125 nápadov na tetovanie pre roztomilé zvieratá pre milovníkov zvierat

Pokiaľ ide o výber perfektného tetovania pre vás, je to trochu zdrvujúce, keď si musíte vybrať jedno z toľkého počtu. Ak chcete tetovanie, ktoré je posilňujúce a také, ktoré môže vyjadrovať tvoja láska k zvieratám, potom si musíš dať na telo napustiť tetovanie na zvierati. Tetovanie na zvierati je jedným z najbežnejších typov tetovania, ktoré si ľudia nechávajú robiť pomerne často. Tetovania na zvieratách sú tiež jedným z najrozmanitejších tetovaní, pretože si môžete vybrať akékoľvek zviera, od divokých zvierat cez hospodárske zvieratá až po vtáky a morské živočíchy.

Každé z týchto tetovaní má iný význam a symboliku; pre tetovanie na zvieratách preto neexistuje jediný význam. Ak ste stále zmätení tým, pre aký typ tetovania zvierat by ste sa mali vydať, nebojte sa, pretože vás tento článok informoval. Ak budete čítať ďalej nižšie, narazíte na niektoré z najbežnejších myšlienok tetovania zvierat a ich významy.

Nenechajte si preto ujsť túto šancu nájsť si perfektné tetovanie pre seba, ktoré vám pomôže dosiahnuť chladný a drzý vzhľad. Uistite sa, že ste si našli čas na výber toho najlepšieho, pretože by ste nechceli ísť na niečo, čo by ste mohli neskôr ľutovať. Preto dôkladne skúmajte a dosiahnite najlepší typ tetovania zvierat.

tetovanie zvierat

Význam tetovania pre zvieratá

Tradícia tetovania zvierat si najskôr získala obľubu v raných kmeňových kultúrach, najmä medzi pôvodnými Američanmi. Mnoho domorodých Američanov by si dalo tetovať rôzne zvieratá, pretože verili, že duchovné zásady dosahujú prostredníctvom živých bytostí a predmetov. Považovali zvieratá za jednu z najduchovnejších bytostí. Ide o tetovanie na zvieratách, že neexistuje iba jeden význam, ktorý by zakrýval alebo zobrazoval význam všetkých tetovaní na zvieratách..

Nájdete mnoho rôznych druhov zvierat a každé zviera má špecifický jedinečný význam. Ak sa chystáte na vtáky ako tetovanie holubice, znamená to sľub, slobodu a lásku. Pávy a orly symbolizujú moc, víziu a vedenie. Ak sa rozhodnete vybrať zviera z rodiny mačiek, tieto tetovania majú značný význam, pretože mačky, najmä levy a tigre, symbolizujú moc, hodnosť, múdrosť a autoritu.

Morské živočíchy sú ďalším druhom zvieracích tetovaní, ktoré majú veľký význam. Rybie tetovanie krabov symbolizuje emócie a ochranu, zatiaľ čo tetovanie žraloka predstavuje nadradenosť a zvedavosť. Divoké zvieratá ako medvede symbolizujú statočnosť a materstvo a kone často symbolizujú milosť a krásu, pretože sú dobre známe svojou spoločnosťou..

Dokonca aj hmyz je veľmi bežným druhom tetovania zvierat a pomáha vám dosiahnuť krásne snímky tela, najmä s krásnymi a rozmanitými význammi, ktoré sú im priradené. Tetovanie hmyzu ako motýle symbolizuje transformáciu a feminizmus, zatiaľ čo vážky predstavujú harmóniu a čistotu.

Existuje milión tetovaní zvierat, ktoré majú každý iný význam. Jediné, čo musíte urobiť, je nájsť toho pravého, s ktorým sa môžete stretnúť; význam tetovania musí kliknúť s vami. Nie je potrebné vyberať si tetovanie na zvieratách len kvôli jeho významu. Niektorí ľudia tento význam veľmi neuprednostňujú a vyberajú si ho len pre jeho krásny vzhľad. Vďaka tetovaniu so silným významom je tetovanie ešte krajšie a pôsobivejšie.

Ideálne umiestnenie pre tetovanie zvierat

Vzhľadom na rozmanitosť dizajnu tetovania na zvieratách si môžete vybrať, či si necháte vytetovať akékoľvek miesto na tele, ktoré sa vám páči. Musíte sa však uistiť, že vyberiete správne miesto, pretože niekedy by nesprávne umiestnenie mohlo zničiť dizajn tetovania a navzájom sa dopĺňať. Pri výbere správneho umiestnenia záleží aj na vašom pohodlí. Prvá vec, ktorú by ste sa mali rozhodnúť pri hľadaní ideálneho umiestnenia pre vaše tetovanie, je požadovaný dizajn tetovania pre zvieratá.

