125 fantastických myšlienok tetovania na rebrá (s význammi)

Tetovanie na rebrách je jedným z najsledovanejších trendov vo svete tetovania. Možnosti dizajnu sú obrovské a vy sa môžete rýchlo rozhodnúť, či ich chcete ukázať alebo nie. Rebrové tetovanie je vynikajúci spôsob, ako ukázať svoju vášeň úprava tela bez hrozby straty zamestnania.

Aj keď sa obraz tetovania v priebehu rokov zmenil, okolo tejto formy sebavyjadrenia stále existuje množstvo stigiem. Môžete úplne ovládať, kedy a kde by ste chceli zdieľať svoje tetovanie na rebrách s ľuďmi okolo vás.

Môžete sa rozhodnúť získať malý dizajn, citáty, verše alebo úplné tetovanie v oblasti rebier. Väčšina tetovania na rebrách sú buď citáty, alebo súčasť väčšieho tetovania na chrbte. Celebrity a popové hviezdy sú celkom v trende vychvaľovania sa rebrovým tetovaním; môžete si vybrať z jedného z ich návrhov alebo sa vydať unikátnou cestou.

Pred tetovaním na akejkoľvek časti tela sa uistite, že o tom všetko viete. Od významu návrhu až po to, ako anatómia reaguje na tetovanie. Bolesť a doba hojenia, v skutočnosti, ako dlho bude trvať dokončenie tetovania, závisia aj od dizajnu.

tetovanie na rebrá

Navyše, ak plánujete získať geometrické vzory alebo kmeňové tetovanie, možno budete musieť nájsť obchod, ktorý sa špecializuje na tento druh umenia. Ak plánujete získať prepracovaný dizajn, ktorý si vyžiada väčšiu ranu na tele a bude pravdepodobne nákladný, ušetrite.

Boli časy, keď tetovanie bývalo podnetom pre výber okamihu, ale dnes je takmer 75% tetovaní informovaným výberom. To je dôvod, prečo môžete termín tetovania oddialiť a nechať si ho urobiť na známom mieste, než aby ste ho robili za nižšiu cenu..

Tetovanie nie je dočasné rozhodnutie a je potrebné investovať do niečoho, čo budete so sebou nosiť celý život. Tetovanie na rebrách je mimoriadne osobný biznis; ľudia tu majú tendenciu dostávať návrhy, ktoré pre nich niečo znamenajú.

Tetovači odhaľujú, že ľudia, ktorí si dajú tetovať rebrá, sú často prváci a ich tetovanie na rebrá pravdepodobne zostane tajomstvom. Samozrejme sa môžete rozhodnúť predviesť to v úchvatných plavkách, ale vedieť presne, čo chcete nosiť na koži po celý život, je nevyhnutné.

Pred samotným vymenovaním tetovania si urobte prieskum, nájdite miesta a tetovacie salóny, ktoré majú dobrú povesť, a ponúknite konzultácie. Konzultácia je nevyhnutná, keď získavate konkrétne umiestnenie prvýkrát.

Musíte pochopiť, ako dizajn funguje, ako dlho bude relácia trvať a čo môžete očakávať od bolesti. Ak ste nadšencom tetovania a chcete si autentické japonské alebo čínske tetovanie vyryté na rebrách, možno budete musieť dokonca dva roky trpezlivo čakať na čakacej listine..

Uistite sa, že návrh, ktorý si vyberiete, urobí niekto, kto vie, čo robí. Nechcete predsa skončiť s rozkošným obrázkom vášho dieťaťa vrytým do vášho tela zobrazujúcim ohavné stvorenie. Stáva sa to vtedy, keď si nevyberiete správneho tatéra. Ak sa niekto špecializuje na portrét, tetovanie si nevybaví, pretože je to pohodlné.

tetovanie na rebrá   

Ako by ste sa mali obliecť, keď idete na schôdzku?

Na vytvorenie tetovania sa odporúča nosiť voľné oblečenie, ktoré je možné ľahko vytiahnuť. Zvlášť dámy by sa mali obliecť do oblečenia, ktoré umožní tatérovi vyleptať požadovaný dizajn v oblasti rebier.

rebrove tetovanie

Ako bolestivé je tetovanie na rebre?

Predtým, ako sa rozhodnete pre tetovanie rebier, odporúčame vám porozumieť grafu bolesti a tomu, ako každé umiestnenie reaguje na dotyk ihly. To závisí aj od vašej tolerancie bolesti a od toho, ako dobre dokážete tento pocit zniesť. Na niektorých častiach tela možno bolesť definovať skôr ako pocit pálenia než ako skutočnú bolesť. Ale kvôli oblasti rebier sa ubezpečujete, že ste dostatočne oddaní bolesti.

