125+ nápadov na tetovanie pivonky, ktoré by ste mali zvážiť

Ak hľadáte jedinečný dizajn kvetinového tetovania, tetovanie pivonky by bolo perfektnou voľbou.

Pivoňka je tradičný kvet Číny a Indiany. Rastúca popularita tejto kvetiny má svoj dôvod. To znamená, že má zaujímavé farby a textúry. Kvet tiež predstavuje pozitívne entity, ako je láska, nové začiatky, nádej, sila, večná krása a mnoho ďalších. V niektorých krajinách je pivonka vnímaná ako šťastie pre úspešné manželstvo a dlhý život.

Dizajn tetovania pivonky sa ľahko kombinuje s akýmkoľvek druhom symbolu a napriek tomu predstavuje ten najsilnejší význam zo všetkých. Vďaka štruktúre a umiestneniu je tetovanie pivonky žiaduce a veľmi značné. Tetovanie má trendový a estetický charakter. Vzácne sa dajú nájsť a získať.

Kto by nechcel zvážiť kvetinové tetovanie, s ktorým sú spojené také pozitívne vibrácie?

Zatiaľ čo ľudia považujú kvetinové vzory za vhodnejšie pre ženy, tetovanie pivonky môžete získať, aj keď ste muž. Vždy môžete požiadať umelca, aby bol o niečo menej dievčenský pomocou monochromatického atramentu alebo iných variácií kvetinového dizajnu. Neformálne online vyhľadávanie vám ukáže, že veľa mužov má tetovanie na pivonky a dobre ich predvádzajú.

Ak ste už presvedčení o tetovaní pivonky, ale ste zmätení z vhodného dizajnu, nechajte to všetko na nás. Uviedli sme množstvo nápadov na tetovanie pivonky, ktoré by ste mali zvážiť.

pivonky-tetovanie

125+ nápadov na tetovanie pivonky

Obrovské tetovanie pivonky na chrbte

Pivoňkové tetovanie na chrbte vyzerá fenomenálne. Tetovanie sa dá ľahko skryť, čo je plus pre tých, ktorí ho chcú spárovať s tajným symbolom alebo slovom. Štruktúra je jednoduchá, pretože tetovanie je vyrobené z jednotlivých tenkých čiar so svetlými farbami a minimálnym tieňovaním. Celkovo vzaté, taký dizajn tetovania vydáva odvážne a manipulatívne vibrácie. Môže to byť perfektné tetovanie pre tých, ktorí radi bývajú často na pláži. Hneď ako si na pláži vyzlečiete tričko, uvidíte, ako sa niektoré hlavy určite otáčajú.

Symbolický význam: Pivoňkové tetovanie na chrbte predstavuje lásku a súcit. Tiež trpezlivosť a vytrvalosť potrebná na dlhodobé riešenie vecí.

Pivoňkové tetovanie a maliny

Hľadáte niečo kvetinové a ovocné?

Pivoňkové tetovanie spárované s malinami by bolo tou správnou voľbou. Tetovanie by vyzeralo úchvatne, kdekoľvek by bolo umiestnené. Možnosti umiestnenia sú obrovské, napríklad zápästie, ramená, ruky, prst, noha, chrbát, krk a kľúčna kosť. Štruktúra, ktorá sa pridáva k príťažlivosti, by bola efektná. Jeden s hrubými farebnými čiarami, tmavými odtieňmi a bodkovanou výplňou.

Symbolický význam:Tetovanie pivonky a maliny predstavuje láskavosť. Tetovanie upokojuje srdce svojimi pokojnými vibráciami. Preto by bolo správne povedať, že toto tetovanie zvyšuje vašu úroveň odolnosti voči bolesti, hnevu a všetkým druhom negativity.

Elegantné tetovanie pivonky vo vodnej farbe

Tetovanie pivonky vo vodnej farbe vyzerá úchvatne. Možnosti umiestnenia sú málo, napríklad zápästie, predlaktie, zadná časť krku a ramená. Takémuto designu vyhovuje tenká podšitá štruktúra. Vodové farby dodávajú celkovej príťažlivosti a rozžiaria pokožku. Atmosféra je mierne vintage, ale trendová.

