125+ ibištekových tetovaní, ktoré očaria ľudí vo vašom okolí

Jeden z najkrajších a najjemnejších kvetov je ibištek. Pokiaľ ide o zmysluplné kvetinové tetovanie, ibištek sa väčšinou ujíma vedenia. Táto kvetina je ženskejšia a perfektne sedí na ženách. Severoameričania z viktoriánskej éry považovali tento kvet za symbol dokonalých žien alebo dokonalej manželky.

Číňania však považujú tento kvet za symbolický totem veľkoleposti význačnosti alebo osobnej brilancie, keď ho používajú muži aj ženy. Jedinečnosť tohto konkrétneho kvetu spočíva v tom, že sa dá veľmi ľahko synchronizovať s akýmkoľvek iným dizajnom. Môžete tiež hrať s rôznymi farbami, aby boli osobnejšie.

Keďže kvetinové tetovanie je žiadané, najväčšiu pozornosť si získava práve ibištek. Ženy by chceli tento motív nosiť na rôznych častiach svojich častí tela kvôli jeho symbolickému významu. Ich pôvodná farba je zvyčajne červená a ružová, v tetovacej forme však môže siahať až po purpurové, tmavšie odtiene a dokonca aj čierne alebo biele. Tento nádherný kvet je pýchou Pacifiku.

Elegantné a cool nápady na tetovanie ibišteka

Kvety ibišteka majú skôr ženský dizajn, a preto sa v tomto článku zameriam výlučne na dámy. Existujú rôzne kompozície, z ktorých si môžete vybrať tú najlepšiu. Poďme sa pozrieť na to, ako ženy radi nosia tento motív a nosia ho. Umiestnenie tetovania však bude závisieť od veľkosti. Nasleduje niekoľko nápadov na kompozíciu s niekoľkými zmysluplnými poznatkami a nápadmi na umiestnenie, ktoré vyhovujú vášmu telu.

Motýľ a ibištek

Ibištek je známy ako kvet pre úplnú ženu a pridanie motýľa je na to to pravé. Farbiaci motýľ s tmavšími odtieňmi a kvet ibišteka so svetlejším odtieňom ako ružový nielenže esteticky upútajú pozornosť, ale ukazuje sa, že aj symbolicky predstavuje veľmi mierumilovnú ženu. Ak uvažujete o použití ružových odtieňov, potom vedzte, že bude predstavovať vašu osobnosť ako krásnu a úplnú ženu, pretože ružová je symbolickou farbou ženskej krásy. Tento druh motívu bude najlepšie vyhovovať oblasti vášho chrbta, alebo ak chcete, aby bol malý, bude vyzerať veľmi príťažlivo za vašim krkom.

ibištek-tetovanie

Dekoratívne tetovanie ibišteka na chrbte

Dievčatá s feministickým zmýšľaním zvyčajne dostávajú ženský symbol ako dôkaz svojej ženskosti. Ak však chcete reprezentovať podobnú vec, ale chcete niečo farebné a veľké, potom bude reťaz troch alebo štyroch kvetov ibišteka na oboch stranách chrbta vyzerať výnimočne. Ako bolo uvedené vyššie, ibištek je symbolickou reprezentáciou úplných žien, ktoré sú hrdé na svoju ženskosť.

Ženské znamenie je pre mileniálov 21. storočia príliš staromódne, ale tento lákavý kvet vám stojí na chrbte. Chváľte sa hrdo na chrbte. Ak muži zvažujú pochváliť svoje manželky alebo druhú polovičku, potom by malý ibištek na zápästí alebo v blízkosti oblasti srdca vyzeral skvele. Ak si nie ste istí, či je farebný, choďte do prázdneho atramentu alebo len načrtnite.

Nástenné hodiny Hibiscus

Tento motív je v porovnaní s inými návrhmi relatívne obrovský. To je dôvod, prečo skôr, ako ho získate, budete musieť nájsť veľmi profesionálneho a skúseného tetovača. Ak tento dizajn nevyzerá dokonale vrátane jeho odtieňa a detailov, obávam sa, že si nakoniec zničíte časť ramena a jednu celú stranu chrbta..

Hodiny sú však znázornením času a ibištek je pre ženu. Keď skombinujete oba, môžete z toho interpretovať dva významy. Jeden, ten čas je v našich životoch veľmi vzácny prvok a mohol by byť vnímaný ako neustála pripomienka pre jeho nositeľa. Za druhé, žena alebo dievča, ktoré nosia toto konkrétne tetovanie, sú veľmi presné a pre jej život je najvzácnejším darom. Môžete si ho tiež prispôsobiť tak, že na hodiny umiestnite svoj dátum narodenia alebo inú nezabudnuteľnú hodinu, o ktorej si myslíte, že by sa mala na vašom tele oslavovať..

ibištek-tetovanie

Banda ibišteka na boku brucha

Ženy sú jednou z najempatickejších entít na tomto svete. Hovorí sa, že ak sa žena zamiluje, žiadna sila na svete ju nemôže zastaviť, aby si vzala svoju lásku, a žena sa zamiluje iba raz. Ďalšou vecou, ​​ktorá je na žene obľúbená, je jej priateľstvo s priateľmi, bez ohľadu na to, čo žena svojich priateľov nikdy nezradí.