Oblasť rebier je považovaná za jedno z najbolestivejších umiestnení. To možno pripísať skutočnosti, že oblasť rebier je tvorená hlavne kosťami a takmer neexistuje žiadne kožné tkanivo alebo sval, ktorý by tlmil pichnutie ihly.

Rovnako ako zranenie viac bolí na kostných častiach, to isté platí aj pre tetovanie. Ďalším dôležitým detailom na zapamätanie je skutočnosť, že čím prepracovanejší bude váš výber, tým bolestivejšie to bude. Čas potrebný na vytlačenie tetovania závisí od podrobností o dizajne a odborných znalostí tatéra. Niektorí umelci považujú svoju prácu za jedinečnú tvorbu a radi si doprajú čas na zdokonalenie majstrovského diela. Niektoré známe mená v tetovacom svete dokonca vytvoria plán ročného sedenia na dokončenie vášho tetovania.

Preto je potrebná konzultácia s tetovačom vopred. Môžu veľmi dobre vysvetliť tabuľku bolesti a prediskutovať s vami vaše možnosti.

Vibrácie z ihly môžu dokonca pôsobiť ako vlny prechádzajúce vašim žalúdkom a kosťami v hrudnom koši. Pre niekoho s nízkou toleranciou bolesti to nie je miesto, kde začať.

Za prvé tetovanie

Ak zvažujete oblasť rebier pre svoje prvé tetovanie, je najlepšie zmeniť názor. Väčšina odborníkov na tetovanie odporúča, aby si nenechali urobiť prvé tetovanie v oblasti hrudného koša. To často vedie k neznesiteľnej bolesti, pretože osoba, ktorá si robí tetovanie, nepozná dotyk ihly. Ľudia vo väčšine prípadov zastavia proces uprostred, pretože sa stanú neznesiteľnými. Najlepšie je začať na bucľatejšom mieste.

Skúsenosť s rebrovaním a tetovaním

Tetovací stroj je navrhnutý tak, aby vpichoval atrament do dermy pomocou ihly, ktorá na to prepichne pokožku. Nie je to príjemný pocit, pre niekoho je pocit, že mu niečo ostré lezie na kožu, pre iného bolesť dosahuje neznesiteľnú úroveň..

Rebrá tetovanie je strašný zážitok aj pre niekoho, kto sa nechá tetovať na pravidelnom. Prepracovaný dizajn alebo citát bude bolestivejšie ako tetovanie jediným ťahom.

návrhy tetovania na rebrá

Ako dobre sa uzdravuje tetovanie na rebre

Proces hojenia akéhokoľvek umiestnenia závisí od toho, ako dobre sa oň staráte. Následná starostlivosť môže proces buď urýchliť, alebo spomaliť. Existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste proces urýchlili a uistili sa, že sa tetovanie s rebrom dobre zahojí.

  1. Po prvom sedení bude pokožka pravdepodobne mimoriadne podráždená a citlivá; väčšina miest na tetovanie pokrýva oblasť tenkou priehľadnou vrstvou, aby sa zabránilo treniu.
  2. Skúste buď nosiť voľný strih, ktorý sa nedotýka rany, alebo crop topy, ktoré umožňujú odhalenie oblasti rebier. Aj po 4 až šiestich týždňoch sa pokúšate udržať akékoľvek trenie na minime.
  3. Nespávajte na strane, na ktorej je vyryté tetovanie na rebrách, pretože to môže extrémne dráždiť pokožku a veľmi ju to bolieť..
  4. Akonáhle sa rana začne hojiť, pocítite nutkanie svrbieť; je to prísne zakázané, namiesto toho, aby ste sa pokúšali upokojiť svrbenie aplikáciou pleťových vôd, ako je prírodné kakaové maslo atď..
  5. Postupujte podľa pokynov pre následnú starostlivosť na T; nechcete v oblasti rebier nadmerný čas hojenia.
  6. Túto oblasť budete môcť umyť spravidla po niekoľkých týždňoch, predtým iba vyčistite, ako odporúča tetovací umelec.

Viac informácií

Pred vstupom do tetovacieho salónu je potrebné vedieť „všetko“ o umiestnení tetovania. Muži by sa mali vyhýbať noseniu akéhokoľvek vnútorného oblečenia až po štyroch týždňoch, pre dámy sa rozhodnite pre vnútorné oblečenie, ktoré nespadá do leptanej oblasti a nosí ľahšie látky. Ak je to možné, vyberte si skôr než tradičné oblečenie vnútorné oblečenie, ktoré má možnosť prilepenia.

