125 mexických tetovaní, ktoré vám pomôžu zbožňovať mexickú kultúru

Mexiko je jedným z miest, kde občania oslavujú Deň mŕtvych a ďalšie sviatky súvisiace so smrťou v lesku a lesku. Mexičania identifikujú smrť ako udalosť na oslavu, inú ako smútok. V tento deň prejavujú svoju lásku a úctu k zosnulým členom rodiny.

Tetovanie bolo v mexickej kultúre veľkým problémom, najmä pokiaľ ide o dizajn, ktorý si vyberiete. Mexický vzor tetovania je neobmedzený a každý má hlboký význam, ktorý sa týka kultúry. Od kostlivcov po cukríky s lebkou a ruže, mexické tetovanie vyzerá úplne úžasne, obzvlášť tie farebné.

Ak sa cítite prepojení s mexickou kultúrou a máte radi ich tradície, najlepší spôsob, ako si toto puto vážiť, je mexické tetovanie. Zhromaždili sme pre vás niektoré z najlepších myšlienok mexického tetovania. Tieto nápady vám pomôžu pri výbere správneho tetovania. Prečítajte si nižšie, aby ste sa dozvedeli o významoch spojených s každým tetovaním.

Mexické tetovanie

Význam mexického tetovania

Mexické tetovanie má v sebe jednu spoločnú vec; všetci majú nejaký vzťah k svojmu náboženskému presvedčeniu. Tetovanie cukríkov na kostre a lebke sa spája so stratou milovanej osoby. Mexiko je známe mnohými kultúrnymi presvedčeniami a dodnes sa tieto presvedčenia oslavujú a pripomínajú. Jeden z najlepších spôsobov, ako to Mexičan robí, je nechať si tetovať vzory na telo.

Farby prítomné v tetovaniach majú tiež rôzne významy; napríklad červená symbolizuje obetu a biela symbolizuje vieru. Uistite sa, že akékoľvek mexické tetovanie si vyberiete, ste si vedomí jeho významu a viete, prečo ho chcete získať. Pomôže vám to lepšie vysvetliť vášmu tetovačovi, čo chcete zobrazovať, a získať realistickejšie a prezentovateľnejšie tetovanie.

Mexické tetovanie

Ideálne umiestnenie pre mexické tetovanie

Vďaka toľkej rozmanitosti mexických tetovaní sa môžete rozhodnúť, že si ich na telo vyberiete, kdekoľvek chcete. Populárne je, že mnohé mexické tetovania, ako napríklad cukríky s lebkou alebo nevesta s lebkou, sa objavujú na tetovaní na celej ruke ako tetovanie na rukáve. Mnoho popisných tetovaní je tiež napustených atramentom na hrudi, ako napríklad tetovanie sokola a hada alebo aztécke tetovanie. Chrbát a noha sú tiež správnymi miestami pre mexické tetovanie.

Dizajn hrá pri umiestnení veľkú úlohu, preto si vyberte správne miesto podľa vzoru. Niektoré tetovania, ktoré majú malú veľkosť, vyzerajú perfektne na ruke alebo v blízkosti zápästia. Ak sa chystáte na veľké popisné tetovanie, zvážte ich získanie na chrbte alebo na hrudi. Keď si zospodu vyberiete správny dizajn, môžete rýchlo zistiť perfektné umiestnenie svojho mexického tetovania.

Mexické tetovanie

Mexické nápady na tetovanie

Skeleton Bride

Kostrová nevesta je jedným z najobľúbenejších mexických tetovaní, s akými sa kedy stretnete. Toto tetovanie je spojené s obľúbeným mexickým festivalom známym ako oslava Dňa mŕtvych. Toto tetovanie pozostáva z čiernobielej napustenej kostry oblečenej ako nevesta, so závojom pretekajúcim cez hlavu a s niekoľkými vzormi cukríkov lebky na tvári. Môžete sa rozhodnúť pridať niektoré farby pre ďalšiu funkciu.

Niektoré tetovania kostry nevesty zahŕňajú celé telo, v ktorom sa kostra objavuje v celých svadobných šatách, a niektoré návrhy obsahujú iba lebku. Ak chcete ukázať, ako ste hrdí na tento milovaný festival, a byť svojim tetovaním šialení, je to pre vás ten pravý dizajn. Môžete to bezchybne oháňať rukou alebo chrbtom, v závislosti od veľkosti vášho tetovania.

Indiánska mexická lebka

Indiánske mexické tetovanie lebky

Niektoré mexické tetovania majú pre nich indiánsky nádych, ako toto indiánske tetovanie pokrývok hlavy. Toto tetovanie vydáva divokú atmosféru a je ideálne pre niekoho, kto hľadá niečo jedinečné a ohromujúce. Toto tetovanie obsahuje čierno -sivú atramentovú indiánsku lebku s množstvom indiánskeho peria.

