130 nápadov na tetovanie srdca, ktoré chytia vaše srdce

Odkedy začal trend tetovania, srdcia boli vždy obľúbenou voľbou pre mužov i ženy. Možno je to preto, že neexistuje lepší symbol ako srdce na vyhlásenie lásky. Ľudia si najčastejšie nechávajú tetovať ako dôkaz svojej nehynúcej lásky k milovanej osobe.

Každé tetovanie srdca má svoj individuálny význam a symbolické znázornenie. Každý návrh hovorí o hlbšom zmysle a hlbšej sentimentálnej hodnote. Srdcové tetovanie je neustále v trende a najčastejšie ho nájdete v námorných prevedeniach a námorníkoch.

Jeden môže virtuálne nájsť tetovanie srdca v stovkách štýlov a tvarov. Farby sa líšia od bielej po čiernu a niektoré v plných farbách. Aj veľkosť sa líši od malých po veľké. Tetovanie je možné umiestniť kdekoľvek na tele, v závislosti od ich veľkosti. Malé vzory sú spravidla za krkom alebo na členku alebo zápästí. V kategórii tetovanie srdca je k dispozícii aj veľa realistických verzií, ale tie zvyčajne pokrývajú väčšiu plochu.

Tieto tetovania často prichádzajú so správou alebo menom na počesť milovanej osoby. Spočiatku bola väčšina tetovaní na srdci spojená s matkami a tento trend zostal nejaký čas populárny. Moderný svet však už tento trend bežne nesleduje. Tento trend však vyvinul romantickejší pohľad a mnoho ľudí teraz pridáva meno svojej milenky a dokonca aj svojich miláčikov, ktoré sa najčastejšie vyskytuje u celebrít. Jednoducho povedané, tetovanie srdca je spojené s tetovaním, ktoré je vášmu srdcu najbližšie. Môžete ním označiť blízky význam reprezentovaný štýlom, ktorý si vyberiete.

Tu je niekoľko nápadov na tetovanie srdca a ich význam pre inšpiráciu:

Tetovanie Najsvätejšieho Srdca

Tetovanie s svätým srdcom

Toto je ďalší populárny a patrí medzi najsymbolickejšie vzory v tetovacom priemysle. Tetovanie svätého srdca má históriu, ktorá sa datuje tisíce rokov. História siaha až do Francúzska v 17. storočí. Ak chcete s tetovaním urobiť pozoruhodné vyhlásenie, potom by malo byť vašou najvyššou voľbou posvätné srdce.

Tetovanie posvätného srdca má spravidla ďalšie prevedenie, medzi ktoré patria tŕne, koruna, meč a dokonca možno aj anjel. Tieto symboly majú zvyčajne okolo návrhu tetovania horiaci vzhľad.

V katolíckej komunite je tento symbol po stáročia obľúbenejším. Toto je tiež symbol, ktorý bol zasvätený postave Ježiša Krista, ktorá je súčasťou kresťanskej viery.

Tetovanie pre keltské srdce

Tetovanie keltského srdca

Keltské tetovanie nepochybne vytvára skvelý dizajn. Symbolizujú jednotu a silu. Tetovanie s keltským srdcom je nielen ozdobou krásy, ale ponúka aj rôzne štýly a tvary. Môžete si vybrať z ponuky štyroch vzorov, ak sa pre tetovanie keltského srdca rozhodnete pre seba. Môžete si vybrať zo špirál, uzlov, stupňovitých prác alebo krížov.

Tetovanie so zámkom a srdcom

Tetovanie Zámok a srdce

Tetovanie navrhnuté zámkom a srdcom zvyčajne symbolizuje veľmi pozitívny význam. Väčšina ľudí používa tento dizajn, keď chcú reprezentovať svoju lásku k niekomu blízkemu. Zámok zvyčajne znamená, že vo vašom živote existuje jedna osoba, ktorá môže osamote odomknúť vaše srdce a usadiť sa v ňom. Preto, ak chcete týmto spôsobom deklarovať svoju lásku k niekomu zvláštnemu, tetovanie na zámok a srdce by bolo dobrým spôsobom, ako to urobiť.