Čo popruhy na tašky?

Musíte byť veľmi opatrní nielen s oblečením, ale aj s doplnkami. Nič a myslíme „nič“ by sa nemalo o tetovanie trieť, najmä počas prvých dvoch týždňov.

Aký je normálny čas hojenia?

Rebrá tetovanie sa uzdraví za štyri týždne. To však závisí aj od veľkosti tetovania a od reakcie vášho tela na rany.

Pomôže jedlo?

Jesť potraviny posilňujúce imunitu počas celého liečebného procesu skúste pridať do svojej stravy vitamín C a vitamín K, aby ste tento proces urýchlili a predišli infekcii..

Tetovanie na rebre a tehotenstvo

Je to subjektívne voči telu nositeľa. U niektorých sa tetovanie na rebrá natiahne a zmení natrvalo, zatiaľ čo u iných sa všetko vráti do normálu, keď sa dieťa narodí. Na zvýšenie pružnosti pokožky sa pokúša pridať kolagén do vašej stravy a omega 3 mastné kyseliny, ktoré pokožku posúvajú späť..

Priberanie/chudnutie a tetovanie na rebrách

Ak sa rozhodnete pre chirurgické možnosti, pravdepodobne zmeníte tetovanie na rebrá. Pri pomalších a prirodzených formách priberania/chudnutia však bude zmena zanedbateľná

Aké sú nápady na tetovanie rebier?

1. Básne

Básne sú jedným z najsledovanejších trendov v oblasti tetovania rebier. Môžete tiež ísť na básne v iných jazykoch. Megan Fox má v oblasti rebrovej klietky vyrytú báseň; z jej tetovania môžete načerpať inšpiráciu.

2. Slová alebo jednoduché frázy

Je to tiež vynikajúce tetovanie pre oblasť rebier, pretože nie je veľmi prepracované a nebude bolieť tak, ako veľký dizajn. Ak však pre vás má jediné slovo význam, choďte do toho.

3. Príroda

Skúste farebné tetovanie inšpirované prírodou. Môžete tu získať zvieracie siluety alebo vyleptané kvety. Môžete si tiež nechať urobiť tetovanie inšpirované vašimi cestami a zvieratami, ktoré sú pôvodom z tejto krajiny. Je to úžasný spôsob, ako si pripomenúť vaše cesty.

4. Písmená

Môžete si tiež dať vytetovať abecedu, ktorá pre vás niečo znamená. To je možné vykonať aj v akomkoľvek inom jazyku, ako je francúzština alebo arabčina atď.

5. Srdce bije

Môžete získať EKG graf svojej lepšej polovičky vyleptaný v blízkosti oblasti rebier blízko srdca. Toto je romantické gesto.

6. Vlna

Toto je jednoriadkové tetovanie, ktoré vtlačí krivku vlny nad oblasť rebier. Jedná sa o veľmi minimálne tetovanie, ktoré na vytvorenie alebo uzdravenie nepotrebuje veľa času.

7. Vaše šťastné číslo

Ak takýmto veciam veríte, môžete si tu nechať vytetovať svoje šťastné číslo, pretože ho nemusíte s nikým zdieľať a vždy ho nosiť so sebou bez toho, aby ste komukoľvek vysvetľovali podrobnosti svojho presvedčenia.

8. Mimoriadny dátum

Rebrové tetovanie je ideálnym miestom na leptanie dátumu, ktorý pre vás veľa znamená. Môže to byť deň, keď ste sa oženili, mali prvé dieťa alebo dosiahli to, o čom ste snívali.

9. Water Water Art

Akvarelové umenie získava vo svete úpravy tela veľa uznania. Väčšina z týchto návrhov sú jedinečné a prepracované majstrovské diela, ktoré začínajú na ramene a siahajú až do bedrovej kosti. To pokrýva aj oblasť hrudného koša. Môžete tiež získať menší dizajn, ak sa vám to páči a chváliť to počas leta vo vašom obľúbenom letnom oblečení.

10. Prispôsobené vzory

Môžete diskutovať o svojom vlastnom dizajne s tetovacím umelcom a urobiť ho v oblastiach hrudného koša. Existuje toľko možností, z ktorých si môžete vyberať. Dračie tetovanie s modrými plameňmi vychádzajúcimi z úst je fantastickým dizajnom tetovania na rebrá.

About the author