125 úžasných nápadov na tetovanie vrany/havrana a ich význam

Tetovanie je podmanivé, od drobnej nepostrehnuteľnej šípky na ukazováku po veľké prepracované návrhy; zobrazený na tele ako umenie, ktokoľvek, koho stretneš, ti aspoň zanechá pár pohľadov. Nepúšťajme sa do „zámeru“ pohľadu; ide o to, že upútajú pozornosť; nezáleží na tom čo.

The svet úpravy tela čerpá inšpiráciu (v mnohých prípadoch) z duchovného sveta alebo duchovných presvedčení. Početné vzory tetovania sú symbolické a definujú význam konkrétneho tetovania pre konkrétneho jednotlivca, ktorý ho vykonáva.

V tetovaní je oveľa viac, ako v ľudskom plátne, na ktorom je krásne umenie. Aj keď väčšina vránových tetovaní je sivá alebo čierna, môžete sa stretnúť aj s malým počtom farebných vyobrazení.

havranie tetovanie

Čo vrana znamená?

Symboliku vrany obklopujú mýty, smrť, tma a dokonca aj prísľub života. Mnohonásobným nadšencom tetovania sa na tele vpije vrana ako spojka s traumatickými alebo smutnými alebo depresívnymi udalosťami, ktoré v živote prežili. Iní nasledujú trendy a myslia si, že myšlienka tetovania vrana/havran je „cool“.

Štúdium vrany nás privádza k niektorým záverom. Jednoduchý anatomický fakt, že vrana má spomedzi všetkých operených súčasníkov najrozšírenejší pomer tela k mozgu, má veľa čo povedať..

The Predný mozog vrana je výrazne vyvinutá a vyspelá. Predný mozog je časť, kde je všetka táto inteligencia regulovaná; vďaka tomu je štruktúra mozgu vrany podobná štruktúre ľudí.

Ak ste narazili na vranu, o ktorej sme si istí, že ju máte, všimnete si, že aj keď je väčšinou čierna, jej vlastnosti na určitých miestach odrážajú fialové a modré odtiene. Väčšina tetovačov to nemusí dokázať preložiť na vaše telo, ale ak ste posadnutí touto konkrétnou črtou vranových funkcií, potom potrebujete odborníka na Haidu, realistické alebo keltské tetovanie..

V mnohých presvedčeniach je modrastý lesk na povrchu vranieho peria symbolikou života z prázdnoty. Vrany sú označené ako duchovní sprievodcovia, ktorí vedú cestou k získaniu vedomia v tajomstve života a detekcii jemných posunov vibrácií a energie obklopujúcich bytosť..

Milovníci tetovania si tento prepracovaný dizajn nechajú vytetovať na najvýraznejšie alebo najskrytejšie oblasti tela. Veria v čerpanie energie zo svojho okolia a vstrekovanie do svojho života. Vrana tetovanie symbolizuje vyššiu perspektívu a silu nadhľadu.

Ak budete mať niekedy príležitosť porozprávať sa s niekým s tetovaním vrany, ktorý porozumie významu, ktorý za tým stojí, budete príjemne prekvapení. Hĺbka, ktorá obklopuje tieto tvory, je intenzívna. Vrany sú považované za zvieratá stratégie a múdrosti. Nie sú plachí ani subtílni voči náznaku zlomyseľnosti vo svojej existencii.

Pre niekoho, kto je ochotný nechať si vytetovať vranu/krkavca, je porozumenie myšlienke tohto tvora, ktorú budete vždy nosiť so sebou, základné..

vranové tetovanie

Prispôsobenie vašej osobe

Ľudia zobrazujú svoje vnútro a prakticky „zverejňujú“ pripomienky, ako zostať nohami na uzde a zakorenené v prísnejších časoch, nad svojim telom. Tetovanie sa vykonáva z iných dôvodov ako z estetického hľadiska a má význam pre jednotlivca, ktorý ich nosí.

Ak plánujete získať symbolickú reprezentáciu vrany na svojom tele, vstúpte do tetovacieho štúdia s dostatočnými znalosťami o tom, čo chcete. Toto je celoživotné rozhodnutie a chcete si byť istí, že tetovanie, ktoré dostávate v podobe krkavca alebo vrany, zosobňuje vašu auru..

Na západe boli vrany vždy vnímané ako zlomyseľné a negatívne. Toto vnímanie pramení z pozorovaní povahy vrany. Od Svätej Biblie po iné presvedčenia, vrany neboli vykreslené v najlepšom svetle.

Grécky uvádza mytológia kliatba, ktorú Athéna uvrhla na vranu za neposlušnosť a vzdor. V keltskej literatúre vrana symbolizuje konflikt a smrť.

