128+ úžasných tetovaní na krídle, ktoré ozdobia vašu pokožku

Kultúra farbenia tiel zmysluplnými symbolmi má dlhú históriu. Existujú rôzne vzory tetovania. Existuje však jeden štýl, ktorý nikdy nevyjde z módy. Tento symbol je výberom mnohých milovníkov tetovania kvôli jeho významnému významu.

Toto tetovanie nie je len zmysluplné a plné osobných záväzkov, ale je pre ľudí aj esteticky príťažlivé. Jedná sa o tetovanie na krídle. Ľudia si zvyčajne spájajú krídla so slobodou. Ešte si však neuvedomujú jeho početné hlboké významy.

krídla tetovanie

Aký je význam tetovania na krídle na koži?

Existujú rôzne veľkosti, farby a prevedenia tetovania na krídle; niektorí ľudia tiež radšej pridávajú niektoré emblémy, aby boli osobnejšie. Táto vyrytá značka môže byť váš pohľad na slobodu vo vašej existencii alebo na slobodu pohybu. Iní si možno budú pamätať na svojich drahých zosnulých. Hŕstka ľudí si tiež môže pripomenúť citróny, ktoré im život hodil, a ako z nich vyrobili limonádu.

Niekedy je tetovanie na krídle sprevádzané postavou zvieraťa a duchovnými postavami atď. Zapojenie jednej figúrky mení význam. Napríklad niektoré z potenciálnych významov krídel na tele sú: spomienka na milovanú osobu, zvláštne puto s prírodou, dve osobnosti ležiace v jednej ľudskej bytosti, viera v náboženstvo a existuje mnoho ďalších nespočetných zmysluplných návrhov, na ktoré si môžete spomenúť.

Nižšie získate niekoľko nápadov na tetovanie na krídle a budeme pokračovať. Tiež budeme diskutovať o jeho významoch a možných umiestneniach.

krídla tetovanie

Krídla anjela [Tetovanie anjelských krídel]

Jedná sa o najzákladnejší a najklasickejší dizajn tetovania. Tetovanie anjelských krídel je možné ľahko prispôsobiť, takže ľudia, ktorí ho získavajú, si majú čo vážiť, keď v tomto svete skončí ich prechodné obdobie.

Môžete tiež predviesť svoju tvrdú prácu na dosiahnutí svojich cieľov, svojich ťažkostí a strát, ktoré ste už v živote mohli zažiť. Keď dostanete túto sadu anjelských krídel na celý chrbát, symbolicky to znamená, že váš pobyt tu je len fázou.

Vaším cieľom je jedného dňa žiť medzi anjelmi. Zobrazuje vaše čakacie obdobie v tomto svete, kým vás vyzdvihnú, aby ste dorazili do cieľa a žili tam navždy. Diskrétne a menšie tetovanie dvojice anjelských krídel na krku, ramene alebo zápästí môže znázorňovať, že existuje anjel, ktorý vás neustále stráži a ktorý vás ľahko dostane z ťažkých situácií..

anjel-krídla-tetovanie

Haló a anjelské perie

Keď niekto z vašich blízkych odíde zo sveta, ťažko znášate jeho stratu, ale ako sa hovorí, show musí pokračovať. Napriek tomu, že sa po určitom čase vrátite do svojej bežnej rutiny, nikdy nemôžete na túto osobu zabudnúť alebo sa nikdy nemôžete vyhnúť zmeškaniu tejto milovanej osoby.

Aby bola ich pamiatka a aby ste ich mali so sebou až do dňa, keď sa k nim pripojíte, bolo by skvelé haló s anjelskými krídlami. Niektoré doplnky, ako napríklad iniciály osoby pod krídlami alebo medzi krídlami, to môžu tiež spresniť.

Alebo môžete tiež pridať niekoľko zmysluplných fráz a citátov, ktoré si myslíte, že ich môžu vystihovať alebo vaše pocity k nim. Tieto tetovania sú vhodné pre oblasť rúk alebo hrudníka, kde to môžete vidieť zakaždým.

Krídla s ukrižovaním

Existujú spomienky, na ktoré nikdy nemôžeme zabudnúť, aj keď by sme chceli. Môže to byť čokoľvek, napríklad nehoda, ktorá vám zmenila život, udalosť, ktorá z vás urobila iného človeka alebo dokonca udalosť, kde ste zažili smrť.

Smrť je pre niektorých ľudí desivá, ale pre niekoho sa táto skúsenosť blízka smrti môže stať udalosťou, ktorá zmení život. Aby to znamenali, ľudia sa často rozhodujú pre tetovanie ako pár krídel s krížom. Môže to byť aj znázornenie smrti milovanej osoby.

Ďalšou vecou, ​​ktorú toto tetovanie zobrazuje, je náboženská sloboda. Ak chcete prispôsobiť dizajn, môžete pridať tŕňovú korunu, ktorá bude symbolizovať vaše utrpenie. Ľudia si to však môžu mýliť s utrpením Ježiša Krista, ale v skutočnosti by to bolo o vás.

