125 nápadov na hudobné tetovanie, ktoré rozhýbu vaše telo

Hudobný priemysel je jedným z najprosperujúcejších a najrozmanitejších odvetví na svete, ktoré má obrovský vplyv na život ľudí, mentálne aj fyzicky. Je ťažké odolať niečomu podobnému hudobnému tetovaniu, pretože bez ohľadu na to, ako ďaleko ste od počúvania hudby, a aj keď sa vám to nepáči, určite to na vás nejakým spôsobom zapôsobilo. Mnoho ľudí si nechá tetovať hudbu z rôznych dôvodov.

Pre ľudí, ktorí pracujú v hudobnom priemysle, má hudobné tetovanie veľký význam, pretože hudobné tetovanie znamená ich vášeň a oddanosť tomuto prosperujúcemu priemyslu. Ľudia, ktorí radi počúvajú hudbu, to tiež chápu, najmä ak existuje konkrétna textová skladba, ktorá ich ovplyvnila. Niektorí si radi dajú vytetovať hudobné nástroje, najmä ak na ne hrajú, alebo to môže mať dokonca aj väčší príbeh. Neexistuje jeden konkrétny dôvod, prečo by si niekto chcel a mal by dať vytetovať hudbu.

Na internete nájdete množstvo nápadov na tetovanie hudby a pri ich výbere to môže byť trochu zdrvujúce. Aby sme vám pomohli, zhromaždili sme niektoré z najlepších nápadov na tetovanie hudby, ktoré by ste mali zvážiť, spolu s ich významom.

Hudobné tetovanie

Význam hudobných tetovaní

Každý, kto má hudobné tetovanie, dáva najavo, že je jednoznačným milovníkom hudby. Skutočný význam tetovania sa však môže líšiť v závislosti od mnohých vecí, napríklad od symbolov a typu hudobného tetovania. Ako už bolo spomenuté, existuje obrovské množstvo hudobných tetovaní. Musíte si vybrať ten, ktorý s vami klikne, a symbolika k nemu pripojená vám môže dať určitý význam.

Jedným z najbežnejších hudobných tetovaní sú tetovania na noty. Jedná sa o slávne hudobné symboly, ktoré zobrazujú hudobníkov alebo ich všeobecnú lásku k hudbe. Význam tohto tetovania súvisí viac s príbehom nositeľa a s tým, ako a kedy ich zasiahla hudba. Okrem toho význam tohto špecifického tetovania je dosť zvláštny a je niečím, s čím sa môže spájať mnoho hudobníkov a milovníkov hudby.

Niektoré hudobné tetovania symbolizujú éru, v ktorej ste sa narodili, alebo typ hudobného žánru, ktorý sa vám páči. Niektorí ľudia si napríklad nechávajú na telo potriasať kazety, aby symbolizovali éru hudby, do ktorej patria a ktorú radi vyrastali. Tieto tetovania dodávajú veľmi vintage nádych a význam. Ďalšie symbolické významy tetovania hudby spočívajú v type nástroja, s ktorým sa necháte tetovať. Špecifický nástroj by mohol mať špeciálny význam. Možno vám to pripomenie, ako ste kedysi hrali na ten nástroj s niekým, koho ste stratili alebo ako ste začali svoju hudobnú cestu alebo kariéru s týmto konkrétnym nástrojom.

Ak sa rozhodnete pre jedinečné hudobné tetovanie, ako je napríklad tetovanie pomocou tlačidla prehrávania, dosiahnete niečo symbolické. Prehrávacie tetovanie symbolizuje vašu lásku k modernej hudbe, ako je elektronická a popová hudba. Má tiež oveľa hlbší význam, pretože symbolizuje, ako by ste mali prestať strácať čas a namiesto toho ísť von a hrať sa. Význam tohto tetovania je veľmi povzbudzujúci a motivačný pre ľudí, ktorí chcú začať so svojou hudobnou kariérou, ale príliš sa boja toho urobiť..

Ako si môžete všimnúť, významy hudobného tetovania závisia od návrhov tetovania. Hudobné tetovanie pomáha vytvárať vašu osobnosť a tieto tetovania vám tiež pomôžu spojiť sa s ľuďmi, ktorí majú rovnakú lásku k hudbe. Bez ohľadu na to, do akého druhu hudobného tetovania sa vyberiete, bude mať vždy hlboký význam. To je to, aký silný je význam hudobného tetovania. Nehovoriac o tom, hudba pomáha spájať ľudí, aj keď je vo forme tetovania.Hudobné tetovanie

Ideálne umiestnenie pre hudobné tetovanie

Pokiaľ ide o výber ideálneho umiestnenia pre hudobné tetovanie, nie je také ťažké ho vybrať. Hudobné tetovanie je jedným z najuniverzálnejších tetovaní, pretože existuje toľko vzorov, ktoré vyhovujú každej časti vášho tela. Výber správneho umiestnenia závisí predovšetkým od typu požadovaného tetovania a jeho veľkosti.

