125+ nápadov na tetovanie Ježiša, vďaka ktorým sa každý dostane do Hallelujah!

Ľudia na celom svete sa pokúšali proklamovať svoju spiritualitu a náboženstvo mnohými spôsobmi a jedným z nich je aj tetovanie Ježiša. Dopyt po Ježišových tetovaniach je pomerne populárny, pretože je k dispozícii toľko návrhov. Existuje mnoho dôvodov, prečo by si niekto chcel dať vytetovať Ježiša. Jeden z najzrejmejších dôvodov, prečo by ho niektorí získali, je povedať svetu, k akej viere patrí. Niektorým sa to môže prejaviť ako láska a vďačnosť za utrpenie, ktorým musel prejsť. Ako môžete povedať, s Ježišovým tetovaním je spojených veľa významov. Aby sme vám pomohli pri výbere toho najlepšieho, nižšie uvádzame niekoľko nápadov na tetovanie Ježiša.

Náčrt krucifixu

malé krížové tetovanie

Skica tetovania na krucifix zahŕňa predvádzanie Ježiš na kríži, ktorý je známy ako ukrižovanie. Toto tetovanie obsahuje efekt podobný skici s veľmi hlbokými detailmi vykonanými čiernym atramentom. Táto scéna ukrižovania je významnou udalosťou, ktorá je primárnym základom kresťanstva. Mnoho ľudí si dáva týmto tetovaním pripomenúť, ako veľmi pre nich Ježiš trpel, a tým byť lepším človekom. Ľudia si tiež môžu dať tetovanie ukázať svoju vieru a identifikovať sa ako kresťan. Toto tetovanie je pomerne malé, takže ideálne miesto na jeho nasadenie by bolo na zápästí alebo v blízkosti kľúčnej kosti.

Americký dizajn

ježišove tetovanie

Americký dizajn ponúka animované Ježišovo tetovanie, ktoré obsahuje veľa farieb, a používa sa plochá čiara, ktorá dodáva tetovaniu trochu bábický vzhľad. Toto tetovanie obsahuje Ježišovu tvár s tŕňovou korunou. Vzhľadovo a používaním farieb toto tetovanie pritiahne veľkú pozornosť. Tŕň obsahuje modrý atrament, pričom existujú náznaky žltého, červeného a hnedého atramentu, ktoré dodávajú tetovaniu určitý tón a vlastnosti. Toto tetovanie opäť znamená krásne diela a neutíchajúcu lásku, ktorú Ježiš má a stále prejavuje svojim ľuďom, a tŕňová koruna symbolizuje všetku lásku, ktorú k vám má. Toto tetovanie môžete získať z akéhokoľvek iného osobného dôvodu, pretože toto tetovanie je samo osebe významné už z toho, ako vyzerá. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašej ruke.

Posledná večera

tetovanie na Ježišovom rukáve

Posledná večera je jednou z najdôležitejších sviatostí, ktoré sa konali pred Ježišovou smrťou, a dodnes kresťania túto sviatosť v cirkvách po celom svete nábožne nasledujú. Toto tetovanie obsahuje obraz poslednej večere, na ktorej Ježiš sedí so svojimi 12 učeníkmi a robí úkon chleba a vína. Slávny maliar Leonardo da Vinci prestavil túto dôležitú scénu na obraz, ktorý je teraz trendovým obrazom tetovania. Tetovači zvyčajne používajú na vytvorenie tohto obrázku čiernobiely atrament; farebný však môžete získať pre žiarivý vzhľad. Toto tetovanie je veľmi významné, pretože kresťanom pripomína ich vieru a kôru kresťanstva. Najlepším miestom na tetovanie by bolo vaše predlaktie.

Krstné tetovanie

Krstné tetovanie

Ak chcete, aby vám bola na kožu vytetovaná skutočná udalosť Ježiša uvedeného v Biblii, mali by ste ísť s týmto tetovaním na krst. Toto tetovanie obsahuje čiernobielu atramentovú scénu Ježiša, ktorý pokrstil Ján Krstiteľ, ktorý v tetovaní drží kríž. Nad hlavou je holubica, z ktorej vidíte aj svetelné lúče. Toto tetovanie vyžaduje veľa detailov, aby prinieslo skutočný vzhľad. Mnoho ľudí si týmto tetovaním pripomína, že by si nikdy nemali myslieť, že sú vyšší ako ktokoľvek iný, pretože Ježiša pokrstil ako každého iného normálny muž. Toto tetovanie tiež znamená, že je svetlom sveta, pretože holubica svieti nad touto dôležitou udalosťou. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašej ruke.