Priateľstvo si vždy udrží ako prvé. Na oslavu týchto dvoch vlastností sa ženy často rozhodujú mať na boku brucha zväzok červeného a žltého ibišteka. Červený kvet predstavuje lásku, vášeň pre zaslúžilých a šťastných a žltá je zosobnením všetkých jej priateľov. Táto kombinácia nám tiež hovorí o jednej veci o žene, a to, že dokážu udržať rovnováhu vo všetkých svojich vzťahoch, pretože sú pre ňu rovnako dôležití.

Nosenie ibištekového rukávu

Všetci moji čitatelia tu sú pre vás dobrou správou. Môžete nosiť ibištekový rukáv. Hoci ibištek zvyčajne predstavuje ženský vzhľad, ibištekový rukáv vyzerá veľmi mužne a mužne. Muži môžu vzdať hold najbližším ženám vo svojom živote tým, že budú nosiť ibištekový rukáv, pretože ibištek predstavuje aj dokonalú manželku.

Rukáv ukázal svoju lásku k svojej žene. Ukázalo by to tiež empatickú stránku muža. Muži sú zvyčajne považovaní za systematickejších, a preto keď muž prejavuje emócie, je považovaný za ženského alebo mužského pohlavia. Ich empatická stránka sa teda skrýva niekde pod ich systematickým myslením. Tetovanie na ibiškovom rukáve môže byť skvelým spôsobom, ako predvádzať lásku a city k niečomu alebo k svojmu vnútornému ja a k špeciálnej povahe, ktorú hlúposť spoločností ovládla..

Čierny napustený ibištek pre mužov

Ibištek s čiernym atramentom je ďalším dizajnom, ktorý muži môžu zvážiť pri nosení, ak je im trochu nepríjemné nosiť celý rukáv. Toto tetovanie je relatívne malé a zmestí sa kdekoľvek. Môže sa zmestiť na členky, predlaktie, bok hrudníka, stehno alebo kamkoľvek, kde by ho človek chcel mať. Pretože neexistujú žiadne farby, je do istej miery neutrálny pre mužov i ženy.

Kick-ass tieňovanie v rôznych odtieňoch čiernej v obryse však môže pôsobiť veľmi esteticky. Toto konkrétne tetovanie môže predstavovať čokoľvek. V rôznych národoch má rôzne významy, pretože Číňania v tom vidia symbol osobnej slávy a vnútornej krásy. Je to ten druh tetovania, ktorý by ho každý muž chcel mať bez myšlienok kvôli svojmu hyperrealistickému výrazu.

Sivý a čierny ibištek

Ďalší postranný nápad pre mužov i ženy, ktorí hľadajú niečo bezfarebné, ale elegantné a elegantné. Kytica troch alebo štyroch kvetov ibišteka lemovaných v rade môže vyzerať neporovnateľne. Ibištek sa formuje čiernym atramentom a na tieňovanie tetovanie značne používa rôzne odtiene šedej farby. Keď sa na to pozriete, vyvolá to kráľovský vzhľad. Môže z neho tiež vyžarovať pocit dôvery, ktorý má človek v sebe. Ak plánujete byť osobnejší, pridanie vášho mena alebo mena niekoho, koho milujete najviac, by to urobilo za vás.ibištek-tetovanie

3D ibištek, ktorý vyzerá skutočne

Toto je 21. storočie a prečo nemožno tetovanie ilustrovať na 3D, keď máme 3D animácie a divadelné filmy. Získať ibištek v 3D dizajne je v dnešnej dobe veľmi cool. Dievčatá si toto tetovanie zvyčajne radi dajú na chrbát alebo do oblastí v blízkosti bokov a brucha. Aj keď sú tieto ibišteky podobné iným tetovacím návrhom, ich jedinečnosť spočíva v tom, že akýkoľvek dizajn je možné zmeniť na 3D dizajn.

Len si predstavte, ako elegantne a chladne by to vyzeralo, keby ste mali dojem, že ibištek vychádza z vášho tela. Krásny 3D motív by bol vhodný pre mladšie dievčatá a chlapcov. Toto tetovanie môže tiež hojdať každá žena, ale ide o to, že tieto druhy tetovania vyžadujú oveľa viac tieňovania, kvôli ktorému sú časovo náročné a veľmi bolestivé..

Záver

Keď to zhrnieme, dúfam, že ste z tohto príspevku získali niekoľko inšpirácií. Diskutoval som takmer o všetkom o tetovaní ibišteka vrátane ich významov a návrhov, aj keď to bolo len niekoľko návrhov.

Môžete použiť rôzne farby a kombinovať iné vzory, aby ste získali vlastnú kompozíciu, ilustráciu, ktorá vás vystihuje a vlastní. Vyberte si najlepší návrh tetovania ibišteka, pretože okrem ženskosti tiež symbolizuje relaxačný a zábavný životný štýl, pohodovú a humornú osobnosť.

About the author