125 vlčích tetovaní, ktoré vám vyrazia dych

Zvieracie tetovanie sú najlepšie druhy tetovania, ktoré vám pomôžu dosiahnuť agresívne a realistické snímky na vašom tele. Jedným z najlepších tetovaní inšpirovaných zvieratami sú tetovanie vlka. Vlčie tetovanie sa dodáva v rôznych veľkostiach, formách a farbách atramentu. Vzhľadom na to, že vlčie tetovanie obsahuje množstvo rozmanitosti a významu, by ste si ich určite nenechali ujsť. Vlčie tetovanie obsahuje predovšetkým čierny a sivý atrament; niektoré návrhy tetovania však obsahujú nádych farby.

Najlepšie tetovanie vlka je to, ktoré vyzerá realisticky ako kedykoľvek predtým, a jediný spôsob, ako udržať realizmus vo vašom tetovaní živý, je nechať ho namalovať vysoko talentovaným tetovacím umelcom. Aby sme vám pomohli, nižšie uvedených je 10 najlepších tetovaní vlka, ktoré vás prinútia ihneď si ich zaobstarať.

Minimalistické tetovanie vlka

minimalistické vlčie tetovanie

Ak hľadáte jednoduché tetovanie vlka, už viac nehľadajte, pretože toto minimalistické vlčie tetovanie svojim jemným dotykom dodáva fantastickú atmosféru tetovania. Toto tetovanie obsahuje jednoduchý čierny napustený obrys vlka s polovičným telom a obrysom mesiaca. Toto tetovanie má tiež abstraktný nádych. Dosiahnutie tohto tetovania bude trvať sotva nejaký čas a zanechá vám na tele jemné, ale jedinečné tetovanie.

Význam

Toto tetovanie symbolizuje úprimnú a priamu osobnosť človeka. Ak máte tieto vlastnosti v sebe, najlepší spôsob, ako to znázorniť, je vyskúšať toto jednoduché tetovanie.

Umiestnenie

Toto tetovanie si môžete dať dať kdekoľvek na svojom tele. Keďže toto tetovanie je malé, ideálnou voľbou pre neho bude dostať ho na ruku, predlaktie alebo blízko členka..

Lapač snov Wolf Tattoo

dreamcather wold tattoo.jpg

Toto tetovanie vlka lapača snov je jedným z najlepších tetovaní duo, s akými sa kedy stretnete, ak hľadáte perfektné tetovanie duo. Obsahuje čiernobiely zachytávač snov, z ktorého vychádza vlčia tvár napustená čiernou a sivou farbou. Toto tetovanie sa tiež skladá z jemného modrého napusteného pozadia, ktoré dodáva celkovému tetovaniu určitú hĺbku a vlastnosti. Detail vo Vlkovi je úžasný; preto si ho budete musieť dať vytetovať niekým, kto je odborníkom na tieňovanie a popis tetovania zvierat.

Významy

Lapače snov predstavujú ochranu a vlci tiež. Preto obe tieto veci v kombinácii vo vás zanechajú silnú symboliku bezpečia a dodajú vám pocit bezpečia, najmä keď sa ocitnete v hroznej situácii..

Umiestnenie

Keďže je toto tetovanie veľké, ideálne miesto na tetovanie by malo byť na ruke alebo na chrbte. Môžete si ho dať aj potrieť na stehno, ale nebude to tak viditeľné, ako by to bolo na vašej ruke.

Balíček vlkov

Toto balenie tetovania vlkov je pre vás dokonalým tetovaním, ak hľadáte tetovanie predstavujúce skutočný význam vlka. Toto tetovanie obsahuje abstraktný čierny napustený obrys troch vlkov. Zdá sa, že ten stredný vyzerá priamo priamo, zatiaľ čo ďalší dvaja sa pozerajú bokom. Existuje aj šedý atrament, ktorý popisuje rysy vlka, vďaka čomu je viac abstraktný. Toto je ďalšie minimalistické tetovanie vlka, ktoré vám pomôže dosiahnuť perfektný vzhľad tetovania.

Významy

Toto tetovanie symbolizuje lásku a vernosť, pretože vlci vždy držia spolu a bojujú jeden za druhého. Pripomína vám to, aby ste vždy stáli pri rodine a pomáhali im v čase, keď vás najviac potrebujú. Toto tetovanie tiež symbolizuje silu vo vás a silu, ktorú používate na ochranu svojej rodiny. Toto tetovanie si môžete tiež dať, ak ste milovníkom Hry o tróny, pretože show kladie veľký dôraz na jednotu svorky vlkov..

Umiestnenie

Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na hrudi alebo chrbte, pretože veľkosť tetovania dokonale sedí na obidve tieto časti tela.

