125 jedinečných návrhov tetovania medveďa – znak rozmanitosti

Medveď je druh zvieraťa, ktoré pri provokácii spôsobuje veľké škody ľuďom a okolitému prostrediu.

Medvede sú už dlho symbolom sebavedomia a mužnosti. Rovnako ako veľký severný vietor má medveď divokú povahu, ktorá je úplne pripravená brániť svoj priestor pred akýmkoľvek možným nebezpečenstvom.

Môžete ľahko nájsť rôzne druhy medveďov, ktoré sa potulujú po divokých lesoch Ameriky. Od medveďa grizlyho po ľadového medveďa v Severnej Amerike existuje mnoho druhov medveďov v lesoch Južnej Ameriky, Ázie a Európy..

Napriek tomu, že stretnúť medveďa bude dnes veľmi náročným zážitkom, budete šokovaní, keď poznáte významy a symboliku spojenú s medveďom v staroveku..

Napríklad na starovekej Sibíri, ľudia pozerali na karhu alebo nesú ako duch svojich predkov. Kórejská mytológia verí, že medvede sú ich predkovia z minulosti. V čínskych kultúrach veľa ľudí uctievalo medvede, pretože to v regióne prinieslo veľkú prosperitu, a pre obyvateľov Siouxu znamenajú znaky medveďa ocenenie úspešného lovu alebo liečebného lieku..

Medvede v modernej dobe

Dnes je medveď národným zvieraťom Fínska, zatiaľ čo v USA boli medvede grizly a čierne považované za štátne zvieratá. Ak budete pozorne sledovať pečať Missouri alebo Kalifornie, narazíte tam aj na jedinečné zviera. Aj v Spojenom kráľovstve je medveď občas umiestnený na ramenách okresu Warwickshire.

Jednoducho povedané, medveď je symbolom dôvery a sily. Môže to byť zviera, ktoré je možné domestikovať, ale keď je agresívne, je ťažké ho zastaviť.

Medveď ako symbol je v dnešnej dobe najbežnejšou formou umenia v oblasti tetovania, pretože predstavuje rôzne významy. Tetovanie je o odhalení vašej identity, typu osoby atď. Ľudia používajú tetovanie medveďa na znak sily a mužnosti, zatiaľ čo iní veria, že má silu uzdraviť..

V poslednej dobe sú tetovanie medveďa stále obľúbenejšie u oboch pohlaví. Muži siahajú po drsnejšom prevedení, aby predviedli silu a vitalitu, zatiaľ čo ženy po dizajnoch plyšových medvedíkov a pandy, aby zvýraznili jemnejší imidž..

Dnes budeme hovoriť o 125 unikátnych návrhoch tetovania medveďa, ktoré ukazujú silu a silu. Ak ešte nemáte tetovanie, tetovanie medveďa vás určite bude lákať, aby ste si ho nechali urobiť.

Tu je niekoľko vzrušujúcich návrhov tetovania medveďa, ktoré vám pomôžu začať.

tetovanie medveďa

1) Tetovanie Grizzly Bear

Tetovanie grizlyho je najčastejším tetovaním, ktoré nájdete v mnohých tetovacích salónoch. Tento konkrétny typ tetovania je populárny medzi mužmi a je známy aj ako hnedý medveď zvýrazňujúci tvár alebo celé telo medveďa. Závisí to od typu dizajnu, pre ktorý pri tetovaní medveďa fandíte. Väčšina ľudí hľadá tvár alebo papuľa medveďa, zatiaľ čo niektorým sa páči minimalistický dizajn medveďa. Tienenie a zafarbenie závisí od dizajnu, ktorý je pridaný na vytvorenie konečného vzhľadu. Kožušina je textúrovaná čiernymi farbami, aby dodala väčšiu hĺbku a detaily.

2) Tetovanie Bear Claw

Mnoho ľudí verí, že medvedie pazúry vyzdvihujú obratnosť a silu, a preto je medzi ľuďmi obľúbené tetovanie medvedím pazúrom. Koncept tohto dizajnu tetovania je jedinečný, pretože hnedá farba ukazuje tvár medveďa v strede pazúra. Nos, uši a oči zaisťujú tiene. Tento typ dizajnu je jedinečný a nepoužíva ho veľa ľudí.

3) Tetovanie polárneho medveďa

Tento dizajn tetovania zobrazuje ľadového medveďa, ktorý vyje a balancuje na kúsku ľadovca. Silueta ľadového medveďa s ľadovcom, zdobená fazetami a premenená na modrý atrament. Tieto návrhy zobrazujú meniace sa prostredie a jeho vplyv na zvieratá. Toto tetovanie je najvhodnejšie pre ľudí, ktorí prejavujú lásku k životnému prostrediu a prírode. Toto tetovanie vyzerá ešte lepšie vo svojej najjednoduchšej forme.