Ak sa chystáte na malé alebo minimálne tetovanie, najčastejším miestom, kde si ho môžete nechať vytetovať, sú prsty, dlaň, zápästie, rameno, krk, členok alebo kľúčna kosť. Najlepšie je nechať si urobiť väčšie tetovanie zvierat s popisnými detailmi na chrbte, hrudníku, hrudnom koši, stehne, bruchu, nohách alebo plných rukách.

Bez ohľadu na to, kde si necháte tetovanie zvieraťa vytetovať, bude pôsobiť očarujúco a exoticky ako vždy. Tetovanie zvierat zahŕňa jeden z najlepších návrhov; preto budete chcieť navrhovaniu slúžiť spravodlivo výberom vhodného umiestnenia. Najdôležitejšie je, aby ste sa po tetovaní cítili príjemne a rozhodli ste sa, či svoje tetovanie chcete skryť alebo ho zviditeľniť pre ostatných..

tetovanie zvierat

Nápady na tetovanie na zvieratách

Tetovanie divokého medveďa

Medvedie tetovanie je jedným z najbežnejších tetovaní na zvieratách, ktoré je každému obľúbené. Toto tetovanie s divokým medveďom je pre teba dokonalým tetovaním, ak sa snažíš ozdobiť svoje telo divokým a silným tetovaním. Toto tetovanie obsahuje realisticky vyzerajúceho medveďa vytetovaného v sivej a hnedej farbe. Je to len tvár medveďa, ktorá sa objavuje s otvorenými ústami a ostrými zubami sa pozerá von. Toto tetovanie obsahuje veľmi desivý a začarovaný pohľad medveďa, ktorý má veľa do činenia s významom tohto tetovania.

Tetovač urobil niekoľko vynikajúcich tieňov a kontúr, aby odhalil realistické vlastnosti tohto tetovania. Toto špecifické tetovanie medveďa predstavuje odvážnu osobnosť, ktorá má veľa sily a odvahy. Toto tetovanie prinesie ľuďom predstavu, že máte silné a silné inštinkty, ktoré vám pomôžu pohnúť sa zo všetkých negatívnych a každodenných emocionálnych situácií, s ktorými sa možno budete musieť vyrovnať. Je to tiež dobrá pripomienka pre ľudí, aby sa s vami nemaznali.

3D Jedovatý had

3D tetovanie jedovatého hada

Ak hľadáte vo svojom tetovaní niečo strašidelné a jedovaté, musíte vyskúšať toto 3D jedovaté hadie tetovanie. Toto tetovanie obsahuje hnedého a broskyňového hada, ktorý sa kĺže po koži nositeľa. Na dosiahnutie efektu pokožky tetovač použil techniku ​​3D tetovania, aby vytvoril vzhľad vreckového typu, v ktorom sa had plazí dovnútra. V otvore vrecka je tiež niekoľko kvapiek červeného atramentu, ktoré ukazujú, ako had uhryzol nositeľa..

Ako vidíte, na výrobu tohto tetovania je vynaloženého veľa úsilia a schopností. Ak teda plánujete získať presne tento, určite navštívte profesionálneho a skúseného tatéra. Toto tetovanie je celkom zmysluplné, pretože hady symbolizujú divokosť a nebezpečenstvo. Ale zároveň tiež predstavujú transformáciu, trpezlivosť a znovuzrodenie.

Tetovanie so útokom na žraloka

tetovanie žraloka

Ste posadnutí morskými živočíchmi a chcete vo svojom tetovaní zvierat predviesť silnú a divokú atmosféru? Toto tetovanie so útokom na žraloka je pre teba perfektnou voľbou. Toto tetovanie pozostáva zo sivého žraloka napusteného atramentom, ktorý je pripravený zaútočiť na svoju korisť. Pozadie obsahuje chladné sivé tieňovanie, ktoré predstavuje vodu a dodáva žralokovi určitú hĺbku. Veľkosť žraloka je v tomto tetovaní dosť veľká, takže by ste chceli zvážiť jeho tetovanie na mieste, ktoré by dopĺňalo dizajn tohto tetovania.

Žraloky symbolizujú účinnosť, moc, nadradenosť a sústredenie. Toto sú niektoré z hlavných charakteristík, ktoré ľudia chcú vo svojej osobnosti, pretože ich vykresľuje ako silnú osobu. Ak je to to, čo sa snažíte dosiahnuť, mali by ste ísť na toto tetovanie.

