú máte k svojmu dieťaťu. Ak chcete získať ďalší dotyk, môžete do rohu pridať malé červené alebo obyčajné srdce.

Jednoduché tučné skriptové meno pre deti

Tučné písmo, meno pre deti, tetovanie

Ak chcete ísť na niečo jemné, dojemné a pôsobivé, toto odvážne tetovanie detského mena je pre vás to pravé. Toto tetovanie obsahuje meno vášho dieťaťa potetovaného čiernym atramentom v štýle kurzívu. Odvážny skript v tomto tetovaní robí meno veľmi prominentným. Ak sa nechcete vracať k obyčajnému chrbtu, môžete pridať ďalší farebný atrament pre ďalší dotyk. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na ruke, predlaktí alebo na hrudi. Buďte pripravení odvážne hlásať lásku svojmu dieťaťu.

Akvarel Detský portrét Meno Tattoo

Akvarel Detský portrét Meno Tattoo

Ak hľadáte tetovanie nad meno dieťaťa, už viac nehľadajte, pretože toto akvarelové detské portrétové tetovanie je pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje portrét tváre vášho dieťaťa s napísaným menom a dátumom narodenia. Toto tetovanie obsahuje akvarelovú techniku ​​s rôznymi farbami, ako je červená, modrá a zelená.

Ak nechcete príliš veľa farieb, môžete sa rozhodnúť pre jeden odtieň. Portrét vášho dieťaťa v tomto tetovaní žiari a je tak ideálny na predvádzanie vašej lásky a náklonnosti. Najlepšie miesto pre toto tetovanie je na vašej hrudi, vzhľadom na veľkosť tetovania.

Arrow Kids Tattoo

Arrow Kids Tattoo

Môžete sa tiež vydať na toto vzrušujúce tetovanie na meno šípky pre deti. Toto tetovanie je jednoduché, ale veľmi príjemné na pohľad a obsahuje čiernu napustenú šípku. Spolu so šípkou sa nachádza meno dieťaťa napísané krivým štýlom. Môžete tiež získať dve šípky, v ktorých druhá šípka bude obsahovať vaše meno alebo meno vášho iného dieťaťa, ak máte viac ako jedno dieťa.

Šípka v tomto tetovaní predstavuje silu; preto ukazuje silné puto medzi vami a vašim dieťaťom. Ak chcete ďalší dotyk, môžete pridať dátum narodenia dieťaťa. Ak sa rozhodnete pre toto tetovanie, perfektné miesto pre toto tetovanie by bolo na vašom predlaktí alebo na hrudi.

Tetovanie pre deti

kreslenie tetovania

Ak chcete, aby tetovanie mena vášho dieťaťa bolo špeciálne, mali by ste sa pustiť do kreslenia tohto dieťaťa. Deti vždy milujú čmáranice v rôznych farbách a milujú vytváranie rodinných fotografií. Môžete si vybrať veľa roztomilých kresieb svojich detí a nechať si ich potriasť na tele ich menami. Toto tetovanie môže obsahovať rôzne objekty, ako sú srdcia, figúrky doodle a oveľa viac, farebným atramentom. Toto tetovanie je úplne jedinečné, pretože ho vyrobili vaše deti. Ideálne miesto na predvádzanie tohto tetovania by bolo v hornej časti hrudníka.

Časté otázky

Môžem si dať tetovať, keď som tehotná??

Dať si tetovanie počas tehotenstva je vysoké riziko, pretože môže mať mnoho dôsledkov, ktoré môžu mať vplyv na vaše dieťa. Existujú malé šance, že sa vaše dieťa nakazí HIV alebo hepatitídou B; preto mnoho lekárov a tetovačov odrádza od tetovania počas tehotenstva. Je to len deväť mesiacov a potom ho môžete získať kdekoľvek.

Môžem dostať dve tetovania naraz?

Áno, môžete si dať urobiť dve tetovania naraz, ale iba ak vám to neprekáža vo vašom inom čerstvom tetovaní. Dať si dve tetovania v jeden deň by nebolo múdre rozhodnutie. Je dobré urobiť si prestávku najmenej týždeň a potom sa vrátiť pre druhé tetovanie. Ak však máte náladu „žijete iba raz“, pokračujte v tom, pokiaľ vám to nebude prekážať vo vašom inom tetovaní..

Koľko bude stáť tetovanie na meno dieťaťa?

Náklady na tetovanie na meno dieťaťa závisia úplne od dizajnu tetovania a od miesta, kde ho robíte. Ak vaše tetovanie neobsahuje veľa podrobností a je jednoduché, malo by vás to stáť približne 70-100 dolárov. V prípade tetovania, ktoré obsahuje viac farieb a detailov, vás to bude stáť oveľa viac. Tiež to závisí od toho, ako si váš tetovací umelec účtuje poplatky, pretože niektoré tetovacie salóny účtujú hodinové poplatky.

deti-meno-tetovanie

Záver

S pomocou týchto fascinujúcich nápadov na tetovanie detských mien si teraz môžete vybrať najlepšie tetovanie detského mena a vygravírovať lásku k svojmu dieťaťu na svoje telo. Ak ste rodič a čítate toto, vedeli by ste, aké cenné bude mať toto tetovanie, pretože si na vás necháte vytetovať meno svojho sveta. Teraz už musíte mať predstavu o tom, aký typ tetovania pre deti chcete. Nestrácajte teda viac času a povedzte svojmu dieťaťu, ako veľa pre vás znamenajú, a nechajte si vytetovať detské meno.

About the author