125+ návrhov tetovania sedmokrásky, ktoré môžete navštíviť [+ významy]

Tetovanie sedmokrásky symbolizuje vernosť, lásku, trpezlivosť a čistotu. Daisy je forma kvetu výlučne pre ženy a je jedným z najvšestrannejších tetovaní, ktoré môžete nosiť na tele. Tetovanie je veľmi dekoratívne a má rôzne farby a veľkosti. Podľa svojich preferencií môžete dokonca k tetovaniam pridať vlastný dizajn.

Dámske tetovanie sedmokrásky používajú dámy, aby im dodali krajší a príťažlivejší vzhľad. Tetovanie má bohatú historickú referenciu a môže zobrazovať záväzok ženy voči svojim blízkym. Je to rozmanité umenie a prináša vysoké hodnoty s malým počtom umeleckých diel.

Sedmokrásky patria do rodiny Asteraceae kvitnúce rastliny a majú najmenej 4000 rokov. Vďaka jemným okvetným lístkom a skromnému vzhľadu je takmer nemožné ignorovať jeho fascinujúci dizajn, ktorý môže mať žena na tele. Ak hľadáte štýlové a módne tetovanie sedmokrásky, pri rozhodovaní vám môže pomôcť nižšie uvedené odporúčanie.

sedmokráska-tetovanie sedmokráska-tetovanie

Krásna sedmokráska

Milá Daisy je malé ružové tetovanie s nápisom „Love“ na stonke kvetu. Toto tetovanie je ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú decentné, ale atraktívne tetovanie sedmokrásky. Tetovanie sedmokrásky môžete nosiť na zápästí alebo na krku, aj keď perfektne sadne aj na rameno.

Tetovanie sedmokrásky lásky symbolizuje silné puto medzi vašou rodinou a priateľmi. Hovorí o vašich emóciách a pocitoch voči nim a môže to byť jednoduchý spôsob, ako vyjadriť svoju lásku.

Daisy tetovanie na bočnej hrudi

Bočné tetovanie sedmokrásky na hrudi je reprezentáciou silného spojenia s vašimi rodinnými príslušníkmi a zobrazuje viacero vzrastlých kvetov sedmokrásky. Tetovanie pokrýva takmer celý chrbát a dá sa ľahko prispôsobiť podľa vašich preferencií.

Bočné tetovanie sedmokrásky na hrudi sa dodáva v rôznych farbách. Jeho stonka je vyrobená z čierneho atramentu, zatiaľ čo kvety obsahujú odtiene žltej a ružovej. Farbu na kvete však môžete prispôsobiť podľa svojho záujmu a dokonca môžete do okolia tetovania pridať listy a iné textúry..

sedmokráska-tetovanie

Tetovanie Daisy Yang

Tetovanie obsahuje slávny čínsky symbol Ying a Yang a vytvára tak ohromujúce umelecké diela na tele nositeľa. Symbol Ying Yang hovorí o čínskej filozofii, že pre všetky dobré veci na svete existuje trochu zlého a naopak.

Tetovanie je ideálne pre tých, ktorí majú radi juhovýchodnú ázijskú kultúru a milujú nasledovanie tohto trendu. Tetovanie zobrazuje kvet sedmokrásky, pričom jeho jadro zobrazuje symbol Ying Yang. Toto tetovanie môžete nosiť na zápästí alebo na krku a perfektne sa hodí k akejkoľvek farbe pleti.

Odvážne tetovanie sedmokrásky

Odvážne tetovanie sedmokrásky vyniká svojim nádherným, ale priamočiarym prevedením. Ak máte radi svetlé a tetovanie na vysokej úrovni, potom by mohlo ísť o toto. Tetovanie pozostáva z ťažkého čierneho atramentu a sivých odtieňov. Okrem toho je piestik kvetu vysunutý, na rozdiel od vyššie uvedených, a váš umelec ho môže ďalej ozdobiť klasickými umeleckými dielami.

sedmokráska kvetinové tetovanie

Farebné tetovanie na ruke

Ak hľadáte kombináciu farieb pre svoju ruku ako Color, tetovanie na ruku Daisy môže byť vašim výberom. Tetovanie pozostáva z niekoľkých kvetov sedmokrásky a vysoko interaktívnych umeleckých diel. Okrem toho tetovanie zobrazuje záhradu a obsahuje tulipány, červené ruže a ďalšie kvety, ktoré dodávajú pútavejší vzhľad..

Okrem toho tetovanie obsahuje aj vtáka a motýle, ktoré predstavujú realistickejší vzhľad záhrady. Existuje niekoľko farieb na tetovanie ramienok sedmokrásky a dokonca si môžete vybrať jednu zo svojich možností. Tetovanie perfektne sedí na každej farbe pleti a tento dizajn môžu získať aj muži.

Daisy Bee Tattoo

Daisy bee je malé, ale veľmi atraktívne tetovanie, ktoré môže žena nosiť. Ak ste pravidelným návštevníkom večierkov a udalostí, potom toto tetovanie môže vylepšiť váš vzhľad pri každej príležitosti. Tetovanie je krásne a obsahuje dva kvety sedmokrásky, v ktorých včela bzučí nad okvetným lístkom.

Včela predstavuje materstvo a kvety sú členmi rodiny. Inými slovami, tetovanie znamená, že je dôležité, aby sa žena v rodine starala o svojich ľudí a vážila si ich prítomnosť.