Geometrický vlk

geometrické tetovanie vlka

S rastúcim trendom v geometrických tetovaniach by ste určite nechceli nechať ujsť toto geometrické tetovanie vlka. Toto tetovanie obsahuje vlka čierneho obrysu s rôznymi geometrickými čiarami a rozmerovým tvarom. Toto tetovanie vyzerá ako diagram, ktorý študuješ z matematiky alebo fyziky. Rôzne geometrické tvary prítomné vo vlkovi robia toto tetovanie jedinečným ako kedykoľvek predtým.

Významy

V tomto jedinečnom dizajne tetovania je prítomných mnoho skrytých významov. Hlavnými symbolmi prítomnými v tomto tetovaní je ochrana pred akýmkoľvek nebezpečenstvom, sloboda, sila, váš vzťah k prírode a divokosť. Ak máte pocit, že sa tieto atribúty odrážajú vo vašej osobnosti, potom je toto tetovanie pre vás to pravé.

Umiestnenie

Toto tetovanie môžete zabiť kdekoľvek na tele. Niekoľko najlepších miest bude na ruke, predlaktí, stehne a chrbte. Bez ohľadu na to, kde necháte tento obrázok potetovať, bude stále pôsobiť exoticky ako kedykoľvek predtým.

vlčie tetovanie

Lebka v ústach vlka

Toto tetovanie lebky s vlčími ústami je pre teba ideálne, ak hľadáš niečo dramatické a intenzívne. Toto tetovanie obsahuje čierno -sivého napusteného démonického vlka s široko otvorenými ústami a v ústach vlka je bielo -čierna napustená lebka. Detaily a tieňovanie prítomné v tomto tetovaní sú neuveriteľné a nevyhnutné. Tieto detaily robia toto tetovanie tak jedinečným a pomáhajú vám dosiahnuť ten realistický tón.

Významy

Tetovanie symbolizuje volanie smrti a pomáha vám pripraviť sa na to. Lebka v tomto tetovaní predstavuje smrť, zatiaľ čo Vlk predstavuje duchovného sprievodcu, ktorý vás prevedie posmrtným životom. Toto tetovanie je teda spôsob, ako požiadať Vlka, aby ťa sprevádzal tvojou smrťou.

Umiestnenie

Ideálne miesto pre toto tetovanie bude na vašej hrudi. Pre jedinečný dotyk môžete toto tmavé a dramatické tetovanie získať na jednu stranu hrudníka a ďalšie svetlé tetovanie na druhej strane, aby ste vytvorili dokonalý kontrast medzi týmito dvoma tetovaniami..

Tetovanie vlčej ruky

tetovanie vlčej ruky

Môžete si vyskúšať toto tetovanie vlka na ruke a dosiahnuť divoké a plnohodnotné tetovanie vlka na ruke. Toto tetovanie obsahuje čiernobielu napustenú tvár vlka s otvorenými ústami a začarovanými zubami. Takže kedykoľvek ohnete zápästie, bude to vyzerať, ako keby vlk otváral ústa. Toto tetovanie obsahuje aj trochu tieňovania červeného atramentu, ktoré mu dodáva divoký vzhľad.

Významy

Toto tetovanie symbolizuje lásku k rodine. Je to ako ochranná známka na vašej ruke, ktorá každému ukazuje, ako ste na tom so svojou rodinou.

Ostatné umiestnenia

Pretože toto tetovanie je ručné tetovanie, perfektné miesto by zrejme bolo na vašej ruke, ale môžete si ho nechať vytetovať aj na lakte alebo v blízkosti kľúčnej kosti.

Oko vlka

Toto tetovanie Eye of the wolf je perfektnou voľbou pre tetovanie, ak sa snažíte o jedinečné, ale jednoduché tetovanie. Toto tetovanie obsahuje obväzový pás vlčích očí napustených čiernou a sivou farbou so žltými napustenými očami. Do očí môžete pridať akúkoľvek farbu podľa vlastného výberu, napríklad červenú, modrú alebo oranžovú. Čím ste zručnejší tetovač, tým lepšie budete môcť dosiahnuť divoké a realisticky vyzerajúce vlčie oči.

Významy

Toto tetovanie zobrazuje všetky rôzne emócie vo vás. Oko vlka pomáha reprezentovať emocionálne vzostupy a pády. Toto tetovanie tiež symbolizuje tajomstvo, silu a odhodlanie. Najlepším spôsobom, ako zobraziť tieto základné vlastnosti, je tetovanie.

Umiestnenie

Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašom predlaktí, pretože tvar obväzu viac vyhovuje predlaktiu. Pre jedinečnú prezentáciu si môžete nechať toto tetovanie vytetovať okolo členka, aby vyzeralo ako členkový náramok.

vlčie tetovanie

Vlk mandala

tetovanie vlka mandaly

Toto tetovanie Mandala Wolf je ďalším fantastickým tetovaním dvojitého vlka. Štýl mandaly sa perfektne dopĺňa s vlkom a zanecháva vám na tele neuveriteľné snímky. Toto tetovanie obsahuje čiernobielu napustenú Wolfovu tvár s dvoma rôznymi stranami. Jedna strana Wolfovej tváre pozostáva z dizajnu Mandaly s krištáľovými očami a druhá strana obsahuje divoký Wolfov pohľad..

