125 najroztomilejších tetovaní morskej panny pre vás (2021)

Po stáročia si ľudia spájali morské panny s večnou krásou a nádhernou aurou. Pravda je ďaleko od reality. Morské panny sú mystické tvory voľne žijúcich živočíchov. Vyzerajú krásne a zasnené, ale v skutočnom živote sú strašidelné. Nechajte však vnímanie žiť večne.

Bláznenie pre morské panny ovládlo aj tetovací priemysel. Tetovanie morskej panny je obľúbené u žien a mierne aj u mužov. Ale u mužov je to zriedkavé kvôli farebnému kódu a zábavným textúram.

Tetovanie prichádza s nulovými obmedzeniami. Tiež si ho môžete vždy prispôsobiť. Tetovanie morskej panny umožňuje nositeľovi predviesť svoje tvorivé schopnosti. Navyše, ak sa bojíte, že by sa viacfarebné tetovanie morskej panny mohlo zdať efektné, túto myšlienku pustite. Dôvodom je, že štruktúra morskej panny je extrémne jemná, že nič nepôsobí, že by celé tetovanie vyzeralo príliš extra alebo príliš energicky..

Ak sa chystáte na tetovanie morskej panny, ale mýlite sa v tom, ktorý dizajn by najviac vyhovoval vašej osobnosti, pozrite sa na zoznam najroztomilejších nápadov na tetovanie morskej panny uvedený nižšie..

tetovanie morskej panny

125+ najroztomilejších nápadov na tetovanie morskej panny

Čierne tetovanie morskej panny

Tetovanie Pitch Black Mermaid vyzerá úchvatne. Tetovanie má obrovské možnosti umiestnenia, ako napríklad zápästie, predlaktie, ramená, chodidlo, kolená, kľúčna kosť, prst, chrbát a za ucho. Štruktúra nie je príliš zložitá. Tenkovrstvové farbenie odvádza perfektnú prácu. Celkovo má toto tetovanie s ním spojené odvážne a zaujímavé vibrácie.

Symbolický význam: Tetovanie morskej panny v čiernej farbe predstavuje tajomnosť a neskrotný duch. Majte na pamäti, že farebný kód zvyšuje význam tetovania. V tomto prípade čierna ukazuje nositeľa ako niekoho so silnou duchovnou vierou. Niekto seriózny so svojim životom je dôležitý. Má tiež autoritu a silu vysporiadať sa s každým z nich.

Miniatúrne tetovanie morskej panny

Miniatúrne tetovanie morskej panny je najroztomilejšie zo zvyšných myšlienok tetovania. S miniatúrnymi tetovaniami nikdy nič nepokazíte; vždy vás prinútia zbožňovať ich. Niekedy je to umiestnenie, inokedy štruktúra a farebný kód. Možnosti umiestnenia miniatúrnych návrhov tetovania morských panien sú každopádne selektívne, ale všetky veľmi atraktívne, napríklad zápästie, prst, chodidlo, kľúčna kosť a predlaktie.

Štruktúra, ktorá v miniatúrnom prevedení vyzerá najlepšie, je väčšinou vopred nastavená, pričom sa uprednostňuje tenká alebo bodkovaná farba. Kód farby závisí od nositeľa. Ak nechcú, aby bolo miniatúrne tetovanie morskej panny príliš viditeľné, potom by svetlý farebný kód vyzeral skvele. V opačnom prípade textúre dizajnu vyhovujú tmavé farby alebo čierna.

Symbolický význam: Miniatúrne tetovanie morskej panny predstavuje slobodu, rebelskú povahu a večnú krásu.

tetovanie morskej panny

Tetovanie akvarelovou morskou pannou

Tetovanie akvarelovej morskej panny vyzerá príťažlivo. Tetovanie akvarelovej morskej panny sa dá ľahko skryť a kombinovať s inými symbolmi a slovami. Možnosti umiestnenia zahŕňajú predlaktie, ramená, kľúčnu kosť, za ucho, zápästie, nohu a kolená. Jednoduchá tenká podšívková štruktúra umožňuje akvarelom svietiť jasnejšie a upútať pozornosť. S takýmto druhom tetovania sú spojené aj šťastné vibrácie.

Symbolický význam: Tetovanie akvarelovej morskej panny ukazuje lásku a súcit – tiež silu zostať trpezliví v najtemnejších časoch.