Tetovanie pre milovníkov šteniatok

Toto tetovanie milovníka šteniatok je jedným z najlepších tetovaní pre tých, ktorí milujú psy a už sú majiteľmi domácich zvierat. Toto tetovanie pozostáva z portrétov niekoľkých psov napustených sivou, hnedou, čiernou a bielou farbou. Každý pes prejavuje rôzne emócie a všetci sú potetovaní spolu na druhom. Môžete zahrnúť toľko psov, koľko chcete, a čo by bolo ešte zvláštnejšie, ak sa necháte tetovať svojim presným psom. Toto tetovanie ste mohli dostať aj ako pamätné tetovanie svojmu domácemu miláčikovi, o ktorý ste možno prišli.

Toto tetovanie je celkom zmysluplné, pretože ľuďom pripomína, aké dôležité je starať sa o psy a dávať im lásku a starostlivosť, ktorú vždy poskytujú svojim majiteľom. Toto tetovanie tiež symbolizuje vernosť, pretože psy patria k najvernejším domácim zvieratám, aké kedy budete mať. Preto je toto tetovanie dobrou pripomienkou, aby ste vždy zostali verní sebe i druhým.

Tetovanie lebky sovy

Ak chcete vo svojom tetovaní predviesť niečo dramatické a jedinečné, musíte ísť na toto tetovanie lebky sovičky. Toto tetovanie je jednoduché, ale má s ním spojený temný význam. K tetovaniu patrí čierno -sivá napustená sova s ​​roztiahnutými krídlami, sediaca na vrchu sivej a čiernej napustenej hlavy lebky. Stínovanie a tieňovanie v tomto tetovaní je brilantné a pomáha navodiť dramatickejšiu atmosféru, najmä s čiernym a sivým atramentom..

Tetovanie lebky sovičky je celkom symbolické, pretože sova symbolizuje múdrosť a inteligenciu a lebka predstavuje smrť. Toto tetovanie nám pripomína, že bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíme utiecť pred smrťou, vždy to príde. Takže namiesto toho, aby ste strácali čas robením vecí, ktoré za to nestoja, oplatí sa to s použitím silných inštinktov, akými sú múdrosť a inteligencia. Je ťažké prísť o tetovanie s takým hlbokým významom. Toto tetovanie môže mať mnoho mužských vlastností, ale taktiež by vyzeralo skvele na ženách.

Akvarelové tetovanie panda

Toto akvarelové tetovanie pandy si môžete vyskúšať, ak hľadáte niečo minimálne a nie príliš. Toto tetovanie vám pomôže dosiahnuť jemný vzhľad tetovania a je najlepšie, ak nechcete príliš veľké tetovanie. Toto tetovanie obsahuje ležiacu malú čiernobielu pandu napustenú atramentom a má geometrický okrúhly tvar, ktorý vyzerá ako šesťuholník. Tetovací umelec hodil na geometrický tvar náznak akvarelov ako fialová, ružová a oranžová, aby dodal tomuto tetovaniu ďalšie funkcie..

Technika akvarelu pomáha oživiť tetovanie s menším počtom detailov. Toto je perfektné tetovanie pre ženy, ktoré chcú dosiahnuť jednoduchý a roztomilý vzhľad, a zároveň má tiež silný význam. Pandy sú roztomilé a bacuľaté tvory, ale majú aj divokú stránku. Toto tetovanie symbolizuje silu a moc a pripomína vám, aby ste svoju moc používali v správnom čase, správnym spôsobom. Toto tetovanie tiež predstavuje mier a harmóniu, ktoré zdieľate so svojimi priateľmi a rodinou.

Akvarelové konské tetovanie

Akvarelové konské tetovanie

Ak chcete ísť na tetovanie, ktoré je farebné a plné významu, musíte ísť na toto tetovanie akvarelového koňa. Toto tetovanie sa skladá z dúhového koňa napusteného rôznymi farbami vrátane odtieňov fialovej, oranžovej, ružovej a modrej. Technika akvarelu vyzerá na tomto tetovaní úžasne a dopĺňa dizajn. Na tomto tetovaní je celkom viditeľná tvár a krk koňa, ale tetovač vytvoril akvarelovú techniku ​​siluetu tela koňa..

Toto tetovanie má jeden z najkrajších významov predstavujúcich krásu, silu, milosť, šľachtu, moc a slobodu. Je dôležité vedieť o týchto vlastnostiach a najlepší spôsob, ako vám ich pripomenúť, je získať toto úžasné tetovanie.

