125 rybích tetovaní, na ktoré môžete byť hrdí

Trend nadmerného tetovania na tele je minulosťou. Bláznivosť nadmerného plnenia častí vášho tela atramentom v nasledujúcich rokoch klesla. Môže to byť dôsledok generačnej výmeny, ktorá sa viac zameriava na abstraktné umenie a minimalizmus. A tak generačný posun, ktorý je medzi mladšou populáciou celkom evidentný, môže mať niečo do činenia s nárastom tetovania rýb, pretože tetovanie rýb je väčšinou malé a spadá do kategórie minimálneho tetovania, pokiaľ si neobstaráte tetovanie väčších rýb. Ryby sú pastvou pre oči v akváriách kvôli svojim žiarivým farbám, ktoré sa trblietajú proti svetlu. To je len jeden z dôvodov, prečo sú ryby vynikajúcou voľbou pre tetovanie.

Ryby existujú už milióny rokov. Tieto formy vodného života slúžili ľudstvu nespočetne veľa spôsobov. Najdôležitejšie sú zásadné zdroje potravy nielen pre ľudí, ale aj pre každé zviera, ktoré obýva oblasť obklopujúcu veľké vodné útvary, ako sú jazerá, rieky alebo more. Nielen preto by ste mali na koži nosiť napustenú rybu. Táto ryba má tiež vynikajúcu povesť v niektorých starovekých kultúrach, ktoré majú veľký význam v spisoch archaických bulvárnych plátkov nachádzajúcich sa v Egypte, ktoré hovoria o bohoch Anunanki, ktorí sa s rybou podobajú.

Podľa evolučnej biológie boli ryby prvými formami života, ktoré prešli z vody na pevninu, takže bez RYBY by žiadny život na zemi, vrátane nás, neexistoval. Všetky tieto dôkazy poukazujú na to, že máte tetovanie rýb s estetickým vzhľadom, ktoré vyzerá jedinečne a púta pozornosť verejnosti. Tento článok ďalej rozvedie, čo tetovanie rýb symbolicky predstavuje v rôznych kultúrach a ktoré vyhovujú vašej osobnosti.

rybie tetovanie

Význam tetovania pre ryby

  1. Historický

Rybu nájdete v prehistorickej literatúre vo forme symbolov. Vytesané medzi kameňmi a vnútri jaskýň, ktoré zostali ako ruiny. Historická veľkoleposť rýb predchádza civilizácii. Symbol ryby bol tiež videný v ranom kresťanskom umení, ktoré sa datuje do 2. storočia nášho letopočtu. V kresťanskej literatúre má stále význam, pretože symbol ryby sa používa ako pripomienka veriacim. Je to tiež pripomienka Ježiša Krista. Rybie tetovanie môže mať preto silnú symbolickú prítomnosť, ktorá trvá viac ako tisíc životov, pričom sa datuje do biblickej éry. Jeho dôležitosť je potvrdená v biblických písmach a starovekých sumerských rezbách na kameni. Prečo si nedať tetovanie, ktoré má taký veľký historický význam?

  1. Psychologické

Rybie tetovanie môže tiež priťahovať ľudí, ktorí majú hlboký zmysel pre vlastnosti rýb, je to tvor, ktorý hodiny pláva a hľadá potravu, pričom sa inštinktívne uhýba a skrýva pred korisťou. Jeho chladnokrvná povaha znamená, že sa prispôsobuje nevľúdnym situáciám. Symbolicky predstavuje vlastnosti chladnosti, prispôsobivosti a odolnosti. Rybie tetovanie preto zobrazuje osobnosť, ktorú pocity tiesne alebo sklamania príliš neovplyvňujú. Osobnosť, ktorá sa nenechá emóciami premôcť, a vždy sa snaží prežiť v ťažkých situáciách. Ten, ktorý sa rýchlo naučí prispôsobiť sa akejkoľvek situácii, ktorá sa mu naskytne. Ak zdieľate podobné vlastnosti ako vyššie, tetovanie na rybu by mohlo byť pripomienkou vašich morálnych povinností a pomôcť vám v čase krízy.

  1. Astrologické

Ľudia, ktorí môžu s tetovaním rýb najviac rezonovať, sú podľa obľúbeného názoru Pieces a Aquarius. Rybie tetovanie zobrazuje obrovskú zmenu, znalosti a múdrosť; kladie dôraz na dve zhodujúce sa myšlienky, ktoré sa stretávajú vo svetle duality. Kúsok znamenia sú dve ryby plávajúce opačným smerom, čo znamená prijať protichodné myšlienky a nájsť rovnováhu. Vodnár môže rybám odznieť, pretože je to vodné znamenie a otvorenosť novým myšlienkam a experimentovaniu je znakom, ktorý toto znamenie zahŕňa. Aj keď neveríte v astrológiu alebo nepatríte do nasledujúcich skupín zverokruhu, tetovanie ryby môže znamenať, že si tieto pojmy veľmi vážite..

