125 nápadov na prvé tetovanie a všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako si dať urobiť prvé tetovanie

Tetovanie je v prvom rade zastrašujúce. Keď sa plánujete dať tetovať, musí vám prísť na myseľ veľa otázok a je to úžasné. Tetovanie zostane navždy na vašej koži, takže je dobré, aby ste si pred farbením vyčistili všetky svoje pochybnosti..

Bolo obdobie, keď tetovanie bolo považované za tabu, ale časom ľudia akceptujú tetovanie ako umeleckú formu a získava si rešpekt, ktorý si zaslúži.

Keď si väčšina ľudí nechá urobiť prvé tetovanie, riadi sa jeho témou. Takže, keď sa prvýkrát napustíte atramentom, musíte si nechať prvé tetovanie.

Ružové tetovanie

Rose je nadčasový dizajn tetovania vo svete tetovania. Väčšina dievčat hľadá ružový dizajn, pretože to znamená eleganciu, šarm, vďačnosť a očarenie. V tomto článku sa zoznámite s rôznymi nápadmi na tetovanie, ktoré môžete získať tak, ako to vaše srdce túži.

Ružový dizajn robí perfektné prvé tetovanie. Ruža bude krásne vyzerať na akejkoľvek časti tela, v čom je jej čaro.

Vine Design Tattoo

Tetovanie Vine má mnoho významov. Niektorí ľudia nevedia, ale vínna réva znamená náboženské aspekty. Vinič bude tiež znamenať, že máte hlboké spojenie s prírodou, alebo to tiež znamená osobný rast.

Tetovanie Vine bude perfektné pre ľudí, ktorí chcú veľké jednoduché tetovanie. Vinič je jednoduchý dizajn tetovania, takže ho môžete časom dopĺňať.

Tetovanie na palme

palma

Palma je tiež považovaná za náboženské tetovanie. Palma zvyčajne znamená rajské záhrady. Tiež znamenajú múdrosť a dobrotu. Niektorí ľudia dokonca hovoria, že jej vetvy symbolizujú „Boha“.

Palma je jednoduché tetovanie, ktoré má rôzne významy. Dobrá vec na tomto tetovaní je, že môžete vždy pridať k jeho dizajnu.

Tetovanie vŕby

Väčšina ľudí si dáva tetovanie na pamiatku milovanej osoby. Väčšina ľudí považuje vŕbu za pamiatku milovanej osoby. Ľudia si zvyčajne nechajú strom vytetovať s iniciálami zosnulého milovaného.

Vŕba je tiež považovaná za jednoduchý dizajn, do ktorého môžete pridať ďalšie návrhy. Ukazuje to, ako veľmi ste danú osobu milovali.

Tetovanie leva

Musíte vedieť, že lev, kráľ džungle. Keďže je kráľom, jeho tetovanie znamená moc, silu, múdrosť a vodcovstvo.

Tetovanie leva v človeku vyvoláva dojem, že je mocný vodca a môžu v seba veriť podobne ako lev. Tetovanie leva je jedným z najvýznamnejších tetovaní.

Tetovanie sovy

Sova je najrozumnejšie a najmúdrejšie zviera v celej zvieracej ríši. Sova tetovanie má veľa významov, ako ostatné tetovanie zvierat. Je to veľmi bohaté tetovanie.

V niektorých kultúrach ľudia hovoria, že sova je jediné zviera, ktoré je schopné komunikovať s mŕtvymi. Niektorí ľudia si teda dajú tetovanie sovy po tom, čo ich milovaný zosnulý opustil.

Vlčie tetovanie

Vlk je jedným z najmocnejších zvierat v živočíšnej ríši. Pre niekoho vlk znamená dobrú moc a pre niekoho znamená zlú moc.

V niektorých kultúrach legenda hovorí, že vlk je zviera, ktoré bolo poslané, aby viedlo ľudí, a niektorí hovoria, že vlci boli obdarení veľkou mocou od Veľkého Ducha.

Tetovanie s labkou

Tetovanie s potlačou labky má spravidla dva významy. Niektorí ľudia si dajú tetovanie na oslavu prechodu z nejakej ťažkej časti života alebo ťažkej situácie. V niektorých prípadoch ľudia dostanú odtlačky labiek na pamiatku milovaného domáceho maznáčika. V gay komunite tetovanie labky znamená „kultúra medveďa“.

Tetovanie Pawprint je tiež jednoduché tetovanie. Časom sa dajú predĺžiť. Môžete získať viac tetovaní na rovnakú tému a bude z toho krásny tetovací rukáv.