Stigma spojená s obrazom vrany robí myšlienku jeho vpichovania na telo ešte zaujímavejšou. Tam, kde tento vták znamená smrť, znamená aj nové začiatky v živote. Často nájdete ľudí s tetovaním vrán, ktorí ukončia smutnú fázu svojho života a začnú odznova. Pre mnohých sú zmenou, symbolom budúcnosti nádeje.

havranie tetovanie   

Interpretácia tetovania

Použitie viacerých vrán v tetovaní má hlboký význam; existujú odrody, ktoré zobrazujú jednu vranu s mnohými očami. Aby sme to pochopili, nasledujúci text je všeobecným sprievodcom

 • Jedna vrana: Toto je zvyčajne vnímané ako symbol smoly
 • Dve vrany: Toto tetovanie slúži na šťastie
 • Tri vrany: Toto tetovanie má priniesť zdravie
 • Štyri vrany: Toto tetovanie priťahuje bohatstvo
 • Päť vrán: Môžu priniesť chorobu
 • Šesť vrán: symbolizujú smrť

Niektorí by si vybrali šesť vrán. Prečo sa pýtaš? To môže vyjadrovať koniec ich minulých životov alebo zážitok naplnený smútkom a včleniť ponaučenia získané z tohto nepriaznivého času do samotnej existencie jednotlivca a sľubovať nový život..

Pozri tiež:

 • Na výber je 125 ohromujúcich tetovaní z peria
 • 155 návrhov tetovania s cukrovou lebkou s významom
 • Graf bolesti tetovania: Ako veľmi to bude bolieť?
 • 20+ najlepších miest na tetovanie a ich význam
 • Piercing do nosa 101: Všetko, čo potrebujete vedieť

Raven nápady na tetovanie

Tetovanie s vtáčou tematikou prevláda v tetovacom priemysle už nejaký čas. Najtrendovejším tetovaním sú holuby, pávy a papagáje. Havrany a vrany sú tie, ktoré si len málokto „trúfne“ vpichnúť na telo. To možno pripísať stigme a tajomstvu, ktoré obklopuje tieto čierne vtáky.

Históriu týchto čiernych tetovaní je možné vystopovať až po Keltov a ich presvedčenie o smrti a živote. Symbolizujú pre mnohých mágiu, mýtus, spomienky, lucidné snívanie a vojnu. Napriek tomu, že väčšina týchto tetovaní je čierna alebo sivá, určite sa môžete hrať s farbami a vytvoriť ďalšie fascinujúce zobrazenia týchto vtákov..

Najlepšie nápady na tetovanie havrana alebo vrany sú nasledovné. Samozrejme, môžete prísť s prispôsobenými návrhmi, ktoré budú hovoriť o vašej osobe, ale toto je niekoľko z najrozvinutejších návrhov tetovania vrany alebo havrana.

vranové tetovanie  

1. Lietajúce vrany

O tomto tetovaní môžete nájsť pár vecí. To je väčšinou prichytené na predlaktí, kde menšie verzie úplne čiernej vrany buď odletia z ruky alebo k nej. Toto tetovanie je nakreslené na vnútornej strane alebo na strane predlaktia. Vidno ich, ako opúšťajú kvet maku, strom alebo krík. Môžu byť tiež nakreslené samy bez miesta uvoľnenia. Tieto tetovania sú väčšinou úplne čierne s malým sivým tieňovaním.

2. Srdce vrana

Aj keď vám na ruku môže byť umiestnené akékoľvek tetovanie, vrana môže znamenať veľa. Toto je zvyčajne nastavené tesne nad miestom, kde je vaše srdce, trochu pod ramenom. Lietajúca vrana v celej svojej kráse a prudký výraz môže ako nositeľa tohto tetovania zobrazovať mnohé veci. Toto je tiež jedno z najviac súkromných miest na umiestnenie tohto tetovania. Hoci kresba vtáka v polovici letu môže byť majstrovským dielom, ale môžu existovať dôvody, prečo by ste ho chceli postaviť bližšie k svojmu srdcu, namiesto toho, aby ste ho vystavovali pre všetkých..

3. Vrana opúšťajúca klietku

Toto rozhodne nie je trendové tetovanie. Ľudia to získavajú kvôli jeho silnej symbolike a komunikačnému scenáru. Vták, ktorý opúšťa klietku alebo sa rozhodne zostať v klietke napriek tomu, že sú dvere odomknuté, môže veľa hovoriť o vašom najvnútornejšom pohľade na váš malý svet. Klietka môže znamenať veľa, ale to, čo vrana, znamená oveľa potrebnejšie.

