125 Mimoriadne nápady na tetovanie medúzy s významom

Tetovanie medúzy je jedným z najmystickejších tetovaní, s akými sa kedy stretnete. Tieto tetovania sa v poslednej dobe stali veľmi populárnymi medzi nadšencami tetovania a zanechávajú vo vás neobyčajné snímky tela. Medúzy sú jedným z najstarších a jedinečných morských tvorov, a preto sú také mystické. K tetovaniu medúzy je priradených mnoho významov, mystických aj realistických.

Pre mnohých tetovacích umelcov bolo tetovanie medúzy celkom inšpiratívne, pretože dizajn a vzhľad tetovania medúzy je veľmi rozmanité. Mnoho z týchto tetovaní vyzerá vo vesmíre ako mimozemšťan a farby použité na tetovanie sú ohromujúce.

Ak si chcete vyskúšať tetovanie medúzy, musíte si prečítať nižšie. Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších nápadov na tetovanie medúzy spolu s ich významom. To vám pomôže pri výbere najlepšieho tetovania medúzy pre vás.

Tetovanie medúzy

Význam tetovania medúzy

Tetovanie medúzy má mnoho silných významov, ktoré odrážajú životy mnohých ľudí. Nie všetky tetovania medúzy musia byť zmysluplné, ale veľa ľudí ich získava kvôli jedinečnému a realistickému významu, ktorý má. Tetovanie medúzy symbolizuje nesmrteľnosť, pretože sa môžu vrátiť a klonovať sa. Symbolizuje tiež pokoj a eleganciu, pretože mnohé rysy Medúzy sa odrážajú na medúze; okolo tohto tvora je teda prítomné veľa prírodnej energie.

Mnoho ľudí, ktorí milujú morský život alebo žijú v blízkosti mora, si necháva vytetovať medúzu. Je to tiež hlavne kvôli jeho jedinečným vlastnostiam spolu s použitými jasnými farbami atramentu. Toto tetovanie predstavuje život človeka na mori a to, ako ho milujú a ako mu na ňom záleží.

Medúza sa javí ako veľmi jemné a krehké stvorenie; ale majú silnú schopnosť zachrániť sa pred smrteľnými morskými tvormi, a to všetko kvôli svojim semenníkom, ktoré im pomáhajú bodnúť a uniknúť. Medúzy je v mori ťažké chytiť, pretože v porovnaní s inými rybami dokážu plávať pomerne rýchlo a sú ľahké. Preto predstavujú, ako sa dajú ľahko dostať z ťažkých situácií bez toho, aby sa nechali nachytať.

Mnoho ľudí má tendenciu nechať si urobiť toto tetovanie kvôli inštinktom prežitia, ktoré tvor zobrazuje. Ľudia, ktorí si v živote prešli rôznymi ťažkými situáciami a nazývajú sa preživšími, by si toto tetovanie rozhodne mali nechať. Medúzu si môžete dať tetovať, aj keď v nej nevidíte význam. Mnoho ľudí ho získava kvôli svojim jedinečným vlastnostiam a mimoriadnemu farebnému vzhľadu.

Tetovanie medúzy

Ideálne umiestnenie pre tetovanie medúzy

Väčšina tetovaní medúzy je veľkej veľkosti, pretože medúza je dlhé a veľké stvorenie, a ak do tetovania dostávate ďalšie funkcie, je ešte väčšie a popisnejšie. Väčšina veľkých tetovaní medúzy vyzerá najlepšie na chrbte a stehne. Tieto dve umiestnenia sú ideálne, pretože vyhovujú takmer každému dizajnu tetovania medúzy. Ak dostávate jeden na chrbát, hlava medúzy sa objaví na rohu rohu, zatiaľ čo jej semenníky tečú šikmo. Mnoho ľudí to dostane aj na hrudník a hrudný kôš.

Ak sa chystáte na tetovanie stredných alebo malých medúz, ideálne miesto by bolo na vašu ruku. Vďaka tomuto tetovaniu na paži je to viditeľnejšie. Ale ak chcete byť s tetovaním medúzy trochu vzrušujúci a jedinečný, rozhodne by ste mali siahnuť po chrbte alebo stehne. Bez ohľadu na to, kde si necháte tetovanie medúzy nechať na tele nafarbiť, bude to vyzerať neuveriteľne ako vždy. Keď máte predstavu, do akého dizajnu sa chystáte, bude výber ideálneho umiestnenia celkom jednoduchý.

Tetovanie medúzy

Hlavné druhy tetovania medúzy

Vzhľadom na to, že tetovanie na medúzy je tak rozmanité, uvádzame niektoré z hlavných typov tetovania na medúzy. Uľahčí vám to výber typu tetovania medúzy, ktoré chcete mať na tele.

