125 nápadov na tetovanie leva, pri ktorých budete revať

Ak uvažujete o tom, že sa pustíte do zúrivého body art, už o tom nerozmýšľajte, pretože tieto divoké levy tetovania sú dokonalým spôsobom, ako vyzdvihnúť divokosť vašej osobnosti. Tetovanie levov za posledných niekoľko rokov výrazne vzrástlo, pretože ľudia sa dozvedeli viac o rôznych druhoch tetovania levov a ich dôležitých významoch..

Vo svete s toľkou neistotou a chaosom vám niekedy body art pomôže prekonať ho a jedným z najlepších tetovaní, ktoré bude vyhovovať tejto situácii, je tetovanie leva. Tetovanie leva vás povzbudí k tomu, aby ste boli silnejší, a vždy vám pripomenie divokú stránku vo vás, ktorú niekedy musíte prebudiť..

Aby sme vám pomohli, nižšie uvedených je niekoľko tetovaní levov, ktoré vám výrazne uľahčia rozhodovanie o tetovaní a naučíte sa rôzne významy každého tetovania. Preto sa pripravte, že sa budete s týmito tetovaniami leva cítiť ako kráľ svojej generácie.

Význam tetovania leva

Význam tetovania leva

Levy spadajú pod rodinu Cat, známu ako divoké a divoké zvieratá Džungle. Tetovanie leva sa spája s niektorými z najsilnejších vlastností, pretože predstavuje silu, kráľovskú silu, vitalitu, odvahu, mužnosť a silu. Niekedy si my ľudia potrebujeme pripomenúť tieto vlastnosti, pretože ich máme tendenciu pochovať niekde v našej osobnosti.

Pre osobu, ktorá hľadá tieto vlastnosti, je tetovanie leva pre nich ideálne. Vďaka tetovaniu leva sa budeš cítiť nadradený a hodnotný, najmä ak máš pocit, že si ťa nikto neváži tak, ako by mal.

Ľuďom, u ktorých sa zdá, že stratia kontrolu nad svojim životom, vám tetovanie leva pomôže znovu získať túto kontrolu a taktiež vás bude vykresľovať ako rešpektujúceho človeka a že je vašim právom získať rešpekt od každého človeka na tomto svete. The starovekí Číňania verili že lev je dôležitým spojivom medzi prírodou a životom a že pomáha dotvárať rovnováhu.

V tetovaní leva sú rôzne veci, ako sú kvety a tváre ľudí. Tieto môžu mať rôzny význam, v závislosti od dôvodu, prečo si nechať urobiť konkrétne tetovanie leva. Bez ohľadu na to, aké tetovanie leva si zaneprázdníte, vždy vás bude vykresľovať ako divokú a silnú postavu. Nasledujúce nápady na tetovanie leva vám pomôžu pri výbere tetovania, ktoré by mohlo súvisieť s vašim príbehom a charakteristikami, takže si nenechajte ujsť skvelé nápady na tetovanie leva.

Umiestnenie pre tetovanie leva

Tetovanie leva má rôzne veľkosti a prevedenie. Ak sa zameriavate na tetovanie leva, ktoré obsahuje veľa detailov a tieňovania, najlepšie miesta na jeho vykonanie by boli chrbát, hrudník, rameno alebo ruka. Tieto umiestnenia umožňujú vášmu umelcovi prevziať plnú kontrolu a s tetovacou ihlou robiť zázraky. Väčšina bežných tetovaní levov je veľkých; Môžete však ísť na menšie tetovanie, ak chcete niečo jemné a minimalistické.

Malé tetovanie leva ide dobre na paži, na nohe, v blízkosti bedra, ruky alebo kľúčnej kosti. Bez ohľadu na to, kde si tetovanie leva vyberiete, tetujte sa tak, aby ste vybrali návrh, ktorý bude rešpektovať skutočné zakončenie tetovania leva a bude sa vzťahovať na typ osoby, ktorou ste, a pozadie, z ktorého pochádzate..

Tetovanie leva pre ženy

Druhy tetovania leva

Nižšie sú uvedené rôzne druhy alebo kategórie tetovaní levov, ktoré sú veľmi obľúbené:

  • Náboženské levy tetovanie
  • Tetovanie leva ruže
  • Žena tetovanie leva lev
  • Levie oči
  • Tetovanie leva prsta
  • Tetovanie na hrudi leva
  • Tetovanie leva mandaly
  • Geometrické tetovanie leva
  • Akvarel lev tetovanie

Toto je len niekoľko prominentných tetovaní levov; pri posúvaní sa nižšie narazíte na mnohé nižšie. Každé z týchto levových tetovaní má silný význam a úžasné vzory, ktoré by ste si nenechali ujsť.