Teraz viete, že ľudia, ktorí sú nadšení z tetovania kríža s krídlami, symbolizujú niektoré temné udalosti, ktoré sa stali počas ich života. Krídla vždy vyhovujú chrbtu, ale ak ho nechcete zverejniť na chrbte, malé a diskrétne tetovanie je možné nakresliť aj na ruky, nohy, predlaktia alebo zápästia. Umiestnenie môže závisieť aj od pocitu a symbolického významu tetovania.

krídla-tetovanie

Láska so slobodou

Univerzálnym symbolom, ktorý predstavuje lásku, náklonnosť a moc, je srdce a ako sme už čítali vyššie, krídla sú často spojené so slobodou. Keď sa tieto dva symboly spoja pri tetovaní, vytvorí sa skutočne smrtiaca kombinácia.

Táto kombinácia je najvhodnejšia pre ľudí, ktorí sa chcú chváliť láskou k svojmu partnerovi alebo k svojej polovičke. Gravírované iniciály vás alebo vášho partnera samotného v srdci ho robia osobnejším a intenzívnejším. Ak chcete získať toto tetovanie, nemusíte byť zadaní, alebo do seriózneho vzťahu, môžete si ho nechať vygravírovať aj pre niekoho blízkeho, môžu to byť vaši rodičia, vaši súrodenci, starí rodičia atď..

Ak chcete dať ostatným vedieť o slobodomyseľnej a milujúcej osobnosti, ktorú máte, je dobré ísť na toto tetovanie. Je to mätúce, keď existujú tri rôzne symbolické významy jedného symbolu, ale zároveň to zachováva vaše tajomstvo a robí vás diskrétnymi.

Najlepšie umiestnenia pre tento druh tetovania sú samozrejme na ramenách, stehne, hrudníku (oblasť bližšie k vášmu srdcu) a chrbte.

Pozri tiež:

  • 125+ nápadov na tetovanie Carpe Diem, ktoré vám pomôžu využiť deň
  • 5 dôvodov, prečo si zaobstarať smajlíka [s 75 a viac obrázkami]
  • 125 skvelých tetovaní pavúka (+ významy)

Krídla netopiera

Toto tetovanie má dva úplne opačné významy. Je to vlastne jin a jang. Vo väčšine kultúr sú netopiere reprezentáciou padlého anjela. Pretože biele anjelské krídla predstavujú slobodu, tieto netopiere sa spájajú s padlým stavom človeka.

Keď človek sa cíti bezmocný alebo bezcenný, dostanú tieto krídla. Čínska kultúra však vidí netopiere a netopiere z inej perspektívy. Netopiere podľa nej prinášajú šťastie a šťastie. Ak je teda niekto fanúšikom Batmana a chce tiež tetovanie, môže to byť skvelá voľba.

Batwings sa môžu stať symbolom obľúbeného superhrdinu a podľa čínskej kultúry môžu predstavovať aj šťastie a šťastie. Môžete ho nosiť na lopatkách alebo vzadu. Ak chcete menšiu, potom môžu byť skvelou voľbou vaše zápästia alebo predlaktie alebo nohy alebo dokonca hrudník.

Krídla Lucifera

Démonické krídla sú spravidla vzácnou voľbou. Na to, aby ste si nechali toto tetovanie do konca života, musíte byť odvážni. S týmto párom krídel však môžete byť oveľa kreatívnejší. Tieto krídla môžete tvarovať na zmenšené krídla ako krídla obložené drakom alebo netopiermi.

Ak chcete, môžete tiež vyplniť farby predstavujúce vaše túžby. Ak ste jedným z tých fanúšikov televíznych relácií Lucifer, potom by ste vedeli, čo sa tu pokúšame povedať. Pretože Luciferova prvá otázka bola vždy „Aké sú vaše najhlbšie najtemnejšie túžby?“ môžete sa nimi chváliť symbolicky na svojom tetovaní s krídlami démonov.

Napríklad ružová alebo červená farba môže znázorňovať chtíč, zelená môže byť spojená s vašou chamtivosťou, atď. Ideálne umiestnenie tohto tetovania je na chrbte, ale záleží na vás, kde ho na tele chcete mať..

krídla-tetovanie

Vtáčie krídla

Väčšinou, keď hovoríme o tetovaní vtáčích krídel, skončíme s krídlami orla. Na tom nie je nič zlé, ale pre ženy je mužnejšie a pre ostatné americkejšie, pretože orol je symbolom americkej námornej pechoty.

Existujú aj iné vtáky, ktorých symbolické významy sú príliš hlboké. Dobrým príkladom je napríklad fénix. Vták, ktorý vstáva z popola. Môže to symbolizovať, že sa nikdy nevzdávate, bez ohľadu na to, ako tvrdo padnete, nakoniec povstanete. Môžete použiť rôzne farby a vybrať si akúkoľvek veľkosť.

Ďalším vtákom, ktorého krídla môžete mať, je holub. Od začiatku je holub symbolom mieru. Je oslavovaný aj za svoje služby posla a aby toho nebolo málo, najvernejší vták na svete je holub..

Na oslavu vernosti a mieru môžete použiť holubie krídla. Vtáčie krídla sú bežne skvelé na zadné partie, ale ak ho chcete mať menšie, môže vám ľahko ozdobiť členok alebo zápästie.

Záver

Keď sa blížime ku koncu, dúfame, že vám tento článok pomôže získať prehľad o tetovaní na krídle a tiež sa ukáže ako užitočný sprievodca pri výbere návrhov tetovania na krídle. Sme v 21. storočí a žijeme tam, kde máme pre všetko slobodu, a aby som bol úprimný, tetovanie na krídle je skvelým spôsobom, ako osláviť túto slobodu.

About the author