Významy

Toto tetovanie vlka Mandala predstavuje všetku vašu schopnosť prispôsobiť sa rôznym životným situáciám, ktoré ste si vybrali a povzbudzuje vás, aby ste sa v živote posúvali dopredu a boli väčší. Toto tetovanie tiež symbolizuje vašu vynaliezavú energiu a to, ako všetku svoju energiu používate na správne veci. Ak máte pocit, že v živote nerobíte niečo správne, toto tetovanie vám pripomenie, ako využiť všetku energiu pozitívne a pre dobro ostatných i seba..

Umiestnenie

Keďže je toto tetovanie veľké, ideálne miesto na tetovanie je na chrbte alebo na hrudi. Všetky detaily a popisy sa budú perfektne hodiť na obe tieto miesta.

Vlk v japonskom štýle

Tetovanie vlka v japonskom štýle je dosť staré a obsahuje veľa významu a podrobností. Toto tetovanie obsahuje divokého psa, purpurového napusteného vlka so zvončekmi a plameňmi vytetovanými na vlka. Farby prítomné na tomto folklórnom tetovaní z neho robia jedinečnú vec. Ak ste fanúšikom starovekého japonského folklóru, toto tetovanie je pre vás ako stvorené.

Významy

Toto tetovanie pochádza z pôvodného japonského času. Títo vlci predstavovali poslov duchov Kami a boli predstavení v rituáloch, aby upútali pozornosť šintoistických bohov. Symbolika tohto tetovania môže byť príliš stará na to, aby ste ho získali, avšak umenie Irezumi prítomné v tomto tetovaní je jedným z dôvodov, prečo by ste si toto krásne umelecké dielo nechali vytetovať na telo..

Umiestnenie

Toto tetovanie si môžete dať vytetovať kdekoľvek na tele. Niekoľko perfektných miest by bolo na vašom úplnom rukáve, chrbte a nohách.

vlčie tetovanie

Akvarelový vlk

tetovanie akvarel vlk

Ak hľadáte prehnané farebné tetovanie, už viac nehľadajte, pretože toto akvarelové tetovanie vlka je pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje vlčiu tvár načrtnutú čiernym atramentom a na Vlka striekané rôzne akvarely, ktoré dodávajú niektoré funkcie. Môžete vidieť farby, ako sú fialová, slivka, modrá, oranžová, žltá a zelená, ktoré kvapkajú z Wolfovej tváre. Toto tetovanie je skutočná krása, ktorú by ste nechceli nechať ujsť.

Významy

Vlci zvyčajne symbolizujú vernosť a pripomínajú vám, aby ste zostali verní aj vo svete, ktorý vám dáva toľko dôvodov, prečo nie. Akvarelové škvrny vám však dodávajú motiváciu zostať verní a láskaví vo svete plnom zlomyseľnosti a odporcov..

Umiestnenie

Ideálne miesto pre toto tetovanie je na vašom predlaktí, pretože je týmto spôsobom viditeľnejšie; Môžete to však vyskúšať aj na chrbte, rovnako ako veľkosť tetovania chrbtu správne vyhovuje.

vlčie tetovanie

Časté otázky

Môžu ženy nosiť tetovanie vlka??

Áno, samozrejme, ženy môžu nosiť tetovanie vlka a vyzerá to na nich naozaj dobre. Väčšina tetovaní vlka má mužský nádych; mnoho tetovaní vlka má však ženský nádych, napríklad ženy s vlkovou maskou. Ženy môžu tiež ísť na minimálne a geometrické tetovanie vlka.

Sú tetovanie vlka bolestivé

Všetky druhy tetovania sú bolestivé. To však závisí od miesta, kde si nechávate tetovať. Ak si dáte tetovanie vlka na miesto, kde je viac žíl, potom v porovnaní s mäkkými oblasťami môžete pociťovať väčšiu bolesť ako obvykle. Kostnaté oblasti sú tiež veľmi bolestivé, hlavne ak vaše vlčie tetovanie obsahuje veľa detailov.

Ako bolestivé je tetovanie vlka na bruchu?

Intenzita bolesti žalúdka pri tetovaní závisí od tvaru, v ktorom sa nachádzate. Ak je koža na bruchu napnutá, pravdepodobne pocítite menšiu bolesť..

Záverečné myšlienky

S pomocou týchto ohromujúcich vlčích tetovaní teraz môžete dosiahnuť jedno z najjemnejších tetovaní na svojom tele a zabiť ho na príslušných miestach umiestnenia. Uistite sa, že ste si vybrali tetovanie vlka, ktoré odráža vašu osobnosť a životné udalosti.

About the author