  • Vesmírne tetovanie medúzy
  • Akvarelové tetovanie medúzy
  • Čiernobiele tetovanie medúzy
  • Medúza tetovanie s inými prvkami
  • Mystické tetovanie medúzy
  • Tetovanie medúzy Medusa
  • Geometrické tetovanie medúzy
  • Brain medúza tetovanie

Nápady na tetovanie medúzy

Akvarel tetovanie medúzy

Akvarel tetovanie medúzy

Technika akvarelu je vynikajúcou edíciou v tetovacom priemysle, vďaka ktorému je tetovanie jedinečné ako kedykoľvek predtým. Ak máte tiež radi tetovanie s nádychom akvarelovej techniky, mali by ste siahnuť po tomto akvarelovom medúze. Obsahuje čiernu farbu načrtnutú medúzu naplnenú rôznymi akvarelami, ako je modrá, červená, zelená a mnoho ďalších. Na pozadí je tiež kvapka akvarelu, ktorý dodáva tetovaniu živý nádych. Vďaka zmesi farieb vyvoláva niekoľko fascinujúcich a pozitívnych vibrácií. Toto tetovanie môžete perfektne zabiť na stehne alebo ruke.

čierna & Biele medúzy tetovanie

Čierna & amp; Biele medúzy tetovanie

Ak hľadáte tetovanie, ktoré má solídny a hlboký účinok, mali by ste vyskúšať toto čiernobiele tetovanie medúzy. Toto tetovanie obsahuje čiernobiele tieňovanie. Vďaka tomu tetovanie vyzerá, akoby bolo načrtnuté priamo na koži. Efekt podobný náčrtu robí toto tetovanie jedinečným vzhľadom.

Toto tetovanie si musíte nechať urobiť vyškoleným a skúseným tetovačom, pretože tieňovanie a kontúrovanie v tomto tetovaní je to, čo je tak nereálne. Pri pohľade na tetovanie dokáže človek rozpoznať silné a odvážne inštinkty, ktoré v sebe skrýva a ktoré sa môžu prejaviť aj na vašej osobnosti. Toto tetovanie by na tvojej ruke vyzeralo úžasne.

Tetovanie medúzy Sea Life

Tetovanie medúzy Sea Life

Ak chcete predviesť svoju lásku k morskému životu, mali by ste si dať vytetovať túto medúzu z morského života. Toto tetovanie obsahuje medúzu a niekoľko ďalších morských tvorov, ktorí sa potulujú pod morom. Pozadie tohto tetovania obsahuje modrý atrament na označenie mora. Celé tetovanie obsahuje farebný atrament a detaily, vďaka ktorým vyzerá ako skutočné more. Mnoho ľudí si toto tetovanie taktiež predstavuje, aby predstavovalo miesto, na ktorom vyrástli, najmä ak bolo blízko mora. Toto tetovanie by vyzeralo brilantne na lýtku alebo ruke.

Geometrické tetovanie medúzyGeometrické tetovanie medúzy

Geometrické tetovanie medúzy

Toto geometrické tetovanie medúzy je pre teba ako stvorené, ak chceš vo svojom tetovaní vyskúšať niečo nové. Toto tetovanie obsahuje čiernu medúzu napustenú atramentom, ale namiesto rovných semenníkov má ryba geometrický semenník v tvare štvorca. Toto tetovanie obsahuje aj nádych rôznych akvarelov, ktoré mu dodávajú abstraktný charakter. Toto tetovanie je veľké, takže je vhodné na hrudník alebo chrbát. Do tetovania môžete pridať niekoľko ďalších prvkov, aby ste dosiahli živý dotyk.

Medúza vo vesmírnom tetovaní

Medúza vo vesmírnom tetovaní

Niektoré tetovanie medúzy obsahujú aj prvky vesmíru a väčšina z nich má veľké rozmery. Veľké tetovanie medúzy má vždy nejakú funkciu podobnú mimozemšťanom. Ak chcete vyskúšať niečo nad rámec, musíte siahnuť po tejto medúze vo vesmírnom tetovaní. Toto tetovanie obsahuje farebnú medúzu napustenú atramentom na pozadí galaxie s použitím modrého a čierneho atramentu. Pozadie galaxie zvýrazňuje tetovanie medúzy a jej priestorové vlastnosti. Ak radi čítate o galaxiách, vesmíre a tajomstvách vesmíru, toto tetovanie je pre vás ako stvorené. Toto tetovanie môžete zabiť na ruke alebo stehne; vyhovuje mužom aj ženám.

Tetovanie medúzy lebky

Tetovanie medúzy lebky

Ak hľadáte niečo dramatické a jedinečné, toto tetovanie medúzy na lebke je najlepším návrhom, ako to dosiahnuť. Toto tetovanie obsahuje čiernobielu medúzu napustenú atramentom, kde hlava medúzy obsahuje tvár lebky. Ak chcete, aby tetovanie vyskočilo, môžete vždy pridať farebný atrament, ale čiernobiely atrament mu dodáva dramatickejší nádych. Toto tetovanie je celkom symbolické, pretože medúzy sú staroveké morské tvory. Toto tetovanie by vyzeralo úžasne na vašej nohe alebo ruke.

