125 rodinných tetovaní, ktoré sú vhodné pre mužov i ženy

Rodinné tetovanie môže mať pre mnohých jednotlivcov vysoký a špeciálny význam. Rodinné tetovanie je u mužov obľúbené, pretože značí blízkosť ich rodičov, manželky alebo detí. Ale nedávno, kvôli zmene trendov, sú ženy tiež ochotné dať si na rôzne časti tela atraktívne rodinné tetovanie, aby sa vyjadrili.

Pokiaľ ide o rodinné tetovanie, ľudia ho získavajú z jedného zrejmého dôvodu. Láska k rodine! Bez ohľadu na to, odkiaľ pochádzate alebo ako ďaleko ste sa dostali, vždy máte vo svojom srdci špeciálne miesto pre rodinných príslušníkov. Tetovanie rodín, ako sú ich mená alebo iné umelecké diela, je tiež skvelým spôsobom, ako naznačiť, že si ich vo svojom živote vážite a ste hrdí, že s nimi môžete byť v spojení..

Tesné puto medzi členmi rodiny je rozhodne viac ako poklad a ťažko sa to vyjadruje slovami. Okrem toho rodinné tetovanie nie vždy zahŕňa vašich rodinných príslušníkov. V skutočnosti môže zahŕňať aj ľudí, ktorých si vo svojom živote najviac vážite, ako sú vaši priatelia a spolupracovníci.

Ak hľadáte nápady na rodinné tetovanie, ste na správnom mieste. Zahrnuli sme niekoľko návrhov, z ktorých si môžete vyberať a ktoré vám môžu pomôcť posilniť posolstvo lásky, ktoré máte pre svoju rodinu!prvé tetovanie rodiny

Pobočky ako rodina

Toto tetovanie môže fungovať dobre pre mužov i ženy. Ak to budete mať napustené na pleci, bude to tiež znamenať hodnotu a rešpekt, ktorý máte voči svojim rodinným príslušníkom. Tetovanie má slová a symboly, ktoré dokonale integrujú skutočný význam rodiny a zameriavajú sa na silné puto medzi členmi rodiny.

Toto je perfektné tetovanie na pleci, ak hľadáte niečo jednoduché a atraktívne zároveň.

Ruky v tvare srdca

Ďalším skvelým tetovaním sú ruky v tvare srdca. Toto tetovanie je ideálne pre ľudí, ktorí si najviac vážia svoju rodinu a priateľov. Navyše, ak máte malé deti, predvádzanie sa po dokončení by pravdepodobne zvýšilo ich šťastie a posilnilo ich puto s vami.

Tetovanie vyzerá jednoducho, ale význam, ktorý má, môže pozitívne ovplyvniť myseľ vašich blízkych, pokiaľ ide o vaše city k nim.

Držiac sa za ruky

Hľadáte perfektný darček pre svoju milú dcéru? Toto tetovanie vám môže pomôcť pri hľadaní. Možno ju toto umelecké dielo držiace ruku pobaví ako prekvapenie. Tetovanie obsahuje ruky dcéry a otca, ktoré sa navzájom pevne držia úchvatným citátom.

Okrem toho môžete pod tetovanie vygravírovať aj meno svojej dcéry, aby vyzeralo očarujúcejšie a príťažlivejšie. Ideálnym miestom pre toto tetovanie by bolo vaše predlaktie, ale môže fungovať aj okolo ramena.

Srdcový tep rodiny

Srdcový tep rodiny

Srdce je naša životná línia a rodina tiež. Rodina, ktorá sa navzájom podporuje v ťažkostiach, môže pomôcť v boji proti mnohým duševným chorobám, ktorými môže človek trpieť. Ak máte veľmi silné puto so svojimi členmi skupiny a rodinou, potom by sa toto tetovanie hodilo.

Rodinné tetovanie srdcového tepu začína od typickej línie srdcového tepu a končí slovom „rodina“. Samotné tetovanie definuje, aká dôležitá môže byť rodina pre mnohých, pretože spája slovo „rodina“ s umeleckým dielom prezývaným srdcom, ktoré vyzerá nádherne..

Jednoduché rodinné tetovanie

Toto jednoduché, ale farebné rodinné tetovanie najlepšie vyhovuje ženám. Tetovanie má umelecké dielo v tvare srdca a je v ňom napísané slovo rodina. Aj keď to môže vyzerať bledo, spôsob, akým je v srdci vyrazená „rodina“, vyjadruje silný pocit, ktorý je možné podporovať pre svojich blízkych. S malým pridaním farieb sa toto tetovanie môže ľahko stať obetovaným.

Rodina ako vedenie

Ľudia milujú mať na svojom tele skvelé umelecké diela. Ak ste fanúšikom náročného tetovania okolo častí tela, bude to presne zodpovedať vašim potrebám a preferenciám.

Silný odraz a farebný kompas na ramene spolu s citátom zdôrazňujúcim dôležitosť vašej rodiny sú jedným zo spôsobov, ako prejaviť lásku a pripútanosť, ktorú k nim máte. Samotné tetovanie je veľmi žiarivé a môže sa ľahko stať stredobodom pozornosti ľudí, ktorí si vás v každodennom živote obľúbia najviac. Jednoznačne by ste si mali zaobstarať.

