125+ nápadov na tetovanie Carpe Diem, ktoré vám pomôžu využiť deň

Výber tetovania je jednou z najťažších možností, ktoré môže človek urobiť. Pretože tetovanie je trvalé a je ťažké ho odstrániť, váš výber tetovania musí byť nadčasový. Ak teda máte problémy s výberom tetovania, vždy môžete získať neuveriteľne motivujúce; podobne ako tetovanie carpe diem.

Carpe diem je neuveriteľne slávna latinská fráza, ktorá priamo v preklade „Využite deň.”Je to neuveriteľne motivačná fráza používaná vo filmoch a rôznych iných formách médií.” Ak teda hľadáte inšpiratívne tetovanie, ktoré vás bude sprevádzať, tu je 10+ nápadov na tetovanie carpe diem.

carpe-diem-tetovanie

carpe-diem-tetovanie

 1. Carpe Diem a hudba

Tetovanie Carpe Diem a hudba predvádza krásne napísané Carpe Diem spolu s notami. Tetovanie má bohatú čiernu farbu, ktorá mu pridáva na celkovej kráse. Tetovanie má veľký metaforický význam pre ctižiadostivých hudobníkov i ľudí, ktorí počas svojej kariéry kreatívne bojujú. Tetovanie predstavuje hudbu života a dôležitosť času v našich životoch. Pokiaľ ide o umiestnenie, toto tetovanie je neuveriteľne rozmanité a všestranné, pretože je jednoduché a malé; a môže vyzerať dobre kdekoľvek na tele, ktoré je vždy viditeľné ako paže.

 1. Hodinové sklo Carpe Diem

Presýpacie hodiny sú jednou z najstarších metód na meranie času a majú pri tejto téme zmysel Tetovanie Carpe Diem. Tetovanie pozostáva z kostrovej ruky, ktorá drží presýpacie hodiny a obklopuje ich písmo. Celé tetovanie je vybavené monochromatickou farebnou paletou a zároveň má tradičný štýl tetovania. Ruka kostry držiaca presýpacie hodiny ukazuje dôležitosť času a ako čas plynie neskutočne rýchlo. Tetovanie je pomerne veľké a najlepšie bude vyzerať na chrbte alebo rebrách. Môžete dokonca znížiť písanie na carpe diem a portrét presýpacích hodín a kostenej ruky.

carpe-diem-tetovanie

 1. Kompas Carpe Diem

Kompas Carpe Diem je tetovanie, ktoré má významný význam. Tetovanie kompasu carpe diem ukazuje starý osem ručný kompas, pričom sever ukazuje na frázu carpe diem. Tetovanie má veľký metaforický význam pre slobodu a čo najlepšie využitie vášho dňa. Tiež mu chýba farba, pretože sa viac zameriava na správu ako na vizuál tetovania; vizuály predstavujú slobodu cestovania a to, ako je život cestou, nie cieľom. Okrem toho je veľkosť tohto tetovania pomerne malá a môže ladiť s takmer každou časťou tela.

carpe-diem-tetovanie

 1. Kormidelná kormidlo Carpe Diem

Kormidlo lode je koleso, ktoré pomáha pri riadení lode a je možno najdôležitejšou súčasťou lode. Je to tiež časť lode určená kapitánovi, ktorý riadi loď. Toto Helm Carpe Diem tetovanie obsahuje neuveriteľne silnú správu o sebaovládaní a o tom, ako vlastníte svoj život. Kormidlo predstavuje vašu pozíciu kapitána, pokojnej a vyrovnanej hlavy za každých okolností. Tetovanie obsahuje aj frázu Carpe Diem spolu s ružami a kotvou. Pokiaľ ide o umiestnenie tetovania, je to dosť veľké tetovanie, ktoré bude vyžadovať veľa miesta na tele.

 1. Perie Carpe Diem

Tetovanie carpe diem a perie je neuveriteľne krásne a posilňujúce. Pierko často predstavuje slobodu, statočnosť a odvahu a je to hlavne to, čo toto tetovanie symbolizuje. To znamená, že toto tetovanie predstavuje väčšinou oslobodenie sa od vašich predchádzajúcich chýb a chýb a povznesenie sa nad ne. Samotné tetovanie pozostáva z peria, ktoré sa mení na kŕdeľ vtákov a vedľa nich fráza „carpe diem“. Pokiaľ ide o jeho farby, pozostáva hlavne z čiernej farby a chýbajú jej iné farby. Na ďalšie zlepšenie posolstva tetovania môžete kŕdeľ vtákov doplniť farbou.

