125+ návrhov tetovania motýľov na zobrazenie transformácie

Nápadov na tetovanie je neúrekom. Od citátov po posvätné symboly sa môžete rozhodnúť pre čokoľvek, čo dopĺňa vašu osobnosť.

Rôzni ľudia idú po odvážnych vzoroch a dokonca aj po napustenej lebke na svojom tele, zatiaľ čo mnohí milovníci tetovania si radšej dajú permanentného motýľa.

Zdá sa to ako ženský nápad. Môžete nájsť jednoduché alebo motýle s niekoľkými vzormi. Niet pochýb, že tento jemný hmyz priťahuje každého a vyzerá skvele ako tetovanie.

Farebné stvorenie zobrazuje aj ľudskú transformáciu, a preto je považované za nádherný nápad na tetovanie.

Tetovanie má stať sa široko sledovaným trendom medzi mládežou i dospelými. Možno ste už videli veľa teenagerov s jedným alebo viacerými tetovaniami, ktorí predvádzali svoje skutočné ja.

Rovnako ako ostatné vzory alebo vzory, motýle tiež popisujú vašu jemnú a elegantnú stránku. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo väčšina žien dáva prednosť tetovaniu motýľa. Môžete tiež nájsť veľa vynikajúcich návrhov tetovania motýľov. Jeho získanie sa stalo trendom vďaka svojej univerzálnosti.

Ak chcete byť súčasťou vlaku, odporúčame vám najskôr zvoliť si dočasné tetovanie motýľa. Tak získate jasný obraz o tom, či hovorí o vašej osobnosti alebo nie. Všetko, čo potrebujete, je stráviť nejaký čas hľadaním toho, aký tvar, veľkosť a farbu by ste chceli.

Navyše, vyskúšať niečo nové s permanentným atramentom neznie ako múdry nápad, pretože sa toho nemôžete rýchlo zbaviť v prípade nežiaduceho výsledku.

motýľové tetovanie

Prečo ženy uprednostňujú tetovanie motýľov

Môžete súhlasiť s tým, že väčšina návrhov tetovania motýľov vyzerá bez námahy dobre na konkrétnych častiach tela žien, ako sú krk, členky a zápästia. Jemné motýľové tetovanie na boku krku alebo členku zvýrazňuje celkovú krásu a pôsobí módne a elegantne.

Preto je tetovanie motýľa bežné u žien všetkých vekových skupín. Nestojí to za nič; väčšina pracovísk nevíta odvážne ani gotické tetovanie. Rozhodnúť sa pre roztomilého a farebného motýľa sa teda zdá byť aj v tomto kontexte bezpečnou stávkou.

motýľový tetovací dizajn

Slávne vzory tetovania motýľov

Tetovacie vzory vyzerajú atraktívne, ak sú umiestnené na pravej časti tela. Rôzni tetovači napríklad odporúčajú nechať si urobiť malé motýlie tetovanie na ruky, zápästia, členky, chodidlá a krk.

Mali by ste dostať veľké, ako napríklad keltské a kmeňové motýle, najlepšie na chrbát. Môžete si tiež nafarbiť fantastickú scénu motýľa na rolovaní na rukách, bokoch trupu alebo na nohách, pretože tieto vzory dobre fungujú na rozšírenejších častiach tela..

Stredne veľké vzory tetovania vyzerajú skvele na ramenách a nadlaktí. Podrobný dizajn tetovania s potlačou tmavých odtieňov na ramenách alebo krku nemôžete naplno využiť.

Preto je lepšie rozhodnúť sa vopred, aký druh tetovania by sa hodil na časť tela, ktorú sa chystáte tetovať.

Pozri tiež:

  • 125+ návrhov tetovania motýľov na zobrazenie transformácie
  • Infikované tetovanie: Príznaky, príčiny, ako vyliečiť & Všetko
  • 10+ vecí, ktoré potrebujete vedieť o odstraňovaní tetovania laserom
  • 125 maorských tetovaní: tradícia a trend (s významom)
  • 14 typov piercingov do uší: Ako veľmi to bolí ?

motýlie tetovanie

Tu je niekoľko nápadov, ktoré by vám mohli skomplikovať tetovanie na motýle

1. Motýľ na myšlienku lustra

Motýľ sediaci na lustri pôsobí podmanivo. Táto myšlienka je príkladom kreativity. Detaily vytvárajú na tele výrazné línie. Myšlienka motýľa na luster vás osloví, ak hľadáte rozumný nápad na tetovanie motýľa.

