125+ nápadov na tetovanie hadom, ktoré sú perfektné

Ľudia sa nechávajú tetovať z mnohých dôvodov. Zatiaľ čo niektorí si nechávajú tetovať, aby ukázali svoju príslušnosť k určitej príčine alebo organizácii, iní majú tendenciu si dať tetovanie prejaviť lásku k členovi rodiny alebo k náboženstvu. Niektorí ľudia si dokonca dajú tetovanie zapamätať určitý zážitok alebo osobu, ktorú milujú alebo si ju vážia. Niektorí ľudia si však dajú tetovať, pretože to vyzerá cool a nič nevyzerá tak cool ako tetovanie hada napustené na vašom tele..

Takže ak hľadáte to úžasné tetovanie, ktoré vám určite bude hovoriť o meste, alebo ak chcete diverzifikovať svoju zbierku tetovaní, potom tetovanie hadom môže byť práve to, čo hľadáte. Ale ak sa nemôžete rozhodnúť, aké tetovanie hada získať, potom je tu niekoľko jedinečných nápadov na tetovanie hada, ktoré vám určite uľahčia hľadanie..

hadie tetovanie

Umiestnenie hadích tetovaní

To, kde chcete tetovanie hadom, závisí od vašich požiadaviek. Neexistujú žiadne konkrétne miesta, kde by ste ich mali alebo nemali dostať. Umiestnenie zvyčajne závisí od toho, ako viditeľné vaše tetovanie má byť. Ak sa ním chcete pochváliť, ruky a krk sú perfektné miesta. Ak chcete tetovanie skryť a predvádzať len príležitostne, môžete siahnuť po chrbte, hrudníku, bokoch alebo dokonca po stehnách. V neposlednom rade umiestnenie závisí aj od veľkosti tetovania, ktoré ste si vybrali. Ak tetovanie vyžaduje veľkú plochu, musíte ho dostať na hrudník alebo chrbát.

Nápady na tetovanie hada

Hadie tetovanie je prekvapivo jedným z najintuitívnejších a najrozmanitejších tetovaní, aké môžete dostať. Od fotorealistických kobier a pytónov až po kreslené a netradičné hadie umenie je tu niečo, čo určite uspokojí váš vkus. To znamená, že tu je niekoľko nápadov na vaše prvé alebo možno druhé tetovanie hadom.

 1. Čierni a bieli hadi

Hady sú veľmi zvláštne zvieratá, ale vo väčšine náboženstiev a iných presvedčení majú veľmi symbolický význam. Medzi najobľúbenejšie patrí znovuzrodenie. Toto tetovanie ukazuje, že viera v čiernych (nových alebo znovuzrodených) sa pokúša oslobodiť od bieleho hada (starého alebo umierajúceho). Toto tetovanie je skvelým doplnkom pôvodného symbolu jin a jang, pretože čierne aj biele hady predstavujú ich príslušné hodnoty..

Okrem zjavných symbolických a metaforických významov, ktoré toto tetovanie nesie, pomáha aj to, že tetovanie vyzerá naozaj cool. Okrem chladne vyzerajúceho tetovania sa teda máte šancu predviesť ako múdry čarodejník na vrchole hory.

hadie tetovanie

 1. Hady a ruže

Hady a ruže, ktoré nie sú veľmi obľúbeným názvom rockovej skupiny, sú jedným z najbežnejších tetovaní hada. Had, spolu s ružami, má veľký symbolický význam pre lásku a nenávisť a vyzeráte neuveriteľne temne a nervózne, takže je to výhra pre všetkých. Keďže ruže boli vždy symbolom nehynúcej lásky, had predstavuje zlé úmysly a skazenosť tejto nehynúcej lásky.

Tetovanie nie je príliš veľké, ale ani veľmi malé. Bude to dobré tetovanie nad lakťom, na chrbte alebo na stehnách. Monochromatická estetika ešte viac zvyšuje celkový tmavý a krásny tón tetovania.

 1. Had a šíp

Tetovanie hada a šípu je veľmi špeciálne tetovanie, pretože môže veľa povedať o osobe, ktorou ste. Tetovanie hada a šípu symbolizuje pomstu alebo nenávisť voči niečomu alebo niekomu. Okrem toho, že tetovanie vyzerá úžasne, znamená to, že nie si niekým, s kým by si si zaslúžil zahrávať, alebo že si na nejakej vendete.

Tetovanie preberá neo-tradičný umelecký štýl, ale nepoužíva jasné farby, ani žiadne farby. Tento nedostatok farby ešte viac zvyšuje závažnosť tetovania. Je to dosť veľké tetovanie, takže bude dobre vyzerať na miestach, ktoré tomuto tetovaniu poskytujú dostatok priestoru.

 1. Malý had

Detské tetovanie hadom je pre ľudí, ktorí chcú mať hadí dizajn, ale nemusia mať nutne taký nápadný alebo vážny vzhľad. Toto tetovanie hadieho dieťaťa je veľmi podobné mému „snek“, ktoré je v podstate oveľa roztomilejšou verziou hadov..