Geometrické sväté srdce

Ježiš

Ak chcete ísť na tetovanie s geometrickým nádychom, mali by ste potom určite ísť na toto geometrické tetovanie posvätného srdca. Toto tetovanie obsahuje čiernobiele napustené geometrické posvätné srdce, na ktorom je vytetovaná Ježišova tvár. V srdci sa robí veľa tieňov a má pozadie, ktoré predvádza svetlo vychádzajúce zo srdca. Je tam aj potrhané malé pierko. Celý obrázok má geometrický nádych, ktorý pomáha vysunúť tetovanie. Mnoho ľudí si týmto tetovaním pripomína, aby zostali verní svojej viere. Perfektné umiestnenie pre toto tetovanie by bolo na vašej ruke.

Ježišova hlava s ružou

tetovanie na Ježišovu ruku

Ak hľadáte krásny spôsob, ako predviesť svoju lásku k Ježišovi tetovaním, mali by ste vyskúšať túto Ježišovu hlavu s tetovaním ruže. Toto tetovanie obsahuje Ježišovu hlavu s tŕňovou korunou a ružovým kvetom pod tvárou. Toto tetovanie vyzerá ako rám, najmä s navrhnutou Aureolou okolo hlavy Ježiša. Ako vidíte, v tomto tetovaní je pomocou čierneho a sivého atramentu vidieť veľa detailov. Umelec použil techniku ​​tieňovania a kontúrovania, aby do tetovania priniesol rys realizmu. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašej ruke.

Kríž smútku

Tetovanie kríža smútku je jedinečné Ježišovo tetovanie, s akým sa kedy stretnete. Toto tetovanie pozostáva z kríža v tvare diamantu načrtnutého čiernym atramentom a vo vnútri kríža je Ježišova tvár. Pretože toto tetovanie vyzerá oddialene, kríž obsahuje iba Ježišove oči, nos a ústa. Je vidieť kúsok z tŕňovej koruny a z kríža kvapká krv červeným atramentom. Toto tetovanie predvádza scénu, keď bol Ježiš na kríži, čo je jedna z najväčších životných udalostí, ktoré viedli k ceste kresťanstva. Toto tetovanie znamená všetku bolesť a utrpenie, ktoré musel Ježiš prežiť, aby nás zachránil. Toto tetovanie pomáha ľuďom pripomínať večnú lásku, ktorú k nám Ježiš má, a ako by sme mali kráčať po správnej ceste, aby sme prejavili uznanie pre jeho veľkú obetu. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašej ruke.

3D scéna ukrižovania

Toto tetovanie obsahuje scénu ukrižovania, v ktorej môžete vidieť ukrižovaného Ježiša na kríži. Toto tetovanie popisuje veľkoobchod s pomocou pozadia tmavej oblohy, ktorý umelec dosiahol tieňovaním. Čierne a sivé tieňovanie pomohlo odhaliť realizmus v tomto tetovaní a je celkom dychberúce sa na to pozerať. Mnoho ľudí má toto tetovanie, aby sa zamyslelo nad udalosťami a obete, ktoré Ježiš podstúpil, aby nás zachránil. Toto tetovanie je pripomienkou toho, aby ste žili ako lepší človek a odstránili všetky hriešne činy. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na tvojom predlaktí, scéna tam perfektne sedí a týmto spôsobom ho môžeš aj vidieť, najmä keď potrebuješ nádej, aby si sa dostal do temnej fázy..

Dobrý pastier

Ak hľadáte tetovanie, ktoré by mohlo znamenať, aké je vaše náboženstvo a aká je vaša zodpovednosť ako kresťana, už viac nehľadajte, pretože toto tetovanie Good Shepherd je pre vás dokonalým tetovaním. Toto tetovanie obsahuje Ježiša zobrazeného ako dobrého pastiera, ktorý drží podvodníka. V tetovaní je veľa realizmu, ktorý tatér dosiahol pomocou tieňovacích a kontúrovacích techník. V tetovaní sa používa čierny, sivý a biely atrament. K dispozícii je tiež tmavé pozadie, ktoré ho predstavuje ako pochmúrnu oblohu. Toto tetovanie má veľký význam; predstavuje to, ako sa Ježiš stará o svoje ovečky, o ovce, ktoré sme my ľudia, a ako by sme mali načúvať každému jeho príkazu. Toto tetovanie vám tiež pripomína vašu vieru a to, ako by ste mu mali zostať verní. Najlepšie umiestnenie pre toto tetovanie by bolo na vašom predlaktí.