  • 125 jedinečných návrhov tetovania medveďa – znak rozmanitosti
  • 125 jedinečných tetovaní korytnačiek s význammi a symbolmi, ktoré môžete túto zimu získať!
  • 125 najlepších horských tetovaní! Umožňuje vyšplhať sa vysoko
  • Tento rok by ste si mali zaobstarať 155 mimoriadne rozkošných mačacích tetovaní
  • 155+ tetovaní svätého Michala: Všetko, čo sa musíte naučiť! (s význammi)

4) Tetovanie kmeňových medveďov

Tetovanie kmeňových medveďov je predovšetkým o chválení jemných umeleckých diel. Tetovanie zobrazuje trup medveďa rôznymi ťahmi v kmeňovom kontexte. Údery ukazujú nahnevanú stranu medveďa so zdvihnutými pazúrmi do útoku. Ľudia s agresívnou mentalitou zvyčajne chcú tetovanie medvedieho pazúra, pretože sa zhoduje s ich identitou.

5) Tetovanie medveďa v geometrickom tvare

Tetovanie s unikátnym dizajnom, geometricky tvarované tetovanie medveďa je medzi ženami najobľúbenejšie vďaka svojmu bujnému, farebnému dizajnu a jemnému umeleckému dielu. Obrys medveďa je rozdelený do rôznych segmentov a zatienený rôznymi farbami, aby poskytol efekt podobný hranolu. Tetovanie je zatienené rôznymi farbami, aby pôsobilo atraktívne.

6) Medvedík s balónovým tetovaním

Tento dizajn je najmenší spomedzi všetkých návrhov zvýrazňujúcich plyšového medvedíka držiaceho balón. Tento tetovací design vhodný na členok alebo zápästie je najobľúbenejší medzi ženami a ukazuje plyšového medvedíka, ktorý labkami chytá motýľa alebo balón. Tento dizajn sa ľahko vyrába, bez ďalších farieb okrem hnedej.

7) Tetovanie pandy

Panda je považovaná za najroztomilejšie zviera na svete. Toto konkrétne tetovanie ohrozované a uctievané mnohými ľuďmi je o pande, ktorá žuje bambus. Toto tetovanie je obľúbené medzi ľuďmi, ktorí majú radi pandy a voľne žijúce zvieratá.

8) Medveď s tetovaním mláďaťa

Toto tetovanie zdôrazňuje dôležitosť vzťahu otca a syna, ktorý je navonok silný, ale vo vnútri jemný. Toto tetovanie zobrazuje rodičovského medveďa, ktorý drží labku medvedíka, ako si navzájom prejavujú obrovskú lásku a náklonnosť.

9) Tetovanie javorovým listom a medveďom

Tetovanie „javorový list a medveď“ sa môže pochváliť medveďom v drvenom javorovom liste. List je obklopený stromami, ktoré môžete v pozadí ľahko pozorovať. Samotné tetovanie predstavuje jedinečné, poetické prostredie.

10) Tetovanie Medvedíka Pú

Najrozkošnejšie tetovanie, Medvedík Pú, je slávnou postavou medzi mladistvými. Tetovanie je o medveďovi Pú, ktorý drží balón a letí po oblohe. Najlepšie na tomto tetovaní je, že balón je v tvare srdca s rôznymi farbami, ktoré spolu ladia, aby vyzeral ako puzzle..

11) Dotwork Bear Tattoo

Toto tetovanie zobrazuje zložitý dizajn pre širokú škálu tetovaní. Toto tetovanie je vytváranie bodiek do obrazovej podoby. Popisuje hlavu medveďa, ktorý chráni svoju rodinu pred všetkými nebezpečenstvami okolo nich. Tetovanie ukazuje temnejšiu stránku medveďov a to, aké sú divoké. Ľudia ich lovia pre kožu a mäso spravidla preto, že ich lov je vzácny a nesú so sebou veľké množstvo peňazí.h

Bodkované tetovanie na medveďa je najvhodnejšie pre ľudí, ktorí majú voči zvieratám a voľne žijúcim druhom obrovskú lásku a vďačnosť.tetovanie medveďa

12) Malé obrysové členkové tetovanie

Ak ste typ človeka, ktorý nemá rád veľké umelecké diela na svojom tele, toto tetovanie je pre vás ako stvorené. Toto tetovanie na členku je obrys medveďa navrhnutým spôsobom, akým vykresľuje úplný obraz medveďa.

Oči medveďa predstavujú silu a silu a majú zelenú farbu, ktorá zobrazuje jemnejšiu stranu medveďa.

Obrys tetovania na medveďa je veľmi obľúbený u milovníkov dobrodružstva, ktorí si užívajú outdoorové aktivity. Je tiež vhodný pre ľudí, ktorí nemajú radi na svojom tele veľa umeleckých diel.

