125 najlepších tetovaní kotvy z roku 2021 (s význammi)

Tetovanie je znakom sebavyjadrenia a formy umenia. Aj keď existujú ľudia, ktorí nevedia oceniť tetovanie, mnohí umelci sa domnievajú, že je úžasný zážitok atramentovať si do tela ako jedinečný spôsob rozprávania svojho životného príbehu..

Kotvové tetovanie si získalo obľubu nielen u mužov, ale aj u žien. Stalo sa to bežným dizajnom tetovania, ktorý sa používa dnes, čo nie je vôbec prekvapujúce. Jedným z dôvodov zvýšenej popularity je, že dizajn je relatívne jednoduchý, ale na pohľad štýlový. V skutočnosti mnoho žien atramentuje svoje telo tetovaním navrhnutým ako kotva jednoducho preto, že je elegantné a elegantné.

Kotvové tetovanie

Druhy kotvových tetovaní

Kotevné tetovanie je k dispozícii už nejaký čas, najmä v rokoch 2000 – 2500 pred n. L. V tom čase boli námorníci jediní, ktorí používali tento dizajn ako symbol svojho spôsobu života, vášne a povolania. Tento dizajn však dostávajú dokonca aj ľudia, ktorí nemajú nič spoločné s námorníkmi.

Tu sú niektoré z najobľúbenejších typov kotvových tetovaní dnes:

Tetovanie Navy Anchor

  • Toto je najbežnejší dizajn tetovania pre ľudí, ktorí slúžia americkému námorníctvu, a pre tých, ktorí majú radi tých, ktorí sú v službe. Tento dizajn symbolizuje ich lásku a vernosť americkému námorníctvu. Tento typ tetovania má spravidla iniciály U.S.N (americké námorníctvo), alebo samotné slovo NAVY. Niektorí ľudia tiež žiadajú tatéra, aby na tetovanie začlenil farby americkej vlajky, aby ukázal svojmu vlasti vlastenectvo..

Kmeňové tetovanie

  • Toto je ďalšia variácia obľúbeného tetovania inšpirovaného kotvou. Môže to byť jednoduché kmeňové tetovanie alebo tetovanie, ktoré má zložitý dizajn, v závislosti od pôvodnej inšpirácie umelca alebo osoby, ktorá chce tetovanie. Použitie miest a kultúr známych osobe, ktorá si tetuje, ako inšpirácie pre návrh.

Kotvové tetovanie srdca

  • Tento dizajn tetovania ukazuje viac z romantickej a obetavej stránky človeka, ktorý sa necháva tetovať. Tento typ tetovania symbolizuje súcit s čímkoľvek alebo s kýmkoľvek. Srdce prepichnuté kotvou v strede zvyčajne ukazuje, ako dokáže byť človek obetavý, pokiaľ ide o lásku.

Tetovanie na kotve a na lane

  • Toto je ďalšie mimoriadne obľúbené kotvové tetovanie. Je to znak, ktorý používa Lord Howard z Effinghamu ako rodinná pečať predtým, ako americké námorníctvo symbol prijalo. To je dôvod, prečo to mnohí členovia námornej služby majú ako tetovanie.

Tetovanie Eagle + Globe + Anchor

  • Toto je tiež oficiálny znak americkej námornej pechoty. V tomto type tetovania sú tri nezávislé symboly. Tým prvým je zemeguľa. Dizajn predstavuje Severnú a Južnú Ameriku, ale môže znamenať aj ochotu slúžiť celému svetu. Ďalšou vecou, ​​ktorú si na tomto type tetovania všimnete, je Eagle, ktorý je národným vtákom USA. Nakoniec kotva symbolizuje česť americkej námornej pechoty.

Pozri tiež:

  • 110 úžasných hudobných zbierok tetovania pre každého
  • 110 najlepších návrhov rodinného tetovania tento rok
  • 125 Unikátnych tetovaní so šípkami s význammi
  • 125 najlepších aztéckych tetovacích návrhov pre mužov
  • Najlepších 125 očných tetovaní za rok

kotvové tetovanie

Význam kotviacich tetovaní

Kotevné tetovanie má mnoho variácií, v závislosti od toho, ako si ho interpretujú umelci a ľudia. Existujú ľudia, ktorí používajú kotvu ako symbol svojej povinnosti, zatiaľ čo iní to vnímajú z náboženského hľadiska. Najbližšou reprezentáciou symbolizovanou tetovaním navrhnutým pre kotvu je stabilita.

Zamyslite sa nad hlavným účelom kotvy v lodi. Je tu na to, aby udržal čln v pokoji napriek prítomnosti vĺn a prúdov v mori. Tento scenár zobrazuje stabilitu v čase nepokojov. Život môže byť niekedy ťažký, ak nie stále. Je úplne prirodzené stratiť vedomie z nešťastných udalostí a udalostí okolo vás. Mať vo svojom živote kotvu (nie doslova kotvu), vám môže pomôcť inšpirovať vás, aby ste znova našli svoju stabilitu a postavili sa životným skúškam čelne. Vaša kotva vás udrží pri zemi a zabráni vám kývať.

Aj keď je dobré interpretovať kotvu ako symbol stability, má tiež svoje negatívne dôsledky. Všimnite si toho, že ukotvený čln je nepohyblivý čln, ktorý by mohol symbolizovať neschopnosť pohnúť sa vpred alebo napredovať. Navrhuje to uviaznuť na mieste, kde nie je priestor na rozvoj, alebo uviaznuť v konkrétnom okamihu, ktorý vám neumožňuje rásť ako osoba. Negatívne dôsledky kotvy môžu tiež znamenať nadmerné bývanie v minulosti, čo nie je dobrým zvykom. Pokiaľ sa nevzdáte minulosti, nemôžete očakávať svetlejšiu budúcnosť.

