125 najlepších horských tetovaní! Umožňuje vyšplhať sa vysoko

Pokiaľ ide o prekonávanie prekážok, najlepšie to môže predstavovať analógia výstupu na najvyššie hory sveta. Predstavte si, že ste uväznení vo výške 25 000 stôp, ktorá vám spadne z čeľuste a zostanú v objatí blížiacej sa smrti. Bez ohľadu na to, aké vytrvalé úsilie váš tím robí, aby vás zachránil, v tejto výške môže byť záchrana takmer nemožná.

The výstup nie je ani ľahký; môže byť tma, plná výziev, vyžadujúcich odolnosť od každého vlákna vášho bytia. Napriek všetkým týmto ohrozujúcim prvkom, riziku a výzvam, pokiaľ ide o interpretáciu hôr, mnohé kultúry ju spájajú so stabilitou, nebojácnosťou a prírodnou krásou.

Najmä pre začiatok, myšlienka hory predstavuje hlavné výzvy života. Aby ste dosiahli svoje ciele alebo úspech v živote, je nevyhnutné postupovať krok za krokom, kým sa nedostanete na vrchol.horské tetovanie

Kultúrny význam horského tetovania

Horské tetovanie, v tomto ohľade, je už dlho neoddeliteľnou súčasťou mnohých kultúr. Zobrazujú ručnú prácu a výzvy života. Niektoré z nich znamenajú duchovný význam, ktorý povzbudzuje ľudí k dosiahnutiu nových cieľov.

Iné kultúry pripisujú horské tetovanie posvätným božstvám. V indickej, thajskej a japonskej kultúre prevládajú horské tetovania v izolácii a ťažkostiach. Predstavujú samotu a sú skvelým spôsobom, ako si pripomenúť, že ľudia musia vo svete prežiť sami.

Navyše, v európskych kultúrach ľudia zbožňujú horské tetovanie a spájajú si ho so stabilitou a vytrvalosťou. Horské tetovanie je pre nich znakom „darovania života“, pretože vedecky sú hory zdrojom vody. Prakticky nehybné hory symbolizujú nezlomnú silu a odvahu.

Nápady na tetovanie na horách

Nedá sa poprieť, že horské tetovanie sa stalo prekvapivo populárnym nielen preto, že vyzerá super trendy, ale aj pre svoje významné asociácie..

Tu prediskutujeme niekoľko štýlových a tradičných návrhov tetovania hôr, ktoré vám pomôžu vybrať ten najlepší, ak ho plánujete získať.

1. Horská abstraktná kompozícia

Jedinečné tetovanie dostalo toto meno kvôli svojim zaujímavým vzorom a zaujímavému abstraktnému zloženiu. Na prvý pohľad budete cítiť, že v tomto tetovaní je toho toľko, čo je potrebné pochopiť. Abstraktná kompozícia, ktorá predstavuje maďarský tetovací štýl Balazsa a je nepochybne nepopierateľným dizajnom. Dizajn nielenže vyzdvihuje precíznosť, ale aj spiritualitu.

Od vyčnievajúcich tvárí až po geometrické vzory, v tomto tetovaní všetko vyzerá fascinujúco. Dizajnové prevedenie dokonale vyhovuje ľuďom, ktorí sú hlbokí, filozofickí a vnímajú život z viacerých perspektív.

Umiestnenie tetovania

Vďaka svojim širokým potlačiam vyžaduje horské tetovanie s abstraktnou kompozíciou viac priestoru. Toto tetovanie si môžete vytlačiť na predlaktie alebo dokonca na zadnú stranu krku.

2. Živé a kreatívne horské tetovanie

Nie je pochýb o tom, že elegancia tohto tetovania chvíľu trvá, kým sa úplne ponorí. Je ťažké neoceniť veľkolepú kombináciu farieb a hôr. Navyše, nie je to len úchvatná kombinácia tohto tetovania, pri ktorej sa cítite úžasne, ale aj génius, ktorý je za tým..

Tetovanie, ktoré krásne symbolizuje prírodné krásy hôr, v zásade predstavuje pôsobivé dielo. Nádherný západ slnka spojený s dokonale zmiešanými tónmi odtieňov súmraku robí toto tetovanie jedinečným a odlišným.

Akonáhle sa začnete zameriavať na dizajn, všimnete si, že slnko, ktoré stojí pred vami z šikovne vytvorenej nádoby v tvare diamantu, má svoj hlboký význam.

horské tetovanie

Umiestnenie tetovania

Či už si vyberiete veľký alebo malý odtlačok tohto dizajnu, trojuholníkový dizajn vyzerá perfektne na predlaktí, bicepse alebo krku. Porovnateľne lepšie vyzerá v tých častiach, kde môže rýchlo pohliadnuť.