Oranžová sedmokráska

Ak máte radi živé farby namiesto čiernych a sivých umeleckých diel, oranžová sedmokráska môže byť vašou zábavou. Oranžové tetovanie sedmokrásky je úchvatným umeleckým dielom a na vytvorenie jedinečného dizajnu používa viacero farebných kombinácií

Primárna farba sa skladá z oranžovej a zlatej, aby pre divákov vytvorila reflexný efekt. Tetovanie má obrys čiernym atramentom a tetovanie môže nosiť ktokoľvek bez ohľadu na farbu pleti.

Nape Daisy

Sedmokráskové tetovanie je špeciálne určené pre zátylok človeka a ponúka dynamické farebné vzory s jasnými odtieňmi. Tetovanie pozostáva z kvetu sedmokrásky spolu so stonkou a dvoma listami visiacimi na pravej a ľavej strane. Je to vzrušujúci vzor na krku a má biely púčik so žltým jadrom. Okrem toho môžete do tetovania pridať aj variácie pridaním ďalších listov a kvetov okolo jeho okolia.

Usmej sa Daisy

Tetovanie Daisy Daisy je pre členky a na jeho stonke je nápis Úsmev. Tetovanie je pre veselých jednotlivcov, ktorí milujú zostať šťastní a vážiť si pozitivitu v živote. Tetovanie tiež symbolizuje pozitivitu a nádej nositeľa.

Daisy a slovo úsmev sú dve silné symboly a môžu človeka motivovať v čase núdze. Tetovanie sedmokrásky úsmevu nie je špecifické pre ženy a nosiť ho môže aj muž, aby predviedol svoj pozitívny prístup. Tetovanie však perfektne sedí iba na svetlom tóne pleti a na hnedých alebo čiernych ľuďoch môže vyzerať trochu zvláštne.

Daisy na nohách

Ľudia milujú prechádzky v záhrade a kvety. Ak milujete zdobenie tela štýlovým umením, ktoré dokáže ohromiť publikum, môže byť vo vašom kontrolnom zozname sedmokráska na nohách. Dizajn je elegantný a atraktívny a ľahko sa zmieša s akoukoľvek pleťou.

Sedmokráskové tetovanie na nohách tiež pomáha predviesť ho pred širokým publikom a vy sa budete cítiť teplejšie a ženskejšie so stonkami a listami ozdobenými na vašich nohách namiesto ramena alebo spodnej časti chrbta..

Daisy za ušami

Tetovanie sedmokrásky za ušami vyzerá pútavo a je malé a jednoduché na nosenie. Ak vám nejde o tetovanie na nohe alebo na zápästí, môže to byť perfektná náhrada. Tetovanie ukazuje jemnosť a je znakom krásy.

Okrem toho je to zmes žltej, bielej a zelenej farby a môže to byť váš spôsob, ako vyzerať pre ľudí žiarivejšie a očarujúcejšie.

Ramenná sedmokráska

Tetovanie sedmokrásky na ramene je rozkošné a robí sa pomocou tmavého čierneho atramentu. Je silne prispôsobiteľný a môžete si ho ozdobiť podľa svojich záujmov. Ako naznačuje jeho názov, tetovanie sedmokrásky na ramene je vložené na ženskom ramene a je väčšie ako mnohé z vyššie uvedených tetovaní..

Tetovanie sedmokrásky na pleci obsahuje asi päť kvetov sedmokrásky vyrobených z čiernej a šedej farebnej kombinácie. Je tiež hostiteľom kvetných stoniek a listov rastlín a môžete ďalej pridať motýle a inú textúru, aby vyzeral živšie..

sedmokráska-tetovanie

Viacnásobné tetovanie sedmokrásky

Viacnásobné tetovanie sedmokrásky zobrazuje tri sedmokrásky z troch rôznych uhlov, aby poskytlo bližší pohľad na kvetinu. Tetovanie je nakreslené pomocou čierneho atramentu a sivých odtieňov a je jednou z metód, ako lepšie porozumieť kvetu.

Tetovanie môžete tiež ozdobiť ďalšími úpravami, ale dbajte na to, aby ste nerušili jeho anjela ani ho nezdobili výraznými odtieňmi, pretože by to mohlo spôsobiť, že to bude neatraktívne..

Sedmokráska jasná motýľ

Jasné tetovanie sedmokrásky motýľa je jedným z majstrovských diel umeleckých diel. Tetovanie pozostáva z veľkého motýľa lietajúceho cez kvety sedmokrásky, ktorý predstavuje slobodu a lásku. Motýľ je modrý, ale jeho odtieň môžete zmeniť v závislosti od svojho štýlu.

Kvety sedmokrásky odpočívajú pod lietajúcim motýľom pripevnené k listom, čo predstavuje úzke spojenie medzi slobodou a čistotou. Kvety sú zdobené svetlo modrou farbou, aby poskytli zmysluplnejší pohľad na celkový vzhľad tetovania.

Toto tetovanie si môžete nechať urobiť na členku alebo ramene podľa svojho vkusu. Ďalej tetovanie nie je viazané na žiadne pohlavie a muž ho môže nosiť aj vtedy, ak to uzná za vhodné. Svetlé tetovanie sedmokrásky motýľa sa navyše perfektne hodí ku každej pleti a jeho vzhľad môžete výrazne zmeniť, aby vyzeral príťažlivejšie..

Zbaliť sa

Zbieranie tetovania Daisy môže byť problematické. Existuje množstvo variácií a kombinácií, ktoré je možné s použitím kvetov vytvoriť. Sedmokrásky sú vhodné pre ženy. Trend sa však rýchlo mení. Keďže viac mužov chce ozdobiť svoje telo módnymi tetovaniami zo sedmokrásky, budúcnosť znamená len viac prispôsobenia a zmeny v štýle a vzhľade tradičného tetovania sedmokrásky.

About the author