Najvýhodnejšie umiestnenie pre tetovanie rýb

Ryba je nádherne vyzerajúci tvor; má majestátnu rozlišovaciu schopnosť a je vizuálne príťažlivý pre oči. Ľudia to väčšinou vnímajú v číslach, nie ako jednotlivo. Najlepšie na rybách je, že prichádzajú vo všetkých tvaroch, veľkostiach a predstaviteľných farbách, a preto keď hľadáte dizajn svojej pokožky s rybami, je tu veľký priestor pre kreativitu.

Umiestnenie sa môže líšiť vzhľadom na veľkosť tetovania. Ak sa chystáte vytetovať si na kožu veľkú rybu, tetovací umelec vám môže pomôcť s návrhom, čo môže podľa postavy a tónu vašej pokožky vyzerať najlepšie. Ak však hľadáte minimálne tetovanie pre ryby, môžete ho získať takmer kdekoľvek. Od zápästia až po prsty máte k dispozícii širokú škálu možností.

Pre milovníkov podprahového tetovania, ktorí radi udržujú svoje tetovacie záležitosti v diskrétnosti, môžu byť možnosti ako paže skvelou voľbou, pretože skryť ho bude len vytiahnutím rukávu. Pre ženy by zaujímavou možnosťou bola malá rybka krúžiaca za uchom, ktorú skryjete tak, že si necháte rozpustené vlasy a zopnete si ich, keď sa budete chcieť pochváliť. V opačnom prípade, ak ste hlasní a hrdí na svoje tetovania, s rybími tetovaniami sa dá toho urobiť toľko, obzvlášť keď máte na hranie toľko žiarivých farieb; to naozaj závisí od vašich preferencií.

Rybie nápady tetovania

Ryby Koi

Ryby Koi

Ryba Koi je uznávaná japonská ryba. Získaním tohto tetovania zdedíte nielen hlboký zmysel pre kultúru, ale bude to tiež vyzerať veľmi esteticky. Číňania vnímajú ryby Koi veľmi vysoko a vnímajú ich ako symbol mieru a pohody. To tiež dáva pocit šťastia. Muži však radi dostanú červené a čierne ryby Koi, ktoré symbolizujú mužnosť. Modrá a biela sú ďalšou možnosťou výberu farieb, pokiaľ ide o tetovanie rýb Koi. Táto kombinácia predstavuje syna a rodinu. Zlaté tetovanie Koi si môžete pozrieť ako symbolicky znázorňujúce bohatstvo.

Rybie tetovanie Koi je častejšie čiernobiele, čo môže fungovať pre ľudí, ktorí chcú ísť za decentnejším a sofistikovanejším dielom rybieho umenia. Niektorí ľudia tiež radi majú dve ryby Koi namiesto jednej, aby mali z umenia poetickejší nádych, pretože predstavuje myšlienku dvoch protikladných myšlienok, ako je uvedené vyššie..

Tetovanie Koi Fish môže byť tiež živšie a farebnejšie, pretože jeho šupinatá textúra a dlhé plutvy pozývajú tatérov, aby každú časť naplnili stále viac farbami. To sa bude páčiť každému, kto hľadá viacfarebné tetovanie, ktoré sa leskne na slnku.

koi-ryba-tetovanie

Modrá ryba

Modrá ryba

Tmavomodrá ryba je najúžasnejšou a najuniverzálnejšou myšlienkou rybieho tetovania. Sýta modrá farba, ktorú každý pozná, prináša to správne množstvo krásy. Je to skvelá voľba pre dievčatá; tmavo modrá farba umožňuje ženám doplniť ju akoukoľvek inou farbou alebo make -upom, ktorý s modrou vyzerá dobre. Tiež to dáva podvedomý efekt pobytu v hlbokomodrom oceáne plávania s rybami.

Modrá farba symbolicky predstavuje pocit smútku, čo prispieva k celkovému estetickému dojmu celého tetovania. Tiež podporuje prijatie smútku ako obyčajnej súčasti života. Vďaka svojmu nápadnému vzhľadu je ťažké nenechať si ho vytetovať na mieste, kde ho možno najlepšie vidieť, ako je ruka, krk alebo lakeť. Modré tetovanie s rybami celkovo oslovuje ľudí, ktorí sú zamilovaní do modrej farby a myslia si, že to na nich vyzerá najlepšie.