4. Rameno

Časť, ktorá sa rozprestiera smerom k vnútornému hrudníku a nie k vonkajšiemu ramenu, je tiež miestom, kde si môžete vyskúšať tohto vtáka posadeného na prenikavých vetvách. To môže byť tiež umiestnené na zadnej strane tela ako významná pripomienka časov, ktoré ste prežili a zostali s vami. Ostro vyzerajúci vták ticho sediaci na konári potrebuje iba dôvod na roztiahnutie krídel.

havranie tetovanie

5. Vrana na chrbte

Toto je jedno z najsilnejších zobrazení tohto tajomného tvora. Vták v lete rozprestiera krídla na oboch rukách v zadnej časti tela, medzi ktorými ležia rebrá. Vták je umiestnený priamo nad umiestnením miechy a jeho krídla sa rozširujú na oboch stranách.

6. Farba

Aj keď sa vám môže zdať spájanie farby s týmto tmavým a tajomným vtákom netradičné, určite sa s touto myšlienkou môžete pohrať. Vranu umiestnite do stredu rozkvitnutých ruží s tŕňmi a umiestnite ju na prominentné miesto. V niektorých prípadoch môžete skutočného vtáka namaľovať na červeno alebo modro, aby ste naznačili nové začiatky.

7. Vnútorné zápästia

Väčšina ľudí s tetovaním si sem dáva tetovanie ako pripomienku sily, cnosti a trpezlivosti. Zatiaľ čo iní budú na toto miesto dávať pripomenutia a ďalšie veci, určite môžete ísť vranou cestou. Na zápästie môže byť napustená tmavá silueta, ktorá znamená nové začiatky alebo estetické účely.vranové tetovanie

8. Motýľ vtrhajúci do vtákov

Môžete dostať čierneho motýľa, ktorý sa rozpadá na vrany na vašom ramene alebo predlaktí. Môžete to tiež položiť na chrbát ruky a vrány lietať smerom k dlani.

9. čl

Ak ste oddaným milovníkom tetovania, potom je to vaša šálka čaju. Umelecké dielo, ktoré sa točí okolo tetovania vrany, môžete dostať napustené atramentom na chrbte. Je to perfektný spôsob, ako porozprávať svoj príbeh a prijať symboliku vrany.

10. Stopa vrán

To je perfektné na umiestnenie na bedrovú kosť buď smerom od pupka. Crop top môže tomuto tetovaniu vyhovieť a predviesť ho naplno. Ďalším módnym trendom, ktorý dopĺňa tento štýl tetovania vrany, sú džínsy s nízkym pásom.

vranové tetovanie

Dôležité otázky

Otázka: Bude to bolieť

Tolerancia bolesti je relatívna v závislosti od vášho prahu bolesti a umiestnenia tohto tetovania. Ak si robíte mimoriadne detailné alebo prepracované tetovanie vrany, je múdre sa pripraviť na pocit podráždenia a pálenia. Podrobné tetovanie vranou vyžaduje, aby sa ihla na koži veľa pohybovala, čo môže byť veľmi nepríjemné.

Otázka: Náklady

Ak to robíte v renomovanom tetovacom salóne, bude vás to stáť dobrý penny. V závislosti od toho, ako podrobné a #D chcete tetovanie, sa náklady budú líšiť.

Otázka: Kedy ho získať

Dôrazne sa odporúča dať si tetovať v zime alebo mierne počasie. Leto môže byť na vašu pokožku drsné so všetkým slnkom a aktivitami. Pretože sa tetovanie nejaký čas uzdravuje, vyskúšajte ich v mierne chladnom počasí.

Otázka: Mali by ste to dostať, keď ste chorí?

Dať sa tetovať, keď váš imunitný systém nie je na dobrej úrovni, nie je správny nápad. To môže spôsobiť, že rana bude náchylnejšia na infekcie a spomalí proces hojenia. Potrebujete svoje krvinky, aby sa dokázali samy uzdraviť, a to nie je pre telo ľahké, keď ste chorí..

Otázka: Kde to mám urobiť?

Prostredníctvom internetu môžete ľahko nájsť najlepšie hodnotený tetovací salón vo vašej oblasti. Urobte si prieskum a porozprávajte sa so svojim potenciálnym tetovacím umelcom o špecifikáciách vášho tetovania vrany, či už ho chcete s modrým a purpurovým leskom, alebo chcete, aby bol živý. Pozrite sa na ich predchádzajúcu prácu a uistite sa, že vám vyhovuje postup, ktorý majú. Najlepšie je minúť trochu viac a nechať si to urobiť z renomovaného miesta.

vranové tetovanie

Odporúčania

Najlepšie je urobiť si dôkladný prieskum, kým si necháte vypracovať tetovanie. Vrana tetovanie nie je pre každého, ale ak ho chcete len pre estetickú príťažlivosť, ide rovno dopredu. Následná starostlivosť je podobná ako pri inom tetovaní a je potrebné denné čistenie.

About the author