Kotva je tiež symbolom nádeje. V dávnych dobách a dokonca dodnes, zdvihnutie kotvy znamená, že budete môcť konečne opustiť pokojné prostredie a pripraviť sa na novú plavbu. Je to veľmi dôležité dodnes, pretože iba vtedy, keď sa zbavíte svojich obáv a strachu (ktoré vás niekedy ukotvujú k zemi), môžete skutočne napredovať a začať žiť úplne nový život..

Kam by ste si mali dať tetovanie s kotvou

Kotevné tetovanie už samo o sebe púta pozornosť. Umiestnenie na správnu plochu však zvýrazní jeho dizajn a viac vynikne. Muži a ženy majú rôzne preferencie v tom, kam si dať tetovanie. V skutočnosti, okrem výberu tetovacieho dizajnu, je umiestnenie tetovania ďalším problémom, s ktorým sa pri tetovaní musíte vysporiadať. Ľudia si často vyberú odvážne miesto na tele, aby zvýraznili vlastnosti svojho tetovania.

Ženy uprednostňujú kotviace tetovanie na jednej strane krku, trochu pod ušami. To je ideálne pre mladých ľudí, ktorí si práve robia prvé tetovanie. Aj keď nie je potrebné skryť svoje tetovanie, bolo by skvelé dať ho na miesto, kde ho môžete zakryť, kedykoľvek je to potrebné..

Ďalšie dobré miesto, kde si môžete dať tetovanie inšpirované námorníkom, je vzadu, kúsok pod ramenami. Toto miesto je ideálne pre tých, ktorí radi nosia topy bez rukávov, mužov aj ženy. Bude to tam vyzerať úplne sexy a elegantne. Ak máte skvelé ramená, môže to viac zvýrazniť váš dizajn tetovania.

V skutočnosti miesto, kde si dáte svoje tetovanie, závisí skutočne iba od vás. Môžete si ho umiestniť kdekoľvek na telo, pokiaľ o tom budete presvedčený.

kotvové tetovanie

Tipy na prípravu tetovania s kotvou

Predtým, ako pôjdete k tetovaniu na proces farbenia, musíte sa uistiť, že už máte na mysli dizajn tetovania. Vďaka tomu môžete minimalizovať diskusiu, ktorá sa má urobiť, a rýchlo pristúpiť k svojmu prvému tetovaniu.

Vyberte si tetovanie, ktoré bude zodpovedať vašej osobnosti, farbe pokožky (ak chcete mať farebné tetovanie) a miestu, kde chcete tetovanie používať. Pretože to robíte prvýkrát, je lepšie požiadať o tetovanie odbornú radu. Uistite sa, že zahrniete svoj naplánovaný návrh do diskusie a spýtajte sa umelca, čo môžete urobiť, aby vyzeralo ako najlepšie kotvové tetovanie na svete..

Pripravte sa na to, než pôjdete k tetovačovi tým, že sa budete stravovať a hydratovať. Farbenie bude zvyčajne trvať hodiny, v závislosti od toho, aké veľké tetovanie chcete alebo ako zložitý je dizajn tetovania. Musíte tiež rešpektovať čas tetovania tým, že sa dostavíte včas, alebo dokonca niekoľko minút pred plánovaným stretnutím. Nakoniec sa pripravte fyzicky i psychicky, pretože prvé trvalé tetovanie môže veľmi bolieť.

Priemerné náklady na službu & Štandardné ceny za tetovanie kotvy

Kotvové tetovanie nemá príliš veľa zložitých návrhov. Na dokončenie jedného zložitého tetovania kotvy však stále potrebuje veľa času. Ak chcete mať viacfarebné tetovanie, pravdepodobne by vám bol účtovaný vyšší poplatok za základné služby. Obvykle tetovanie navrhnuté na kotvu s dĺžkou asi 3,5 palca a šírkou 2,5 palca stojí okolo 50-100 dolárov. To však bude stále závisieť od vašej aktuálnej polohy.

Servisný poplatok tetovačov sa líši od miesta k miestu. Ak žijete v malom meste a existuje len niekoľko tetovačov, ceny sa môžu vyšplhať až na 200 dolárov. Dôvodom je, že neexistujú žiadni konkurenti, ktorí by spochybňovali vysoké ceny. Ak žijete vo veľkom meste, kde je veľa tetovačov, môžete si dať tetovanie objednať za nižšiu cenu. Mohlo by to byť aj naopak-veľké mestá, drahé tetovanie a malé mestá, tetovanie za nižšie ceny.

Predtým, ako si dáte svoje prvé kotvové tetovanie, mali by ste sa pokúsiť zistiť, koľko by vás jeho vlastníctvo v skutočnosti stálo. Môžete navštíviť obchody s tetovaním vo svojom okolí a opýtať sa na ich cenu. Potom nezabudnite porovnať ich ceny a zistiť, ktoré služby ponúkajú pre vaše peniaze veľkú hodnotu.

Tipy na údržbu po tetovaní kotvy

Musíte si uvedomiť, že udržiavanie tetovania na kotve je veľmi dôležité. Nechcete premrhať nádherný dizajn tetovania, však? Po procedúre tetovania je len prirodzené, že tetovanie trochu bolí. Na koži budete mať škrabance a niekoľko dní očakávajte, že oblasť bude červenkastá. Všetko, čo musíte urobiť, je zabezpečiť, aby oblasť zostala čistá, kým sa vaša pokožka neobnoví. Potom skutočne uvidíte krásu svojho tetovania.

About the author