2. Tribal Design Tattoo

Kto by neocenil jednoduchý, ale elegantný dizajn tetovania? Nápad na dizajn kmeňových motýľov sa zdá byť celkom špecifický, ak je vyrobený z šperkov. Tetovanie s klenotmi znie kreatívnym spôsobom, ako naň upozorniť. Navyše doplní vašu ženskú stránku.

3. Farebný dizajn motýľa

Vybrať si správne odtiene a prísť s kreatívnym tetovaním motýľa je umenie. Okúzlite svoj životný štýl pridaním farebného motýľového tetovania na krk. Jasné farby sa budú hodiť k akémukoľvek odtieňu pokožky. Vyniknú však proti bledej pokožke a blond vlasom.

4. Tetovanie s motýľovým rukávom

Tetovanie na rukáve vyzerá trendovo a šik. Získanie motýľa s kvetinovými detailmi navyše znie ako nápad po vybalení z krabice. Môžete ísť na tradičný motýľ a kvety v rukávoch a prísť s niečím novým a vzrušujúcim. Zahrnutie odtieňov podľa vášho výberu tomu ešte dodá sviežosť.

5. Tetovanie tieňových motýľov

To sa zdá byť zábavný nápad, ak sa chystáte dostať si zodpovedajúce tetovanie so svojimi priateľmi. Tieňové motýlie tetovanie znie roztomilým spôsobom, ako ukázať jednotu a puto, ktoré zdieľate so svojimi priateľmi. Okrem toho by ste mali namiesto tradičných vzorov získať siluety motýľov. Vaše tetovanie by tak viac vyniklo. Tri alebo viac tieňových motýľov – každý väčší ako predchádzajúci motýľ – vám určite prinesie veľa komplimentov.

6. Motýle v myšlienke Mandaly

Motýle v Mandale pôsobia symbolicky. Ak hľadáte nádherné detaily, mali by ste zvážiť zaobstaranie takého. Možno ste už videli rôzne vzory tetovania. Motýle v Mandale určite uspokoja vašu potrebu definície. Táto myšlienka ukazuje, že s tetovaním motýľa môžete byť kreatívni.

7. Dizajn bieleho motýľa

Nemusíte sa stresovať farbami tetovania. Je úplne bežné získať buď čierneho motýľa, alebo mix rôznych odtieňov. Vďaka úplne bielemu tetovaniu môžete zostať jedinečný. Bude zahŕňať sofistikovanosť vášho celkového vzhľadu. Jemné krídla nakreslené bielou budú navyše znázorňovať jeho krehkosť. To je niečo, čo nemôžete dosiahnuť, keď je motýľ napustený čiernou farbou. Biele tetovanie by ste mali vyskúšať, ak máte tmavú pleť a objímete ju.

8. Nápad na moderné motýlie tetovanie

Motýľ so živou farebnou schémou a roztrhnutými krídlami nielenže vyzerá štýlovo, ale je to tiež jedinečný nápad. Okrem toho získate veľa komplimentov za to, že ste kreatívni a rozhodli ste sa pre výraznú farebnú schému, keď ste sa rozhodli pre toto odvážne umelecké dielo.

9. Rovné tetovanie motýľa vpred

Niet pochýb o tom, že tetovanie motýľa sa zdá byť ženským nápadom. Napriek tomu môžete nájsť nápady, ktoré pre muža dobre fungujú. Motív inšpirovaný molom nie je stereotypne ženský dizajn. Budete príjemne prekvapení, keď zistíte, že jednoduchý dizajn zahŕňa minimum detailov a vyzerá dobre v akejkoľvek veľkosti. Veľké motýlie tetovanie na hrudi sa zdá byť zábavným spôsobom, ako vykresliť vašu osobnosť.

10. Symetrický dizajn tetovania nôh

Symetrickým nápadom na tetovanie nikdy nič nepokazíte. Vyzerá to krásne a hravo zároveň. Tiež môžete porušiť pravidlá symetrie, ak dávate prednosť rôznym motýľom na každej nohe. Zvyšok dizajnu by ste mali ponechať dievčenský, aby ste z tejto myšlienky vyťažili maximum. Mnoho tetovacích rad, ako získať symetrické vzory na nohách. Ak sú však tieto úpravy urobené správne, môžu vyzerať nádherne aj na iných častiach tela.

11. Realistický nápad na tetovanie

Pokiaľ ide o tetovanie motýľov, môžete sa rozhodnúť pre pragmatický prístup. Vyniknú detaily, veľkosť a farebná schéma motýľov s potlačou ruží so žiarivými odtieňmi červenej. Myšlienka sa zdá byť tradičná, ale kombinácia ruží a motýľa nikdy nestráca kúzlo. Preto neváhajte a dodajte svojmu vzhľadu trocha farby.