Motýľové tetovanie

Väčšina žien a dievčat si dáva motýle ako prvé tetovanie. Je to bežná prax, pretože tetovanie je veľmi oslobodzujúce a motýle znamenajú krásu, zmenu a slobodu.

Motýľ vyzerá ako krásny dekor na tele s hlbokým významom. Väčšina žien má tiež veľký vzťah k motýľom.

Tetovanie z peria

V indiánskej kultúre tetovanie perím znamená duchovnú ochranu pred Veľkým duchom. Pierko má tiež niekoľko významov. Pierko symbolizuje cestovanie, odvahu, statočnosť a slobodu. Niektoré kultúry považujú perie za správu z vyššie uvedeného duchovného sveta.

Dove Tattoo

Dove je zbožný vták. Ľudia si zvyčajne dajú tetovanie holubice, aby zobrazili mier, lásku, boha a víťazstvo. V niektorých kultúrach holubica znamená aj nový začiatok. Tetovanie holubice má veľký význam.

Dove tattoo je tiež jedným z tetovaní, ktoré veľmi dobre starnú. Dove tetovanie nie je príliš podrobné alebo malé, takže urobí perfektné prvé tetovanie.

Čokoládové tetovanie

Každý miluje čokoládu. Nezáleží na tom, či ste muž alebo žena. Rovnako ako všetko, aj čokoládové tetovanie má veľký význam. Niektorí ľudia myslia na čokoládu ako na jedlo lásky a romantiky.

Ak ste milovníkom čokolády, nie je na škodu venovať svoje prvé tetovanie svojmu obľúbenému jedlu. Môžete si dať vytetovať svoju najobľúbenejšiu čokoládovú tyčinku alebo základnú čokoládovú tyčinku.

Cupcake tetovanie

Tetovanie cupcake zvyčajne znamená roztomilosť, jasnú osobnosť a sladkosť. Ženy, ktoré majú roztomilú osobnosť, si zvyčajne dajú urobiť košíčkové tetovanie; je to zaužívaný stereotyp.

Cupcake je pôžitok pre seba. Ľudia to tiež vnímajú ako nevinnú formu koláča v plnej veľkosti.

Sentimentálne tetovanie na jedlo

Musíte súhlasiť s tým, že k niektorým jedlám máte sentimentálny vzťah. Jedlo vám môže pripomínať milovanú osobu, mesto z detstva alebo časť vášho života, ktorú si chcete uchovať v čerstvej pamäti.

Ak ste z New Yorku, musíte mať spojenie s bagetami; ak ste z Ázie, musíte mať radi nejakú polievku alebo knedľu.

Tetovanie niektorých súradníc

Niektoré súradnice robia špeciálne miesta vo vašom srdci. Existuje niekoľko udalostí, ľudí alebo miest, ktoré majú vo vašich srdciach veľmi zvláštne miesto.

Väčšina tetovacích salónov vám to povie; väčšina ľudí dostane súradnice pri prvom tetovaní na pamiatku určitej udalosti alebo nejakého špeciálneho miesta.

Mapa miesta

Miesta robia v srdci ľudí zvláštnosťou, takže mapy sa kvalifikujú aj ako skvelé možnosti prvého tetovania. Môžete si nechať vytetovať svoje rodisko, domovské mesto a dokonca aj krajinu.

Mapy tvoria zmysluplné tetovanie. Pre ľudí, ktorí žijú ďaleko od svojich domovov, je to skvelé tetovanie. Dobrá vec na tetovaní mapy je, že ho môžete získať v akejkoľvek veľkosti a bude to vyzerať dobre.

Tetovanie Zeme

Tetovanie na Zemi má niekoľko významov. Pre niektorých ľudí to znamená existenciu života; pre niektorých to znamená matka príroda a niektorí si dajú tetovanie zeme na počesť globálneho otepľovania.

Tetovanie na Zemi ukazuje vašu lásku k Zemi. Zemské tetovanie má iný význam, ktorý sa líši od človeka k človeku.

Mesačné tetovanie

Rôzne fázy mesiaca znamenajú niečo iné. Napríklad tetovanie na ubúdajúcom mesiaci znamená pustenie, zamyslenie sa a zváženie niečoho. Rastúce tetovanie na mesiaci znamená kreativitu, úspech a rast. Tetovanie na polmesiaci znamená prechod času, pripomenutie niečoho alebo zmenu spôsobov.