Abstraktné tetovanie morskej panny

Abstraktné tetovanie morskej panny vyzerá očarujúco. Možnosti umiestnenia sú obrovské, ako sú ramená, zápästie, zadná časť krku, kľúčna kosť, predlaktie, kolená a za uchom. Abstrakt je mätúci koncept vytvorený z nepravidelných čiar a textúr. Cieľom celého abstraktu je pohrať sa s mysľou diváka, a preto bodkovaná štruktúra robí najlepšiu prácu pri mätení ľudí..

Symbolický význam: Tetovanie predstavuje vášeň a kreativitu. Tiež ukazuje svojho nositeľa ako manipulatívneho a zlomyseľného. Niekto s požiadavkami a odhodlaním okamžite to všetko splniť.

tetovanie morskej panny

Tetovanie morskej panny s dlhým chvostom

Tetovanie morskej panny s dlhým chvostom vyzerá vzrušujúco v každom možnom zmysle. Možnosti umiestnenia tohto tetovania sú obmedzené z dôvodu veľkosti a požadovaného povrchu. Preto toto tetovanie môže byť umiestnené iba na ramená, kolená, chrbát, hrudník a predlaktie. Štruktúra, ktorá podporuje tetovanie, by bola hrubým lemovaním. Takéto zafarbenie umožňuje, aby bol chvost viditeľný a prispel k celkovej príťažlivosti tetovania.

Symbolický význam: Tetovanie morskej panny Longtail predstavuje vzťahy na diaľku, nekonečno, dlhodobé ciele a ambície a trpezlivosť.

Zväčšené tetovanie morskej panny

Obrovské alebo zväčšené tetovanie morskej panny vyzerajú zaujímavo. Vplyv sa zvyšuje s veľkosťou. Podobné je to aj so zväčšeným tetovaním morskej panny. Má silný vplyv na nositeľa. Pozitívne alebo negatívne závisí od toho, ako užívateľ veci vníma. Má tiež obmedzené možnosti umiestnenia, ako sú chrbát, ramená, hrudník a predlaktie.

Farebný kód je entita, ktorú je možné urobiť z nositeľa na nositeľa, a vplyv zostáva rovnaký. Nezáleží teda na tom, či je tetovanie farebné alebo nie; vyzeralo by to veľkolepo.

Symbolický význam: Zväčšené tetovanie morskej panny predstavuje lásku, tajomstvo, ducha a súcit.

Kvetinové tetovanie morskej panny

Kvetinové tetovanie morskej panny pôsobí upokojujúco a osviežujúco a sú s ním spojené pozitívne vibrácie. Možnosti umiestnenia zahŕňajú zápästie, predlaktie, prst, nohu, kolená, kľúčnu kosť a za ucho. Najlepšie vyzerá viacfarebný alebo dúhový kód farby. Možnosti štruktúry sú rozmanité, zahŕňajú bodkované, tenké čiary a hrubé čiary.

Symbolický význam: Kvetinové tetovanie morskej panny je spojené s čistotou, láskou, prejavom emócií, trpezlivosťou a dlhovekosťou. Morská panna je tiež chytré stvorenie, a preto toto tetovanie predstavuje aj inteligenciu a múdrosť.

Tetovanie kostry morskej panny

Tetovanie kostry morskej panny je zaujímavý koncept. Atmosféra môže byť na začiatku trochu strašidelná, ale náraz to všetko zruší. Možnosti umiestnenia sú skvelé, ako napríklad ramená, chrbát, zápästie, predlaktie, kolená, kľúčna kosť, hrudník a chodidlo. S farebným kódom tiež nie je veľký problém. Čierne alebo biele tieňovanie funguje dobre. Jednoduchá štruktúra s tenkými čiarami a bodkovaným atramentom navyše fascinuje nositeľa i diváka.

Symbolický význam: Tetovanie kostrovej morskej panny predstavuje prázdnotu, duševný a duchovný boj. Tiež ukazuje nositeľa ako niekoho, kto si váži život, váži si ho, ale zároveň verí v smrť a život potom.

Tetovanie chobotnice a morskej panny

Tetovanie chobotnice a morskej panny vyzerá otrasne. Možnosti umiestnenia sú obrovské. Napríklad ramená, kolená, predlaktie, zátylok, kľúčna kosť a chodidlo. Štruktúra, ktorá najlepšie vyzerá s takýmto druhom tetovania, by bola tenko lemovaná. Viacfarebné tieňovanie alebo bodkované tieňovanie vyzerá perfektne a vyhovuje textúre chobotnice.