Tetovanie s ohnivým srdcom

Tetovanie Flaming Heart

Ak je vášeň to, čo chcete prejaviť, potom neexistuje lepší spôsob, ako to urobiť, ako horiace srdce. Je to symbolické znázornenie lásky, ktorú spolu s partnerom zdieľate a prežívate. Ako už bolo popísané, horiace tetovanie srdca je divokou reprezentáciou vašej vášne pre vášho partnera alebo lásky. Ak chcete prejavovať a oslavovať lásku, ktorú vo svojom srdci prechovávate k svojmu špeciálu, musíte si ho zapísať.

Tetovanie s realistickým srdcom

Realistické tetovanie srdca

Tieto tetovania sú obľúbené kvôli svojim nekompromisným a zastrašujúcim dizajnom. Symbolicky je to reprezentácia vašej pevnej a nehynúcej lásky a oddanosti svojmu milovanému bez ohľadu na všetky vzostupy a pády života. Tieto tetovania sú vyjadrením intenzívnej lásky a vášne pre vašu lepšiu polovičku. Plamene predstavené v tomto prevedení symbolizujú túžbu a túžbu, ktorú máte vy a váš partner jeden pre druhého.

Stehy na tetovanie srdca

Tieto tetovania majú taký dizajn, ktorý pre každú inú osobu obsahuje iný význam. Tí ľudia, ktorí sa uzdravujú zo straty alebo sa zotavujú zo zlomeného srdca, aj keď sú takéto skúsenosti najťažšími fázami života, sa pre to rozhodli. Takéto tetovanie však často uľahčuje proces hojenia a prináša pocit prijatia ľuďom, ktorí ním prešli. Tetovanie srdca so stehmi tiež často predstavuje smrť milovanej osoby alebo tragédiu prežitú v láske. Preto, ak ste zažili podobnú skúsenosť, možno budete chcieť zvoliť toto tetovanie ako prostriedok načerpania sily pre váš proces obnovy.

Tetovanie dýkovým srdcom

tetovanie dýka srdca

Srdce dýky sú ďalším najobľúbenejším dizajnom v trendoch tetovania srdca. Môžu symbolizovať oboje; pozitívny a negatívny význam. Odvážnosť a odvahu môže predstavovať aj tetovanie so srdcom dýky. Na negatívnej strane môžete tieto tetovania použiť na reprezentáciu svojho boja so smútkom, smútkom alebo dlhého boja s ťažkou situáciou vo vašom živote..

Tetovanie „Love Inside“

Love Inside heart Tattoo

Láska vo vnútri tetovania je taká, ktorá obsahuje srdce, ktoré v sebe skrýva slovo láska. Krása tohto dizajnu spočíva v jeho jednoduchosti a originalite.

Doodling Art

Toto je ďalší jedinečný dizajn pre tetovanie srdca. Pripomína poznámkový blok, na ktorom je čmáranice.

Drobné srdce tetovanie

Drobné srdce tetovanie

Ak dávate prednosť jednoduchému a kompaktnému dizajnu, mali by ste zvážiť vzor drobných srdiečok. Je to jednoduché srdce, ktoré sa vám pohodlne zmestí na zápästie. Môžete tiež pridať nápis seba a iniciály svojho partnera pre väčšiu personalizáciu.

Tetovanie pečiatkou v srdci

Tetovanie pečiatkou v srdci

Ide o jedinečný dizajn, ktorý nie je bežný. Nesie vzhľad srdca s potlačou pečiatky. Môžete sa zmestiť na hornú časť ruky, na stranu krku alebo na akékoľvek iné miesto podľa vášho výberu, kde dobre funguje.

Tetovanie srdca „Mier a láska“

Srdce tetovanie mieru a lásky

Toto tetovanie má dizajn, ktorý v sebe skrýva symbol mieru a lásky. Je to skvelá voľba, ak chcete propagovať myšlienku vzájomného lásky a harmónie.

Dvojité tetovanie srdca

Dvojité tetovanie srdca

Dvojité srdce je ďalším malým, ale dokonalým vzorom tetovania pre vaše zápästie. Dizajn dvojitého srdca sa dobre dopĺňa a môže byť použitý ako vyznanie lásky romanticky, ale aj pre vašich ďalších blízkych rodinných príslušníkov, ako sú rodičia.

Vír

Vírivé tetovanie srdca

Vírivky sú ďalším unikátnym, zjednodušujúcim dizajnom. Vzor je v skutočnosti vír, ktorý tvorí tvar srdca. Vyzerá to dobre na miestach, ako sú prsty, zápästie a krk.