3. Pohorie s odrazom

Perfektné tetovanie v tvare diamantu je jedným z najmodernejších krajinných návrhov a ponúka tieňové horské prostredie. Najvýraznejšou črtou tohto tetovania je odraz krajiny na jazere priamo pod dizajnom.

Uspokojivý symetrický dizajn tohto tetovania má veľký význam, ak ste milovníkom prírody. Zastavená poloha, stromy a odraz jazera sú príjemným výhľadom pre tých, ktorí hľadajú oddych vo svojom uponáhľanom živote..

Umiestnenie tetovania

Zadná časť krku je ideálnym miestom pre toto tetovanie.

4. Tetovanie Mountain Dew

Názov pre vás nie je nový, pretože je jedným z najobľúbenejších sýtených nápojov v Amerike. Značka symbolizuje odvahu a motivuje ľudí k výzvam v živote. Logo vyzerá skvele ako body art, obzvlášť mladí ľudia ho vtláčajú, aby demonštrovali svoj odvážny prístup k životu.

Umiestnenie tetovania

Napriek tomu, že štýlové a trendové tetovanie vyzerá skvele na akejkoľvek časti tela, jeho potlač na holennej kosti zlepšuje jeho vlastnosti. Môžete si ho tiež nechať napáliť na zápästí.

5. Tetovanie na Svätej hore

Je to skvelý spôsob, ako vyjadriť svoju spiritualitu a vieru v posvätné božstvá. V mnohých kultúrach sväté horské tetovanie už oddávna symbolizuje ľudské spojenie a spojenie s Bohom. Budhisti kedysi vtláčali sväté horské tetovanie ako symbol svojej nábožnosti a neochvejnej viery v Boha.

Statický, ale fascinujúci dizajn svätého horského tetovania vyzerá božsky. Hora s čiernymi odvážnymi obrysmi a pruhmi na ňu pôsobí lákavo.

Umiestnenie tetovania

Vaše zápästie je ideálnym miestom pre tetovanie svätých hôr. Jeho odtlačok na zápästí vám uľahčí schovanie alebo zobrazenie tetovania, kedykoľvek budete chcieť.

6. Compass Landscape Mountain

Kompasová krajina, jedna z trendových tetovaní, je pozoruhodnou kombináciou moderných a tradičných prístupov. Je to akési majestátne okno prírody, ktoré má elegantný a hravý nádych. Drobná krajina plná detailov sa môže stať snom každého cestovného nadšenca.

Portrét má navádzací kompas so zasneženými horami, čo ukazuje, že námorníci začínajú byť ozdobení dobrodruhmi.

Odvážne odľahlé detaily s modrou a bielou kombináciou mu dodávajú perfektný vzhľad zemegule.

Umiestnenie tetovania

Predlaktie je najlepším miestom na umiestnenie tohto štýlového horského tetovania. Napriek svojej malej veľkosti vyzerá živo a živo.

7. Neskutočná hora

Je ťažké sa čudovať tejto vynikajúcej zmesi farieb a hôr. Neskutočné horské tetovanie je pre nápaditých ľudí, ktorí radi vidia farby aj v skalnatých horách. Tetovanie je realistickým zobrazením optimizmu, nádeje a živosti.

Pri podrobnom pozorovaní ho môžete opísať mnohými spôsobmi, napríklad eklektickým, intenzívnym alebo psychedelickým. Tento dizajn tetovania je nezameniteľne jedinečný a atraktívny a vytvára magickú auru okolo každého, kto ho vidí.

Umiestnenie tetovania

Môžete si ho odtlačiť na zápästie, predlaktie alebo krk; odvážny a živý dizajn bude odrážať váš pozitívny prístup k životu.

8. Geometrické horské tetovanie

Horské tetovanie pre nich nemusí mať nutne intenzívny význam. Tí, ktorí hľadajú zábavný prvok pri výbere tetovania, prídu na to, že geometrické horské tetovanie je pre nich ako stvorené. Tetovanie v tvare šarkana má jednoduchý dizajn s detailnými tučnými obrysmi, ktoré vylepšujú každý malý horský obraz.

V spodnej časti tohto tetovania je krásny zväzok listov pripevnený šnúrkou, čo je v skutočnosti zábavná časť. Struna listov vytvára plot okolo tetovacieho dizajnu a zdá sa, že hory sú pripravené k letu.

horské tetovanie

Umiestnenie tetovania

Tetovanie v tvare diamantu nepotrebuje veľa miesta a vyzerá strhujúco na dlani. Môžete si ho tiež vyraziť na zápästie a predlaktie.

9. Water Color Mountain

Chcete niečo výnimočné, nie kvetinové, ale atraktívne v dizajne horského tetovania? Úžasne krásne akvarelové horské tetovanie sú vynikajúcou možnosťou. Mnohonásobné hory v tetovaní pôsobia veľkolepo a veľkolepo.