125+ nápadov na tetovanie leva

Ak ste sa zasekli vo výbere správneho dizajnu pre svoje tetovanie leva, nebojte sa, pretože tieto báječné nápady pre tetovanie leva vás vyvádzajú z miery a váš výber bude oveľa pohodlnejší. Uistite sa, že si vyberiete namiesto toho, aby ste sa úplne zamerali na dizajn, aj napriek tomu, že na dizajnoch niekedy záleží, aby ste si vybrali dizajn, ktorý vám bude hovoriť viac v tom zmysle, aký má..

Rev!

lev rev rev

Toto divoké tetovanie leva v ústach je jedným z najúžasnejších tetovaní levov, s akými sa kedy stretnete. Toto tetovanie obsahuje realistické tetovanie leva v ústach s použitím hnedého, čierneho, bieleho a sivého atramentu. Funkcia otvorených úst vyzerá mimoriadne reálne, najmä keď tetovací umelec pridá do jazyka ružový atrament. Vďaka tomuto tetovaniu je ideálny pre stehná alebo plnú ruku.

Ak váš tetovač dokáže realizovať realizmus v tomto tetovaní, budete schopní dosiahnuť takú divokú a mocnú osobnosť, akú lev vydáva. Nechajte si toto tetovanie pripomenúť, ako sa postaviť a prebojovať sa vo svete plnom chaosu a hriechu.

Leví kráľ

tetovanie leva krasa

Ak chcete vo svojom tetovaní leva dosiahnuť nejaké honoráre, mali by ste vyskúšať toto tetovanie leva kráľa. Toto tetovanie obsahuje tvár leva čierneho a sivého atramentu s divokým vzhľadom a kráľovskú korunu na hlave. Toto tetovanie symbolizuje všetky kráľovské odmeny vo vašej osobnosti a cítite sa ako verný a intenzívny človek. To tiež predstavuje, ako chcete, aby sa k vám ostatní v spoločnosti správali, pretože toto tetovanie leva predstavuje kráľovský vzhľad. Vytvorte si toto jedinečné tetovanie na ruke alebo na chrbte a získajte kráľovské a divoké snímky tela.

Oko tigra

tetovanie tigrie oko

Ak sa snažíte o minimalistické, ale odvážne tetovanie, toto oko tigrieho tetovania je dokonalým tetovaním leva pre vaše telo. Toto tetovanie obsahuje čierno-biele napustené leví oči, ktoré majú tvar prúžku. Tieňovanie a kontúrovanie v očiach prináša skutočný realizmus v tomto tetovaní. Toto tetovanie predstavuje vašu vnútornú osobnosť. Mnoho kultúr verí, že levova vízia je znakom toho, že na vás niekto dohliada, a tiež ju považujú za dušu vdovy. Toto je jedno z najvýznamnejších tetovaní, ktoré by ste si určite nenechali ujsť.

lev-tetovanie

Levie krídla

tetovanie levieho krídla

Toto jedinečné tetovanie levích krídel je veľmi fantastické a zanecháva vo vás jedinečné telesné umenie. Slávny hráč NBA LeBron James má toto krásne tetovanie na hrudi. Toto tetovanie obsahuje čiernobielu tvár leva s dvoma krídlami. Toto tetovanie má v sebe mýtickú vlastnosť. Navyše sa spája s kresťanstvom z učenia Markovho evanjelia, pretože svätý Marek symbolizuje okrídleného leva a zobrazuje v ňom silu a identitu.

Ak máte pocit, že chcete o sebe rozdať silnú atmosféru, pomôže vám k tomu toto tetovanie. Toto tetovanie si môžete dať na hruď alebo na chrbát.

Geometrický lev

geometrické tetovanie leva

Geometrické vzory sú v tetovacom priemysle veľmi trendy a pomáhajú dodať vašim tetovaniam jedinečný a živý nádych. Môžete si vyskúšať toto geometrické tetovanie leva a dosiahnuť vynikajúce snímky tela. Toto tetovanie obsahuje geometrickú tvár leva s čiernym atramentom vyrobenú z rôznych trojuholníkov. Ak chcete získať ďalšiu funkciu, váš tetovací umelec zatieni niekoľko spletín čiernym atramentom, aby vytvoril efekt celej hĺbky. Toto tetovanie bude perfektne vyzerať na vašej hrudi alebo ruke.

