125+ nápadov na tetovanie na stužkovú, ktoré sú roztomilé a oku lahodiace

Myslíte si, že je ťažké sa rozhodnúť, pokiaľ ide o výber tetovania? Áno?

Nebojte sa, tentoraz buďte pripravení. Nechajte si tentokrát tetovať stužku a urobte báječné vyhlásenie o štýle. Tetovanie na stužke je úplne jednoduché, jednoduché a veľmi roztomilé. Od priateľov, rodiny a neznámych ľudí určite získate veľa komplimentov.

Nechať sa napustiť atramentom je zásadné rozhodnutie, neberte to na ľahkú váhu. Premyslite si svoj dizajn, pretože tento typ body art je trvalý a bude vašim celoživotným partnerom. Je dôležité, aby vaše tetovanie vyzeralo pekne, ale malo by to tiež mať zmysel. Nechajte si urobiť tetovanie, ktoré nie je len náhodnou obrázkovou figúrkou, ale má aj hlboký význam.

Stuhy, mašle a uzly sú symbolmi elegancie, pôvabu, krásy, umenia, jednota a sila. Používajú sa tiež ako symboly v kampaniach na zvýšenie povedomia, čo ich robí ešte významnejšími. Najlepšia časť na napustení dizajnu stužky je skutočnosť, že môžete skúmať rôzne farby, ozdoby a detaily a dodať im extra nádych glam.

Sú roztomilé a lahodia oku. Stále nie ste presvedčení? Pokračujte v posúvaní a zistite to sami.

stužkové-tetovanie

Umiestnenie- Kde by ste mali dostať tento dizajn napustený atramentom

Umiestnenie tetovania na stužkovú závisí od vás. Či už ho chcete predviesť všetkým očiam, alebo ho chcete dostať na ľahko skryteľné miesto, je len na vás. Návrhy tetovania na stužke vyzerajú najlepšie na zápästí, členku a krku alebo za uchom. Takýto dizajn je vždy zábavný a elegantný a určite by ste sa ním chceli pochváliť.

Ak však máte pocit, že by ste sa na to nechceli veľa pozerať, vyberte si menej viditeľné miesto, ako je noha alebo chrbát. Tetovanie je ťažké skryť pomocou make -upu, preto vyberajte múdro. Záleží aj na dizajne, ktorý si vyberiete, niektoré nápady sú navrhnuté špeciálne pre určité oblasti vášho tela. V tomto smere vás najlepšie prevedie váš tetovač.

Poďme teraz rovno k veci a pozrime sa na 125+ úžasne fascinujúcich tetovaní s ich významom, ktoré vám vyrazia dych!

Luk inšpirovaný Hello Kitty

ahoj mačiatko tetovanie na stužkovú

Tento dizajn tetovania je určený pre milovníkov mačiatok. Je roztomilé a dievčenské a dá sa veľmi ľahko stiahnuť. Nemá žiadny hlboký význam, ale vyzerá veľmi pekne, takže sa pripravte na všetky komplimenty, ktoré vám prídu po tom, ako dostanete tento atrament. Má farby mašličky Hello Kitty a bodky a vyzerá úplne nádherne.

Stužka na prstenníku

Táto myšlienka tetovania je drzá a brilantná. Je to ako trvalý šperk, takže si nemusíte robiť starosti s nosením doplnkov. Môžete dokonca získať zodpovedajúce tetovanie lukom pár s partnerom. Roztomilá dievčenská mašlička pre vás a mužský uzol pre vášho muža. Skvelý nápad, nie?

Význam: Luk vo všeobecnosti predstavuje lásku. Dostať to na prstenník by znamenalo, že si vážite lásku a vzťah s partnerom.

Tetovanie na stužkových členkoch

stužkové tetovanie

Táto myšlienka je veľmi inovatívna a jedinečná. Nosí sa samozrejme na členku. Vďaka svojmu umiestneniu vyzerá veľmi realisticky. Tento inovatívny dizajn má výraznú čiernu šnúrku voľne zaviazanú okolo členka a malú mašličku na stužke pripevnenú na boku. Ak chcete, môžete pridať podrobnosti. Drahokamy a perly visiace zo šnúrky by pôsobili očarujúco!

Tento dizajn je veľmi pekný a kreatívny a každé dievča, ktoré miluje nosenie členkov, by sa mu určite páčilo, pretože trendom sú čierne členky. Jedná sa o trvalý členok, nebudete si musieť robiť starosti s nosením a vyzliekaním. Pekné, nie? Tiež, ak si na prstoch na nohách oblečiete krvavočervený lak na nechty, vaše tetovanie na členkovej stužke sa bude viac zlepšovať a bude pôsobiť atraktívne.