Symbolický význam:Tetovanie pivonky vo vodnej farbe predstavuje nositeľa ako kreatívneho a analytického. Detaily a tieniace strihy dokazujú, že nositeľka je komplikovaná, ale atraktívna osobnosť.

pivonky-tetovanie

Miniatúrne tetovanie pivonky

Miniatúrne tetovanie pivonky vyzerá roztomilo. Vďaka svojej veľkosti je umiestnenie tetovania veľmi jednoduché. K trendovým možnostiam patrí zadná časť krku, kľúčna kosť, zápästie, kolená a chodidlo. Čierne a sivé tenké lemované štruktúry vyzerajú najlepšie, pokiaľ ide o dizajn miniatúrnej pivonky. Je úžasné, ako môže byť malé tetovanie skvelé pre mužov i ženy. V prípade žien miniatúrny dizajn vydáva vibrácie roztomilosti. Na druhej strane, malý dizajn je pre mužov ľahké skryť, ak sa nechcú stále predvádzať so svojim tetovaním.

Kód farby závisí od nositeľa. Podľa známych recenzií získalo najviac hlasov farebné miniatúrne tetovanie pivonky a sivé tieňované miniatúrne pivonky. Výber je na tebe. Pokračujte v trende alebo si ho postavte sami.

Symbolický význam: Miniatúrne tetovanie pivonky predstavuje, že šťastie sa dá nájsť aj v maličkostiach.

Pivoňka a hviezdy Tattoo

Pivoňkové tetovanie a tetovanie hviezd vyzerá výnimočne a zasnene. Hviezda dopĺňa pôvab tetovania pivonky a vydáva fantastické vibrácie. Možnosti umiestnenia tetovania sú obrovské, napríklad zápästie, ramená, prst, kolená, chodidlo, zadná časť krku, kľúčna kosť, zadná časť ucha a predlaktie.

Pre toto tetovanie neexistuje žiadna konkrétna štruktúra, závisí to od veľkosti hviezd. Ak sú hviezdy obrovské, potom by tenké tetovanie s podšívkou vyzeralo dobre a naopak. To, ako dobre na vás tento dizajn vyzerá, závisí od schopností vášho tatéra. Nepatrí medzi najľahšie.

Symbolický význam: Dizajn tetovania pivonka a hviezdy predstavuje nádej a dobré myšlienky. Nositeľa to motivuje nevzdávať sa a čakať na šťastný koniec. Pomáha vidieť svetlejšiu stránku obrazu a zamerať sa na dobro v každej situácii.

Pivoňka a hadie tetovanie

Tetovanie pivonky a hada vyzerá strašidelne. Väčšina nositeľov má divokú osobnosť, napriek tomu ich kvetinové tetovanie priťahuje. Pre takýchto jedincov je tetovanie pivonky a hada smrtiacou kombináciou. Možnosti umiestnenia tetovania zahŕňajú chrbát, predlaktie, stehná, ramená a hrudník. Štruktúra, ktorá vyzerá najlepšie, by bola had v hrubých lemovaných a pivonkách natretých tenkými čiarami. Atmosféra je odvážna a otrasná.

Symbolický význam:Pivoňka a hadie tetovanie predstavujú bystré oko a zameranie, ktoré má jeho nositeľ. Preto je tetovanie spojené s oddanosťou a odhodlaním, ktoré nositeľ má z dlhodobého hľadiska.

Pivoňkové tetovanie ako prsteň

Kto by nemal rád doplnky?

Ak hľadáte trvalý prsteň, ktorý sa hodí ku každému oblečeniu, potom by bolo hodné voľby tetovanie pivonky. Pivoňka má ako prsteň všetky strihy a štruktúru, ktoré dobrý prsteň obsahuje. Farebný kód nie je veľký problém. Tetovanie prsteňa môžete získať v čiernej a sivej farbe. Také sú neutrálne farby, ktoré sa hodia k čomukoľvek.

Symbolický význam:Krúžkové tetovanie predstavuje nositeľa ako minimalistický. Tiež. Ukazuje, že nositeľ má pevnú kontrolu nad tým, ako sa rozhoduje a čo robí.

Jemné tetovanie pivonky na zápästí

Pivoňkové tetovanie na zápästí vyzerá výrazne. Takýto dizajn tetovania je v trende už niekoľko posledných rokov. Nositeľ sa môže hrať so svojou predstavivosťou, buď si dať tetovanie zboku, alebo ho ovinúť ako náramok. Štruktúra závisí od prichyteného zväzku pivoniek. Čím viac pivoniek, tým tenšia čiara. A naopak.

Symbolický význam:Pivoňkové tetovanie na zápästí predstavuje nositeľa ako celkom slušného, ​​dobrého poslucháča a vo všeobecnosti nevinného.