Ak uvažujete o malom tetovaní hudby, môžete si ho dať dať na zápästie, ruky, krk, prsty, členok alebo blízko kľúčnej kosti. Malé hudobné tetovanie, ako sú noty alebo malé nástroje, týmto oblastiam vyhovuje. Hudobné poznámky na prstoch sú veľmi bežným hudobným tetovaním a vyzerajú neuveriteľne jedinečne a uspokojivo, ak ich získate.

Ak sa rozhodnete pre väčšie hudobné tetovanie, ktoré môže vyžadovať viac miesta, môžete sa rozhodnúť pre tetovanie na chrbát, hruď, žalúdok, rukáv alebo stehná. Ak chcete ísť naplno, môžete si na predné telo nechať vytetovať celé hudobné tetovanie, ktoré by obsahovalo rôzne symboly a množstvo drobností. Malé hudobné tetovanie je oveľa bežnejšie a vyzerá oveľa lepšie. Je to však na vás, v závislosti od toho, aký typ tetovania chcete dosiahnuť.

Niekedy s toľkými možnosťami dizajnu môže byť trochu náročné usadiť sa na perfektnom mieste pre vaše tetovanie. Nájdite si preto čas na umiestnenie a uistite sa, že sa v ňom cítite dobre. To tiež závisí od toho, či chcete, aby bolo vaše hudobné tetovanie viditeľné alebo nie. Najlepším spôsobom, ako vybrať správne umiestnenie, je najskôr vybrať svoj návrh tetovania hudby zospodu a potom sa môžete ľahko uspokojiť s umiestnením tetovania, ktoré ste si vybrali..

Hudobné tetovanie

Nápady na tetovanie hudby

Rozptýlené noty tetovania

Rozptýlené noty tetovania

Hľadáte príliš jemný a jedinečný dizajn pre vaše hudobné tetovanie? Toto rozptýlené tetovanie s notami musíte vyskúšať. Toto tetovanie sa objavuje jedným z jedinečných spôsobov, vďaka ktorým je tetovanie atraktívnejšie na pohľad.

Toto tetovanie pozostáva z čiernych atramentových notiek prúdiacich jedným smerom. Existujú rôzne druhy hudobných poznámok; vždy môžete získať toľko, koľko chcete, podľa toho, koľko miesta chcete zaplniť.

Toto je jedno z najflexibilnejších tetovaní, s akými sa stretnete a dokonale symbolizuje vašu lásku k hudbe. Pomáha tiež predviesť, že žijete život s prúdom hudby a že je to jediná vec, ktorá vám môže pomôcť prekonať ťažké časy.

Ružové gitarové tetovanie

Ružové gitarové tetovanie

Ak hľadáte hudobné tetovanie, ktoré je dosť expresívne, ale jemné, mali by ste ísť na toto tetovanie ružovej gitary. Toto tetovanie obsahuje čiernu atramentovú gitaru s úžasnými detailmi, ktoré ju pomáhajú vykresliť ako starú gitaru.

Okolo gitary je omotaná dlhá ruža s jemne zelenými napustenými listami. Detaily v tomto tetovaní sú úchvatné, pretože pomáhajú dodať vintage nádych. Toto tetovanie môže znamenať veľa vecí, ale vyzerá skôr ako tribunálne tetovanie.

Toto tetovanie ste si mohli dať na pamiatku niekoho, kto kedysi hral na gitare, alebo slávneho country speváka, ktorý sa vám páčil. Toto tetovanie môže tiež ukázať vašu lásku k hre na tento nástroj, ak ho nepredvádzate ako tribunálne tetovanie.

Vintage tetovanie na mikrofón s notami

Vintage tetovanie na mikrofón s notami

Môžete sa tiež vydať na toto vintage tetovanie na mikrofón s notami a dosiahnuť jedno z najlepších hudobných tetovaní. Toto tetovanie pozostáva z čierneho a sivého napusteného mikrofónu, ktorý vďaka skvelému tieňovaniu vyzerá takmer ako vždy.

Okolo mikrofónu je niekoľko čiernych a hnedých atramentových hudobných tónov, ktoré sú dosť výrazné, a niektoré čierne obrysové hviezdy, ktoré dodávajú vzhľadu popovej hviezdy.

Toto je jedno z najbežnejších tetovaní, s ktorými sa stretnete, ale nikdy nestarne, najmä medzi celebritami a známymi spevákmi. Mnoho ľudí si nechá toto tetovanie vytetovať na zápästie, pretože sa viac spojí s týmto tetovaním na mikrofón a dodá mu ďalší význam.

Tetovanie na slúchadlá s vysokým rozlíšením

Tetovanie na slúchadlá s vysokým rozlíšením

Ak ste hudobný nadšenec, ktorý nemôže prežiť deň bez toho, aby ste počúvali každodenné džemy, máme pre vás to pravé tetovanie. Môžete ísť na toto tetovanie so slúchadlami vo vysokom rozlíšení a dosiahnuť jedno z najlepších hudobných tetovaní, ktoré vyhovujú vášmu hudobnému životnému štýlu.

