125 nápadov na posúvanie tetovania, ktoré upútajú pozornosť

Pokiaľ ide o tetovanie, pravdepodobne pocítite zmiešané emócie. Od záchvatu vzrušenia až po vzrušenie – tetovanie môže byť úžasný zážitok. Toto fantastické telesné umenie, ktoré bolo kedysi považované za tabu, sa prekvapivo dostalo do popularity len za niekoľko desaťročí. Bezpochýb, tetovanie môže odrážať vašu osobnosť. Predstavujú vaše normy a presvedčenie. Po tom, tetovanie môže byť úžasný spôsob, ako si pripomenúť každú príležitosť.

Navyše táto úžasná ozdoba pokožky môže rozvíjať príbehy. Ak chcete tetovať svoju pokožku, môže to mať mnoho dôvodov. Napriek tomu prinášajú vašej osobnosti zmysluplné aspekty. Niektoré návrhy dodávajú vášmu vzhľadu podmanivý vzhľad, zatiaľ čo iné môžu slúžiť dekoratívnej funkcii. Všetky veci, ktoré sme práve spomenuli, určite stačia na to, aby vás presvedčili o ďalšom tetovaní. Nie??

Či už je to vaše prvé tetovanie alebo ďalšie, rozhodnúť sa pre úžasný, ale jedinečný dizajn nie je nikdy jednoduché. Zakaždým, keď si myslíte, že sa necháte tetovať, pravdepodobne narazíte na množstvo očarujúcich návrhov, kvôli ktorým si môžete vybrať ten pravý. Ak je to tak, prečo neskúsiť niečo, čo by vynikajúco slúžilo účelu? Hovoríme o scrollovanom tetovaní.Scroll Tattoo

Prečo prijať tetovanie zvitkom?

Okrem moderného dizajnu, posúvané tetovanie odráža klasický štýl spojený s tradičnou príťažlivosťou. Scrollované tetovanie, zapečatené v odvážnych a jemných obrysoch, môže posunúť vaše vnútorné presvedčenie na ďalšiu úroveň. Ako jeden z najdôležitejších spôsobov komunikácie v minulosti mali zvitky veľký význam a hĺbku. Či už je to vaša vnútorná sila alebo silné spomienky, toto harmonické tetovanie vám umožňuje reprezentovať nespočetné množstvo významov.

Vďaka svojej univerzálnej povahe vám scrollovacie tetovanie môže poskytnúť množstvo rôznych možností prispôsobenia. Okrem vylepšenia tetovania zmysluplným textom môže posúvanie tiež priniesť vašej postave jedinečnú estetiku. Spolu s dôrazom na mužské línie sa toto pozoruhodné body art dokonale hodí na akékoľvek miesto na vašom tele. Môžete im dodať prispôsobený štýl.

V historických dobách zvitky predstavovali presvedčenie mužov, ktoré používali na zachovanie integrity. Vďaka tomuto silnému designu body art môžete vždy vyniknúť medzi ľuďmi. Vďaka tomu pravdepodobne uvidíte úžasné návrhy zvitkov, ktoré zdobia krk a paže. Nehovoriac o tom, návrhy zvitkov boli prvýkrát predstavené ako symbol mužnosti v kombinácii s gangsterským štýlom. V týchto dňoch však stretnete mnoho ľudí, ktorí predvádzajú novo napustený dizajn zvitkov.

Nakvapkajte si pokožku jedným z týchto úžasných zvitkov

Získanie zvitku je rovnaké ako mať prázdny list papiera, ktorý vám umožní napísať čokoľvek chcete. Môžete si napríklad zapísať meno svojej milovanej, špeciálny dátum svojho života alebo svoju obľúbenú frázu alebo citát. Ilustráciu zvitku môžete naplniť všetkým, čo má pre váš život zmysel. Môže to súvisieť s kýmkoľvek; váš blízky priateľ, rodičia, súrodenec, partner alebo dokonca niekto inšpiratívny. Aby sme vám pomohli pri rozhodovaní o najlepšom dizajne, zdieľame pre vás úžasné, ale hypnotizujúce nápady na posúvanie tetovania.

V kombinácii so znamením zverokruhu

Pokiaľ ide o začlenenie znamenia zverokruhu do zvitku, majte na pamäti, že každé znamenie má iný význam. S Býkom tvoje tetovanie odzrkadľuje, že máš milujúcu, odhodlanú a pokojnú povahu. Podobným spôsobom, ak si potriete pokožku Leom, na ktorom je ilustrácia leva, vaše zvitkové tetovanie bude predstavovať, že ste veľkorysý, verný a kreatívny človek..

Aj keď majú znamenia zverokruhu svoj vlastný význam a význam, určite sa rozhodnite pre ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Keď si vyberiete znamenie zverokruhu, môžete k nemu pridať zvitok s jeho názvom. Okrem toho môžete do zvitku pridať aj jednoriadkový citát alebo frázu, aby vaše tetovanie malo bohatý význam.

Ponorený do inšpiratívnej osobnosti

Ľudia často nosia zvitkové tetovanie zdobiace meno celebrity, ktorá sa im najviac páči. Samozrejme, je to najlepší nápad, ako predviesť svoju lásku k svojej obľúbenej superstar. Či už je to Justin Bieber alebo Bon Jovi, Angelina Jolie alebo Jennifer Lopez, táto myšlienka tetovania s vašou najobľúbenejšou celebritou vás posunie na ďalšiu úroveň. Takže, či už je to ktokoľvek z Hollywoodu alebo akákoľvek iná inšpiratívna osobnosť, tento úžasný nápad je ideálny na to, aby ste ho prežili.