Na toto tetovanie musíte najskôr nájsť tetovacieho umelca s vynikajúcimi schopnosťami, pretože toto tetovanie vyžaduje veľa podrobností a presnosti. Tienenie a kontúrovanie zvýrazňujú realistické vlastnosti tohto tetovania. Toto tetovanie je zvyčajne veľké; preto je najlepšie nechať si ho vytetovať na chrbát. Môžete sa pokúsiť zmenšiť veľkosť, ak chcete, aby sa objavila na vašej ruke.

Tetovanie Lebka Candy

Tetovanie lebky a cukríka je jedným z najzaujímavejších návrhov mexického tetovania, s akým sa kedy stretnete. Pomáha zábavnejšie vykresliť kostru, než ukázať temnú a ponurú stránku. Toto tetovanie obsahuje lebku so šperkami a farebný make -up načrtnutý čiernym atramentom. To, čo pomáha tomuto tetovaciemu popu, sú rôzne žiarivé farby, ktoré sú v ňom prítomné. Môžete sa tiež rozhodnúť pre cukrík s lebkou v bielom atramente.

Mexické tetovanie cukríkov lebky symbolizuje slávnosť „Dňa mŕtvych“, čo je slávny festival oslavovaný v Mexiku. Mexičania namiesto smútku nad stratou milovanej osoby oslavujú život zosnulého farbami. Symbolizuje tiež nádej a radosť vidieť svojho milovaného. Mnoho ľudí si dáva toto tetovanie len preto, že miluje lebky a cukríky s lebkou pôsobia spravidla chladnejšie než bežné divoké tetovanie lebky. Toto tetovanie môžete predviesť perfektne na ruke.

Mexická ruža lebky

Mexické tetovanie lebky ruže

Vyskúšajte so svojim tetovaním niečo zábavné a choďte na toto slávne tetovanie mexickej ruže s lebkou. Toto tetovanie obsahuje čiernobiely atrament s červeno napustenými ružami v blízkosti vrcholu lebky. Niekedy lebka obsahuje portrét krásnej ženy. Toto tetovanie opäť znamená aj oslavy dňa mŕtvych.

Lebka v tomto tetovaní symbolizuje život i smrť, zatiaľ čo ruža predstavuje lásku a krásu. Oba tieto objekty dohromady ukazujú koncept dobra proti zlu. Môžete si vybrať, či si toto tetovanie dáte na ruku, stehno alebo chrbát. Vždy môžete do lebky pridať niekoľko vzorov cukríkov lebky, aby ste získali vylepšený vzhľad mexického tetovania.

Mexické aztécke tetovanie

Mexické aztécke tetovanie

Aztécke vzory sú v mexických tetovaniach veľmi obľúbené. Tieto tetovania majú úžasné aztécke vzory s rôznymi symbolmi. Väčšina aztéckych tetovaní zahŕňa šamany, opice, motýle a ďalšie veci, ktoré majú veľkú symboliku. Niektoré z mexických aztéckych tetovaní pozostávajú z čiernobieleho atramentu, zatiaľ čo niektoré používajú všetky druhy farebných atramentov, vďaka ktorým je tetovanie popové..

Aztécke tetovanie symbolizuje silu, mystiku a energie. Môžete tiež pridať zvieratá alebo hmyz ako motýľ, ktorý symbolizuje transformáciu. Dobre sa dopĺňa s aztéckym tetovaním a významom, pretože ukazuje vašu transformáciu na zdravšieho človeka. Iné symboly ako žaba predstavujú radosť a opica tanec. Niektoré mexické aztécke tetovania pozostávajú z kmeňových vzorov, ktoré perfektne vyzerajú na hrudi, zatiaľ čo ostatné vyzerajú dobre na chrbte a ruke..

Kým nás smrť nerozdelí

Do smrti nás časť Mexické tetovanie

Ak chcete byť pri svojom tetovaní trochu kreatívni a kýčovití, môžete to urobiť až do smrti, keď nás tetovanie nerozdelí. Toto tetovanie obsahuje dve kostry a doplnky pomáhajú rozlíšiť muža od ženy. Väčšinou také tetovanie obsahuje farebný atrament, pretože spôsobuje, že sa objavuje viac; Môžete sa však rozhodnúť pre jednoduchý čiernobiely atrament. Môžete tiež pridať do výrazu „kým nás smrť nerozdelí“.

Toto tetovanie je perfektné pre vás, ak ste stratili milovaného človeka, pretože si ho môžete nechať pripomenúť. Je to tiež vynikajúci spôsob, ako vyjadriť lásku svojej polovičke a povedať im, ako ste vy dvaja nerozluční. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na tvojej ruke, ale ak sa chystáš na väčšiu verziu tohto, potom by bol tvoj chrbát perfektným miestom.

