125 nápadov na tetovanie kolibríka, ktoré by ste si mali pozrieť!

Vtáčie tetovanie je jedným z najbežnejších a esteticky najpríťažlivejších tetovaní, aké je možné si zaobstarať. Je populárny medzi ľuďmi, ktorí chcú ozdobiť jemný a pekný vzhľad zvieracieho tetovania. Aj keď existuje toľko možností tetovania vtákov, tetovanie na kolibríka musí byť zo všetkých najlepšie. Hummingbird tetovanie pomáha vykresliť jedinečný nádych a interpretovať rôzne hlboké významy.

Ako trend tetovania kolibríka rástol, predstavilo sa toľko nápadov na tetovanie kolibríka, ktoré sú úžasne dychberúce a nemožno ich nechať ujsť. Ak plánujete tetovanie kolibríka, musíte si nájsť pár minút a prečítať si tento článok. Pomôže vám to pri výbere najlepšieho tetovania na kolibríka na úpravu vášho tela a poskytne vám pohľad na skutočný význam tohto nádherne vyzerajúceho tetovania..

Tetovanie kolibríka

Význam tetovania na kolibríky

Tetovanie na kolibríka je v mnohých kultúrach, najmä v Južnej Amerike, dosť významné. Tetovanie kolibríka vnímajú ako symbol života a zmŕtvychvstania. Táto viera sa vyvíja zo spôsobu, akým kolibríky prichádzajú v skutočnej podobe, keď vyjde slnko. Juhoameričania tiež veria, že kolibríky sú poslom vyslaným zhora a podľa legendy o Hopi priniesli kolibríky správu zo Zeme tým, že prosili bohov o dážď.

Aztékovia tiež verili, že kolibrík je znakom reinkarnácie. Tiež by si ozdobili telo vtáčím perím, najmä náboženskými vodcami a honorármi. Jamajčania a Mexičania vnímajú kolibríka ako lovebird a je to národný vták Jamajky. Konkrétne miesta v Peru vytvárajú vzácne umelecké diela a obrady ako pocta kolibríkom.

Kolibríky tiež symbolizujú slobodu a zvyčajne uvidíte kolibríka zobrazeného za letu. Toto tetovanie vám pripomenie vašu slobodu a slobodu robiť čokoľvek, čo vás robí šťastnými.

Kolibríky navyše symbolizujú prežitie a ťažkosti, pretože tento vták je veľmi malý. Preto musí vynaložiť veľké úsilie, aby prežil. Je to ideálne pre tých, ktorí si v súčasnosti prechádzajú ťažkým životným obdobím alebo im pripomenú ich boje, vďaka ktorým sú silní. Tetovanie kolibríka môžete tiež vnímať ako znak sily, pretože používa všetku svoju silu na prekonanie ťažkostí a vznesenie sa nad oblohu.

Tieto tetovania majú zásadný význam a stretnete sa s rôznymi variáciami a interpretáciami. Okrem vyššie uvedených významov sú ďalšími bežnými význammi spojenými s tetovaním kolibríka rýchlosť, život, príťažlivosť, láska, šťastie, transcendencia, krása, tajnosť, energia, vitalita a sladkosť. Aj keď vo svojom tetovaní kolibríka nehľadáte konkrétny význam, bude stále vyžarovať pozitívnu atmosféru, pretože o tom je tetovanie kolibríka.

Tetovanie kolibrík

Ideálne umiestnenie kolibríka pre tetovanie

Existuje množstvo typov tetovania na kolibríky, ktoré vyzerajú úžasne takmer na každom mieste vášho tela. Každý dizajn má inú veľkosť a štruktúru pre príslušné umiestnenie tela. Najlepšie na tetovaní kolibríka je, že môžete ľahko zmeniť dizajn, ak je pre vás príliš veľký alebo malý. Môžete to urobiť roztiahnutím alebo zasunutím krídel, skrátením zobáka a peria alebo naopak.

Ak sa chystáte na rozsiahle tetovanie kolibríka, ideálnym miestom na to bude váš žalúdok, hruď, chrbát, stehná a trup. Pri menšom tetovaní kolibríka by ste mohli uvažovať o jeho vykonaní na spodnej časti chrbta, paží, prstov, za uchom, na krku, na chodidlách alebo dokonca na zápästí. Jedno z najunikátnejších a najvýznamnejších umiestnení tetovania kolibríka je za ucho, pretože to znamená, že tieto vtáky môžu počuť, čo hovoríte.

Mnoho prvkov môžete skombinovať s tetovaním na kolibríka, na ktoré narazíte nižšie. Tieto návrhy zvyčajne zaberajú veľa miesta, ale môžete tiež začleniť malé prvky, ako sú kvety alebo slnko, na ruku, ruku alebo nohy. S toľkými možnosťami umiestnenia je pri výbere toho správneho trochu zdrvujúce. Keď však nájdete ten správny dizajn, výber vhodného umiestnenia bude jednoduchší.