Keď vidíte farebné veľké i malé hory, okamžite získate pozitívnu atmosféru. Karmínové odtiene vytvárajú atraktívny pohľad a znamenajú nádej.

Umiestnenie tetovania

Najlepším umiestnením pre akvarelové horské tetovanie je zápästie a dlaň. Navyše, jeho potlač na lakte a predlaktie tiež pôsobí pôsobivo.

10. Ihlový krajinný dizajn hôr

Malý, ale pôsobivý dizajn horskej krajiny s jednou ihlou je súčasťou niektorých obľúbených atramentových diel. Na to, aby ste ocenili drobné detaily tohto tetovania, pravdepodobne budete potrebovať lupu alebo makroobjektív.

Pohoria sú vrcholom tohto tetovania s čiernobielymi tieňovými mrakmi zakrývajúcimi ich vrcholy.

Umiestnenie tetovania

Krajinové tetovanie ihlou vyzerá najlepšie na boku dlane alebo na krku.

11. Komické Back Mountain Tattoo

Tetovanie je určené pre mladistvé duše. Super cool a super roztomilé, komické tetovanie zo zadných hôr je skvelým zobrazením humoru a živej prírody. Dve malé hory s rotujúcou planétou vytvárajú ľahkú náladu a zobrazujú váš postoj „Nemôžem sa starať menej“ o životné prekážky. Veľkosť je ideálna na umiestnenie kdekoľvek na tele.

Umiestnenie tetovania

Ideálnym miestom pre toto tetovanie je zadná časť ramena. Môžete to však skúsiť aj na zápästí a na zátylku.

12. Horské tetovanie Shadowy Forearm

Keď tieň môže odrážať to, čo cítite, prečo sa púšťať do podrobností? Toto atramentové pohorie je vynálezom juhokórejského tetovača, ktorý vie, ako sprostredkovať viac pomocou minimalistických obrázkov.

Tetovanie vytvoril orientálnym obrazom. Toto tetovanie má perfektné bodkované hory, ktoré vyvrcholia cez prikrývku mrakov. Niektorí to môžu interpretovať ako hmlou pokryté údolie, najmä keď je tetovanie vidieť z diaľky.

Umiestnenie tetovania

Malé tetovanie môže byť napustené kdekoľvek na tele, ale najlepšie vyzerá na zadnom ramene a bledšie. Ak chcete dodať kreatívny vzhľad, môžete ho odtlačiť na prednú stranu prstov.

13. Tetovanie na horského leva

Dizajn tetovania sa vám môže zdať zvláštny, ale má veľkú symbolickú asociáciu. Tetovanie je napustené slnečnou a slnečnou živosťou a symbolizuje pumy a pantery.

Nielen to, horské levy sú považované za znak vznešenosti, sily, sebavedomia, vodcovstva, trpezlivosti a poručníctva..

Tetovanie horského leva je ideálne pre športových nadšencov alebo ľudí, ktorí majú dobrodružnú dušu. Modrobiele odtiene so skalnatým horským okolím sú určujúcimi znakmi tohto jedinečného tetovania.

Umiestnenie tetovania

Nechajte si urobiť toto tetovanie na rameno a predlaktie a urobte tak jedinečné body art.

14. Oválne pohorie

Ak máte radi veľké, odvážne a tmavé horské tetovanie, toto môže byť ideálne. Obrovské tetovanie pohoria je obrovské a má veľký priestor pre kreativitu. Obrovský obraz hory s vysokými tropickými stromami je to, čo odlišovalo toto tetovanie od ostatných horských tetovaní.

V tetovaní je úzky prúd vody, ktorý dodáva obrázku ďalší život. Najzaujímavejšou vlastnosťou tohto tetovania je, že môžete začleniť množstvo ďalších návrhov, ako sú lesy, krajina, vtáky a čokoľvek, čo chcete, aby ste vylepšili úžasný vzhľad tohto tetovania..

Umiestnenie tetovania

Zadná ruka, rameno alebo chrbát alebo akákoľvek časť tela, ktorá má dostatok priestoru na zobrazenie veľkých odtlačkov, je ideálnym umiestnením pre toto tetovanie.

15. Pokojné horské tetovanie

Koncept mierového horského tetovania nie je nový, pretože to bola bežná ikona používaná v roku 1970 počas vietnamskej vojny. Veľký počet demonštrantov zdvihol svoje hlasy proti prevládajúcemu násiliu prostredníctvom umenia na tele.

Mierové horské tetovanie sa za posledných niekoľko desaťročí stalo symbolom mieru, solidarity a lásky. Aj keď je potlačený rôznymi spôsobmi, symboly mieru ako holubica, srdce a kvety zostávajú rovnaké.