Levia stráž

tetovanie leva stráž

Toto tetovanie leva stráž je pomerne rozsiahle, pretože má významný význam a niektoré krásne detaily. Toto tetovanie pozostáva zo žltkasto napustenej tváre levov a pod ním sedí levica a dve mláďatá. Umelec používa zelený atrament na debnenie trávy a predstavuje ho v prostredí podobnom žonglovaniu. Detaily a kontúry tváre leva zvýrazňujú realizmus v nej. Toto tetovanie predstavuje ochranu medzi otcom a jeho deťmi.

Zobrazuje otcov ako silné a definovateľné postavy. Tiež ukazuje, ako ste ochotní chrániť svoju rodinu za každú cenu a ako veľmi ich milujete a staráte sa o ne. Preto, ak chcete vykresliť starostlivosť a lásku pre svoju rodinu, toto tetovanie je pre vás ako stvorené.

Odvážny lev

odvážne tetovanie leva

Ak hľadáte tetovanie leva, ktoré bude na vašej hrudi vyzerať perfektne, už viac nehľadajte, pretože toto odvážne tetovanie leva je ideálnym tetovaním na hrudi a zanechá vám nádhernú predstavu o tele. Toto tetovanie obsahuje tvár leva čierneho a hnedého atramentu s ružou na boku. Oblasť hrudníka dáva tetovateľom slobodu vykonávať rozsiahle detaily.

Toto tetovanie symbolizuje odvahu, hlavne ako tetovanie na ľavej strane hrudníka symbolizuje odvahu, pretože leží nad vašim srdcom. Ruža zvyčajne predstavuje krásu, ale s týmto tetovaním to znamená byť nedotknutá a že bez ohľadu na to, ako krásne a mohutne to môže vyzerať, sa jej nesmieš dotknúť.

lev-tetovanie

Lev s bleskom

Toto jedinečné tetovanie leva s bleskom musí byť jedným z najlepších tetovaní levov, s akými sa stretneš. Ak hľadáte niečo minimalistické, ale silné, toto tetovanie je pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje blesk čiernej a sivej farby a vo vnútri je tvár leva. Horná časť skrutky bledne po leva.

Tieňovanie v tomto tetovaní vám ponechá perfektný prechod zo svetla do tmy, počnúc svetlejším vrchom a tmavším dnom. Toto tetovanie predstavuje váš triumf a silu; môže však tiež znamenať mizerné šťastie, pretože blesky vytvárajú temnotu a prichádzajú s búrkou.

Kmeňové tetovanie leva

tetovanie kmeňa leva

Mnoho kmeňových kultúr identifikuje levy ako životne dôležité zviera a symbol, najmä v afrických kmeňoch. Toto tetovanie kmeňa leva obsahuje tvár čiernych napustených levov v rôznych geometrických tvaroch. Tento typ dizajnu bol bežný v afrických kmeňoch, zatiaľ čo iné kmene zvyčajne používali na ilustráciu tetovania kmeňových levov zakrivené čiary. Tieto návrhy pútajú pozornosť a zanechajú vo vás fantastické snímky tela.

Ak máte rozsiahle dedičstvo kmeňa z Afriky alebo akéhokoľvek iného kmeňa, bolo by to pre vás dokonalé tetovanie. Týmto spôsobom môžete ukázať, ako ste na svoje dedičstvo umelecky hrdí. Mnoho ľudí si dáva tieto tetovania len pre fantastické prevedenie a perfektne vyzerá na hrudi, ruke a chrbte.

Levica

Väčšina tetovania levov má veľmi mužský nádych; toto tetovanie levice je však dokonalým tetovaním leva. Toto tetovanie obsahuje čierneho a sivo napusteného leva s dramatickým pozadím s čiernymi napustenými čiarami. Ideálne miesto na predvádzanie tohto tetovania by bolo na ruke alebo na nohe. Toto tetovanie predstavuje, ako levica loví jedlo pre svoje deti, a zameriava sa na materský aspekt levice.

Ak chcete predviesť svoju lásku a rešpekt žene vo svojom živote, ktorá bojovala a má vlastnosti levice, je toto tetovanie pre vás ako stvorené. Ukazuje tiež silnú ženskú osobnosť vo vás.