Pivoňka a slnečnicové tetovanie

Pivoňka a slnečnicové tetovanie pôsobia veľmi podmanivo. Existuje mnoho možností umiestnenia, napríklad zápästie, chrbát, kľúčna kosť, predlaktie, ramená, kolená a chodidlo. Štruktúra je tiež veľmi jednoduchá. Pretože tetovanie pivonky a slnečnice vyzerá perfektne v žltom a ružovom farebnom kóde, tak štruktúra čiernej čiary vyzerá najlepšie. Tetovanie vydáva šťastné vibrácie.

Symbolický význam:Pivoňka a slnečnicové tetovanie predstavujú nádej, dlhovekosť, vernosť a zbožňovanie. Tetovanie taktiež ukazuje nositeľa ako niekoho s liečivou aurou. Takýto atribút je zriedkavý. Nositeľ preto vynikne a prevezme všetku pozornosť, nech už ide kdekoľvek.

Tetovanie pivonky a motýľov

Tetovanie pivonky a motýľa vyzerá magicky. Atmosféra je estetická, tiež trochu vintage. Vďaka motýľom je osobnosť nositeľa iskrivá a odvážna zároveň. Možnosti umiestnenia sú skvelé, napríklad zápästie, prst, chrbát, kľúčna kosť a hrudník, zadná časť krku, stehná, ramená a chodidlo. Dizajnu tetovania vyhovuje hrubá podšitá štruktúra. A

Symbolický význam:Dizajn tetovania pivonky a motýľa predstavuje zmenu, nádej, vytrvalosť, vzkriesenie, silu, silu a život.

Tetovanie japonskej pivonky

Návrh tetovania japonskej pivonky je zaujímavý koncept. Dizajn tetovania vznikol v 90. rokoch, prekvapivo je medzi Ázijcami stále trendový. Existuje mnoho možností umiestnenia tetovania japonskej pivonky, napríklad zápästie, kľúčna kosť, zadná časť krku, predlaktie, ramená, kolená a chodidlo.

Hustá čierna podšitá štruktúra vyzerá najlepšie, pokiaľ ide o dizajn tetovania japonskej pivonky. Farebný kód, ktorý najviac vyhovuje, je žltá, svetlá a tmavozelená, tmavo modrá a oranžová.

Symbolický význam:Japonské tetovanie pivonky predstavuje česť, statočnosť, šťastie a nové začiatky.

Časté otázky

Musí byť tetovanie pivonky malé??

Vôbec nie! Vaše tetovanie pivonky môže byť také veľké, ako by ste chceli. Niektoré ženy majú v skutočnosti tetovanie pivonky pokrývajúce celú chrbticu. Ak sa vám páči malý, môžete ho dostať na plece.

Koľko rôznych typov pivoniek existuje?

Práve to si zamilujete na pivonkách a tetovaní pivoniek. Môžete ich získať v rôznych farbách a tvaroch, pretože majú veľa odrôd. V súčasnosti existuje viac ako 30 druhov pivoniek. Z tohto dôvodu môžu tetovanie pivonky vyzerať veľmi odlišne.

Je pivonka len kvet?

Kým ľudia myslia na kvetinu, keď sa povie slovo pivonka, terminológia je pre celú rastlinu. Budete prekvapení, že pivonky môžu rásť vo forme kríkov aj rastlín. Vo forme rastlín nevystúpia viac ako tri stopy nad zem, ale kríky môžu dosiahnuť výšku až 10 stôp alebo viac..

Akú farbu bude najlepšie vyhovovať tetovanie pivonky??

To je na vás, aby ste sa rozhodli. Dobré na tom je, že si môžete dať tetovanie pivonky v takmer akejkoľvek farbe, akú si dokážete predstaviť. Pri týchto tetovaniach sa bežne používa ružová, fialová, broskyňová, oranžová atď. Úžasne krásne však vyzerajú aj veľké monochromatické vzory.

Spodná čiara

Pivoňkové tetovanie sa zdá byť jedinečné. Význam, ktorý symbolizuje, je veľmi dôležitý. Pivoňka má tiež pozitívny vplyv, bez ohľadu na to, ako protichodný je nositeľ osobnosti, odstráni všetky negatívne myšlienky..

Dať sa tetovať je trúfalé. Nezabudnite zaznamenať taký desivý, ale vzácny moment. Vezmite so sebou priateľa, aby mohol fotografovať a natáčať videá. Tiež by ste sa mohli cítiť veľmi nervózni, než prídete na rad. Preto je dôležité, aby ste si pred a počas farbenia vzali niekoho, kto vás upokojí. Hlavne nech sa počíta každý moment.

Veselé pivonky tetovanie pre vás!

About the author