Kvetinové tetovanie Fox

Kvetinové tetovanie Fox

Toto tetovanie s kvetinovou líškou je niečo, čo by ste si nemali nechať ujsť, ak chcete dosiahnuť roztomilý a jemný vzhľad tetovania zvierat. Toto tetovanie obsahuje kruh s ružovými kvetmi napustenými atramentom na oboch stranách kruhu. Vo vnútri kruhu je oranžová a biela napustená líška pozerajúca sa nabok a načrtnutá čiernym atramentom. Toto tetovanie má funkciu podobnú náčrtu, vďaka ktorému vyzerá jedinečne a štýlovo. Toto tetovanie je nielen úžasné na pohľad, ale má aj silný význam.

Fox tetovanie je pre domorodých Američanov veľkým problémom, pretože uznávajú toto stvorenie za pravdivého a múdreho posla. Toto tetovanie predstavuje niektoré krásne vlastnosti, ako je rýchle myslenie, hravosť a vyrovnaná osobnosť. Ak sú to vlastnosti, ktoré chcete, aby ľudia videli vo vašej osobnosti, najlepší spôsob, ako to urobiť, je získať toto krásne tetovanie.

Kvetinové tetovanie Scorpion

Pre jedinečný a ženský vzhľad tetovania zvierat môžete ísť na toto kvetinové tetovanie škorpióna. Toto je jedno z najkrajších tetovaní, s ktorými sa stretnete, a môžete mať pocit, že je to zvláštna kombinácia zahrnúť do jedného tetovania kvety a škorpiónov. Ale verte nám, toto je jeden z najviac modernizovaných nápadov na tetovanie, do ktorého sa každý zamiluje. Toto tetovanie obsahuje čierneho napusteného škorpióna proti rôznym kvetom napusteným čiernou a sivou farbou a v okolí sa potuluje niekoľko včiel..

Dizajn tohto tetovania je veľmi univerzálny a môžete si ho dať vytetovať kdekoľvek sa vám páči; stále to bude vyzerať krásne. Toto tetovanie je tiež symbolické, pretože symbolizuje duchovný rast, ktorým ste za posledné roky prešli. Toto tetovanie tiež predstavuje vášeň, obranyschopnosť, kontrolu, sex a ochranu. Obsahuje všetky významy a vlastnosti, ktoré sa ľudia pokúšajú nájsť celý život. Možno najlepší spôsob, ako to nájsť, je vyskúšať toto nádherné tetovanie.

Časté otázky

Čo je najobľúbenejšie tetovanie zvierat medzi dievčatami?

Jedným z najobľúbenejších tetovaní zvierat pre dievčatá je tetovanie motýľa a tiež kvetinové tetovanie škorpióna. Tetovanie nemusí nevyhnutne zahŕňať rodové preferencie, ale medzi dievčatami nájdete vzory kvetinových zvieracích tetovaní, ktoré vydávajú hlavné ženské vibrácie. Jedným z dôvodov, prečo je tetovanie motýľov medzi ženami bežné, je to, že predstavuje feminizmus.

Môžem si dať vytetovať svoje domáce zviera?

Áno, veľa ľudí sa rozhodne nechať si tetovať svojich domácich miláčikov alebo psy, pretože im to dáva známku toho, kto je ich majiteľom, alebo možno majiteľ len chce, aby jeho maznáčik vyzeral cool. Proces tetovania pre zvieratá je jednoduchý a nie je taký bolestivý. Pri tom však budú musieť ísť do anestézie, pretože zvieratá môžu mať počas postupu tendenciu byť veľmi agresívne. Tetovanie na vašom zvierati je dosť hektické a časovo náročné. Ak máte pocit, že vaše zviera nemusí vydržať bolesť, je najlepšie naňho netlačiť, aby ho dostal.

zviera-tetovanie

Záver

S pomocou týchto úžasných nápadov na tetovanie zvierat teraz môžete predviesť svoju lásku k zvieratám prostredníctvom týchto úžasných tetovaní. Každé zviera má iný typ a význam tetovania. Zvieracie tetovanie má jeden z najrozmanitejších významov, ktoré sú také realistické, takže pre mnoho ľudí je ťažké odolať tetovaniu na zvieratách. Teraz sa môžete cítiť trochu ohromení, pretože ste narazili na toľko nápadov na tetovanie zvierat.

Uistite sa, že vyberiete viac ako jeden a pokračujte v nich, aby ste si vybrali to najlepšie, čo vám vyhovuje. Nestrácajte teda veľa času a pustite sa do procesu výberu tetovania zvierat a dosiahnite na svojom tele jedno z najdivokejších tetovaní..

About the author