Slnečné tetovanie

Slnko je keltský, kmeňový symbol. Je to jeden zo symbolov, ktoré majú v rôznych kultúrach rôzny význam. Vo väčšine kultúr slnečné tetovanie znamená život, svetlo, energiu.

Slnečné tetovanie je jednoduché tetovanie, ktoré podrobne popisuje baník, takže vyzerá dobre na všetkých častiach tela.

Hviezdne tetovanie

Hviezdne tetovanie má veľa významov. V niektorých kultúrach hviezdy znamenajú lúč svetla v tme. V niektorých duchovných legendách sú hviezdy interpretované ako smer, bezpečie a smer. Hviezdy tiež znamenajú nebeskú asociáciu medzi osobou a jeho Pánom.

Hviezdne tetovanie tiež robí skvelé prvé tetovanie. Môžete si zaobstarať čmáranice hviezd, alebo v nej môžete hľadať rôzne prevedenia.

Tetovanie so znamením zverokruhu

Tetovanie zverokruhu je tiež veľmi časté medzi prvými tetovaniami. Mnoho ľudí si dáva znamenie zverokruhu ako tetovanie, pretože to vyzerá veľmi umelecky a zložito a väčšina tetovačov ich dokáže nakresliť..

Tetovanie znamenia zverokruhu je tiež veľmi bezpečné získať, pretože určite nebudete ľutovať, že ste si ho neskôr zaobstarali. Tieto typy tetovania sú zvyčajne malé, takže ľudia ich chcú získať.

Tetovanie so symbolom nekonečna

Symbol nekonečna je tiež veľmi bežným prvým tetovaním. Symbol nekonečna má veľa významov. Ľudia si to väčšinou vymyslia.

Mnoho ľudí dostane konkrétne slová napísané v tvare symbolov nekonečna. Symbol nekonečna je zvyčajne malé tetovanie, aby ste ho mohli dostať na prsty a zápästia.

Rovníkové tetovanie

Ak niečo milujete, nie je žiadna hanba dať najavo svoju lásku k tomu. Ak máte obľúbeného vedca, ktorý dal známu rovnicu, nie je žiadna hanba si ju tetovať.

Existuje mnoho ľudí, ktorí si na ne nechajú vytrysknúť známu rovnicu. Rovnicu môžete tiež napísať rukou vedca.

Špecifické dátumové tetovanie

Existujú špeciálne dátumy, ktoré majú vo vašom srdci špeciálne miesto. Rovnako ako dátum narodenia vašej matky, dátum narodenia vášho prvorodeného alebo akýkoľvek dátum, ktorý je vášmu srdcu blízky.

Po vydaní hry Avengers End Games si mnohí ľudia dali dátum vydania ako tetovanie. Niektorí ľudia si dokonca dajú vytetovať dátum narodenia svojej obľúbenej celebrity. Spevák/ skladateľ Justin Bieber má dátum narodenia svojej matky vytetovaný na hrudi v rímskych číslach.

Hodinové tetovanie

Hodinové tetovanie má tiež hlboký význam. Čas, ktorý hodiny ukazujú na tetovaní, môže byť s vami v tesnom spojení, alebo môžete začleniť hodinové tetovanie s prvkami, ktoré dodajú tetovaniu osobný dojem.

Hodinový dizajn môžete kombinovať s lebkami, kvetmi, ružami, smrtkou, prírodnými živlami ako oheň a zem. Pokiaľ ide o tetovanie, byť kreatívny je to najlepšie, čo môžete urobiť.

Tetovanie na morských vlnách

Morské vlny majú niekoľko abstraktných významov. V mnohých kultúrach morské vlny znamenajú emócie, povahu, silné podvedomie, sny, existenciu a podobne. Morské vlny môžu znamenať čokoľvek.

V japonskej kultúre morské vlny symbolizujú život a moc. Hovorí sa, že morské vlny sú umelecký spôsob, ako ukázať obrovskú silu.

Vaša obľúbená kreslená postavička

Kreslené postavičky majú v detstve v svojom srdci špeciálne miesto. Mnoho vedcov tvrdí, že vaša obľúbená kreslená postavička veľa hovorí o vašej osobnosti.

Mnoho ľudí si v detstve predstavuje svoju obľúbenú kreslenú postavičku ako svojho najväčšieho priateľa. Prečo teda nevenovať svoje prvé tetovanie najlepšiemu priateľovi z detstva.

Rybie tetovanie

Všetky ryby majú svoju hlavnú postavu a sú známe svojou špecialitou. Niektoré ryby sú známe svojou silou, niektoré krásou, niektoré veľkosťou a chuťou.