Obrys

Toto sa dobre hodí, ak si chcete niekde na hrudi urobiť malé tetovanie. Dizajn je jednoduchým obrysom tvaru srdca. Vyzerá rovnako dobre na hrudi, ako aj na zápästí.

Srdce na ramene

Tetovanie srdce na ramene

Tento je rovnaký ako ten na hrudi a zápästí. Je to jednoduchý obrys tvaru srdca na vašom ramene, ktorý vidí celý svet.

Srdce a krížové tetovanie

Srdce a krížové tetovanie

Jedná sa o dizajn, ktorý čerpá inšpiráciu zo starovekej rímskej a gréckej kultúry. Rimania a Gréci si tento dizajn často nechali vytetovať ako formu uznania a vyznania svojej náboženskej sekty a presvedčenia. Dizajn je však teraz obľúbenou voľbou aj pre milovníkov módy.

Srdce s eleganciou

Srdce s tetovaním Elegance

Existuje aj niekoľko návrhov tetovania srdca, ktoré môžete ozdobiť historickými ikonami pre eleganciu, ako napríklad viktoriánska architektúra.

Srdce s korunným tetovaním

Srdce s korunným tetovaním

Jedná sa o krásny dizajn tetovania srdca, ktorý čerpá inšpiráciu z dizajnu írskych prsteňov. Toto tetovanie bude symbolizovať vernosť, lásku a priateľstvo. Je to skvelý dizajn tetovania, ktorý si vyberiete, ak máte najlepšieho priateľa na celý život.

Symbolické tetovanie srdca

Symbolické tetovanie srdca

Na ľuďoch často uvidíte tetovanie srdca, ktoré často sumarizujú príbehy ich života. Napríklad sú tu najčastejšie vyobrazenia srdca visiaceho z končatín stromu. Význam, ktorý obsahuje také tetovanie, je bolesť znášaná stratou lásky v živote človeka. Môžete sa inšpirovať podobnými návrhmi, ak sa chcete podeliť o svoj životný príbeh so svetom a predstaviť ho so srdcom v dizajne.

Srdce na tetovanie

Tento dizajn obsahuje šnúrku s viacerými srdiečkami zavesenú na šnúrke; pôsobia živo a farebne a vydávajú pozitívnu atmosféru. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí majú bezstarostné srdce.

Tetovanie s kvetovaným srdcom

Tetovanie s kvetovaným srdcom

Tento dizajn je úplne ženský. Obsahuje červené a ružové kvety formátované do tvaru srdca bez obrysu. Tieto pôsobia veľmi dievčensky a veselo.

Tetovanie na srdci s rebrovou klietkou

Tetovanie na srdci s rebrovou klietkou

Toto tetovanie má tvar srdca s rebrovou klietkou. Farby použité v tomto prevedení sú sivé a čierne a pôsobia akosi mužne.

Klasické tetovanie srdca pre mamu

Mama srdce tetovanie

Tento dizajn má červené srdce a na ňom posadený vták. Vták pevne drží v zobáku šnúru štítku s nápisom „Mama“ prilepenú na srdci. Ak ste niekým veľmi blízkym svojej matke, je to nádherný tetovací dizajn, ktorý jej vyjadruje lásku.

Tetovanie dračieho srdca

Tetovanie dračieho srdca

Toto tetovanie zobrazuje modrých a červených drakov, ktorí im prepletajú chvost a vytvoria tvar srdca. Je to veľmi jedinečný a odvážny dizajn.

tetovanie srdca

Tetovanie čierneho srdca

Tetovanie čierneho srdca

Niektoré moderné tetovanie a zobrazené v čiernej farbe. Čierne srdce tetovanie spravidla predstavuje smútok a smútok, súvisiace s nešťastnou udalosťou vo vašom živote. Mohlo by to byť napríklad strata niekoho veľmi blízkeho alebo prerušený vzťah. Tetovanie s čiernym srdcom sa zvyčajne dodáva s menom spojeným so srdcom alebo dokonca s anjelskými krídlami a kvetmi. Trend tetovania čiernym srdcom vyšiel na povrch väčšinou v čase útoku na Twin Towers. Tetovanie s čiernym srdcom symbolizuje vzácny čas, ktorý je navždy stratený a môže vám pripomínať nádherné spomienky po celý váš život.