Tetovanie mexickej vlajky a orla

Tetovanie mexickej vlajky a orla

Ak ste Mexičan a chcete prejaviť hrdosť a rešpekt voči svojej krajine, toto mexické tetovanie na vlajku a orla je pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje mexickú vlajku, ktorá obsahuje zelený, biely a červený atrament proti hnedému napustenému orlovi. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete toto tetovanie predviesť. Môžete sa rozhodnúť mať orla nad vlajkou alebo vedľa vlajky. Ideálne miesto na napaľovanie tohto tetovania by bolo na ruke alebo predlaktí; ak je však väčší, môžete si ho nechať vytetovať na chrbte.

Mexické tetovanie ruží a zbraní

Mexické tetovanie ruží a zbraní

Toto mexické tetovanie z ruže a zbrane je ďalším obľúbeným mexickým tetovaním, ktoré vám na tele zanechá fantastické snímky. Toto tetovanie obsahuje čierne a sivé napustené pištole s červeno napustenými ružami. Môžete sa rozhodnúť pridať jednu veľkú ružu namiesto mnohých. Zbraň predstavuje v mexickej kultúre významné hnutie, pretože Mexičania radi používajú zbrane.

Toto tetovanie ukazuje krásny význam tým, že ukazuje, že krása je aj v dobre a v zlom. Ruža znamená krásu, zatiaľ čo zbraň predstavuje smrť a zlo. Môžete si vybrať, či si toto výnimočné tetovanie necháte na ruku, chrbát alebo blízko žalúdka. Mnoho ľudí si to necháva vytetovať na stehne pre jedinečný vzhľad.

Kvetinová mexická lebka

Kvetinové tetovanie mexickej lebky

Môžete ísť na toto krásne kvetinové tetovanie mexickej lebky a urobiť vyhlásenie o štýle. Toto tetovanie je pre teba ako kvetinové vzory ako stvorené pre teba. Toto tetovanie obsahuje čiernobielu napustenú lebku s rôznymi malými kvetmi. Môžete tiež použiť dizajn, ktorý obsahuje jednoduchú čiernobielu napustenú lebku s čiernobielymi napustenými kvetmi, aby mala vynikajúce pozadie..

Lichotivá kombinácia kvetov a lebky symbolizuje dobro a zlo. Ukazuje, že každá osoba má dve strany; jedna je dobrá stránka a druhá je zlá. Toto tetovanie tiež symbolizuje prebiehajúci kolobeh života a smrti. Toto tetovanie môžete dokonca vnímať ako uzdravenie alebo smútok, pretože človek sa vo vnútri môže cítiť zlomený a pokúša sa iba nasadiť odvážnu tvár. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na chrbte alebo na ruke.

mexické tetovanie

Časté otázky

Môžu muži stiahnuť tetovanie mexickej cukrovej lebky?

Samozrejme áno! Muži môžu určite stiahnuť tetovanie cukrovej lebky pridaním mužskej vlastnosti; to však nie je potrebné. Tetovanie cukrovej lebky si môže nechať na tele zafarbiť ktokoľvek. Ak vám všetky farby nevyhovujú, môžete siahnuť po farbe s čiernobielym atramentom, ktorá dodá mužnejší nádych..

Koľko stojí mexické tetovanie?

Mexické tetovanie by stálo rovnako ako akékoľvek iné tetovanie; to však závisí od dizajnu, veľkosti a vášho tetovania. Niektoré mexické tetovania obsahujú veľa detailov a veľkých scenérií, najmä mexické aztécke tetovanie. To by teda stálo viac ako tetovanie cukríkov lebky. Niektoré tetovacie salóny môžu účtovať viac, najmä tých, ktorí sú vo svojej práci veľmi efektívni. Niektoré z nich účtujú hodinové poplatky.

Aké bolestivé bude mať mexické tetovanie na hrudi?

Ak plánujete nechať svoje mexické tetovanie napustiť atramentom na hrudi, mali by ste sa pripraviť na bolesť, pretože tetovanie na hrudníku je oveľa bolestivejšie než tetovanie v iných častiach tela. Je to kvôli rebrám prítomným pod kožou. Oblasti, ktoré majú viac kostí a menej tuku, budú bolieť viac. To by vám však nemalo zabrániť v získaní jedného, ​​pretože bolesť stojí za to, akonáhle na svojom tele dosiahnete správne snímky..

Záverečné myšlienky

Teraz, keď máte predstavu o rôznych mexických tetovaniach, môžete si ľahko vybrať to správne mexické tetovanie pre seba. Každé z týchto tetovaní má bohatú históriu a význam, a preto je krajšie a úchvatnejšie. Ak máte pocit, že sa môžete akýmkoľvek spôsobom spojiť s mexickou kultúrou, mali by ste si ihneď dať jedno z týchto tetovaní.

About the author