12. Motýle na vetvách

Nemali by ste prehliadať fakt, že menej je niekedy viac. Môžete ísť na minimálne farby, veľkosť a tvar tetovania a stále to môže vyzerať nádherne. Motýle na konároch by pri správnom napustení atramentom vyzerali ako obraz visiaci v umeleckej galérii. Ukáže tiež vašu vášeň a uznanie za umenie.

13. Glam up zápästia

Je zrejmé, že nie každý je fanúšikom veľkých a dramatických návrhov tetovania. V takom prípade by ste mali zvážiť zaobstaranie malého. Stojí za zmienku, že stále môžete získať detaily v návrhoch tetovania malých motýľov. Môžete požiadať svojho tetovacieho umelca, aby načrtol strany každého motýľa spolu s ľahkými ťahmi, aby v malom motýliku získal správne množstvo detailov. Tiež môžete ponechať každého motýľa rovnakého alebo výrazného vzrastu. Séria malých motýľov na zápästí v kombinácii s čerstvou manikúrou navyše nielenže vyzerá úžasne, ale prináša štýlovú a elegantnú stránku každej ženy..

14. Motýľ s modrým odtieňom a krajkovými krídlami

Je pravda, že kreativite sa medze nekladú. V súčasnej dobe môžete pridať toľko definícií, koľko chcete, aby váš návrh tetovania vynikal. Mali by ste sa rozhodnúť pre motýľ vyrobený s modrými odtieňmi a čipkovými krídlami. Vyzeralo by to ako skutočný motýľ. Navyše môžete na krídlach získať mierny oblúk, aby ste krásne dotvorili dizajn. Tento úžasný nápad dobre padne aj na váš chrbát.

15. Myšlienka rámu motýľa

Asymetrické tetovanie na nohe je vynikajúcou možnosťou, ako predviesť svoju tajomnú osobnosť. Môžete ísť na motýľa spolu s krajinou v ráme, aby ste dosiahli dizajn mimo tetovania boxu. Vyzera to pekne Môžete ho buď položiť na nohu alebo ruku a predviesť sa tak s tetovaním.

16. Tetovanie obrovského motýľa

Na veľkosti tetovania do určitej miery záleží. Veľký motýľ nakoniec pritiahne väčšiu pozornosť a budete dostávať komplimenty. Niektoré z veľkých návrhov vám umožňujú začleniť detaily a naplno ich využiť. Odporúčame zaobstarať si dvoch – dvoch alebo viacerých motýľov v závislosti od vašich preferencií v žiarivých farbách, aby ste uspokojili svoju odvážnu osobnosť. Navyše, ich odtlačok po stranách tela znie ako perfektné miesto na tetovanie.

17. Geometrický nápad motýľa

Moderné tetovanie dosiahlo ďalšiu úroveň. Teraz môžete požiadať a získať takmer každý návrh v krátkom čase. Rovnako ako ostatné, získať geometrický dizajn sa mi zdalo ako sen v dávnych dobách. V súčasnej dobe je však celkom ľahké zvoliť si jedinečné nápady. S výberom dizajnu inšpirovaného geometriou si teda nemusíte robiť starosti. Môžete ho skombinovať s rôznymi vzormi na pozadí a začleniť tak detaily. Čistý geometrický dizajn je navyše považovaný za neuveriteľné umelecké dielo. Akonáhle to získate, tradičné nápady na tetovanie motýľa vás možno už nebudú zaujímať.motýľové tetovanie

18. Moderné maľovanie rukávov

Maľovanie tetovania na rukáve vyžaduje veľa času a starostlivé úsilie na dokončenie. Hneď ako je práca hotová, zdá sa, že je to srdečné. V tejto súvislosti by ste mali zvážiť voľbu moderného prístupu. A možnosť, ako je tetovanie rukávov v štýle maľovania, vyzerá pôsobivo a slávnostne. V myšlienke môžete skombinovať motýle a páva, aby ste získali živú farebnú schému. Nie je pochýb o tom, že niektoré návrhy tetovania sú ťažko pochopiteľné. Získanie motýľa a páva navyše do určitej miery dokazuje vašu lásku k vašej povahe.