 1. Kvet Carpe Diem

Tetovanie Carpe Diem Flower je neuveriteľne jemné a štýlové tetovanie. Toto tetovanie symbolizuje veľa vecí, ako je múdrosť, šťastie a odvaha. Kvetina predstavuje šťastie v každom životnom štýle a vždy mať nádej na lepšie veci v živote. Tetovanie je tiež jedným z mála tetovaní v tomto zozname s farbami, čo ešte viac zvyšuje šťastnú a radostnú estetiku tohto tetovania. Okrem kvetu obsahuje tetovanie vinič a frázu carpe diem napísanú veľmi štýlovým písmom. Pretože je tetovanie veľmi malé, môže dobre vyzerať na viditeľnej časti tela.

carpe-diem-tetovanie

 1. Monitor srdcového tepu Carpe Diem

Toto tetovanie Carpe Diem je neuveriteľne inovatívne tetovanie, na ktoré je úžasný pohľad. Ukazuje frázu carpe diem napísanú kurzívou s určitými písmenami v slovách stúpajúca a klesajúca, aby napodobnila tlkot srdca na zariadení na vyšetrenie EKG. Tetovanie je neuveriteľne kreatívne a symbolizuje, ako sa chopiť okamihu, v ktorom skutočne žijete. Je to neuveriteľne malé tetovanie, ktoré vyzerá obzvlášť dobre na zápästí alebo mierne pod lakťom a vytvára určitý druh kapely. Tetovanie je neuveriteľne jednoduché a je vynikajúce pre ľudí, ktorí sa nechávajú tetovať prvýkrát.

 1. Hodiny Carpe Diem

Keďže v tomto zozname je už prítomné tetovanie presýpacích hodín, určite tu bude správne tetovanie na hodiny a carpe diem. Na druhej strane, toto tetovanie pozostáva z hodín, ktoré sa lámu a praskajú, pričom čas na hodinách je päť minút až 12. Predstavuje to, ako rýchlo čas plynie, a ukazuje, že nie každý má na tejto Zemi veľa času. . Toto tetovanie tiež znamená lásku a to, ako je nadčasová. Na rozdiel od presýpacích hodín je toto tetovanie pomerne malé a bude vyzerať skvele takmer na každej časti tela.

 1. Texty piesní Carpe Diem

Piesne sa stali jednou z najoceňovanejších foriem umenia v súčasnom desaťročí. Vďaka tomu je tu tetovanie pre vás všetkých ctižiadostivých hudobníkov. Tetovanie Carpe Diem of Lyrics zobrazuje hru na gitare spolu s frázou carpe diem vo fantastickom kurzívnom písme. Toto tetovanie symbolizuje slobodu a mier, ako aj šírenie lásky prostredníctvom hudby. Je tiež neuveriteľne pestrý a ponúka jasné farby, ktoré ešte viac podporujú posolstvo tetovania. Noste toto tetovanie, aby ste sebe a svojim priateľom pripomenuli, že si vážite života.

carpe-diem-tetovanie

 1. Tetovanie Carpe Diem Wings

Tetovanie Carpe Diem Wings je stelesnením toho, čo znamená fráza carpe diem. Má pár mohutných krídel so slnkom vychádzajúcim vzadu a na vrchu týchto dvoch je fráza. Ľudia často spájajú východ slnka so začiatkom nového života. Vychádzajúce slnko tiež zosobňuje nové príležitosti a šance v živote. Toto tetovanie samotné ponúka použitie farby; farby sú síce obmedzené, ale prispievajú k celkovej intenzite scény. Pokiaľ ide o veľkosť, tetovanie je dosť veľké a bude vyzerať dobre buď na hrudi, alebo vzadu.

 1. Klasické Carpe Diem

Pre tých z vás, ktorí hľadajú tetovanie s oveľa menšou symbolikou a iba jednoduchou frázou, môže byť pre vás klasické tetovanie Carpe Diem. Samotné tetovanie ponúka neuveriteľne krásny umelecký štýl, ktorý je ešte viac zvýraznený monochromatickou farebnou paletou. Veľkosť klasického štýlu výrazne závisí od vašich osobných preferencií a môže byť veľká alebo malá. Klasický štýl vyzerá veľmi nebojácne a vo všeobecnosti vyzerá dobre. Vďaka svojej rozmanitosti vo veľkosti bude vyzerať dobre na takmer časti tela.

 1. Jednoduché Carpe Diem

Jednoduché tetovanie Carpe Diem je najbežnejším tetovaním frázy, a to z dobrého dôvodu. Je najuniverzálnejší, pokiaľ ide o umiestnenie a veľkosť, ako aj o najlepší vzhľad ostatných štýlov, vďaka čomu si získal povesť, akú má teraz. Okrem toho je toto tetovanie veľmi vítané aj pre ľudí, ktorí sa nechávajú tetovať prvýkrát, pretože nie je príliš honosný, ale krásny na pohľad. Pokiaľ ide o umiestnenie, tetovanie je neuveriteľne rozmanité z hľadiska umiestnenia a môže vyzerať dobre na akejkoľvek časti tela.

Záver

Fráza Carpe Diem je neuveriteľne silná a motivujúca fráza, ktorá určite inšpiruje vás a ostatných okolo vás k veľkým veciam. Napriek tomu, že je skvelé nechať sa tetovať, musíte sa o tetovanie po tom, ako ho dostanete, nesmierne starať. Musíte ho chrániť pred slnečným žiarením a dať mu dostatok času na uzdravenie. Pred tetovaním si urobte vlastný prieskum a pred sedením na stoličke si oblečte niečo pohodlné..

Tetovanie Carpe Diem je jednou z najlepších možností pre ľudí, ktorí sa nechávajú tetovať prvýkrát, ale aj pre veteránov; len preto, že je skutočne nadčasový.

About the author