125 nápadov na tetovanie Steampunk, ktoré skutočne zobrazujú žáner

Steampunk je jedným z najviac slávne podžánre sci -fi do dnešného dňa. Moderný technologický pokrok zasadený do perspektívy futuristickej estetiky 90. rokov, doba Steampunk je plná kreatívnych talentov od rôznych umelcov v rôznych médiách; v tomto prípade tetovanie Steampunk.

Plodením hier, filmov a komiksov nie je pochýb o tom, že umenie inšpirované Steampunkom sa nakoniec dostane aj k tetovaniu. Pretože tetovanie Steampunk je obmedzené iba na predstavivosť umelca a osoby, ktorá o tetovanie požiada, existuje takmer neobmedzené množstvo štýlov a typov tetovania, ktoré môžete získať..

Ak sa teda inšpirujete érou Steampunku, ale nemôžete sa rozhodnúť, ktoré tetovanie si dať, tu je 10+ skvelých nápadov na tetovanie Steampunk, ktoré vám pomôžu začať.

Steampunk Wings

Steampunk Wings

Krídla Steampunku, ktoré sa veľmi podobajú krídlam darebáka Spidermana Vulture, sú jedným z najlepších tetovaní Steampunku, ktoré je možné získať. Toto tetovanie obsahuje monochromatickú farebnú paletu, ale viac než to robí vďaka neuveriteľnému zmyslu pre detail.

Tetovanie je schopné správne predviesť trochu futuristickú technológiu, ktorej chýba určitý stupeň lesku. Steampunk art, napriek tomu, že obsahuje pokročilú technológiu, vždy to robí bez leštenia a je oveľa viac uzemnený; to ukazuje, že táto technológia stále chýba. Krídla Steampunku môžu často znamenať slobodu a slobodu, ale môžu byť tiež úplne estetické.

Steampunk Hodiny a prevody

Steampunk Hodiny a prevody

Toto tetovanie Steampunk na hodiny a prevody ukazuje obyčajné hodiny obklopené veľkým počtom prevodových stupňov v monochromatickej estetike. Tetovanie ponúka neuveriteľné detaily a je jedným z najvšestrannejších tetovaní v tomto zozname.

Povaha tetovania umožňuje umiestnenie kdekoľvek na vašom tele, aj keď je toto tetovanie tesne nad zápästím. Gears sú základom éry Steampunk, pretože ukazujú veľmi realistickú stránku tejto trochu futuristickej technológie. Význam tohto tetovania je odvodenejší a viac sa spolieha na interpretáciu nositeľa.

Mačka v okuliaroch

Mačka v okuliaroch

Tetovanie mačka v okuliaroch vidí rozkošnú mačku, ktorá má neuveriteľne pokročilé vybavenie a okuliare Steampunk. Spolu s okuliarmi na očiach má mačka aj farbu, ktorá drží zložitý mechanizmus spájajúci golier s okuliarmi.

Portrét má ultra realistickú estetiku spolu s neuveriteľnou pozornosťou k detailu. Portrét nevykazuje veľa farieb a v celom portréte zobrazuje konzistentné farby. Okrem toho, že je tetovanie jednoducho krásne na pohľad, je aj neuveriteľne rozmanité vo svojom umiestnení a môže ísť kdekoľvek na tele.

Steampunk sova

Steampunk sova

Steampunk sova je tetovanie, ktoré kombinuje neo-tradičný umelecký štýl spolu s veľmi kresleným umeleckým štýlom. Tetovanie zobrazuje sovu Steampunk vyrobenú z ozubených kolies a rôznych ďalších mechanizmov, zatiaľ čo mechanizovanú sovu ovláda myš s cylindrom.

Sova nesie netradičný umelecký štýl, zatiaľ čo samotná myš má kreslenejšiu estetiku. Tetovanie vo všeobecnosti nesie monochromatický tón a dokonca aj stopy bodovej práce, ktoré v tetovaní vytvoria ďalšie detaily.

Pokiaľ ide o umiestnenie, tetovanie je tiež veľmi rozmanité, pretože bude vyzerať dobre na akejkoľvek časti vášho tela.

Puzzle Piece

Puzzle Piece

Za posledných desať rokov došlo k nárastu popularity tetovania, ako napr Puzzle, ktoré ukazujú určitú formu mechanizmu pod kožou. Tetovanie Puzzle Piece ukazuje, ako sa malý dielik puzzle vyberá a odhalí zlaté ozubené kolieska a ozubené kolesá v tele. Tetovanie ponúka veľmi málo farieb, ale má pôsobivé množstvo detailov, aby kúsok skladačky aj odhalený interiér pôsobili neuveriteľne realisticky.

Tetovanie je viac optickým klamom než len obyčajným tetovaním. Samotné tetovanie je tiež neuveriteľne malé, takže je skvelé pre ľudí, ktorí sa nechávajú tetovať prvýkrát.

Steampunk motýľ

Steampunk motýľ

Jeden z najobľúbenejších typov tetovania Steampunk je ten, ktorý obsahuje mechanizované zvieratá a hmyz, obzvlášť tie, ktoré ukazujú polovicu prírody a napoly stroj. Tento motýľ Steampunk nie je výnimkou, pretože predvádza zložito vytvorený motýľ vyrobený z ozubených kolies a skrutiek..

Toto tetovanie nemá veľa farieb, ale má neuveriteľnú pozornosť k detailu. Tetovanie má veľmi realistický umelecký štýl a vďaka svojej veľkosti je skvelé pre ľudí, ktorí sa nechávajú tetovať prvýkrát.

