125 myšlienok keltského tetovania, ktoré vo vás vytiahnu bojovníka

Keltský kmeň bol jedným z najvplyvnejších kmeňov, ktoré sa dostali na rôzne územia v Európe vrátane Škótska, Írska, Anglicka a Walesu. Tento kmeň bol známy svojimi divokými bojovníkmi a zmyslom pre štýl. Tetovanie v Keltský kmeň boli skôr nutnosťou, pretože by to označilo mužov za bojovníkov. Ľudia považovali týchto kmeňov za vysokých a mocných, najmä ak by na nich videli tetovanie keltským uzlom.

Keltský uzol bol vôbec prvým keltským tetovaním, ktoré vzniklo; roky potom však vzniklo mnoho ďalších návrhov a významov. Keltské tetovanie sa vám môže zdať veľmi staré. Napriek tomu, dokonca aj dnes si mnoho ľudí dáva na svoje telo rôzne keltské tetovania kvôli svojmu jednoznačnému významu a krásnym vzorom. Vírivky a línie prítomné v keltskom tetovaní sú to, čo ho robí tak jedinečným a oplatí sa ho získať.

Ak sa chystáte na keltské tetovanie, musíte si prejsť nižšie uvedené nápady, ktoré vás budú fascinovať. Dozviete sa tiež o rôznych významoch, ktoré každé tetovanie má. Užite si teda tetovanie o najlepšie keltské tetovanie.

Význam keltského tetovania

Keltské tetovanie má mnoho významov, ktoré sú celkom symbolické a dobre odrážajú život ľudí. Keltský uzol je jedným z najbežnejších keltských tetovaní a je s ním spojený niekoľko významov. Keltské uzly predstavujú, že život je pokračujúca cesta; prekračuje fyzický aj duchovný svet a že tam nie je žiadny začiatok ani koniec. Preto predstavuje večnosť a prírodu. Keltské uzly majú tiež náboženský význam, pretože uzly znamenajú spojenie medzi ľuďmi.

Tetovanie v keltskom uzle tiež predstavuje čas, pohyb a vietor; viery a čiary v tomto tetovaní zobrazujú tieto prvky. Niektoré z týchto riadkov majú tiež mytologický význam, pretože môžu predstavovať draky. Symbolizuje tiež odvahu, ochranu a silnú energiu. Ak máte pocit, že vo sebe vidíte tieto silné atribúty alebo si chcete pripomenúť tieto dynamické vlastnosti, mali by ste si dať urobiť keltské tetovanie.

Keltské tetovanie znamená nadradenosť a silu mužov; v dnešnej modernej dobe však mnoho žien nosí aj keltské tetovanie a niektoré vzory majú ženský nádych. Akonáhle budete vedieť, prečo si dávate keltské tetovanie, a preštudujete si význam, potom výber dizajnu nebude veľký problém.

Ideálne umiestnenie pre keltské tetovanie

Bojovníci mali vôbec prvé keltské tetovanie, ktorým bol keltský uzol na ich ruke alebo hrudi. Tieto umiestnenia mali veľký význam, pretože by ich označili za skutočných bojovníkov. Ak sa rozhodnete pre tetovanie keltským uzlom, mali by ste zvážiť jeho získanie na týchto dvoch miestach. Pretože v keltských tetovaniach je toľko nových úprav, rôzne prevedenia vyzerajú najlepšie na rôznych umiestneniach. Jedným z bežných miest keltských tetovaní je ruka alebo plný rukáv.

Ak sa chystáte popísať najlepšie keltské tetovanie, mali by ste si ho dať na plný rukáv. Keltské tetovanie si môžete nechať naparovať aj na zápästí, na nohe alebo v blízkosti členka. Tieto priestory sú najlepšie, ak má vaše keltské tetovanie malú veľkosť. Niektorí ľudia sa rozhodnú pre chrbát, ak si dávajú veľké keltské tetovanie. Bez ohľadu na to, kde si necháte vytetovať keltské tetovanie, bude vždy vyzerať úžasne, vďaka čomu sa budete cítiť a budete vyzerať ako bojovník..

Tetovanie keltského stromu

Tetovanie keltského stromu

Ak hľadáte zmysluplné a duchovné tetovanie, toto tetovanie na keltský strom je pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje čierny obrysový strom s koreňmi a listami vyrastajúcimi v keltských vzoroch, ktoré existujú v kruhu s čiernym atramentovým pozadím. Symbolizuje korene človeka a jeho hlboké spojenie s jeho pôvodom. Muži zvyčajne nosia tento typ tetovania; dokonca aj ženy to môžu zabiť najlepšie na chrbte alebo lakte.