Ruka zvierajúca zvitok

Tu sa dá úžasne pohrať s ilustráciou. Zobrazujúca ruku s prstami stočenými do dlane. Držte jeden koniec zvitku, ktorý sa zdá, že sa otáča a motúza okolo predlaktia. Do zvitku môžete pridať zmysluplný text. Pravdepodobnejšie je to niečo, čo zobrazuje vašu vieru alebo citát, ktorý vám je blízky. Okrem toho môžete napísať akúkoľvek motivačnú frázu, ktorá vás povzbudí k prekonaniu prekážok vo vašom živote. Nezabudnite, že by mal obsahovať text, ktorý držíte „blízko“.

Na pamiatku milovaného

Aj keď existuje toľko spomienok, ktoré by ste si chceli zachovať po celý život, ozdobiť jednu z nich označením pokožky skrolovacím tetovaním je perfektný nápad. Či už je to špeciálny dátum, meno alebo akýkoľvek symbol, scrollovacie tetovanie, ktoré vám pripomína osobu, ktorá je vášmu srdcu blízka, môže byť úžasný zážitok. Pre ľudí, ktorí zomreli, môžete na ich pamiatku nosiť také tetovanie. Posúvanie s takýmto významom prinesie zvedavosť každému, kto uvidí vaše tetovanie.

Zvitok a švajčiarske srdce

Ak hľadáte dizajn, ktorý vyjadruje vašu hrdosť na krajinu, zvitkové tetovanie spojené s ilustráciou švajčiarskeho srdca je ideálnym dizajnom. Maľované farbami štátnej vlajky Švajčiarska, ktorá je biela s červeným krížom, bude predstavovať vaše vlastenectvo pre vašu milovanú krajinu. Američania však môžu švajčiarske srdce zmeniť sochou slobody, aby tak ukázali svoju lásku k národu.

Biblický verš

Ak chcete niečo, čo demonštruje vaše náboženské presvedčenie, zvitok vrátane biblického verša môže na tento účel dokonale poslúžiť. Ak chcete, aby toto tetovanie vyzeralo čo najlepšie, uistite sa, že ste ho nakreslili tučným čiernym atramentom. Navyše, ak uvažujete o umiestnení, vaša ruka alebo hrudník by boli najlepším miestom na športovanie takéhoto tetovania. Nehovoriac o tom, že toto zvitkové tetovanie bude zobrazovať jednoduchý, ale elegantný dizajn, ktorý bude vyzerať neuveriteľne krásne.

Tetovanie so zvitkom srdca

V prípade, že si chcete pripomenúť lásku, ktorú máte k svojmu partnerovi, čo môže byť lepšie ako zdobenie scrollovaného tetovania? Kým vám zostane prázdne miesto, môžete pridať text zobrazujúci dátum, kedy ste sa so svojou láskou prvýkrát stretli.

Okrem toho môžete pridať manželský sľub alebo akýkoľvek iný sľub, ktorý váš partner zložil. Nielen to, môžete pridať ďalšie dekoratívne predmety, ako napríklad červené srdce vyznačené tučným čiernym atramentom. Navyše, kombinácia s párom krídel alebo lietajúcich vtákov zvýši významy na maximum.

Ruže a zvitok

Verte či neverte, ruže so zvitkom môžu vašej osobnosti dodať zmysluplnú estetiku. Pretože existuje veľa druhov ruží, môžete si vybrať tú, ktorá vám vyhovuje. Ak ho získavate pre uzavretého priateľa, vymaľujte kvet žltými odtieňmi. V prípade milovanej osoby ju namaľujte červeným atramentom a ak ide o člena rodiny, siahnite po fialovej alebo oranžovej farbe. Aby ste získali pôsobivejší vzhľad, môžete pridať ďalšie podrobnosti. Môžete ho napríklad spárovať so zmysluplnými predmetmi, ako je bodkočiarka alebo motýľ.

Lastovičky držiace zvitok

Niet divu, že vtáky symbolizujú mier. Zvlášť lietajúce lastovičky znamenajú slobodu a večné šťastie. Mnoho nadšencov tetovania verí, že nosenie značiek lastovičiek prináša šťastie. S takouto zaujímavou symbolikou sú pre vás dve lastovičky nesúce zvitok, ktorý obsahuje zmysluplný citát, perfektné. Ak chcete získať silnejšie zobrazenie, uistite sa, že toto krásne tetovanie načrtnete jemným čiernym atramentom.

Krucifix a zvitok

Kríž so zvitkom ukazuje silné spojenie medzi duchovným a fyzickým svetom, ale odráža cyklickú povahu života. V kombinácii s krídlami a textom „Požehnaný“ toto úžasné tetovanie demonštruje vaše duchovné a náboženské presvedčenie.

Prejdite perím

Perie zvyčajne symbolizuje rôzne významy, ako napríklad statočnosť, pravda a sloboda. V spojení so zvitkom, ktorý obsahuje váš obľúbený inšpiratívny alebo motivačný citát, bude toto tetovanie predstavovať vaše vnútorné presvedčenie.

Scroll_Tattoos

Hlavný odber

Či už ide o meno, citát alebo frázu v spojení s motýľmi, zvieratami alebo srdiečkami, zvitkové tetovanie môže byť vyrobené z čohokoľvek. Či už chcete oživiť svoju predstavivosť alebo reprezentovať svoju robustnú osobnosť, zvitky môžu vo vašom tetovacom dizajne zvýrazniť text alebo nápis.

Namiesto toho, aby ste slová alebo frázy nechali plávať na koži, ich posúvanie zvitkom dodá vášmu textu krásne vylepšenie. Teraz, keď máte neuveriteľne úžasný zoznam nápadov, rozhodnite sa pre najlepšie rolovacie tetovanie, ktoré vynikne.

About the author