Základné tetovanie na stužkový uzol

Táto myšlienka je tiež veľmi pekná. Má malú hrubú stužku a je väčšinou napustený atramentom na zápästí. Tetovanie môžete požiadať, aby do luku pridal perleťové ozdoby alebo farebný nádych, aby ste získali extra glam. Tento ľahko stiahnete a vaši priatelia vás budú určite sprchovať komplimentmi.

Význam: Stuhy naznačujú ženskú silu a silu. Ukazujú tiež, že ženy môžu slobodne robiť, čo sa im páči, a môžu si dobyť svet samy. Nie sú o nič menší ako ktorýkoľvek muž. Tento základný dizajn luku má veľkú hĺbku a význam a svojmu nositeľovi bude neustále pripomínať, aby sa nevzdával, pretože svojou silou dokáže rozhýbať svet a dosiahnuť svoje ciele..

stužkové-tetovanie

Dlhá mašľa na stužke za krkom (štýl plážových šiat)

Tento dizajn stužky je veľmi elegantný. Je to dlhá mašlička na stužke, voľne uviazaná, ale ladne za krkom. Končí sa až po hornú časť chrbta. Zdá sa, že máte na sebe letné šaty a mašľu ste si uviazali na krk. Vyzerá to veľmi realisticky a krásne. Môžete tetovania požiadať, aby na stužku pridal vami zvolenú farbu, aby vyzerala krajšie.

Tak čo si myslíte? Nie je to ten najlepší nápad na pekný plážový letný look? Keď vyrazíte na pláž so svojimi kamarátmi, určite upúta veľkú pozornosť.

Mašľový náramok

Tento dizajn mašle na stužke je veľmi trendový a je veľmi roztomilý. Toto si určite nemôžete nechať ujsť, verte mi. Je to ďalší zo stálych nápadov na šperky, ktoré rozbijete toto leto. Len jednoduchá šnúrka na zápästí a mašlička rozkošne napustená na boku. Ak chcete, môžete zavesiť aj niekoľko lukov, perál alebo drahokamov. Dobrý nápad, nie?

Stužkové tetovanie a červená ruža

Tento atraktívny dizajn tetovania na stužkovej je úžasný pre niekoho, kto miluje ruže. Má veľkú karmínovo červenú ružu. Ruža má na konci odvážnu čiernu stuhu a okolo nej uviazanú mašličku.

Sľubuje, že poskytne veľmi nádherný a zmyselný vzhľad každej dáme, ktorá si želá byť napustená atramentom. Úžasný nápad na tetovanie na stužkovú, nie? Som si istý, že sa ti to páči a že by si chcel zvážiť jeho dokončenie.

Význam: Ruže sú symbolmi lásky a mašle tiež symbolizujú lásku. Oboje dohromady je vynikajúca kombinácia a každému, kto sa na to pozrie, dá vedieť, že si lásku vážite. Bude to tiež slúžiť ako pripomienka seba samého, že keď všetko ostatné zlyhá, vždy existuje nádej na lásku. Láska od tvojej matky, tvojho muža, tvojho najlepšieho priateľa. Vaša dávka lásky tam bude, aby vám dodávala nádej a utešovala vás. Tiež, aby ste si uvedomili, že v živote môžete robiť čokoľvek, čo chcete, stačí len veriť v seba.

Stužkové tetovanie s citátmi

Hľadáte niečo hlboké a zmysluplné? Ak áno, je to pre vás skvelá voľba. Uzol stuhy môžete napustiť na zápästie jednou vložkou alebo citátom napísaným vedľa. Vety ako „ver, že môžeš a si v polovici cesty“ alebo „Buď nebojácny“ alebo „nečakaj nič, ži šetrne z prekvapenia“ sú len niektoré úžasné príklady.

Význam: Táto myšlienka má svoje hlavné plusové miesto. Takéto vety sú veľmi pôsobivé a majú silu prinútiť vás robiť to, čo máte. Budú vás nútiť vstať a dosiahnuť svoje ciele, pretože život je príliš krátky na to, aby ste strácali čas a sedeli nečinne.

3D stužkové tetovanie

Toto tetovanie je veľmi báječné a podrobné. Vďaka svojmu 3D dizajnu vyzerá veľmi realisticky. Váš odborný tetovač navrhne toto tetovanie veľmi umelecky, pretože má mimoriadne zložité detaily. Je to veľmi pôsobivé, pretože skicovanie a tiene vo vnútri luku mu dodávajú veľmi pekný 3D efekt.