19. Kombinácia hudby a motýľa

Ak ste hudobný feťák, potlačenie motýľového tetovania v kombinácii s hudbou určite dobre splynie s vašou osobnosťou. Motýle umiestnené na zadnej strane navyše vytvárajú efekt bezstarostnej melódie. Tento tetovací dizajn by vyzeral ako umelecké dielo, ak by bol vykonaný správne.

20. Nápad na moderné ruže a motýle

Ak nie ste fanúšikom tradičného tetovania z ruží a motýľov, môžete si pre neho zaobstarať moderné. Bude to osviežujúci pohľad na staré a fascinujúce nápady na tetovanie. Nový nádych môžete dodať umiestnením hlbokých motýľov vpredu a rozmazaných na pozadí. Navyše, voľba pre vyblednuté ruže bude ťahať celkový tetovací dizajn. Neváhajte a získajte tradičný dizajn tetovania len preto, že ruže a motýle sa veľmi nehodia s modernými trendmi tetovania. Vždy nájdete možnosti, ako nechať svoje tetovanie na verejnosti vyniknúť.

21. Nápad na tetovanie svetlého a tmavého motýľa

Dramatické motýlie tetovanie sa tiež javí trendovo. To závisí od spôsobu, akým boli vyrobené. Tetovanie s motýľmi v zlom víre spolu s unikajúcimi a tmavými sa zdá byť odvážnym nápadom. Ak chcete niečo odvážne a dramatické, môžete ísť na tetovanie so svetlou a tmavou tematikou.

22. Motýľ na ramene

Tradičné motýľové vzory pôsobia elegantne, ak sú umiestnené na pravej časti tela. Myšlienka vytetovania stredne veľkého motýľa na rameno sa zdá byť jednoduchá a sofistikovaná zároveň. Je potrebné naučiť sa, že tetovanie na správnom mieste je nevyhnutné na to, aby ste ho naplno využili. Špičkový nápad na tetovanie na nesprávnej časti tela nielenže zničí jeho krásu, ale aj peniaze a čas.

23. Obrovské tetovanie motýľa na chrbte

Detaily a povrchová úprava nechávajú tetovanie vyniknúť. S obrovským motýľom na chrbte sa ním môžete pochváliť a získať veľa komplimentov. Vyzerá vkusne a zvýrazňuje dievčenskú stránku vašej osobnosti. Tiež tetovanie na chrbte dobre ladí s šatami do V. Obrovský motýľ na chrbte vyzerá trendovo a elegantne. Okrem toho sa môžete kedykoľvek vydať na živú paletu farieb, aby ste vylepšili svoje motýlie tetovanie, alebo ho nechajte čierny, aby dodal vašej osobnosti ladnosť..

24. Choďte na maľované motýle

Nič vám nezlepší náladu, ako správne urobené nové tetovanie. Preto musíte vyskúšať rôzne štýly a nápady, aby ste zistili, čo vám najviac vyhovuje. Svieža a bezstarostná maľba motýľov pomocou žiarivej farebnej palety znie ako krásny nápad. Táto myšlienka naznačuje, že nemusíte nasledovať trend a ísť po odtieňoch, ktoré vám robia radosť.

25. Motýľ vyrobený z nápadu motýľov

Nechajte si vyrobiť motýľové tetovanie s drobnými motýľmi, aby ste dosiahli novú úroveň kreativity. Na zvýraznenie detailov dizajnu by ste sa mali rozhodnúť pre čierny atrament. Obvykle je tetovanie malé až stredne veľké. A podľa voľby ho môžete umiestniť na nohy, ramená, ruky alebo boky tela. Táto myšlienka je zábavný spôsob, ako sa stať súčasťou trendu tetovania a zároveň si zachovať svoju elegantnú osobnosť.

Prečo by ste mali ísť na tetovanie motýľov

Medzi všetkými myšlienkami bolo tetovanie motýľov obľúbené v krátkom časovom období. Nehovoriac o tom, že značný počet žien údajne tetovalo tetovanie motýľov z rôznych dôvodov, vrátane:

  • Primárnym cieľom je samotný motýľ. Jeho jemnosť a krása sa v konečnom dôsledku stávajú inšpiráciou pre tetovanie.
  • Motýlie tetovanie symbolizuje ocenenie umenia a prírody. Rôzni ľudia to navyše považovali za predstaviteľa slobody, viery a transformácie.
  • V mnohých tradíciách a kultúre sa zdá, že motýľ je spojený s náklonnosťou a ženskosťou.

Takže nabudúce, keď budete premýšľať, či by ste na to mali ísť alebo nie, si tieto faktory zapamätajte a urobte si špičkové tetovanie motýľov.