The malý had nesie veľmi zjednodušený výtvarný štýl, ktorý vyzerá, ako by ho kreslilo dieťa. Malý tenký jazyk T ešte viac posúva túto roztomilú estetiku. Pretože ide o zjednodušený doodle, toto tetovanie môže ísť takmer kdekoľvek na vašom tele a môže byť tak malé, ako aj veľké, ako chcete..

hadie tetovanie

 1. Tetovanie morského hada

„Ohýbajte“ svoje znalosti severskej mytológie s týmto úžasným tetovaním morského hada. Jörmungandr je obrovský morský had alebo svetový had v severskej mytológii, ktorý nevyhnutne spôsobí Ragnarok. Tetovanie ukazuje obrovského hada z mora, ako kričí od hnevu.

Tetovanie morského hada sa nesie v tradičnom štýle, ale nevyužíva veľa farieb. Samotné tetovanie je tiež dosť veľké a môže ísť iba na miesta ako hrudník, ramená alebo na chrbát. Celkovo je to úžasné tetovanie a môže skutočne dopĺňať vaše dobre tónované telo.

 1. Hadie váhy

Aj keď väčšina hadích tetovaní nakoniec padne na bodnutie hadov alebo interakciu hadov s inými predmetmi, existuje niekoľko veľmi jedinečných doplnkov k hadím tetovaniam; ako tetovanie hadích váh. Toto hadie tetovanie, na rozdiel od iných hadích tetovaní, zobrazuje hadie šupiny pod vašou skutočnou ľudskou pokožkou.

Váhy sú veľmi fotorealistické a umelcovi sa darí pridať k realizmu tým, že na pôvodné tetovanie nakreslil časti kože. Umelec používa paletu tmavej farby, ktorá dodáva stupniciam čiernu farbu s tmavomodrým nádychom, aby bolo tetovanie čo najrealistickejšie. Toto tetovanie bude najlepšie vyzerať ako rukáv na rukách alebo nohách, ale môže fungovať aj pre ramená a chrbát.

 1. Neotradičný jastrab a had

Jastrabi sú veľmi všestranní lovci a ich najčastejšou korisťou sú hady. Jastrabom sa darí chytať všetky druhy hadov a vytvárať veľmi rýchlu a často jednoduchú korisť. Toto netradičné tetovanie predvádza masívneho jastraba útočiaceho na hada, ktorý v tomto procese rozpráva veľmi symbolický príbeh. Okrem toho, že tetovanie je vizuálnou reprezentáciou zákona prírody, symbolizuje aj boj proti zlu, pretože jastrab je symbolom moci a cti, zatiaľ čo had tu symbolizuje zlo a zlomyseľný úmysel.

Neo-tradičný umelecký štýl skutočne dopĺňa toto tetovanie používaním farieb ako čierna, biela a červená. Tetovanie je tiež dosť veľké, takže bude vyzerať skvele buď na chrbte, alebo na bruchu.

hadie tetovanie

 1. Ouroboros Tattoo

Ukážte svoje znalosti o staroegyptskej ikonografii týmto neuveriteľne známym symbolom Ouroboros. Ouroboros je symbol, ktorý predstavuje celistvosť alebo nekonečno a je v podstate obrovským hadom, ktorý žerie svoj vlastný chvost. Ouroboros má dva rôzne vzory, kruhový a symbol nekonečna, takže si máte z čoho vyberať..

Pokiaľ ide o dizajn tetovania, všetky naše tetovania ouroboros sú dosť zjednodušené hady s neuveriteľnými detailmi a za nimi sú geometrické tvary. Pokiaľ ide o farbu, mnoho umelcov nemá tendenciu dodávať tomuto tetovaniu farbu, ale môžete skúsiť niečo iné pridaním farby podľa vlastného výberu.

 1. Tetovanie dýkou a hadom

Dagger tetovanie vždy vytvára veľmi cool tetovanie, ale v kombinácii s hadmi robí dych vyrážajúce tetovanie. Tetovanie s dýkou a hadom ponúka iný symbolický význam ako úžasnú podívanú. Dýky často symbolizujú statočnosť, zatiaľ čo hady symbolizujú zlo; preto toto tetovanie predstavuje statočnosť tvárou v tvár zlu a nepriazni osudu.

Toto tetovanie nesie veľmi tradičný umelecký štýl, ale bez použitia farieb kladie na tetovanie vážny charakter. Tetovanie je dosť malé a môže sa skvele hodiť na vaše predlaktie, holenie, lýtka alebo dokonca na ruky, ak je váš umelec dostatočne talentovaný.

 1. Neo-tradičná kobra

Kobry sú jedny z najstrašidelnejších plazov, skôr zvierat, na svete. Ich obrovská veľkosť a mohutné tesáky určite každému behajú po chrbte. Toto neo-tradičné tetovanie Cobra skvele využíva neo-tradičný umelecký štýl a širokú škálu farieb, ale napriek tomu dokáže kobru pôsobiť hrozivo.