Steampunk Bird

Steampunk Vtáčie tetovanie

Vták Steampunk má neuveriteľne farebného mechanického vtáka s viditeľnými zubami a ozubenými kolesami na bruchu. Vták má tiež neuveriteľne veľké oči a dieru v hrudi, ktorá ukazuje vnútorné fungovanie vtáka. Toto tetovanie dokáže svojou neskutočne farebnou povahou prelomiť trend monochromatických a jednofarebných tetovaní.

Samotné tetovanie nesie neuveriteľne karikatúrnu atmosféru, čo je podporené jasným, ale odvážnym výberom farieb pre tetovanie. Napriek tomu, že toto tetovanie leží na predlaktí, môže dobre vyzerať aj na lýtkach a dokonca aj na ramenách.

Morový doktor

Morový doktor

V čase epidémie čiernej smrti boli ľuďom diagnostikovaní Bubonický mor, ktorý bol v priebehu 13. storočia príčinou mnohých úmrtí. Moroví lekári boli lekári najatí európskymi mestami na liečbu obetí epidémie a ich masky sa stali neoddeliteľnou súčasťou éry Steampunk.

Toto tetovanie Plague Doctor ukazuje morového lekára v celej jeho strašidelnej a strašidelnej sláve. Tetovanie zobrazuje lekára, ktorý drží ihlu so sklom plávajúcou cez ne. Samotné tetovanie, aj keď je svojou povahou neskutočne pestré, má veľmi odvážne a tmavé farby, ktoré prispievajú k celkovej strašidelnej atmosfére tetovania. Toto tetovanie ukazuje svoje umiestnenie na ramene, čo je možno najlepšie miesto, pretože je oveľa viditeľnejšie a má oveľa viac priestoru na tetovanie..

Steampunk kamera

Steampunk kamera

Fotoaparáty sa stali súčasťou našej spoločnosti a možno sú jedným z najlepších vynálezov všetkých čias. Toto tetovanie fotoaparátu Steampunk ukazuje, ako by vyzeral pokročilý fotoaparát v 19. storočí.

Samotné tetovanie obsahuje trochu tmavé, ale pestré farby, ktoré predvádzajú mnoho drobných detailov. Tetovanie tiež ukazuje množstvo malých mechanizmov na fotoaparáte, ako je blesk a mnoho menších šošoviek. Ak ste veľkým fanúšikom fotografie alebo máte určité uznanie pre umeleckú formu, môže to byť tetovanie pre vás..

Steampunk móda

Steampunk móda

Toto konkrétne tetovanie sa úplne líši od ostatných typov tetovania v tomto zozname. Módne tetovanie Steampunk zobrazuje ženu, ktorá nosí módne výrobky z 19. storočia zmiešanú s určitými prvkami Steampunku.

Tetovanie má veľmi ultra realistický štýl a môže sa pochváliť veľmi tmavými farbami a výraznými farbami, ktoré prispievajú k celkovej estetike tetovania. Tetovanie je prítomné na rebrách, pretože majú veľa priestoru na umiestnenie neuveriteľne veľkého tetovania.

Steampunk srdce

Steampunk srdce

Tetovanie srdca Steampunk vidí čiastočne mechanizované srdce biť. Tetovanie ukazuje množstvo ozubených kolies a ozubených kolies v srdci, s menšími rúrkami nad a pod srdcom. Tetovanie nevyužíva množstvo farieb a zaujíma viac monochromatický prístup. Pokiaľ ide o umiestnenie tohto tetovania, je úplne zrejmé, že tetovanie bude na hrudi vyzerať najlepšie.

Tetovanie nielenže vyzerá na hrudi tematicky primerane, ale vyzerá aj oveľa lepšie. Aj keď si ho môžete položiť na ruky a nohy, nebude vyzerať tak dobre ako na hrudi.

Deň mŕtvych sa stretáva so Steampunkom

Deň mŕtvych je jedným z najväčších sviatkov v USA a ľudia ho často oslavujú vlastným tetovaním Deň mŕtvych. Toto tetovanie kombinuje aspekty jedného z najslávnejších festivalov v USA a najslávnejších žánrov vedeckej funkcie a vytvára absolútne majstrovské dielo..

Tetovanie obsahuje mechanizovanú lebku namaľovanú mnohými slávnostnými farbami Dňa mŕtvych. Na lebke sú tiež veľké okuliare, ktoré sú synonymom tradície Steampunk. Aj keď samotná lebka nemá veľa farieb, je pokrytá neuveriteľne jasnými a slávnostnými farbami festivalu.

Steampung_Tattoos

Záver

Tetovanie je jednou z najznámejších foriem úpravy tela, ak nie najviac. V súčasnej dobe sú všeobecne považované za formu umenia az dobrého dôvodu. Napriek tomu, aj keď ste pripravení tetovať, mali by ste pochopiť, že tetovanie je obrovský záväzok.

Nielenže to získate, ale budete sa musieť o tetovanie starať, aby nedošlo k infekcii alebo nezmizlo príliš rýchlo. Akonáhle si dáte tetovanie, už ho len zriedka možno upraviť; a jeho odstránenie je ďalšie trápenie. Preto je vždy dobré nájsť si čas na tetovanie, ktoré si chcete nechať urobiť, pretože tieto tetovania zostanú navždy..

About the author