Ručné tetovanie s polovičným ukrižovaním

Ak hľadáte jedinečné Ježišovo tetovanie, už viac nehľadajte, pretože toto ručné tetovanie s polovičným ukrižovaním je určené do ruky a obsahuje obraz Ježiša pribitého na kríž. Vidíte iba polovicu kríža a druhá ruka Ježiša sa spája s vašou rukou. Červené pozadie oblohy dodáva tetovaniu dramatický nádych, ktorý umelec dosiahol tieňovaním. Toto tetovanie má trochu animovaný nádych a obsahuje veľa detailov. Mnoho ľudí si dáva toto tetovanie pamätať na všetky bolesti a obete, ktoré Ježiš podstúpil, aby nás zachránil od hriechu a tiež nám pripomína, aby sme žili ako správni kresťania. Ako naznačuje názov, toto tetovanie je perfektné pre vašu ruku.

Nosenie krížového tetovania

ježišove tetovanie

Toto tetovanie obsahuje ďalšiu dôležitú udalosť, ktorá sa stala počas ukrižovania. Toto tetovanie obsahuje čierno -šedú scénu Ježiša nesúceho kríž na ceste k ukrižovaniu. Toto tetovanie obsahuje aj holubicu žiariacu nad Ježišom a anjelov okolo neho. Toto tetovanie je významné, pretože zobrazuje celú ťarchu, ktorú pre nás Ježiš vzal, a ako sme my ľudia takí plní hriechu. Kríž v tomto tetovaní predstavuje všetky naše hriechy, ktoré musel Ježiš niesť a niesť. Toto tetovanie nám pripomína, aby sme zostali verní svojmu náboženstvu a vzdali sa všetkých svojich hriešnych činov. Vďaka detailom a tieňovaniu v tomto tetovaní vyzerá skutočne. Najlepšie miesto pre toto tetovanie bude na ruke alebo v blízkosti kľúčnej kosti, v závislosti od veľkosti, ktorú si vyberiete.

ježiš-tetovanie

Časté otázky

Môžem sa pred tetovaním nechať opaľovať??

Áno, rozhodne sa môžete nechať opaľovať pred tetovaním; opálenie však nebude užitočné, ak sa na druhý deň necháte tetovať. Nechajte sa sprejovo opaľovať najmenej štyri dni pred tetovaním, aby sa vaše opálenie do tej doby mohlo usádzať vo vašej koži. Po tetovaní sa môžete vždy opaľovať, ale uistite sa, že to urobíte až potom, čo sa tetovanie úplne zahojí, pretože jeho hojenie počas procesu hojenia vám môže prekážať v tetovaní a môže viesť k katastrofe.

Zmení moje biele atramentové tetovanie farbu??

Biele napustené tetovanie má tendenciu v priebehu času meniť farbu; to však závisí od množstva bieleho atramentu a kvality atramentu, ktorý váš tetovač používa. Tetovanie bielym atramentom sa môže s niektorými jazvami zmeniť na ružový odtieň. Obvykle sa však zmení na žltkastý alebo sivobiely odtieň. Ak chcete vo svojom tetovaní použiť biely atrament, vždy je najlepšie, ak ho použijete iba na zvýraznenie tetovania. To nielenže zabráni tomu, aby vaše tetovanie úplne zmenilo farbu, ale tiež dodá vášmu tetovaniu určitú hĺbku.

Je normálne, že sa mi tetovanie odlupuje?

Ak sa vám tetovanie začne počas hojenia odlupovať, nebojte sa, pretože je to úplne normálne. Po tetovaní vám spôsobí nejaké poškodenie pokožky, v dôsledku ktorého sa koža začne odlupovať. V skutočnosti je peeling veľmi dobrý, pretože naznačuje, že sa vaše tetovanie začne hojiť rýchlejšie.

Záver

S toľkými krásnymi nápadmi na tetovanie Ježiša si teraz môžete ľahko vybrať perfektné tetovanie, ktoré obsahuje Ježiša alebo predstavuje jeho diela. Nestrácajte teda viac času a ukážte lásku k svojmu náboženstvu prostredníctvom týchto fantastických Ježišových tetovaní, ktoré sú uvedené vyššie.

About the author