Nápady na tetovanie kolibríka

Abstraktné tetovanie kolibrík

Abstraktné tetovanie kolibrík

Použitie abstraktnej techniky vo vašich kolibrích tetovaniach môže byť najlepšie rozhodnutie o tetovaní, aké ste kedy urobili. Ak chcete vo svojom tetovaní získať niečo jedinečné, čo vyzerá bezchybne na vašej ruke alebo chrbte, musíte vyskúšať toto abstraktné tetovanie kolibríka. Toto tetovanie pozostáva z farebného kolibríka lietajúceho nad krásnymi kvetmi.

Rôzne atramentové farby použité v tomto tetovaní zahŕňajú pastelové farby, ako je zelená, fialová, ružová, oranžová a mnoho ďalších. Vždy môžete pridať rôzne farby, ktoré sa vám páčia. Abstraktná technika pomáha odhaliť realizmus v tomto tetovaní; Preto musíte nechať tento typ tetovania urobiť profesionálnym a skúseným tetovaním.

Dimenzionálne tetovanie kolibríka

Dimenzionálne tetovanie kolibríka

Toto rozmerové tetovanie kolibríka je jedným z najlepších tetovaní, s ktorými sa stretnete. Toto tetovanie obsahuje čierneho napusteného kolibríka vyrobeného z rôznych trojuholníkových a obdĺžnikových tvarov a niektoré bodové práce uvedené v tomto tetovaní, ktoré mu dodávajú ďalší nádych. Ak chcete farebnejší efekt, môžete sa rozhodnúť, či chcete vtáka naplniť farebným atramentom. Tento typ tetovania má zvyčajne malý tvar; preto by vyzeral perfektne na vašom predlaktí, členku, krku alebo nohe.

Akvarelové tetovanie kolibríka

Akvarelové tetovanie kolibríka

Môžete si tiež vyskúšať toto nádherné tetovanie kolibríka akvarelom a dosiahnuť úchvatné zdobenie tela. Toto tetovanie pozostáva z kolibríka, ktorý máva krídlami a obsahuje rôzne farby, ako je modrá, ružová, oranžová, čierna a fialová. Aby odhalili techniku ​​akvarelu, tetovači urobili z vtáka kvapkadlo atramentu a postriekali ho na pozadí, aby bol realistickejší. Je to ideálna voľba pre vás, ak chcete dodať svojmu životu živý pocit a farby, pretože toto tetovanie predstavuje zmysel slobody.

Kmeňové tetovanie kolibríka

Kmeňové tetovanie kolibríka

Kmeňové kolibrí tetovanie má celkom odvážny vzhľad a vyzerá veľmi dramaticky, keď ho máte na ruke, chrbte alebo nohách. Toto tetovanie obsahuje výrazné čierne napustené ťahy, ktoré pomáhajú vytvoriť kmeňového kolibríka. Niektoré návrhy tetovania kmeňových kolibríkov pozostávajú z rôznych kmeňových tvarov a vzorov, ako sú víry alebo kruhy. Toto tetovanie je pre teba perfektnou voľbou, ak máš kmeňové spojenie s n starobylým kmeňom alebo hľadáš niečo tmavé a odvážne v tetovaní kolibríka.

Melodické tetovanie na kolibríky

Melodické tetovanie na kolibríky

Kolibríky sú považované za melodické a najlepší spôsob, ako reprezentovať túto vlastnosť, je zaobstarať si toto melodické tetovanie na kolibríka. Obsahuje čierne napustené banjo s listami a kvetmi, ktoré z neho vyrastajú, a kolibríky sa túlajú okolo. Toto tetovanie vyzerá perfektne s čiernym atramentom; vždy k tomu však môžete pridať nejaké farby. V tomto tetovaní je tiež veľa tieňov, ktoré vtákom dodávajú realistickú vlastnosť a dodávajú mu pekný dotyk. Toto tetovanie je dosť popisné a veľké; preto by vyzeral perfektne na vašom predlaktí, stehne alebo chrbte.

Tetovanie kolibríka nekonečna

Tetovanie kolibríka nekonečna

Tetovanie kolibríka nekonečna je celkom cool a pomôže vám získať najsexi body art. Toto tetovanie má krásne farebné znamenie nekonečna a je tu niť, ktorá ho spája s malým kolibríkom. Obsahuje techniku ​​akvarelového tetovania, vďaka ktorej je jedinečnejšia a reprezentatívnejšia. Toto tetovanie predstavuje večné šťastie a predvádza ťa ako osobu, ktorá žije život šťastným spôsobom. Ak nechcete farebné prvky, môžete si toto tetovanie nechať urobiť aj jednoduchým čiernym atramentom. Toto tetovanie má veľmi ženský nádych a perfektne by vyzeralo na vašej hornej časti chrbta.

Tetovanie kolibríka dúhového

Ak chcete pridať ďalší farebný doplnok k svojej telesnej značke, môžete vyskúšať toto jedinečné tetovanie kolibríka dúhového. Toto tetovanie obsahuje lietajúceho kolibríka s roztiahnutými krídlami a obsahuje detailný dizajn, ako sú víry, kruhy a krivky. Na predvádzanie dúhového efektu sú v tomto tetovaní použité štyri druhy farebného atramentu.