Tetovanie keltských rýb

Tetovanie keltských rýb

Toto tetovanie keltských rýb je skôr ako tetovanie zverokruhu pre tých ľudí, ktorých narodeniny pripadajú na obdobie od 5. augusta do 1. septembra. Toto tetovanie obsahuje keltskú rybu vyrobenú z keltských uzlov a viery s keltským znakom napusteným čiernou a hnedou farbou. Toto tetovanie symbolizuje brilanciu a dokonalosť človeka, pretože predstavuje aj úroveň introspekcie. Aj keď vaše narodeniny nespadajú presne na mesiac, môžete ich získať, ak máte pocit, že význam odzrkadľuje vašu osobnosť. Toto tetovanie môžete perfektne zabiť na ruke alebo chrbte.

Tetovanie keltským perom

Tetovanie keltským perom

Ak hľadáte spôsob, ako vykresliť svoje keltské korene ženským a umeleckým spôsobom, určite by ste mali vyskúšať toto tetovanie keltským perím. Obsahuje čierne napustené perie vyrobené z keltských línií a vírov. Vzhľad tohto tetovania je dosť fascinujúci; veľa ľudí si to zaobstará kvôli svojmu jedinečnému a nádhernému vzhľadu. Toto tetovanie predstavuje transcendenciu pozemskej ríše a Celtics veril, že toto perie je čierneho havrana. Toto tetovanie môžete dokonale zabiť na predlaktí, ruke alebo nohe. Ak sa chcete ešte dotknúť, môžete si vybrať pridanie farebného atramentu.

Tetovanie keltskej korytnačky

Ak hľadáte jemné, ale zmysluplné keltské tetovanie, potom je toto tetovanie keltských korytnačiek pre vás tou správnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje zelenú napustenú malú korytnačku vyrobenú z keltských vzorov a niekoľko čiernych napustených tieňov. Toto tetovanie symbolizuje dlhovekosť a keltské uzly na korytnačke predstavujú múdrosť. Ak hľadáte spôsoby, ako nájsť múdrosť vo svojom živote, toto tetovanie vám môže pomôcť. Môžete si vybrať, či si necháte toto tetovanie napaľovať kdekoľvek na tele. Najlepším miestom by bolo zápästie, kľúčna kosť alebo ruka.

Tetovanie symbolov keltskej triquetry

Keltský symbol Triquetra je celkom zásadným symbolom keltského tetovania a je populárnym tetovaním už od keltských čias. Toto tetovanie obsahuje trojstranný trojuholníkový dizajn napustený čiernou farbou s kruhom okolo. Toto tetovanie symbolizuje mesiac a slnko, pretože znamenie trojice prítomné v tomto tetovaní pravdepodobne predstavuje fázy medzi slnkom a mesiacom.

Symbolizuje tiež prírodu a ducha. Kelti verili, že tento symbol predstavuje ich mesačnú bohyňu; teda predstavovala aj slobodomyseľnú ženu a krásu. Toto tetovanie má malú veľkosť; Preto si ho môžete nechať potiahnuť na zápästí, chrbte, ramene alebo na inom mieste, ktoré by ste chceli.

Tetovanie keltského bojovníka

Môžete tiež vyskúšať toto veľkolepé tetovanie keltského bojovníka. Toto tetovanie obsahuje čierno -sivého napusteného muža, ktorý drží luk a šíp pripravený na výstrel v tradičnom keltskom prevedení. Toto tetovanie je úžasné, najmä s keltským dizajnom, a je ideálne na tetovanie na rukáve. Toto tetovanie predstavuje silu, postavenie, hrdinstvo, mužnosť a trvanlivosť.

Muži toto tetovanie bežne nosia, pretože im to dáva šancu identifikovať sa ako bojovníci svojej domácnosti, ktorí môžu pomôcť v akýchkoľvek skúškach. Ak ste fanúšikom tetovania na rukáve a hľadáte niečo, čo by pokrylo celú vašu pokožku, toto je určite tetovanie, do ktorého by ste sa mali bez premýšľania pustiť.

Tetovanie keltskou kotvou

Ak máte radi more a lode a hľadáte spôsob, ako predviesť vo svojich tetovaniach staroveký keltský kmeň, potom musíte vyskúšať toto keltské kotvové tetovanie. Toto tetovanie obsahuje čiernu a hnedú napustenú kotvu s keltským uzlom v strede. Detaily a tieňovanie v tomto tetovaní prinášajú realistické vlastnosti, vďaka ktorým je unikátny ako kedykoľvek predtým. Toto tetovanie symbolizuje krásny čas, ktorý ľudia trávia na mori a ich lásku k vodným expedíciám. Keltský uzol mu dodáva punc keltského dedičstva. Toto tetovanie má veľmi mužskú atmosféru a na ruke alebo na lýtku bude vyzerať dokonale drzo.