Ako udržať svoje tetovanie na motýle ostré a svetlé

Získanie čerstvého kusu telesného umenia sa zdá byť uspokojujúce. Je veľmi poľutovaniahodné, že časom začne slabnúť. Obvykle sa to stane, keď tetovanie pravidelne vystavujete slnku. Rôzne tetovania navyše strácajú žiarivé farby v priebehu niekoľkých týždňov alebo mesiacov. Vidieť svoje obľúbené tetovanie v tomto stave je znepokojujúce. Drastické zmiznutie svojho tetovania však môžete zastaviť pomocou týchto krokov.

Postupujte podľa pokynov

Tetovači vždy poskytnú tipy a triky pre následnú starostlivosť. Musíte ich nábožensky nasledovať. Nesnažte sa tiež prejsť na pleťové mlieko alebo krém len preto, že je cenovo dostupný. Tetovači predpisovali konkrétne výrobky, pretože už vedia, s akými následnými účinkami sa môžete stretnúť.

Používajte antibakteriálne mydlo

Vaša malá nedbalosť môže viesť k trýznivému výsledku. Aby ste sa vyhli takýmto okolnostiam, mali by ste v stanovenom čase odstrániť obväz. Neodstraňujte ho pred alebo po uvedenom čase. Po odstránení navyše potetovanú oblasť jemne umyte antibakteriálnym mydlom. Aplikujte aj prostriedky následnej starostlivosti predpísané vašim tetovacím umelcom.motýľové tetovanie

Udržujte ho čistý a zvlhčený

Toto je zásadný krok, pretože vaše tetovanie by malo zostať zvlhčené, ale nemali by ste to preháňať. Vaša potetovaná pokožka potrebuje počas hojenia dýchať. Nadmerná aplikácia kožnej masti môže viesť k nepríjemnému výsledku. Navyše prispieva k vytiahnutiu farby vášho tetovania.

Tetovanie by ste mali dvakrát denne umývať antibakteriálnym mydlom, aby bolo čisté a bez baktérií. Týmto spôsobom môžete odstrániť nahromadenie starých kožných produktov. Akonáhle je vaše tetovanie zahojené, naneste hydratačné mlieko, aby si zachovalo svoje farby. Môžete ho používať denne, alebo keď je vaša pokožka suchá a šupinatá.

Nepoškriabajte svoje tetovanie

Škrabanie sa zdá byť lákavé; rozoberá to však tvoje tetovanie. Výskyt chrasty je po získaní nového tetovania celkom bežný. Napriek tomu by ste sa mali zdržať jeho stiahnutia, či už je malý alebo významný. Tetovači naznačujú, že tieto chrasty sa tetovaním hoja. V prípade veľkého množstva chrasty je potrebná konzultácia s lekárom, pretože to môže byť príznakom infekcie tetovaním. Tiež farby vášho tetovania zostanú dlhší čas, ak sa necháte včas liečiť chrastou.

Dávajte pozor na oblečenie

Mali by ste nosiť voľné oblečenie, kým sa tetovanie úplne nezahojí. Priliehavé oblečenie bude vaše nové tetovanie trieť a dráždiť a oškrabávať vašu pokožku. Navyše neustále podráždenie prispieva k strhávaniu chrasty a vločiek. A tento stav ovplyvňuje aj živé farby vášho tetovania.motýľové tetovanie

Vyhnite sa prebytočnej vode

Nielenže musíte prestať plávať, ale tiež obmedziť načasovanie sprchovania. Rôzni tetovači odporúčajú držať sa mimo vody aspoň 15 dní. Doprajte svojmu novému tetovaniu určitý čas na uzdravenie. Okrem toho sa vyhnite kúpaniu v jazerách a verejných bazénoch, keď je vaše tetovanie nové, pretože voda v nej je plná mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobiť infekciu pokožky.

Vyhnite sa opaľovacím procedúram

Opaľovacie mlieka obsahujú veľa tvrdých chemikálií, ktoré môžu prispieť k infekcii kože, najmä keď je vaše tetovanie staré len niekoľko dní. Mali by ste sa vyhnúť soláriu, pretože môže spôsobiť ďalšie škody. Tiež nevystavujte tetovanú pokožku na slnko a snažte sa skryť pred ultrafialovými lúčmi slnka.

Spodná čiara

Dať si tetovanie motýľa sa zdá byť zábavný a vzrušujúci nápad. Môžete hrať s farbami a môžete predviesť ženskú stránku svojej osobnosti. Zaobstarajte si teda jeden a buďte pripravení privítať príjemnú zmenu.

About the author