Umiestnenie tetovania

Peace mountain tattoo má špecifický cieľ; natrieť si ho viditeľnými časťami tela, ako je krk, predlaktie a ramená, je skvelý nápad.

16. Biele hory tetovanie

Trendové a štýlové biele horské tetovanie predstavuje individualitu osoby. Biely striebristý dizajn s malými viacnásobnými horami je veľmi pôsobivý. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, jeho biely atrament je odolný a nevybledne rýchlo.

Umiestnenie tetovania

Jedinečné horské tetovanie vyzerá najlepšie na krku a zadnom ramene.

17. Tetovanie na husle

Toto tetovanie definuje osobnosť hudobníkov alebo tých, ktorí milujú hru na hudobné nástroje. Tetovanie na husľových horách je mimoriadnym zobrazením jemnosti hudby a odolnosti hôr. Obrovský dizajn tetovania má jemné dotyky a pútava pozornosť.

Umiestnenie tetovania

Pre toto tetovanie neexistuje lepšie miesto ako vaše predlaktie. Pokrýva celý priestor od vašej dlane po lakeť a upúta pozornosť každého.

18. Tetovanie na horách Triangle River

Tetovanie trojuholníka na rieke je plné inovatívnych a jedinečných prvkov, ktoré má mnoho charakteristických vlastností. Dizajn tetovania má dve malé trojuholníkové hory s padajúcou riekou, stromami a kvetmi. Rútiaca sa rieka spája oba návrhy tak, že padá do druhého. Tečúca voda v tetovaní symbolizuje cestu životom.

Umiestnenie tetovania

Toto stredne veľké tetovanie je viditeľnejšie, ak ho nakreslíte na zadnej strane ramena.

19. Tetovanie na predlaktie zeme

Typicky krásne, toto horské tetovanie sa za posledných niekoľko rokov stalo najnovším trendom. Dizajn mikrosféry je plný jemných detailov. Vďaka sofistikovaným vzorom sú hory veľmi zaujímavé a dodávajú nádych mystiky.

Umiestnenie tetovania

Ako je uvedené v názve, toto tetovanie je navrhnuté pre vaše predlaktie.

20. Tetovanie vesmír-hora

Toto tetovanie nepopierateľne ukazuje široký pohľad na život. Je to dokonalý obraz, pretože zahŕňa životnú filozofiu a ukazuje horu ako symbol sily. Otočné malé planéty okolo veľkej a pevnej hory zmierňujú význam „byť silný“ v živote.

Umiestnenie tetovania

Tetovanie vyzerá výnimočne na chrbte aj na predlaktí.

21. Minimalistické horské tetovanie

Toto super roztomilé drobné tetovanie dokonale zobrazuje ľudí, ktorí sa narodili a vyrastajú v malých horských mestách. Minimalistická veľkosť tetovania symbolizuje veľkosť malých miest.

Umiestnenie tetovania

Výber zvláštneho miesta pre toto tetovanie ho robí prominentnejším; Odtlačte ho teda na pravú stranu nad lakťom alebo palcom.

Tipy na bezpečnosť tetovania

Ako sa kultúra tetovania rozšírila, zvýšili sa aj zdravotné riziká s ňou spojené. Medzi milovníkmi tetovania je množstvo kožných infekcií, chorôb prenášaných krvou a alergických reakcií.

Bez ohľadu na to, aký typ tetovania chcete ako body art, je nevyhnutné zvážiť nasledujúce preventívne opatrenia, aby ste sa vyhli možným zdravotným problémom. Pred alebo po tetovaní vždy zvážte uvedené tipy:

  • Vždy si nájdite certifikovaného a spoľahlivého tetovača, ktorý má efektívnych a vyškolených zamestnancov
  • Nikdy sa nepokúšajte tetovať sami doma
  • Zaistite, aby váš tetovač dodržiaval štandardné tetovacie predpisy a postupy
  • Pred tetovaním si overte hygienické podmienky tetovacieho štúdia
  • Uistite sa, že váš tetovač používa jednorazové ihly, ochranné rukavice, tácky a tuby. Ak nie sú vybalené pred vami alebo ak majú poškodené pečate, nepoužívajte ich
  • Uistite sa, že váš tetovač používa schválený atrament na zdobenie tela. Skontrolujte dátum exspirácie, aby ste sa vyhli závažným krvným infekciám.
  • Vyhnite sa dotyku alebo odstráneniu obväzu najmenej 24 hodín po tetovaní.
  • Udržujte svoje tetovanie čisté a po odstránení obväzu použite jemnú antibakteriálnu tekutinu
  • Použite tetovacie masti, aby vaše tetovanie bolo zvlhčené a čisté

Spodná čiara

Na záver, horské tetovanie je reprezentáciou odvahy a sily. Všetky vyššie uvedené návrhy majú symbolické spojenie, ktoré môže definovať vašu osobnosť.

About the author