Tetovanie keltského draka

Tetovanie keltského draka

Tetovanie keltského draka je jedným z najobľúbenejších keltských tetovaní a má divokú atmosféru. Toto tetovanie obsahuje čierno -sivého napusteného draka, ktorý ti víri po celej ruke keltské vzory a symboly. Kelti považovali drakov za symbol postavenia, nesmrteľnosti a múdrosti. Vnímali to aj ako stvorenie, ktoré spôsobuje chaos a zmätok.

Mnoho ľudí si týmto tetovaním pripomína skutočných vodcov, pretože spoločnosť Celtics považovala drakov za vodcov klanu alebo rodiny. Preto toto tetovanie dáva ľuďom pocit kontroly a bossov. Toto tetovanie by vyzeralo perfektne na vašom bicepse, krku alebo chrbte. Tento typ tetovania sa dodáva v rôznych veľkostiach od tetovania keltského draka s malým rukávom až po celý rukáv.

Tetovanie keltskej sovy

Môžete tiež ísť na toto tetovanie keltskej sovy a dosiahnuť na svojom tele fantastické keltské snímky. Toto tetovanie obsahuje čiernu napustenú sovu s rôznymi keltskými líniami a na bruchu sovy je modrý napustený prívesok s modrým zvýraznením v celom tetovaní. Toto tetovanie symbolizuje intelekt a múdrosť. Identifikuje tiež ľudí s pokročilým myslením, pretože majú silné znalosti o iných svetoch a vynikajúce psychické schopnosti. Toto jedinečné a zmysluplné tetovanie môžu hojdať ženy aj muži. Toto tetovanie môžete zabiť najlepšie na chrbte, ramene alebo krku.

Keltské tetovanie lebky

Ak sa chystáte na niečo divoké a vintage, toto keltské tetovanie lebky je pre vás tým najlepším. Toto tetovanie obsahuje čiernu a hnedú napustenú vysokú lebku s drahokamovou rytou prilbou so strašidelným vzhľadom. Ak máte v pláne získať toto tetovanie, určite navštívte skúseného tatéra, ktorý vám dodá najlepšie tieňovanie a kontúrovanie tetovania. Všimnite si, že to je tieňovanie, ktoré prináša realizmus v tomto tetovaní. Toto tetovanie môžete krásne vyobraziť na ruke, chrbte alebo stehne, v závislosti od veľkosti tetovania, ktoré ste si vybrali.

Časté otázky

Čo by som mal mať na pamäti pri keltskom tetovaní?

Ak máte v pláne získať dokonalé keltské tetovanie, najskôr sa zoznámte s keltskou históriou. Musíte si vybrať dizajn, ktorý má zmysluplný nádych a s ktorým môžete mať vzťah. Tiež je lepšie, ak sa pustíte do malého keltského tetovania, pretože veľa ľudí je sklamaných po tom, čo si celé telo potetujú starodávnymi vzormi. Pri výbere keltského dizajnu je vždy najlepšie zvoliť ten, ktorý obsahuje čiernobiely atrament, pretože keltský nádych bude krajší..

Zmení sa moje keltské tetovanie, ak sa začne meniť štruktúra môjho tela?

Keď začnete chudnúť alebo zrazu priberiete, na tele sa vám začne objavovať veľa strií. Niekedy to môže narušiť vzhľad vášho tetovania a spôsobiť jeho vyblednutie; nie je to však nevyhnutné. Môžu to zažiť ľudia, ktorí užívajú ťažké lieky počas tehotenstva alebo užívajú steroidy. Vždy je najlepšie vyhnúť sa tetovaniu na bruchu alebo stehnách, ak máte pocit, že s najväčšou pravdepodobnosťou dosiahnete takú zmenu..

Sú tetovanie keltského kríža pohanské?

Tetovanie keltského kríža predstavuje kresťanstvo; tento symbol je však založený na pohanských presvedčeniach a rituáloch. Mnoho ľudí to preto nespája s kresťanstvom.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Záverečné slová

Keltský kmeň sa zdal byť dosť silný a divoký. Môžete si niekedy predstaviť, aké by to bolo byť v tej dobe nažive. Aj keď sa nemôžete vrátiť do tej éry, ale môžete sa cítiť ako keltský tým, že si dáte tieto keltské tetovania. Tieto fascinujúce nápady keltského tetovania vám pomôžu vybrať si toho správneho a pomôžu vám získať vibrácie ako bojovník. Nestrácajte preto veľa času a ihneď si rezervujte stretnutie s tetovaním!

About the author