13) Tetovanie atramentovým medveďom

Medvedie tetovanie je medzi ľuďmi tak obľúbené, že ho môžete navrhnúť mnohými spôsobmi. Jedným zo spôsobov, ako môžete navrhnúť tetovanie medveďa, je vytvoriť celú tvár medveďa zavýjajúceho ako zviera. Tento typ atramentového tetovania, ktorý je väčšinou obľúbený medzi ľuďmi, ktorí majú radi agresívne a divoké veci, vyzerá skvele na stehnách alebo zadnej časti tela..

14) Arktická nočná krajina Medveď tetovanie

Tento konkrétny typ tetovania je vhodný pre ľudí s umeleckou mysľou. Toto tetovanie ukazuje obrys medveďa s hviezdnou nocou a krajinou vytesanou do zvieraťa. Toto tetovanie na báze atramentu je zatienené modrou a zelenou farbou, aby vytvorilo tento umelecký efekt, zatiaľ čo hory a lesy ukazujú prirodzenú stránku dizajnu..

Toto tetovanie je vhodné pre ľudí s kreatívnou mysľou a je obľúbené medzi oboma pohlaviami. Môžete to urobiť kdekoľvek na tele.

15) revúci medveď Krajina Art Tattoo

Medzi tetovaním medveďa prevládajú prvky prírody a voľne žijúcich živočíchov. Medvede žijú v lesoch obklopených prírodou a krajinou. Od džungle Kanady a Ameriky po európsku stranu Nemecka, Švajčiarska a Spojeného kráľovstva nesú medvede mužnosť a silu, čo je dôvod, prečo ich ľudia milujú.

Toto tetovanie medveďovej krajiny zobrazuje revúceho medveďa v lese. Obrys medveďa je zatienený rôznymi farbami sivej, tmavozelenej, svetlo zelenej, zelenkasto modrej; a ukazuje lesy a voľne žijúce zvieratá. Unikátny dizajn ukazuje umelecké schopnosti dizajnéra; toto tetovanie je obľúbené medzi mužmi.

Rôzne symboly a významy tetovania medveďa

Tetovanie nie je len o umeleckých dielach a dizajne. Tiež sú o rôznych symboloch a významoch. Tieto symboly a významy rezonujú odlišne u rôznych ľudí a ich kultúr na celom svete. Pred výberom týchto tetovaní by ste mali pochopiť, o čo ide. Pozrime sa na to.

Krása – Tetovanie medveďa je predovšetkým o kráse. Túto skutočnosť je možné vysvetliť spôsobom, že nie všetky medvede sú agresívne a nebezpečné. Niektoré z nich sú roztomilé, rozkošné a veľmi priateľské. To je jeden z dôvodov, prečo sa väčšina žien pre svoju roztomilosť rozhoduje pre tetovanie medveďa.

Sila – Medvede sú bezpochyby symbolom sily, a preto si ich ľudia vyberajú. Jedným z faktorov, prečo ľudia majú radi tetovanie medveďa, je ich veľkosť v porovnaní s ostatnými zvieratami. Väčšina zvierat rešpektuje medvede, pretože sú vo veľkej miere nebezpečné, keď sú spustené.

Liečenie – Môže sa to zdať trochu zvláštne, ale v rôznych častiach sveta medvede symbolizujú uzdravenie. V minulosti domorodí Američania verili, že medveď má liečivé vlastnosti, a preto sú považovaní za posvätné a náboženské.

Agresivita – Medvede sú pri provokácii samozrejme veľmi agresívne. Ak v džungli alebo lese narazíte na medveďa, snažte sa držať čo najnižšie a držte sa od neho čo najďalej. Väčšina medveďov je priateľská a nie agresívna ako čierne medvede. Mnoho ľudí ich chová ako domáce zvieratá v rôznych častiach sveta.

Vernosť – Napriek tomu, že sú medvede jedným z nebezpečných druhov na svete, sú mimoriadne verné zvieratám, ktoré sú im verné. Medveď nikdy nezradí iné zviera, pokiaľ sa necíti byť zradený. Vernosť je jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia chodia na tetovanie medveďa. Ak ste verný človek, potom je toto tetovanie určite pre vás.

Celebrity s medveďovým tetovaním

Rovnako ako každá iná osoba, aj celebrity majú radi tetovanie. Väčšina celebrít má na svojom tele okrem tetovania medveďa aj tetovanie. Keď to vezmeme do úvahy, niektoré pozoruhodné hviezdy s tetovaním medveďa sú tieto:

  • Maria Brink – Známa speváčka a skladateľka z USA, Maria Brink má na ruke tetovanie medveďa.
  • Melanie Martinez – Melanie Martinez je ikonická popová hviezda z USA s tetovaním plyšového medveďa na ruke.
  • Bethany Cosentino – Ďalšia slávna umelkyňa z USA Bethany Cosentino absolútne miluje medvedie umenie.

Aj keď existuje značná škála tetovaní, tetovanie medveďa patrí k tým, ktoré vynikajú silou, dôverou a mnohými ďalšími vlastnosťami, okrem toho, že sú roztomilé alebo štýlové..

About the author