125 najlepšie hodnotených návrhov geometrického tetovania v tomto roku

Geometrické tetovanie sa dodáva v mnohých farebných paletách a prevedeniach. To môže ísť od úplne abstraktného k inému druhu interpretácie slávneho obrazu. Tieto obrázky sa často používajú ako druh zábavy, referenčný bod pre umelecké dielo alebo dokonca ako inšpirácia pre niečo. Bez ohľadu na to, aké úmysly má človek s geometrickým tetovaním, všetky z nich budú na konci určite vyzerať skvele.

Geometrické tetovanie sa zaoberá niekoľkými čiarami alebo geometrickými tvarmi, ktoré sa spoja a vytvoria ešte väčší tvar. Geometrické tetovanie môže mať formu listov, línií, hviezd a mnohých ďalších vzorov. Najčastejšie, tetovači používajú čierny atrament na vytváranie týchto typov tetovania. Dôvod, prečo ich má každý rád, je ten, že s týmito čiarami a tvarmi môžete urobiť takmer čokoľvek. Tieto tetovania sú možno jedným z tetovaní, ktoré ľudia neľutujú. Je celkom bezpečné povedať, že geometria pomaly ovláda svet tetovacieho umenia. Ale hoci vyzerajú krásne, získanie týchto tetovaní môže byť vďaka tvarom a krivkám nášho tela dosť riskantné. Na vytvorenie geometrických vzorov na koži je potrebný veľmi skúsený tetovač.

geometrické tetovanie

Typy návrhov geometrického tetovania

  • Kvetinové geometrické tetovanie

Tento druh tetovania vám umožňuje pozrieť sa na všetky rôzne prvky, ktoré spolu vytvárajú jeden krásny vzor. Geometrické kvetinové tetovanie spája harmóniu a rovnováhu v jednom dizajne. Kvetinové geometrické tetovanie je najstaršie svojho druhu a bolo vidieť na koži staroegyptských faraónov. Tieto druhy vzorov je možné vidieť aj v architektúre, pretože sú väčšinou inšpirované prírodou a vychádzajú aj z duchovna, náboženstva a vlastného presvedčenia..

  • Geometrické tetovanie zvierat

Jelene alebo jelene sú najčastejším predmetom tohto tetovania. Tetovací umelec niekedy vytvorí siluetu alebo obrázok zvieraťa pozostávajúci z malých tvarov. Na koži človeka to môže vyzerať úžasne.

  • Farebné geometrické tetovanie

Tí, ktorí nedávajú prednosť veľkým vzorom, si toto tetovanie môžu dať – bez ohľadu na to, aké malé je, stále môže vyniknúť vďaka krásnym vzorom, ktoré ho obklopujú. Tieto geometrické tetovania nemusia byť čiernobiele-môžete pridať iba jednu farebnú škvrnu alebo dokonca celú dúhu farieb. Farebné tetovanie s geometrickým vzorom na vás určite bude pôsobiť úžasne. geometrické tetovanie  

  • Geometrické tetovanie

Toto geometrické tetovanie je vhodné pre milovníkov prírody. Škrupinové tetovanie, obzvlášť tetovanie nautilus, vytvára dokonalú symetriu a zároveň vydáva prirodzený, ale jedinečný vzhľad. Rovnako ako jeleň, škrupina je ďalším obľúbeným predmetom, pokiaľ ide o geometrické tetovanie. Je známe, že škrupina je semistatický príklad fraktálu a neustále pripomína, že všetko v prírode je do značnej miery možné škálovať. Škrupina, podobne ako ľudské bytosti, je len malou súčasťou oveľa väčšieho druhu rovnice.

  • Geometria Tetovanie na rukáve

Geometrické tetovanie na rukáve existuje a taktiež majú veľa úžasných vzorov. V rôznych častiach ramien môže tetovač vytvoriť krásne harmonický dizajn, ktorý určite doplní akýkoľvek iný druh tetovania, ktoré máte na tele. Geometrické tetovanie na rukáve obsahuje množstvo podrobností, ktoré by ste chceli vedieť, kde začína a kde končí.

geometrické tetovanie

Geometrické tetovanie na ruke

           

Pozri tiež:

  • 125 tetovaní rýb Koi s významom, zoradených podľa popularity
  • 155 Cool Star tetovanie pre mužov & ženy
  • Tento rok 125 návrhov tetovania na krk
  • 125 najlepších návrhov tetovania srdca v roku 2018
  • 155 Trendy členkové tetovanie pre ženy

Význam geometrických vzorov tetovania

Typický geometrický vzor pozostáva z jedinečného dizajnu, ktorý zahŕňa mnoho malých tvarov. To sa bude opakovať cez pole, aby bol vytvorený plný motív. Pri vytváraní geometrického tetovania musí byť celý vzhľad súvislý, nehovoriac o presnosti. Geometrické tvary sú tvary, ktoré majú veľa symetrických strán a bežne sa vyskytujú v matematických knihách a v matematických predmetoch. Geometrické tvary sú zlúčené a vytvárajú opakujúci sa vzhľad. Geometrický dizajn tetovania v zásade symbolizuje kreativitu, rovnováhu a dôslednosť.

geometrické tetovanie

Tipy na prípravu geometrického tetovania

Získanie dobrého tetovania sa považuje za obrovský míľnik – V skutočnosti stále viac ľudí začína získavať tieto druhy tetovania vďaka svojmu nádhernému vzhľadu. Predtým, ako si urobíte prvé geometrické tetovanie, môžete mať na niečo otázky. Je preto veľmi vhodné, aby ste sa pripravili a získali množstvo znalostí o tetovaní, aby ste mohli byť pripravení.