Tetovanie Brain Jelly Fish

Brain medúza tetovanie

Toto tetovanie medúzy na mozgu je jedným z najneuveriteľnejších a najunikátnejších tetovaní, s akými sa kedy stretnete. Toto tetovanie obsahuje farebnú medúzu napustenú atramentom, kde hlava medúzy obsahuje ľudský mozog napustený v horčicovom odtieni, aby vyzerala prirodzene. Pozadie v tomto tetovaní obsahuje efekt akvarelu; vždy to môžeš zmeniť alebo nechať tetovanie tak, ako je. Mnoho ľudí vníma mozog v tomto tetovaní predstavuje svoj vlastný mozog. Ukazuje, že majú rovnaké vlastnosti ako medúza, najmä inštinkty na prežitie. Toto tetovanie by najlepšie vyzeralo na stehne alebo chrbte.

Tetovanie medúzy s drahokamami

Tetovanie medúzy s drahokamami

Pre ženskejší nádych vo vašom tetovaní medúzy môžete vyskúšať toto tetovanie medúzy s drahokamom. Toto tetovanie je veľmi krásne a má veľmi elegantný vzhľad. Obsahuje modro -bielu napustenú medúzu vyrobenú z drobných modrých šperkov. Tetovanie obsahuje aj ďalšie etnické vzory, vďaka ktorým skutočne vyniká. Toto tetovanie by vyzeralo úžasne na vašom stehne alebo ruke. Tetovanie predstavuje eleganciu medúzy a silné inštinkty na prežitie, ktoré zobrazuje pod morom. Tieto rovnaké postavy predstavujú aj vašu osobnosť.

Bloom medúzy tetovanie

Bloom medúzy tetovanie

Tento kvet tetovania medúzy je pre teba ideálny, ak chceš, aby si na tele vytetovali viac ako jednu medúzu s nejakými exotickými detailmi. Toto tetovanie obsahuje tri farebné napustené medúzy v rôznych veľkostiach; veľké, stredné a malé. Tetovanie zahŕňa aj akvarelovú techniku, vďaka ktorej je získanie jedinečnejšie a presvedčivejšie. Tri medúzy v tomto tetovaní môžu predstavovať rodinu alebo skupinu troch priateľov, ktorí majú inštinkty na prežitie rovnako ako medúzy. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na chrbte.

Kmeňové medúzy tetovanie

Kmeňové medúzy tetovanie

Ak hľadáte tradičné tetovanie medúzy, práve ste našli ten správny dizajn. Toto kmeňové tetovanie medúzy je ideálne na vrhanie niektorých tradičných vibrácií. Toto tetovanie obsahuje iný dizajn medúzy v porovnaní s ostatnými. Hlava medúzy sa zdá byť veľmi odlišná od bežných, s použitými rôznymi farbami. Mnoho ľudí by si nechalo dať toto tetovanie len kvôli exkluzívnemu dizajnu, ktorý obsahuje. Toto tetovanie na ruke môžete krásne zabiť.

Tetovanie medúzy Genie

Tetovanie medúzy Genie

Toto tetovanie medúzy džin je celkom nepopulárne, ale veľmi jedinečné. Toto tetovanie obsahuje farebnú medúzu napustenú atramentom, vrátane rôznych farieb. Pod medúzou je malý lampovitý predmet, ktorý zobrazuje medúzy, ktoré z nej vychádzajú ako džin. V tetovaní je niekoľko kučeravých funkcií, aby bolo zábavnejšie a živšie. Toto tetovanie zdôrazňuje mystickú vlastnosť medúzy a predvádza jedinečné schopnosti, ktoré má, rovnako ako jedinečnosť a dominantné vlastnosti nositeľa. Toto tetovanie bude na vašej nohe alebo ruke vyzerať úchvatne.

Časté otázky

Koľko by stálo moje akvarelové tetovanie medúzy?

Akvarelové tetovanie stojí okolo 600 dolárov, ale to závisí od mnohých vecí, ako napríklad od miesta, odkiaľ ho robíte, a od umiestnenia tetovania. Ak idete na 5-palcové tetovanie, malo by vás to stáť zhruba 500-700 dolárov. Ceny by sa líšili, ak by váš tetovací salón účtoval hodinovú sadzbu.

Ako bolestivé je tetovanie na stehne?

Ak sa obávate bolesti, ktorá s tetovaním prichádza, potom je stehno tým správnym miestom, pretože je to najmenej bolestivé miesto v porovnaní s inými oblasťami tela. Stehná majú viac tuku ako kosti, takže extra vypchávky vám ušetria väčšiu bolesť. Stálo by za to dať si na stehno vytetovať medúzu.

medúza-tetovanie

Záverečné slová

Po prečítaní tohto článku a prečítaní si rôznych tetovaní na medúzy si určite budete chcieť teraz vytetovať medúzu. Pri pohľade na rôzne prevedenia môžete povedať, aké sú medúzy mystické a jedinečné, a nepochybne je ťažké ich prehliadnuť. Ak máte pocit, že sa môžete spojiť s významom tetovania medúzy, máte ďalší dôvod, prečo si toto tetovanie ihneď zaobstarať. Prestaňte preto premýšľať a rezervujte si stretnutie s tetovaním už dnes. Konečné výsledky vás určite prekvapia.

About the author