Ryba jazdiaca na bicykli

Ryba jazdiaca na bicykli

Znie to hystericky, ale prečo nie! Táto myšlienka ryby na bicykli siaha po tých, ktorí nasledujú neortodoxné spôsoby robenia vecí. Rozmar a humor je prekvapivo zábavný. Slúži tiež ako začatý účelový rozhovor. S najväčšou pravdepodobnosťou to bude viesť ľudí, ktorí k nemu budú zvedavosťou gravitovať.

Každý, kto chce prekročiť hranicu ľudskej tvorivosti a vystúpiť z krabice, musí zvážiť získanie tohto tetovania. Prečo? Pretože v dnešnej dobe môžete! Nie je to veľmi odlišné od temnej poézie, ľudia budú chápať, čo vidia, toto umelecké dielo môže prinútiť ľudí blúdiť vo vlastnej mysli, keď sa pokúšajú pochopiť zmysel toho, čo vy. mať vytetované na ruke Ak ste teda typ, ktorý rád baví ľudí, možno vám to bude vyhovovať.

Rybárske tetovanie

Rybárske tetovanie

Toto tetovanie oslovuje všetkých ľudí, ktorí strávili veľkú časť svojho života s prútom a navijakom. Trpezlivo a vytrvalo stáť a pozerať sa na horizont, ktorý sa tiahne po modrých vodách, pri hľadaní rýb. Toto tetovanie je pre ľudí, ktorých rybárska skúsenosť pre nich znamená viac ako len chytanie rýb, a znamená to, že vždy šli bezhlavo za veľkým úlovkom.

Lásku k rybolovu je možné jednoducho zobraziť atramentom s tetovaním, ktoré zobrazuje rybu a prút; jeho dizajn môže byť taký, aký chcete. Toto tetovanie je ukážkou sily. Zahŕňa to, čo má muž nad veľkým morom, a čo sme schopní.

Rybie tetovanie Yinyang Koi

Rybie tetovanie Yinyang Koi

Ľudia sú veľkými fanúšikmi znakového tetovania Yin-Yang Prečo jednoducho nespojiť skvelý nápad na tetovanie, ktorý už existuje vo forme Jin-Jang, a začleniť rybu Koi do kruhového dizajnu. Bude to veľmi kreatívny a nový nápad, ktorý oslavuje dve staroveké kultúry (japonskú a čínsku) spoločne v ohromujúcej hre umenia..

Rovnako ako každý kruh Yin-Yang, čierna ryba Koi môže krúžiť okolo bielych rýb Koi a filozofia by stále zahŕňala, pretože čierna ryba Koi bude predstavovať zlo a biela ryba Koi bude predstavovať dobro. Každá ryba, ktorá má na hlave kruhy opačnej farby, bude symbolizovať dobro v zlom a zlo v dobre. Bude to nielen vyzerať umelecky, ale bude to tiež predstavovať oslavovanú filozofiu jin a jang, ktorá vám pripomenie, aby ste udržali svoju osobnosť na uzde a udržali si správnu mieru rovnováhy, keď stojíte tvárou v tvár znervózňujúcemu a katastrofickému úsiliu..

rybie tetovanie

FAQ’S

Je tetovanie bolestivé?

Postup pri tetovaní bude závisieť od toho, kde sa tetujete a aké veľké bude tetovacie umenie. Trvanie celého postupu závisí od toho, ako bolestivé to bude. Čím viac atramentu sa vpichne do pokožky, tým viac to bude bolieť.

Koľko stojí tetovanie ryby?

Cena tetovania pre ryby sa môže líšiť od miesta na miesto. Náklady závisia aj od typu tetovania, ktoré dostávate, približne tetovanie čiernobielymi rybami sa pohybuje od 100 do 150 dolárov. A farebné tetovanie rýb sa pohybuje medzi 200 a 250 dolármi.

Čo mám robiť, než si dám tetovanie?

Mali by ste sa vyhnúť požívaniu látok, ktoré riedia krv a spôsobujú náchylnosť na nadmerné krvácanie, ako je káva, alkohol alebo aspirín. Je tiež dobré zostať hydratovaný pred procedúrou a zvlhčiť.

rybie tetovanie

Záver

Tetovanie je niečo ako fotografovanie. Obrázky sú však obmedzením momentu v reálnom čase, ktorý spája jednu spomienku. Na druhej strane tetovanie skôr pripomína zapuzdrenie všetkého, čo symbolicky predstavuje. Keď sa na to pozriete, vyvolá to spomienky a zostane s vami ako súčasť vašej identity. Nenechajte si teda vytetovať len doplnkové úpravy, ale aj to, čo predstavuje a ako môže zlepšiť zásadné a kľúčové rozhodnutia vo vašom živote. Rybie tetovanie je tak rozmanité, čo má dôsledky v živote, a tak hlboké, pokiaľ ide o jeho filozofickú nápravu, že stojí za to nechať sa tetovať ako súčasť vašej identity..

About the author