Môžete si dať vytetovať rybu, ktorá najviac odzrkadľuje váš charakter. Alebo si môžete dať vytetovať rybu, ktorá vyzerá najviac esteticky.

prvé_tattoos

Časté otázky

Prečo by ste si mali dať tetovať??

Dať si tetovať z toho dôvodu, že vyzerá dobre, nie je správne. Keď si necháte urobiť prvé tetovanie, musíte mať s dizajnom osobné spojenie. Nezáleží na tom, či je váš osobný dizajn v trende alebo nie.

Dizajn musí byť vášmu srdcu blízky, že keď ho uvidíte neskôr, spomeniete si, prečo ste ho vôbec dostali.

Ako si môžete vybrať ten správny dizajn pre svoje prvé tetovanie?

Výber dizajnu pre prvé tetovanie bude jedným z najťažších rozhodnutí vo vašom živote. Musíte si vybrať dizajn, ktorý nikdy nebudete ľutovať, že ho máte.

Keď sa porozprávate s osobou s tetovaním, všimnete si, že ich prvé tetovanie je buď najlepšie, alebo najhoršie. Väčšina odborníkov na tetovanie vám povie, že vaše prvé tetovanie by malo byť malé a malo by pre vás niečo zmysluplné.

Čo by ste mali skúmať pred prvým tetovaním?

Výskum pred prvým tetovaním je jednou z najdôležitejších častí tetovania. Musíte vedieť všetko. Musíte vedieť všetko o tatérovi, jeho úspešnom dizajne, o tom, aké pigmenty používa na atrament a či dokáže vytvoriť váš návrh..

Tiež by ste mali vedieť o sebe. Musíte vedieť, či máte alergiu na pigmenty, mali by ste vedieť, ako vaša pokožka reaguje na pigmenty a značku.

Musíte tiež nájsť vhodného umelca na odstraňovanie tetovania, ak sa vám v najhoršom prípade vaše tetovanie nepáči.

S kým by ste sa mali poradiť o svojom prvom tetovaní?

Keď si dáte prvé tetovanie, je skvelé, že sa na toto tetovanie spýtate svojich skúsených priateľov. Vaši naparení priatelia vám ukážu jasnejší obraz o tom, ktorý tetovací obchod si vybrať a ktorý konkrétny tetovací umelec je najlepší.

Môžete sa tiež poradiť so svojimi nenatretými priateľmi, či vami zvolený dizajn tetovania vyhovuje vašej osobnosti alebo nie. Dobrý priateľ vám povie pravdu.

Prečo by ste si nemali dať urobiť malé podrobné tetovanie?

Keď starnete, vaše jemné vrásky sú hrubšie a pokožka sa vám začína prepadávať. Ak si teda dáte tetovanie, ktoré má zložité detaily a veľmi malú veľkosť, tetovanie zmizne.

Malé tetovanie po určitom čase zmizne. Ich sýte farby začnú blednúť a farby začnú byť jemnejšie. Fotorealistické tetovania väčšinou vydržia len niekoľko rokov a po určitom čase ich musíte urobiť..

Prečo by ste si najskôr nemali dať urobiť veľké tetovanie?

Dať si extra veľké tetovanie nie je nikdy dobré. Pre svoje prvé tetovanie môžete urobiť to, že si vyberiete prvok veľkého tetovania a necháte ho napustiť atramentom. Je veľmi riskantné nechať si na prvé tetovanie urobiť extra veľké tetovanie.

Aj väčšie tetovanie s menšími detailmi bude starnúť krajšie. Väčšie tetovanie bude slabšie.

Aké sú ideálne návrhy pre vaše prvé tetovanie?

Keď si dáte prvé tetovanie, uistite sa, že je dizajn veľmi jednoduchý s veľmi malým počtom detailov. Mnoho ľudí si myslí, že menšie tetovanie je jednoduché, ale v skutočnosti je správne urobiť menšie tetovanie zložitejšie.

Záverečné slová

Vaše prvé tetovanie je jednou z najzaujímavejších udalostí vášho života. Vaše prvé tetovanie navrhne celú tému vašich ostatných tetovaní, takže sa musíte uistiť, že vyzerá najlepšie.

Keď si robíte prvé tetovanie, uistite sa, že ste v bezpečných rukách. Vždy majte záložný plán pre prípad, že by ste neboli spokojní s výsledkami.

Poraďte sa so svojim priateľom o svojom tetovaní, alebo ak ho nikto nemá, opýtajte sa svojho tatéra, čo bude vyzerať najlepšie.

About the author