Ochranné tetovanie

Ochranné tetovanie

Toto tetovanie je pre ľudí, ktorí si veľmi vážia a chránia rodinné puto. To, ako sa voči svojim rodinným príslušníkom cítite majetnícky, je vo väčšine prípadov silnou mierou vašej lásky k nim.

Ak ste muž alebo žena ochotní obetovať všetko pre pohodlie a pohodu svojej rodiny, potom by vám toto tetovanie bolo najvhodnejšie. Mať čepeľ ako štít so slovami „Rodina nad všetkým“ pravdepodobne pre vašich blízkych na prvý pohľad veľa znamená, pretože je to skutočne milé.

Rodina je na prvom mieste

Chcete k tomuto tetovaniu povedať viac? Rodina je na prvom mieste je jednoduché, ale úžasné tetovanie, ktoré je možné vyrezať na zátylku, spodnej časti chrbta alebo na ramenách.

Osobne by som navrhoval mať ho na časti tela, aby bol dobre viditeľný pre ľudí okolo vás. Pretože to môže pomôcť objasniť skutočnosť, ako veľmi si vážite svojich rodinných príslušníkov.

Rodinné tetovanie Rose Wrap

Ak máte radi kvety a máte radi krásne umelecké diela okolo ramien alebo chrbta, potom vás toto tetovanie pravdepodobne pobaví. Tetovanie vyjadruje puto rodiny v citáte „Kde sa začína život a láska nikdy nekončí“ a zároveň zvýrazňuje nádherný kvet.

Okrem toho môžete na každý okvetný lístok nechať napísať aj mená svojich blízkych, ak je to možné, aby ste získali odvážnejší vzhľad..

Rodina je všetko

Toto je ďalšie jednoduché rodinné tetovanie, ktoré môže fungovať pre obe pohlavia. Toto tetovanie je obyčajné, ale veľmi módne. Najlepšie sedí na kľúčnych kostiach a v porovnaní s vyššie uvedeným je skutočne jedinečný. Nie je to len preto, že je to jednoduché, ale aj preto, že tetovanie zdôrazňuje význam rodiny pre jednotlivca, ktorý ju má. „Moja rodina, moje všetko“ je jedinečný a silný výraz, ktorý vyjadruje lásku, ktorú máš k svojej pokrvnej línii, spolupracovníkom alebo priateľom hlboko vo svojom srdci..

Rodinné tetovanie Anchor

Ak nie ste fanúšikom jednoduchých slov na kľúčnych kostiach, možno by sa vám páčilo toto kotviace dielo na ramene so slovom „rodina“ zdobené medzi nimi.

Samotné tetovanie vyzerá skvele pre ľudí, ktorí majú silné ruky alebo zdravú postavu. Kotva ako symbol tradične znamená aj silu a stabilitu. A keď je na ňom vyrazené slovo Rodina, vzhľad, ktorý bude projektovať, bude podmanivý a osloví každého.

Rodinný strom

Rodokmeň je jedným z najlepších tetovaní chrbta alebo ramena. Začína sa menom strážcu domu a rozširuje sa na vašu manželku a deti. Toto tetovanie môže byť tiež klasifikované ako kresba všetko v jednom.

Okrem toho môžete na konáre stromov nechať podľa svojich záujmov napísať meno svojich priateľov a spolupracovníkov. Tetovanie môže byť dosť dobré aj pre tých, ktorí majú vo svojom živote len niekoľko ľudí, aby mohli vytvárať pridanú hodnotu. Ale skôr, ako sa rozbehnete do najbližšieho tetovacieho obchodu, nezabudnite si napísať mená najbližších ľudí vo vašom živote.

Rodina prstov

Toto tetovanie vám padne na prsty a je to jedinečný spôsob, ako posilniť pocit pripútanosti k rodinným príslušníkom. Tetovanie má iba slovo „Rodina“, ale má pre tetovanie hlbší význam ako len slovo.

Tetovanie je dokončené priložením jednej ruky k druhej a držaním v hľadisku dierovania. Ak odpojíte jednu ruku od druhej, samotné slovo sa zlomí, a preto naznačuje, ako je jeden člen rodiny hlboko spojený s ostatnými.

Family_First_Tattoos

#familytattoo #scripttattoo #rodina

Záver

Pokiaľ ide o prvé tetovanie pre rodinu, existuje veľa možností a môžete si vybrať z jedného alebo viacerých. Tetovanie, ktoré si vyberiete, úplne závisí od vášho vkusu a záujmu. Ak ste niekto, kto miluje jednoduchosť a nie je ochotný znášať bolesť počas tetovania, potom by bolo pravdepodobné, že by ste si na telo nakreslili niekoľko fráz alebo citátov..

Ale ak vám príde krajšie ozdobiť svoje telo symbolmi kvetov alebo kotiev, stále máte z čoho vyberať, napríklad Rodinný strom alebo Rodinné tetovanie Anchor..

Na záver si dajte tetovanie, ktoré môže ľahko upokojiť vašu myseľ. Čo hovoríte na to, ako v tomto prípade bije srdce rodiny?

About the author