Tetovanie leva mandaly

tetovanie leva mandaly

Mandala tetovanie je celkom populárny trend tetovania a vyzerá úžasne v tetovaní leva. Toto tetovanie leva mandaly by ste mali vyskúšať, ak sa chystáte pre niečo kreatívne a zmysluplné. Toto tetovanie obsahuje tvár leva čierneho a sivého atramentu, na ktorej je zobrazená iba jedna strana a vzory mandaly. Umelec používa biely atrament na zvýraznenie rôznych funkcií tetovania. Levov výraz tváre dodáva odvážnu a posilňujúcu atmosféru. Toto tetovanie predstavuje hrdosť a ochranu. Preto, ak chcete rozdávať pocit hrdosti, toto tetovanie je pre vás ideálne.

Minimalistické tetovanie levieho prsta

tetovanie leva prsta

Ak hľadáte malé a jedinečné tetovanie leva, toto tetovanie s levími prstami je pre vás to pravé. Toto tetovanie obsahuje tvár leva v čiernej a sivej farbe. Môžete si ho nechať vytetovať na ľubovoľný prst, ktorý sa vám páči. Priestor na prsty komplimentuje tvár leva mimoriadne dobre a vyzerá, akoby ste mali na sebe prsteň. Toto tetovanie zobrazuje všetky pozitívne vlastnosti, ktoré lev predstavuje, ako je sila, sila, odvaha a oveľa viac. Ak si chcete pripomenúť, že ste ako lev, toto tetovanie bude znamenať vynikajúcu prácu, ktorú vám pripomenie a motivuje, aby ste sa stali silným človekom..

Lev z Judska

Lev z Judska je pomerne populárne tetovanie leva a viaže sa k nemu významná história. Toto tetovanie obsahuje revúceho leva v žltkastom atramente s korunou na hlave a kráľovským žezlom. Umelec vykonáva exotické obchodovanie s týmto tetovaním spolu s tieňovaním, ktoré zvýrazňuje realizmus v tetovaní.

Toto tetovanie má s ním náboženské prepojenie, pretože veľa kresťanov verí, že judský lev symbolizuje Ježiša Krista. Toto tetovanie tiež pochádza z etiópskeho dedičstva, pretože v tomto tetovaní môžete vidieť etiópsku vlajku. Tento ión bol pre etiópsku kultúru významný, takže ak máte korene, ktoré siahajú po etiópskom kmeni, určite by ste si mali dať urobiť toto silné tetovanie..

Časté otázky

Ako bolestivé je tetovanie leva na hrudi?

Tetovanie leva vyzerá úžasne na hrudi; ale prináša to veľa bolesti, rovnako ako každé iné tetovanie. Tetovanie na hrudníku je dosť bolestivé, pretože obsahuje kostnatú oblasť pozostávajúcu z hrudnej kosti a hrudného koša. Kožná oblasť na hrudi je pomerne tenká; preto nie je veľa uťahovania, aby sa zabránilo vpichu ihly do kostí. Každá kostnatá oblasť, na ktorú si dáte vytetovať, bude bolieť. Ak viete, že nemôžete tolerovať veľkú bolesť, vyhnite sa tetovaniu na hrudi; Konečné výsledky však stoja za to.

Koľko ma bude stáť tetovanie leva?

Tetovanie leva vám môže zanechať prázdnu peňaženku, pretože sú v porovnaní s inými tetovaniami dosť drahé. Cena tetovania do značnej miery závisí od dizajnu, veľkosti a miesta, na ktorom sa nechávate tetovať. Tetovanie s explicitnými detailmi a tetovanie na hrudi alebo chrbte sú drahšie ako tetovanie leva na prstoch alebo na rukách.

Priemerné náklady na tetovanie leva sú 150-400 dolárov. Niektorí tatéri účtujú poplatok za hodinu, takže ak si za rozsiahle tetovanie leva účtujú 100 dolárov za hodinu, bude vás to stáť veľa peňazí. Bez ohľadu na to, aké drahé môže byť toto tetovanie, keď ho získate, budete skutočne cítiť, že to stojí za to.

Záver

S pomocou týchto pútavých a veľkolepých myšlienok tetovania levov uvedených nižšie môžete teraz ľahko zaradiť niekoľko najlepších pre vaše ďalšie alebo nové tetovanie leva. Uistite sa, že ste si prešli popis každého tetovania, aby ste mali jasnú predstavu o tom, čo môžete očakávať, a týmto spôsobom to teda môžete svojmu tetovačovi aj lepšie vysvetliť..

Nestrácajte preto viac času debatami o tom, či si ísť na tetovanie leva alebo nie, pretože čas sa kráti! Navyše by ste rozhodne nechceli ľutovať. Poponáhľajte sa, rezervujte si stretnutie s tetovaním a urobte fantastické body art.

About the author