Symbolický význam: Tetovanie chobotnice a morskej panny predstavuje flexibilitu, expanziu, kreativitu, inteligenciu a nepredvídateľnosť.

Žiarivé tetovanie morskej panny

Žiarivé tetovanie morskej panny vyzerá napriek farebnému kódu, štruktúre a umiestneniu veľmi podmanivo a atraktívne. Rozhovor o umiestnení je zásadný. Žiarivé tetovanie morskej panny má veľa možností umiestnenia, ako sú ramená, zápästie, predlaktie, kolená, chrbát, za uchom a kľúčna kosť.

Štruktúra, ktorá vyhovuje tomuto tetovaniu, by bola hrubá čierna podšívka, takže keď tetovací umelec používa na atramentové tetovanie neónové odtiene, žiari pozdĺž čiernych čiar. Oveľa lepší účinok, ako by priniesla bodkovaná čiara.

Symbolický význam: Žiarivé tetovanie morskej panny motivuje nositeľa vidieť vo všetkom to dobré, posunúť sa ďalej od toho, čo ho zlomilo. Koniec koncov, svetlo môže prechádzať iba rozbitými kúskami.

Tetovanie hviezdnej morskej panny

Tetovanie hviezdnej morskej panny vyzerá očarujúco a zasnene. Existuje mnoho možností umiestnenia, ako sú ramená, predlaktia a zápästia, kľúčna kosť, zadná časť krku, stehná, kolená a chodidlo. Farby, ktoré sa k tomuto tetovaniu hodia, sú červená, modrá, indigová, čierna a broskyňová. Štruktúra závisí od textúry. Či už chce nositeľ morskú pannu vyplniť hviezdami alebo vnútri.

Morská panna naplnená hviezdami bude vyzerať dobre v hrubozrnnom atramente, zatiaľ čo vrstvená morská panna by vyzerala skvele v tenkom alebo bodkovanom atramente.

Symbolický význam: Tetovanie hviezdnej morskej panny predstavuje nádej, motiváciu k vysokému cieľu, dôslednosť, trpezlivosť, dôveru, lojalitu, múdrosť a vytrvalosť. Hviezda spojená s morskou pannou tiež ukazuje, že nepotrebujete nikoho, aby dosiahol svoj plný potenciál. Sme to len my a naše výhovorky, ktoré nám bránia dosiahnuť v živote viac.

tetovanie morskej panny

Časté otázky

Znamená tetovanie morskej panny iba sexualitu?

Je pravda, že vo väčšine karikatúr, filmov a románov morská panna zvyčajne púta pozornosť námorníkov lákavým spôsobom. To však nie je jediný význam tetovania. Morská panna tiež ukazuje slobodu od spojení svetských materiálov. Zároveň to znamená tajomstvo alebo tajomstvo, pretože morské panny sú pre svet stále záhadou.

Je tetovanie morskej panny vhodné iba pre dievčatá?

Vôbec nie! Ak viete niečo o morských pannách, musíte si byť vedomí ich spojenia s námorníkmi. V minulosti boli muži väčšinou námorníci. Muž môže mať tetovanie morskej panny a sprevádzať ho námorník. Môže to znamenať, že osoba, ktorá má tetovanie, našla dievča, ktoré ho oslobodilo od jeho bolestí.

Môže si dospelá žena dať tetovanie morskej panny??

Ak ste už dospelá žena, tetovanie morskej panny si samozrejme môžete nechať urobiť. V skutočnosti vás prekvapí, že morské panny a Venuša majú spojenie. Plodnosť a materstvo sú dva z významov, ktoré morské panny symbolizujú. Ak ste matka a dáte si tetovať morskú pannu, bude to znamenať, že ste matkou, ktorá si užíva svoj život a možno vás aj vaše deti oslobodia od strachu zo sveta..

Spodná čiara

Tetovanie morskej panny je trendy väčšinu roka. Symbol je nastaviteľný a veľmi univerzálny. Nebudete ľutovať, keď si dáte jedno z tetovaní morskej panny. Potom môžete zatúžiť po ďalšom tetovaní. Nezabudnite tiež vziať niekoho, kto môže za vás zaznamenať všetky postupy tetovania. Tieto chvíle si treba neskôr vážiť. Tetovanie môže zmiznúť, ale spomienky nie.

Šťastné tetovanie morskej panny pre vás!

About the author