Dokončenie môže chvíľu trvať, ale kľúčom je byť trpezlivý a čakať na konečný výsledok. Ukázalo sa to veľmi pekne, takže to bude stáť za to.

stužkové-tetovanie

Mašľa v páse v korzetovom štýle

Táto inovatívna a čipkovaná stuha sľubuje krásne zvýraznenie vašich kriviek. Je to veľmi kreatívne a odlišné. Má zložité švy, začínajúce od hornej časti strednej časti chrbta až po pás. Povlaky sú ukončené stužkovým uzlom, ktorý dodáva dizajnu celkovo krásny vzhľad.

Vďaka tieňovaným detailom vyzerá veľmi realisticky a 3D efekt je tiež veľmi efektný. Ak chcete, môžete nechať perami alebo drahokamami visiacimi na šnúrkach napustené atramentom. Je to veľmi pekné pre vysoké a chudé dievčatá a veľmi im to pristane. Tiež, ak budete mať dlhé šaty bez chrbta a budete sa chváliť tetovaním, budete vyzerať báječne a upútate veľkú pozornosť!

Tetovanie stužiek na povedomie o rakovine

Tetovanie stužiek na povedomie o rakovine

Toto je geniálna myšlienka tetovania na stužkovú, ktorá má najhlbší význam a dôležitosť. Ak sa rozhodnete pre tento dizajn napustený atramentom, musíte vybrať prominentnú oblasť, pretože je určená na predvádzanie sa. Šíri povedomie a ukazuje, že stojíte verne veci.

Mnoho celebrít rád nechá symbol pomaľovať na podporu pacientov s rakovinou a oznámi im, že stoja pri nich a modlia sa za nich. Boj o život je veľmi desivý boj a títo pacienti sú nesmierne odvážni. Sú to skutoční bojovníci.

Použitá je ružová stužka, ktorá osloví aj dievčatá. Ružová je totiž vo všeobecnosti spojená so ženskosťou. Aj muži to však radi nechávajú napustiť, aby prejavili svoje emócie proti chorobe. Tieto tetovania znamenajú lásku, súcit a obrovskú odvahu.

Tí, ktorí prežili rakovinu, si ju radi nechávajú napustiť, pretože sa môžu v bolestiach trpiaceho vyrovnať s iným stupňom. Vedia, čo trpiaci prežívajú, a chcú im ukázať, že vždy existuje nádej a že to môžu zvládnuť. Stačí im pozitívne myslenie a pevná viera v Božiu moc a moc.

Často kladené otázky (FAQ)

Teraz sa pozrime na niekoľko otázok, ktoré ľudia zvyčajne majú o svojich tetovaniach.

Nábor atramentu je bolestivý proces?

Je to áno aj nie. Niekedy je to len mierne podráždenie a inokedy to môže byť bolestivé. To závisí od toho, kde si nechávate tetovať. Ak je oblasť citlivá, môžete cítiť bolesť. Experti na tetovanie však majú spôsob, ako sa v relácii cítiť pohodlne.

Je to veľmi chúlostivý proces, pretože zahŕňa použitie niekoľkých ihiel cez hornú vrstvu pokožky. Buďte teda trpezliví a čakajte na konečný výsledok. Budete veľmi spokojní a spokojní s tým, čo vidíte, a nakoniec to všetko bude stáť za to.

Sú tetovanie drahé?

Za tetovacie salóny sa bežne účtuje 100 až 200 dolárov za reláciu za hodinu. Vyberte si renomovaný tetovací salón, ktorý je známy svojou kvalitou a nerobí kompromisy v oblasti hygieny. Nástroje musia byť sterilné a hygiena by mala byť ich najvyššou prioritou.

Ako dlho bude oblasť horieť a štípať?

Týždeň je normálny. Očakáva sa mierne svrbenie a začervenanie. Ak však stále horí a už nie je znesiteľné, musíte navštíviť lekára. Starajte sa dobre o postihnuté miesto. Vôbec ho nezakrývajte opaskom ani tesným oblečením. Utrite ho slanou vodou alebo normálnou mydlovou vodou.

Ako dlho bude trvať moje sedenie??

Dokončenie tetovania trvá spravidla 2 až 4 hodiny. Doba však závisí výlučne od dizajnu, ktorý ste si vybrali. Ak je veľký alebo veľmi podrobný, jeho dokončenie môže trvať dlhšie.

Dúfame, že vám to pomohlo objasniť vaše otázky. To je všetko, ľudia, veľa šťastia!

About the author