Zahrnuté farby ako oceánska modrá, žltá, červená a biela, tetovanie sa môže pochváliť neuveriteľným rozsahom farieb, ale nie na úkor dravosti kobry. Pokiaľ ide o veľkosť, toto tetovanie je trochu dlhé a bude vyzerať skvele s povrchmi, ktoré takto dopĺňajú tetovanie. Predlaktia, lýtka, stehná, krk a dokonca aj chrbát sa ukážu ako skvelé miesta pre toto tetovanie.

 1. Tetovanie hada a ľalie

Tetovanie hada a ľalie je neobvyklé tetovanie, ale stále je to tetovanie, ktoré má veľa symbolických významov. Ľalia je kvet, ktorý symbolizuje nevinnosť a čistotu, vedľa hada, ktorý symbolizuje korupciu a zlomyseľný úmysel. Tetovanie predstavuje skazenosť neviny a čistoty rukou niečoho skutočne zlého.

Toto tetovanie má tiež neotradičný vzhľad, ktorý je jednoducho úžasný. Napriek tomu, že umelec vo svojich tetovaniach farby príliš nevyužil, môžete tiež využiť výhody farby na zvýraznenie určitých častí tetovania..

Časté otázky

 1. V ktorom ročnom období by som si mal dať tetovať?

Zima je jednoducho najlepší čas na tetovanie, pretože môžete tetovanie nechať zakryté a neriskovať tak infekciu alebo vyblednutie tetovania.

 1. Ako zistím, že môj umelec je ten pravý pre prácu?

Po prvé, môžete sa pozrieť na ich portfólio a sami sa rozhodnúť, či sú schopní tetovania, ktoré máte na mysli. Alebo sa môžete opýtať iných veteránskych nadšencov tetovania, či je váš umelec dobrý a či od nich niekedy dostali tetovanie. Môžete sa tiež pozrieť online a vyhľadať si recenzie od rôznych ľudí.

 1. Môžem si nechať tetovanie na slnku??

Nie, pretože to vedie k vyblednutiu tetovania. Pokúste sa udržať svoje tetovanie čo najďalej od slnka, aby bola zachovaná bohatá farba tetovania.

 1. Pri tetovaní je veľa krvi?

Keď vidíme, ako proces tetovania zahŕňa tisíc malých ihiel, ktoré vám rýchlo prepichnú kožu, áno, s tetovaním je spojená krv. Keďže však budete na anestetikách, ihly budú cítiť ako mierne šteklenie.

 1. Môžem si odstrániť alebo upraviť svoje tetovanie, ak sa mi to nepáči?

Áno, tetovanie môžete z tela odstrániť pomocou laserov s prepínaním Q. Je to však dosť drahý proces a môže vám spôsobiť vážne škrabance vo vreckách. Pokiaľ ide o úpravu, môže byť zložité zmeniť už zavedené tetovanie na niečo iné. Ak sú tetovania podobné, napríklad nahradenie portrétu iným portrétom, je to stále možné, ale nie portrét so scénickým pohľadom..

 1. Ako dlho môžem umyť svoje tetovanie??

Umývanie tetovania je jedným zo základných spôsobov starostlivosti oň. Umývanie mydlom 2-3 krát denne každý deň vám zaistí ochranu pred infekciami.

 1. Mám dať tip svojmu tatérovi?

Ak odviedli skvelú prácu, mali by ste im dať tip, aby ukázali, že ste za ich službu vďační. Môžete im ponúknuť sprepitné vo výške 10%-20% z celkovej objednávky. Mali by ste tiež pamätať na to, že sprepitné je voliteľné a môžete jednoducho vykročiť bez sprepitného.

 1. Môžem si dať tetovať, aj keď som chorý?

Keď ste chorí, biele krvinky vášho tela sú zaneprázdnené bojom proti infekciám, ktoré sú vo vašom tele. Keď sa však necháte tetovať, vaše telo bude potrebovať tieto biele krvinky, aby sa v oblasti tetovania správne uzdravilo, takže tetovanie v chorobe nie je najlepší nápad.

 1. Čo si mám obliecť, keď sa idem dať tetovať?

Umelci radi absolvujú dlhé sedenie jednu alebo dve hodiny s minimálnymi prestávkami. To znamená, že môžete očakávať, že budete na tejto stoličke ležať alebo sedieť najmenej 30 minút. Nezabudnite si teda obliecť niečo pohodlné, napríklad nohavice alebo krátke nohavice, aby ste sa pri práci na svojom tetovaní cítili pohodlne.

 1. Poskytuje drahší umelec záruku lepších služieb?

Pokiaľ ide o tetovanie, často to robí. Aj keď niekedy môžete mať šťastie a nájsť skutočne talentovaného umelca, ktorý vám tetovanie urobí lacno, väčšina lacných umelcov funguje za cenu čistoty a hygieny, takže to často nestojí za to riziko, drahší umelci sú často skúsenejší a väčšiu starostlivosť o hygienu a primerané hygienické podmienky.

hadie tetovanie

Záver

Hadi tetovanie sú niektoré z najviac prehliadaných tetovanie kvôli tomu, ako sú niekedy drzé. To znamená, že tetovanie hadom môže byť celkom filozofické a roztomilé, ak máte k dispozícii správnu myšlienku a umelca.

About the author