Toto tetovanie obsahuje 3D slúchadlá napustené čiernou farbou s červenými detailmi. V strede slúchadiel umelec zobrazil tlkot srdca s červeným atramentom. Ukazuje hlasitosť a váš srdcový tep, ktoré plynú s rytmom hudby.

V strede je tiež niekoľko čiernych atramentových notových záznamov. V tomto tetovaní je veľa tieňov, ktoré mu dodávajú 3D efekt, vďaka čomu je toto tetovanie tak jedinečné a je ťažké ho nechať ujsť. Toto tetovanie je celkom symbolické, pretože predstavuje vašu posadnutosť každodenným počúvaním hudby.

Ukazuje to tiež, že ste človek, ktorý pomocou hudby blokuje všetky negatívne myšlienky a realitu, s ktorou nie sú pripravení sa stretnúť. Budete ľutovať, že ste prišli o tetovanie s takým hlbokým významom a umeleckým vzhľadom.

Akvarelové hudobné tetovanie

Akvarelové hudobné tetovanie

Ak chcete svojmu hudobnému tetovaniu dodať nejakú farbu, musíte vyskúšať toto akvarelové hudobné tetovanie. Toto tetovanie pozostáva z hudobnej noty a línií hlavnej knihy napustených čiernou farbou. Tetovač postriekal akvarely cez čiary, napríklad modrú, ružovú a oranžovú, aby získali farebný nádych. Technika akvarelového tetovania je jednou z najlepších techník, ktoré tetovací umelci radi používajú, a na jednoduchých tetovaniach, ako je toto, vyzerajú úžasne dobre. Toto tetovanie opäť ukazuje vašu lásku k hudbe a dáva ľuďom náznak, že máte dobré ucho pre hudbu.

Lyrické hudobné tetovanie

Lyrické hudobné tetovanie

Texty použité v rôznych piesňach sú veľkým lákadlom pre príliš veľa ľudí a väčšinou sú to práve texty, ktoré ľudí nútia zamilovať sa do konceptu tvorby hudby. Každý z nás má obľúbenú lyriku z našich denných zaváranín. Ak chcete dokonalé hudobné tetovanie, môžete vyjadriť svoju lásku k svojim obľúbeným textom tak, že si ho dáte vytetovať do tohto lyrického hudobného tetovania. Toto tetovanie obsahuje čiernu atramentovú líniu s hudobnými notami napustenými čiernobielo.

V riadkoch budú vaše obľúbené texty piesne, ktorú ste si vybrali, zobrazené čiernym atramentom. Tieto texty môžu byť čokoľvek, ale musíte si vybrať ten, nad ktorým sa môžete zamyslieť, alebo niečo, čo vás môže v živote posúvať k tomu, aby ste sa cítili dobre a robili dobré veci. Toto je celkom zmysluplné tetovanie a niečo, čo by si nemali nechať ujsť milovníci hudby.

hudobné tetovanie

hudobné tetovanie

hudobné tetovanie

Časté otázky

Koľko bude stáť tetovanie hudby?

Hudobné tetovanie nie je také drahé a zvyčajne stojí to, čo väčšina tetovaní. Náklady však budú závisieť od veľkosti a dizajnu tetovania. Ak sa chystáte na malé hudobné tetovanie na prst, možno budete musieť zaplatiť okolo 60-100 dolárov. Ale ak sa chystáte na veľké hudobné tetovanie, ktoré vám môže zaberať celé telo, budete musieť byť pripravení zaplatiť približne 200-500 dolárov. Náklady závisia aj od miesta, odkiaľ tetovanie dostanete, pretože niektorí tetovací umelci účtujú poplatky každú hodinu, čo by mohlo mať veľký vplyv na cenu.

Je v poriadku aplikovať vazelínu na moje čerstvé tetovanie?

Potom, čo máte svoje hudobné tetovanie, môžete naň aplikovať vazelínu, ale iba vtedy, ak je vaše tetovanie úplne zahojené. Najlepšie je neponáhľať sa s použitím vazelíny, pokiaľ koža okolo vášho tetovania nezačne vážne vysychať. V opačnom prípade nie je vazelína potrebná.

Záver

Teraz, keď ste sa stretli s najlepšími nápadmi na tetovanie hudby a máte predstavu o význame týchto tetovaní, nemali by ste váhať a zaobstarať si ich. Tieto tetovania sú pre vás ideálnou voľbou, ak ste fanúšikom hudby, a ak sa k nim môžete pripojiť, je vždy dobré nechať si vytvoriť tetovanie, ktoré môžete taktiež spájať.

Keďže je k dispozícii toľko rôznych možností, výber správneho dizajnu by nemal byť problém. Uistite sa, že ste si našli čas na výber toho správneho, inak sa vám dizajn môže páčiť. Poponáhľajte sa, pustite sa do rytmu a vyberte si najlepšie hudobné tetovanie s týmito fantastickými nápadmi na tetovanie hudby.

About the author