Vykonajte malý prieskum svojho umelca. To je dôležité, pretože tejto osobe zveríte svoje telo na niekoľko hodín. Vyberte si správneho interpreta pre vás najmenej týždeň pred procedúrou. Ak je to možné, najskôr si prezrite ich portfólio a potom potvrďte, či je tento umelec pre vás ten pravý. Pozrite sa, či sa vám ich práca páči, alebo či sa ich dizajn hodí k typu vzhľadu, ktorý chcete pre svoje budúce tetovanie. Niekedy sa ich práca zobrazuje na internete (na sociálnych sieťach, ako je Instagram) alebo na okne ich obchodu. Prezrite si recenzie umelcov a samotného salónu online, pretože to môže v konečnom dôsledku určiť, či chcete tohto umelca najať na tetovanie..

geometrické tetovanie

Musíte tiež zvážiť čistotu samotného salónu. Ak váš tetovač nenosí alebo odmietne nosiť rukavice, neznamená to čistý zážitok z tetovania, čo môže byť veľmi riskantné. Aj tatér by mal dodržiavať základné pravidlá, pokiaľ ide o čistotu. Najprv musia položiť bariéru na každý povrch alebo predmet, ktorý by mohol prísť do priameho kontaktu so samotným tetovaním alebo s ich rukami. Všetko, čo používajú, musí byť na jedno použitie – umelec by mal ich umývacie fľaše, stroje, oblasť na tetovanie a šnúry zakryť vrecami. Rovnako je potrebné zlikvidovať atrament a ihly. Skúmavky používané na tetovanie by sa mali pravidelne sterilizovať v lekárskom autokláve.

Pred tetovaním sa uistite, že ste v ružovom vresu. Počas tetovania sa imunitný systém vášho tela začne preháňať. Niekoľko týždňov pred tetovaním musíte žiť zdravý životný štýl – to znamená žiadny alkohol, žiadne drogy a dostatok spánku. Musíte si tiež dať poriadne jedlo, než sa vyberiete na schôdzku, aby ste si udržali hladinu cukru v krvi. Vezmite si so sebou občerstvenie, napríklad fľašu vody a občerstvenie – tetovanie môže trvať až štyri hodiny.

geometrické tetovanie

Ideálne umiestnenie geometrického tetovania

Končatiny a chodidlá človeka sú veľmi vypuklé, takže v dôsledku ľudského zraku sa čiary skreslia. Ak máte radi dokonalosť a symetriu, skontrolujte, či vaše geometrické tetovanie vyzerá skvele na vybranej časti tela, než sa vyberiete do salónu, aby ste si ho nechali napustiť atramentom. Ale ak na to nie ste príliš prísni, uvedomíte si, že tieto druhy tetovania je potešením vidieť. Mnoho z nich je tam jednoducho ako ozdoba pokožky. V závislosti od hrúbky čiar sú geometrické tetovanie príjemné a jemné na pohľad.

Ak chcete diskrétny druh geometrického tetovania, zvoľte jednoduchý dizajn, ako sú čiary, bodky a grafika. Tí, ktorí uprednostňujú odvážny vzhľad, sa môžu rozhodnúť pre farebné čiary a väčšie tvary. A je tu aj 3D geometrické tetovanie, ktoré je ťažké dokončiť – ale akonáhle je hotové, stojí to za to.

geometrické tetovanie    

Priemerné náklady na službu & Štandardná cena za geometrické tetovanie

Faktorom číslo jedna, ktorý určuje konečnú cenu tetovania, je jeho veľkosť. Malé tetovanie zvyčajne stojí menej, takže čím je tetovanie väčšie, tým je drahšie. Veľa tetovacích salónov vám bude účtovať ďalšie peniaze za prvý palec štvorcový pokožky. Je to dôležité, aby umelec dokázal pokryť všetky náklady na použitý materiál. Medzitým budú iné tetovacie salóny účtovať poplatky v závislosti od toho, ako dlho procedúra prebiehala, a nie od konečnej veľkosti tetovania-je to preto, že by mohlo byť ťažké presvedčiť prvého klienta, aby poskytol určenú cenu na časovom základe. Takmer každý tetovací umelec tam bude hovoriť o tom, ako sa tetovanie robí, skôr ako môžu oficiálne začať postup.

Tipy na údržbu po geometrickom tetovaní

Ak ste dôkladne preskúmali a vybrali pre seba toho správneho tatéra, poskytnú vám súbor pravidiel týkajúcich sa starostlivosti o geometrické tetovanie – a tieto pravidlá musíte dodržiavať, pokiaľ nechcete, aby vaše tetovanie vyzeralo poškodené. Pamätajte si, že každý umelec má svoju vlastnú sadu tipov na následnú starostlivosť o tetovanie – ale veľa z týchto rád je osvedčených.

Kým sa vaše čerstvé tetovanie stále uzdravuje, snažte sa ho neponárať do vody, vrátane bazénov, vírivky a dokonca ani vaní – technicky je vaše tetovanie otvorenou ranou, takže ak si nebudete dávať pozor, riskujete získanie bakteriálnej infekcie. Noste voľné oblečenie, aby sa tkanina nedotýkala vášho tetovania. Nepotte sa príliš, pretože to môže tiež spôsobiť podráždenie, ktoré môže predĺžiť proces hojenia.

About the author