Tetovač nakreslil krídla červeným atramentom, tvár a predná časť vtáka obsahuje modrý a zelený atrament a koncové víry pozostávajú z fialového atramentu. Toto tetovanie bude vyzerať úplne krásne, akonáhle ho dostanete na chrbát, ruku alebo brucho. Je to perfektné tetovanie pre všetky dievčatá, ktoré hľadajú farebné tetovanie na kolibríky.

Minimalistické tetovanie kolibríka

Minimalistické tetovanie kolibríka

Ak chcete ísť na tetovanie kolibríka, ktoré je jednoduché, ale jedinečné, musíte vyskúšať toto minimalistické tetovanie na kolibríka, ktoré vyzerá najlepšie za uchom. Toto tetovanie obsahuje jednoduchého čierno -sivého napusteného kolibríka s dlhým zobákom. Obsahuje tiež veľa tieňovania, aby sa zvýraznila realistická funkcia. Toto tetovanie predstavuje, ako kolibríky chápu, čo ľudia hovoria, ako sa zdá, že sú za uchom, čo je jedno z ideálnych umiestnení pre tetovanie kolibríkov.

Animované tetovanie kolibríka

Animované tetovanie kolibríka

Toto animované kolibríkové tetovanie si môžete vyskúšať, ak chcete vo svojom tetovaní kolibríka niečo iné a vzrušujúce. Toto tetovanie je pre teba perfektné, ak si v srdci ešte stále dieťa a milujete karikatúry. Skladá sa z farebného kresleného kolibríka s veľkými žiarivými očami a ďalších animovaných prvkov. Je tu aj trs ružových ruží, na ktorých kolibrík sedí.

Detaily v tomto tetovaní sú úžasné, pretože oživujú funkciu podobnú karikatúre. Preto si musíte nechať urobiť toto tetovanie od niekoho, kto má skúsenosti s výrobou animovaného tetovania. Toto tetovanie môžete perfektne rozkývať na ruke, chrbte alebo stehne.

Kŕdeľ tetovania kolibríkov

Ak chcete so svojim tetovaním kolibríka prejsť trochu cez vrchol, už nehľadajte a vyskúšajte toto tetovanie kolibríkov. Obsahuje rôzne kolibríky potetované čiernym a sivým atramentom. Každý kolibrík je rôznej veľkosti roztrúsený okolo hrudníka. Tomuto tetovaniu najviac vyhovuje čierny a sivý atrament; k tomuto tetovaniu však môžete pridať farebný atrament. Svoje stádo môžete v horúcom letnom dni na pláži dokonale predviesť s pekným tielkom alebo dvojdielnym. Toto tetovanie bude vhodné pre mužov aj ženy.

kolibrík-tetovanie

kolibrík-tetovanie

kolibrík-tetovanie

kolibrík-tetovanie-

Časté otázky

Čo by som mal vedieť pred tetovaním kolibríka?

Pred tetovaním kolibríka sa musíte poriadne pripraviť a najskôr preskúmať, prečo by ste si mali konkrétne dať tetovanie na kolibríka. Mali by ste vedieť o všetkých významoch, ktoré má, a poriadne si prejsť rôzne vzory tetovania. Nikdy sa neponáhľajte a vyberte si prvý dizajn, ktorý uvidíte, pretože sa vám neskôr môže páčiť. Pozrite sa tiež na rôzne nápady na umiestnenie, ktoré by vám najviac vyhovovali. Posledná vec, ktorú by ste chceli, je ľutovať svoje rozhodnutie a odstrániť si tetovanie. Preto je najlepšie vopred si zaistiť všetky detaily.

Koľko stojí tetovanie kolibríka?

Náklady na tetovanie kolibríka závisia predovšetkým od veľkosti a dizajnu tetovania. Ak sa chystáte na malé tetovanie kolibríka, ktoré má drobné detaily, bude vás to stáť približne 50 až 100 dolárov. Rovnako ako ostatné extravagantné tetovanie, aj tetovanie kolibríka, ktoré má veľkú veľkosť a obsahuje farebný atrament, vás bude stáť približne 150 až 250 dolárov. Niektoré tetovacie salóny účtujú hodinovú sadzbu, ktorá zvyčajne stojí 200 dolárov za hodinu, a v niektorých oblastiach to môže stáť 150 dolárov. Preto je tiež veľký rozdiel v priemernej cene tetovania kolibríka.

Záver

S pomocou týchto exotických myšlienok tetovania kolibríka môžete dosiahnuť jednu z najlepších a ohromujúcich snímok tela. Tieto tetovania nielenže vyzerajú úžasne, ale majú aj hlboký význam a šíria toľko pozitivity, že je ťažké nechať si ujsť príležitosť získať jedno. Uistite sa, že si prečítate všetky nápady na tetovanie vyššie a vyberiete si ten, s ktorým sa môžete najviac stretnúť.

About the author