Tetovanie zlomeného srdca

tetovanie zlomeného srdca

Tetovanie so zlomeným srdcom predstavuje zlomenie srdca, ktorým trpí. Mohlo by to byť napríklad strata niekoho veľmi blízkeho alebo prerušený vzťah. Väčšinou ide o to, aby ste si navždy uchovali spomienku na svojho blízkeho a rešpektovali a ctili si ho.

Tetovanie s okrídleným srdcom

tetovanie krídelného srdca

Často nájdete tetovanie srdca ozdobené krídlami. Môžete pridať anjelské alebo vtáčie krídla, podľa toho, čo sa vám páči. Účelom pridania krídel k tetovaniu srdca je symbolizovať slobodného ducha a slobodu. Existujú tiež ľudia, ktorým sa páči myšlienka pripevniť krídla k tetovaniu srdca, pretože predstavuje čistú lásku a radosť, ktoré cítia v srdci. Ak ste slobodný duch, určite vás bude prirodzený aspekt okrídleného srdca veľmi lákať.

Tetovanie s kmeňovým srdcom

Ďalším obľúbeným trendom tetovania srdca sú kmeňové, aj keď nemajú žiadny symbolický význam. Možno sa ľuďom toto tetovanie tak páči, pretože môžu doň zahrnúť akúkoľvek osobnú správu podľa vlastného výberu. Ak hľadáte prispôsobenú možnosť a niečo, čo vyzerá dobre, určite sa vám bude páčiť tento nápad. Osobná správa a tetovanie srdca sú kombináciou, ktorá nikdy nesklame. Virtuálne si môžete vybrať z tisícov vzorov tetovania kmeňa srdca a môžete ich zlúčiť s inými návrhmi, ktoré sa nezhodujú.

tetovanie srdca

Krvavé tetovanie srdca

Ak máte agresívnejšiu a vášnivejšiu povahu, možno by sa vám tento dizajn páčil. Je na ňom grafický náčrt srdca zaliateho krvou a aorty na ňom zobrazené.

Srdce s tetovaním jin-jang

Jin-jang je symbol, ktorý stelesňuje paradox, dualitu, harmóniu a zmenu a jednotu v rozmanitosti. Tento dizajn je možno jedným z najunikátnejších, ale najsymbolickejších zo všetkých návrhov. Má srdce s dizajnom a bez obrysov a so symbolom jin-jang. Spolu to vytvára zmysluplné a jedinečné vyhlásenie.

Tetovanie meča so srdcom

Jedná sa o jeden z klasických návrhov tetovania dýky srdca. Nachádzajú sa v tradičných štýloch a pochádzajú z obdobia pred viac ako storočím. Doslova povedané, dýka v srdcových bunkách znamená, že osoba, ktorá ju obsahuje, je pripravená zabiť. Mimo doslovného významu však symbolicky predstavuje, ako láska dokáže často ublížiť. Ak ste zažili a chcete sprostredkovať silné posolstvá lásky, potom je toto tetovanie, ako to môžete urobiť.

Párové tetovanie srdca

Ak so svojim životným partnerom alebo priateľom vytvoríte skvelý tím, tetovanie pár sŕdc by ste si mali nechať urobiť. Ide o čierne srdcia, ktoré sú na achilovej päte.

Čierne srdce tetovanie s kvetmi

Čierne srdce vo všeobecnosti znamená, že človeku chýba súcit, empatia a láska k druhým. Túto myšlienku však môžete zmeniť začlenením vzoru kvetov a listov a urobiť z nej veselú vizualizáciu pre ostatných.

tetovanie srdca

tetovanie srdca

návrhy tetovania srdca

návrhy tetovania srdca

Záverečné myšlienky

Tetovanie v dnešnej dobe ďaleko presiahlo hranice obyčajných módnych vyhlásení. Ľudia sa v dnešnej dobe rozhodujú pre tetovanie z rôznych dôvodov, od mechaniky zvládania ťažkých životných situácií, ako svedectvo o ich nehynúcej láske a odhodlaní voči niekomu a dokonca aj ako posolstvo, ktoré ľuďom objasní niektoré z dôležitých lekcií nášho života. Dúfame, že zo zoznamu, ktorý sme zostavili, nájdete perfektný nápad na tetovanie srdca.

About the author